• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
@slavkav podla vizualneho prieskumu, ked chalpom ukazovali 3 fotky 1.s mierami 90-60-90, 2. s mierami o 10cm vacsimi a 3. moletka, tak dviva vacsina oznacila za najkrajsiu postavu cislo 2. a najmenej cislo 1. :wink: Ja som teraz rada, ze mam konecne plnu podprsenku :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. zář 2010 v 09:32  • Odpověz  • To se mi líbí
@sharlotta tak moj sen bol vzdy stihle nohy a boky :grinning: presne to co nemam - no co uz :slight_smile:
no len ja by som tusim bola uz aj ta moletka - ale neva - vsak ja schudnem po porode - snad :grinning:
23. zář 2010 v 09:33  • Odpověz  • To se mi líbí
Vcera nam volal kamarat, co zije v UK a hovoril, ze jeho kamarata seklo v chrbtici a ze ten kamarat nevie po anglicky, tak volal on zachrannu sluzbu a tam mu povedali, ze mu neposlu sanitku, lebo ze to nie je surny pripad ...(co z jednej strany aj chapem, ale ked sa ten clovek nevie hybat a nema auto...tak ma smolu), ale poradili mu, nech si ide do supermarketu kupit nejaku zelninu, napr. kapustu, nech ju uvari a nech si prilozi na seknute miesto :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Som myslela, ze umriem od smiechu...A on sa nastval a este ze sa pytal, ze aj mrkvicka moze byt? A oni, ze uplne vazne, ze v pohode, aj mrkva... :grinning:
23. zář 2010 v 09:37  • Odpověz  • To se mi líbí
Mne doktorka pred pôrodom vravela na stole už, že mám ideálnu panvu na rodenie deti. Tak som jej povedala, že kľudne mi môže povedať, že mám široké boky:slight_smile:) a to som vždy vedela. Furt som hovorila, že sa mi bude aspoň dobre rodiť. Bol to taký dobrý pocit keď dr vravela, že ukazkovy pôrod, super prvorodicka:slight_smile: Dufam, že druhé sauz len vysmykne:grinning: Tiez sa chcem opýtať Simka dr, že či je potrebný nástrih pri prvom, alebo aké má vlastne skúsenosti, štatistický či sa robia menej a tak.
Baby, ja som už komplet prestala kojit:frowning2: Dnes ráno som dala posledný krát x. Simon len potiahol, kúsok do bradavky a išiel preč. Proste nezajem. Sǒ z toho deprimovana:frowning2:
23. zář 2010 v 09:38  • Odpověz  • To se mi líbí
@sharlotta Salatik, mrkvicka... Hahahaaa to čo je?
23. zář 2010 v 09:39  • Odpověz  • To se mi líbí
@arrett podla mna to nie je tragedia, prestat po 10 mesiacoch kojit...Ja neplanujem urcite viac, ako rok. Ci ty si chcela dlhsie? :confused: V tomto som asi sebecka, neviem, ako to bude...
23. zář 2010 v 09:40  • Odpověz  • To se mi líbí
@arrett zlatinko :pensive: je mi to luto ...skus napisat anaq , mne super poradila nim tyzden :wink:
23. zář 2010 v 09:40  • Odpověz  • To se mi líbí
@arrett keby mu povedali, nech si ide kupit termofor...a nejaku mast...tak to pochopim...Ale ze si ma prevarit zeleninu???? :sweat_smile:
23. zář 2010 v 09:42  • Odpověz  • To se mi líbí
@henri001 A som jej už pisala ip. Treba iba ponúkať a ponúkať. No ale keď nechce. Vraj sa dieťa zvykne samo odstaviť počas tehu. Tak, čo už. Snáď o pár mesiacov budem kojit znova. Možno Simon nabehne, ale skôr stratí ten reflex saci.

@sharlotta Aj do 18tky keby sa dalo. Je to pre mna dosť silne puto. Chcela som čo najdlhšie. Obe deticky.
23. zář 2010 v 09:44  • Odpověz  • To se mi líbí
@arrett Hm...neviem...ci sa dokazem tak obetovat... :unamused: Teraz si davam pozor, co zjem, lebo je vo mne a bojim sa, ze mu ublizim. Ale neviem, ci to dokzem aj potom... :unamused: Ale aspon tak 8 mesiacov by som chcela. Uvedomujem si, ze som sebecka, ale ... Uvidime, aku budem mat mrchu po porode, dufam, ze sa to spravi, ale zatial si to bez voltarenu neviem predstavit.
23. zář 2010 v 09:50  • Odpověz  • To se mi líbí
Dieťatko bude pól roka na tebe závislé:slight_smile: bude potrebovať iba tvoje mliecko. Ja som jedla odzaciatku všetko. Malému to nič nerobilo. Uvidis, aké to bude krásne:slight_smile: neviem ako s mrchou po pôrode, kedže som mala iba jednu:slight_smile:) xixixi
23. zář 2010 v 09:53  • Odpověz  • To se mi líbí
caute baby tak sme vcera boli na sono, malicke je v poriadku vsetko tak ako ma byt a na 98% to bude dievcatko :grinning: :grinning: :grinning: tak sa z toho obaja vytesujeme :slight_smile:
23. zář 2010 v 09:54  • Odpověz  • To se mi líbí
@potokin super, blahozelam :slight_smile:
23. zář 2010 v 09:54  • Odpověz  • To se mi líbí
@slavkav dakujem drahy od zaciatku hovoril ze to bude dievcatko a ja som rada ze sa to potvrdilo :slight_smile:
23. zář 2010 v 09:55  • Odpověz  • To se mi líbí
@minnehaha2005 nechces vyskusta ten balonik na roztahovanie hradze? vraj treba cvicit 3 tyzdne pred porodom 3x denne. kamoska to uz testuje :slight_smile:
23. zář 2010 v 09:57  • Odpověz  • To se mi líbí
@potokin jeeeeeej, blahozelam! :dizzy_face:
@arrett a to ked kojis nemas mrchu? Zeby som to este zvazila???? Ja som mavala priserne mrchy, krce na nevydrzanie, odpadavanie a dlhe rozhovory so zachodovou misou... :confounded:
23. zář 2010 v 09:58  • Odpověz  • To se mi líbí
@palesandra tak nam daj potom urcite vediet, ci jej to pomohlo :wink:
23. zář 2010 v 09:59  • Odpověz  • To se mi líbí
@potokin gratulujem k dcerke :slight_smile:
23. zář 2010 v 10:00  • Odpověz  • To se mi líbí
@arrett - ja som zo zdravotného hľadiska musela prestať kojiť, keď mal Romanko 9 mesiacov. Keď mal 7 mesiacov, tak mi zistili začínajúcu osteoporózu a museli mi nasadiť liečbu, ktorá sa vylučovala s kojením, tak som mala 2 mesiace na odstavenie. Bolo to pre mňa ťažké - ale zvládla som to v pohode. :slight_smile:
23. zář 2010 v 10:02  • Odpověz  • To se mi líbí
@sharlotta Dostala som 5 mesiacov po pôrode a potom som otehotnela. Je to individuálne. Niekto má skôr, iné aj po roku.

@leginca Aj ja som sa na to už pomalicky pripravovala. Videla som na ňom, že chce čoraz menej a že mu nechuti, ale aj tak je to smutne:frowning2:
23. zář 2010 v 10:08  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojte kocky,,vy aj niekedy spite?? :grinning: :grinning: :grinning:
23. zář 2010 v 10:15  • Odpověz  • To se mi líbí
@potokin blahopreju k holcicce :grinning:
23. zář 2010 v 10:20  • Odpověz  • To se mi líbí
@mafynka - jasné, že spíme v noci. :grinning:
23. zář 2010 v 10:30  • Odpověz  • To se mi líbí
mafynka - spime, len moj manzel uz bol hore od 5 rana, tak som chciect, nechciet musela vstat skoro.
potokin - blahozelam k dievcatku

baby, vsak to nie je normalne mat stress z porodu, citala som, ze to je aj normalne phobia, tzv. tokophobia

palesandra - balonik, to znie zaujimavo, a kedy rodi kamoska?
23. zář 2010 v 10:42  • Odpověz  • To se mi líbí
@arrett nebud z toho deprimovana, nahodou bys na sebe mela byt pysna kojit prez 10 mesicu, to se jen tak nekomu nepovede :wink: a ted si musis udelat zasobu pro nove miminko :wink:
@mafynka jak kdy, na dnesek celkem dobre, ale na vcerejsek jsem se pretacela, protoze me bolelo brisko
23. zář 2010 v 10:45  • Odpověz  • To se mi líbí
Dievčatá,
tu je link na článok - čo včera vláda schválila o rodičovskom príspevku od 1. 1. 2011.

http://openiazoch.zoznam.sk/info/zpravy/zprava.asp?NewsID=96263

:angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:
23. zář 2010 v 10:46  • Odpověz  • To se mi líbí
@cutce Vdaka, to si pekne napísala.

@leginca Hej, včera som si pekne ponadavala. Svine jedne
23. zář 2010 v 10:50  • Odpověz  • To se mi líbí
@minnehaha2005
Áno máš pravdu, v zahraničí nenastrihávajú ako na bežiacom páse, tam pôrod berú viac prirodzenejšie a nechávajú voľný priebeh.
23. zář 2010 v 10:52  • Odpověz  • To se mi líbí
@arrett ja jen, ze ja bych byla stastna, kdyz bych mohla kojit tech 9 mesicu, je to pro mimco i mamcu nejlepsi a ja treba vim, ze chudinka moje mamina nas kojit vubec nemohla :wink:

@leginca ale stejnak se budete mit lepe jak ja :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: CR a SK maji nejlepsi matersky a rodicovsky prispevky v Evrope, tak si toho vazte :wink: , kazdymu konci do 1 roku jen vy muzete mit dele :wink:
23. zář 2010 v 10:53  • Odpověz  • To se mi líbí
@cutce to je pravda, ze mame najdlhsie RP. len tusim v zahranici to je tak, ze ten rok co dostavaju dostavaju to matersku, co mi len 28t - nie? ale je pravda - tak to mala aj svagrina v Kanade. a ona dokonca na druhe dieta nedostavala vobec nic.
23. zář 2010 v 10:55  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek