• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
@minnehaha2005 :astonished: , tak to ti vubec nezavidim
23. zář 2010 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cutce tak spravodlivst nebude nikdy :wink: , tiez som furt robila a co z toho ... proste spravodlive to nebude nikdy pre vsetkych, tym teraz nemyslim, ze ciganom treba dat. len zial vzdy na to doplatia ti, co robili stale.

@leginca tak tak - aj my pri stanke sme dostavali tak nejako a ziadne take vysoke porodne ako je teraz a vyzili sme. tiez uz s uverom na byt. sice mm zmenil 2x robotu - aby sme sa mali kus lepsie - ale tak co uz.
23. zář 2010 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@minnehaha2005 tych 600 eur by malo zostat. teda aspon myslim.
23. zář 2010 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kwetinka1 ako sa citis? Bola si u doktora?
@leginca tiez si myslim, ze by dieta malo ist do skolky tak od tych 3 rokov...My by sme to riesili asi tak, ze mm by si na tie dni, ked budem pracovat zobral homeoffice. Len neviem, ci si to prilis neidealizujem, lebo ked aj robi z domu, tak ma strasne vela prace a neviem, ci bude mat cas sa postarat o dieta. :confounded:
23. zář 2010 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavkav no to mas pravdu, nikdy nebudou lidi spokojeny at se dela cokoliv :slight_smile:
23. zář 2010 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@minnehaha2005
@slavkav a nie je to 1000eur????
23. zář 2010 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
ono to je okolo 800 eur, lebo najprv dostanes cca 160 ako porodne, ci tak nejako a potom ten prispevok, cca 600 eur, a prave ten prispevok 600 chcu od 1.1.2011 zrusit, teda chceli este pred mesiacom ...
23. zář 2010 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte - no tak to je na prd, ja som si ako samoplatca platila nemocenské počas terajšej materskej, aby som mohla pri tomto druhom dostávať zvýšený rodičovský a nič z toho nebude, no perfektné a keďže mám splnených tých 270 dní tak dostanem materskú ale keďže som si platila min. tak dostanem iba nejakých 170 Evri a keby som si to neplatila vôbec tak by som mala od začiatku 190 rodičovský no ide ma rozhodiť, si neviete prestaviť, som hneď zrušila trvalý príkaz a za tie peniaze kúpim na Vianoce niečo pekné bábätku.

@kwetinka - to mi je ľúto že si ochorela, drž sa!!!!
23. zář 2010 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
s Tým príspevkom je to presne ako píše @Minnehaha2005 -ale ako to Mihál spomenul tak ho išli kameňovať, tak to radšej zamietol na neurčito, pevne verím, že to stihneme aby sme to ešte dostali!!!!
23. zář 2010 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@labudka uff, tak tusim szco doplatia najviac. hm :frowning2:
23. zář 2010 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@labudka tak to bych zurila :angry: :angry: :angry:
23. zář 2010 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
A ešte sa vyjadrím, (joj taká som nahnevaná) - ohrádzajú sa na rodinky s dieťatko s postihnutím, presne ako tu niekto písal, mali by to brať individuálne, pretože to zvýšenie im aj tak nepokryje zvýšené náklady, ktoré majú je to iba také, aby sa mali na čo vyhovoriť.
23. zář 2010 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Joj baby ešte niečo
Dôchodcom chcú zrušiť aby mohli pracovať pri poberaní dôchodku , aby bolo viac pracovných pozícií a zároveň nútia matky na materskej aby išli do práce ( väčšina pôjde na skrátené uväzky, aby mohla byť aspoň trochu s deťmi) a tie pozície po dôchodcoch prebrali čiže zase efektivita pre nezamestnaných žiadna.
23. zář 2010 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Inak sa máme dobre :grinning: bábo kope a bud. týždeň nás čaká morfo, tak sa už nevieme dočkať a blahoželám všetkým k dobrým výsledkom
23. zář 2010 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak ja jdu zitra na UTZ tak se celkem bojim a nemuzu se dockat :grinning:
23. zář 2010 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
baby ako casto vam kopu baba? stale? lebo to moje si kopne raz-styrikrat a potom dllho nic a potom znova obcas kopne raz a tak - je to ok?
23. zář 2010 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@labudka no, s tymi dochodcami sa pekne preratali...ja mozem len za skolstvo povedat, ze ked odidu dochodcovia, tak si to neviem predstavit a este chcu zaviest povinnu anglictinu, ked priemerny vek anglictinarov na SK je 50 rokov :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Strasne ma pobavili...
23. zář 2010 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavkav Ano, je to ok. Stále má iný režim. No postupne by si mala tie kopance vnímať v určitú dobu. Mna pravidelne ráno a večer. Cez deň, iba keď som v klude.
23. zář 2010 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett tak fajn - potesila si ma :wink:
23. zář 2010 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavkav - mňa dieťatko kope hlavne večer, keď som doma v kľude pri telke - alebo až tesne pred spaním. :slight_smile:
23. zář 2010 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavkav je to ok, moje je niekedy cely den kludne, kopne si len sem-tam a niekedy vystraja cely den.
23. zář 2010 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta @leginca dakujem :wink: no idem si dat kavu s cokoladou - tak snad ma trosku potesi :slight_smile: a ohlasi sa
23. zář 2010 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavkav - som počula, že po sladkom sa zvykne hýbať - tak uvidíš. :slight_smile:
23. zář 2010 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavkav ahoj, piješ kávu aj v tehotenstve a akú? môže sa piť káva? mne to lekárka zakázala, tak ju nepijem, aj keď niekedy mám na ňu veľkú chuť, keďže pred tehotenstvom som pila najmenej tri denne. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
23. zář 2010 ve 13:24  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vo mne sa zacina stupnovat nervozita...Zacina mi stahovat zaludok... :sweat_smile: O 30 min. idem ...
23. zář 2010 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@silvika18 v pohode, bez problemov, 1 kavu denne si v pohode mozes dat. Ja milujem kavu a som rada, ze ju aj "musim" pit, lebo inak by som ani nezila koli mojmu tlaku. Tak mam aspon 110/70
23. zář 2010 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta a akú piješ? nesku alebo turka?
23. zář 2010 ve 13:28  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@silvika18 nesku s milekom a medom :wink:
23. zář 2010 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@silvika18 Ja tiež pijem kávu nescu s mliekom každé ráno... Aj pri prvom som pila

@sharlotta Neboj nič, všetko bude ok:slight_smile:
23. zář 2010 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta neboj se niceho, vse bude v poradku :wink:
23. zář 2010 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek