• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
@denisa287 ja taky ne, ale ona mi rikala, ze to nedoporucuje. Ani nevim kolikrat bys mohla poslouchat, to byl jen muj nazor, ale zdrave to neni pro malicke :wink:
22. zář 2010 v 15:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka ja som ho kupovala cez eBay.co.uk
22. zář 2010 v 16:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bambulka0406 ...hm neviem ci fonendoskopom to je pocut...ale ak ho nahmatas dobre tak mozno ano, lebo som citala ze na konci 5 mesiaca je mozne ho pocut uz aj prilozenim ucha k bruchu, ale moj priatel to obcas skusa a zatial nic :slight_smile:
22. zář 2010 v 16:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
babule co na chripku alebo aka pliaga sa to na mna nalepila. boli ma hrdli, soplke, kasel a horucka....jedine co jem je paralen, ale nezabera
22. zář 2010 v 16:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denisa287 ja si myslim ze to nevadi, tiez som snorila na internete a moc som toho o tom nenasla...ale podla mna ak by to dako skodilo, tak by isto pisali, ze sa to nesmie casto pouzivat...ja ho pocuvam po skoro kazdy vecer pred spanim...sa vzdy ukludnim ze si tam spokojne spinka a potom aj mne sa lepsie zaspava :slight_smile:
22. zář 2010 v 16:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cutce @denisa287 ...ovela horsie vlny maju mobilne telefony, ktore maju vysoky frekvencny signal :slight_smile: ...a telefonujete skoro stale nie? :slight_smile: ...dokonca ja mam este aj firemny mobil :( ...ale odkedy som tehu, tak ho nenosim pri tele...mam ho v kabelke alebo na stole v praci ...je to blbost, lebo denne je clovek vystaveny tolkym vlnam ze to ani nepostrehne...skodit to asi skodi...ale taka je uz dnes doba :(
22. zář 2010 v 16:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kikaku inak to más pravdu,tiez si to myslim.Tiez sa mi lepsie zaspáva vecer ked sa s nim trosku pohráme a vypočujeme si ho.
22. zář 2010 v 16:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kikaku @denisa287 no ale telefon mas u ucha a ne u briska. me se teda spi dobre i bez toho :wink: , ale je to kazdyho nazor :wink:
22. zář 2010 v 16:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kwetinka1 ...a bola si u doktora?...lebo ja som bola tiez dnes...som na PN...chripka to neni, iba prechladnutie ale priznaky mam rovnake :frowning2: soplim, slzia mi oci, kaslem a je mi dost mizerne. Doktorka mi naordinovala PAMYCON do nosa, BIOPAROX na hrdlo, C-cko a este sipkovy caj...vraj to je jediny caj, ktory mozu tehotne neobmedzene...tak dufam ze mi to prejde do konca tyzdna, lebo v praci uz zo mna stresuju a cez vikend idem na krstiny, tak nech nevyzeram ako lazar :slight_smile:
22. zář 2010 v 16:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cutce @denisa287 ...ved ano, ked telefonujes :slight_smile: ...ale napr. ja som ho nosila vzdy vo vrecku na gatiach a to je teda u bruska blizsie...ma na to upozornila jedna kamoska, lebo telefon vlastne prijima signal aj ked nevolas...tak ho radsej pri sebe ani nemam kym netreba
22. zář 2010 v 16:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kikaku tak ja nosim mobil v kabelce :slight_smile:
22. zář 2010 v 16:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kikaku nie, nebola som :frowning2: ja striedam rozne ovocne caje. bojim sa, aby mi nedala antibiotika, lebo tie som uz raz brala pred 1,5 mesiacom. a chodim do prace. zajtra mam sice homeoffice, lebo uz teraz tu neviem vydrzat...
22. zář 2010 v 17:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kwetinka1 skoc k dokimu,,to nie je sranda
22. zář 2010 v 17:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kikaku ako ho nahmatas?
22. zář 2010 v 17:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kwetinka1 hej, bez k lekarovi, teraz treba vsetko poriadne preliecit kedze si tehotna
22. zář 2010 v 17:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kwetinka1 ja si tiez myslim ze treba zajst k lekarovi...ja som pred tehu prechodila kazdu chripku, ale teraz sa bojim...nie je nic horsie ako koli blbej nadche ohrozit dieta...takze radsej chod....dostanes mozno dake kvapky ako ja a za par dni budes fit :slight_smile: ...domace liecenie nikdy nezabera
22. zář 2010 v 18:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kwetinka1 Bioparox je tusim volnopredajny. Hlavne si v ziadnom pripade nedavaj Coldrex.
22. zář 2010 v 18:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bambulka0406 myslis tym angelsounds? ...ked bolo mensie tak to chvilku trvalo...som ho musela nahanat po celom bruchu :grinning: ...ale teraz ho skoro stale najdem mierne vpravo od stredu podbruska, tesne nad nohavickami...teda realne asi tak nizko nie je...ale tam je to pocut najlepsie :slight_smile:
22. zář 2010 v 18:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta @kwetinka1 ...presne, s Coldrexom neriskuj...to aj mne doktorka zakazala..vraj to obsahuje vsetko mozne svinstvo
22. zář 2010 v 18:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kikaku hlavne to obsahuje nejaku latku, co roztahuje cievy, aby sa uvolnil hnis...a nemozu to ani srdciari...
22. zář 2010 v 18:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kikaku nedam si ziadne tabletky, len paralen a zajtra idem k lekarke. prisla som domov a mam uz aj teplotu 38,5. vsetko ma boli, aj zuby...nevladzem si ani nic spravit jest. a co ten moj? riesi si svoje veci....
22. zář 2010 v 18:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kwetinka1 sprav si caj, natiahni dlhe teple ponozky a zalez do postele, treba to vypotit...ja tak lezim od obeda a uz mam pri posteli plny kos od vreckoviek :frowning2: ...som rada ze som nesla do prace, lebo by som sa dnes asi citila este horsie
22. zář 2010 v 18:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
inak baby je tu niektora slobodna mamina? Znami ma strasia, ze ked nie sme s priatelom zosobaseni, tak budeme mat problemy pred aj po porode s papierovackami a vybavovackami...napr. ze aj to ked bude chciet ist k porodu je komplikovane...mate s tym niektora skusenosti? ...treba podpisovat dajake papiere aby sa mohol dozvediet o mojom zdravotnom stave atd? ...chcem to poriesit radsej skor ako na sale zistit ze ho ku mne nepustia :slight_smile:
22. zář 2010 v 18:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kikaku pred porodom treba ist na matriku spisat dohodu o priezvisku, musite tam ist obidvaja, ten papier potom od teba budu chciet v porodnici. Moj brat ked povedal, ze je otec a ukazal OP tak ho pustili vsade a nemal problem.
22. zář 2010 v 18:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta no ano...ale tvoj brat ma rovnake priezvisko ako ty...takze si mysleli ze je tvoj manzel :slight_smile:
22. zář 2010 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kikaku :grinning: Bratovi sa tento tyzden narodila dcerka a so svagrinou nie su zosobaseni ...
22. zář 2010 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
vlastne minuly tyzden, nie tento... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. zář 2010 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kikaku asi bude treba vybavit par papierovaciek navyse,,,ale hadam nebude problem,,,moj mal zasa,ked mal vypite pravdivu chvilku, tak mi zahlasil,ze keby sa malo pri porode nieco diat a mal by sa rozhodnut,ci zachranit dieta alebo mna, ze by chcel zachranit mna,,,a s tym ja nesuhlasim,,,tak chcem aj podpisat, ze ak by nieco uz bolo zle, nech radsej zachranuju dietatko
22. zář 2010 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta ahaa...ja truuba som to nepochopila :grinning: nevadi :slight_smile: ...no snad nebude problem...ale radsej sa spytam v porodnici dopredu co treba
22. zář 2010 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka to sa da?...ja som myslela ze prioritou je vzdy zdravotny stav matky a az potom dietata
22. zář 2010 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek