• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
ahojte......ach ta skola ma unavuje...taaak sa mi nechce dnes od 7 do 15 uff unavena som teda riadne... :confounded: ......aspon ze mam zajtra volno a mozem si oddychnut....no ale caka ma take vascie upratovanie odkedy sme s dovolenky prisli mam co dohanat :grinning: ..pekny zvysok dna prajem
23. zář 2010 v 15:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
otázočka ohladom mien.....ked chceme take neobyčajne meno ktore neni v slovenskom kalendari bude to nejaky problem? musim ho nejak najst niekde ze je v kalendari ci? :slight_smile:
23. zář 2010 v 15:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kwetinka1 tak to bych tu doktorku nekam poslala :angry:
23. zář 2010 v 15:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alexis13 - pokiaľ viem - ak to bude naozaj nezvyčajné meno tak ho treba potvrdiť kalendárom z tej krajiny v ktorej sa vyskytuje
23. zář 2010 v 16:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Takze sme ok :dizzy_face: Ale este nas poslala k inemu doktorovi na dalsi utz, aby to potvrdil,ze pre istotu, keby ona nieco nahodou prehliadla. A o mesiac idem na tie cukrovkove testy :confounded: bude mi brat krv zo zily 2x :cry: No a vyzera to, ze bude dievcatko :dizzy_face: Vraj tam neplaval ziaden pindik :grinning: A nechala ma na PN aj nadalej, kedze mi tvrdne brucho a aj povedala, ze kedze robim v skolstve, tak uz ma vonkoncom nepusti teraz v chripkovom obdobi. :pensive:

@denisa287 ucim anglictinu a nauku o spolocnosti
@kwetinka1 ako tehotna mas narok na prednostne vysetrenie, cize by ta mala zobrat hned, ked jej zaklopes. ty nemas co sediet v cakarni, ako tehotna!
23. zář 2010 v 16:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
ani sa necudujem, ze sa u obvodacky tolko caka...ja ked idem na poradnu ku gyn, tak nema tam vymedzeny cas pre tehotne a pre tie, co sa dali vysetrit, cize sa caka doradu.. v utorok som tam prisla o 11.30 a dnu ma zobral bolo dobrych 15.00.. a keby sa chcel objednat na cas, plati sa 9 €.. kedze som tam chodila kazdy tyzden ci kazde dva tyzdne, je to dobra palka... teraz idem az za mesiac, no to cakat nastastie nebudem, lebo to idem na ten cukor, glg

co sa tyk atoho rodicovskeho ci materskej, ja si sama platim dobrovolne nemocenske a teraz mi moc nedochadza, ci sa mi to oplati si sama priplacat, alebo nie.. ako to bude?? ja som z toho riadny magor :confounded:

@alexis13 co ja by som zas za to dala, aby som este mohla chodit do skoly :grinning: a ake meno chces???
23. zář 2010 v 16:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta gratulujem k dobrym vysledkom, konecne aj dobre spravy :wink:
23. zář 2010 v 16:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marhulka13 a ja by som radšej asi do roboty chodila....ale tak neni tam zle len od nas vela chcu :grinning: :grinning:
mená...pačia sa nam nezvyčajne zatial vyhráva Marko a Emily :wink: len neviem v kt.kalendari ich najdem
23. zář 2010 v 16:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alexis13 este neviete pohlavie?? Marko by malo byt bez problemov, ja som mala v robote dvoch Markov, jeden bol aj s c a Emily neviem, je to tiez vcelku normalne meno...suseda ma syna a vola sa Habakuk, volaju ho Habi :grinning:
tak ja by som aj do roboty chodila, no ja len doma na riti sedim :grinning: :grinning:
23. zář 2010 v 16:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marhulka13 fuuha to je meno teda :grinning: ...tak ale lespie ako Chuan Andres :grinning: :grinning:
doki mi na 100% nepovdal len ze pravdepodobne dievčatko ale že sa nemame nato spolahnut ze pipik sa moze vyvinut aj neskorsie....tak dufam ze teraz 4. mi povie uz na 100% aby som vecičky mohla pomaličky kupovat
23. zář 2010 v 16:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marhulka13 chodis do Nr k dokimu? ku komu? ja k Truskovi :wink:
23. zář 2010 v 16:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alexis13 nam dvakrat povedal, ze to bude dievca a v utorok, ze to je naisto chlapec..nezabudol podotknut, ze asi ma maleho pindura po tatovi, ked ho doteraz tak prehliadal :grinning: :grinning: :grinning:
23. zář 2010 v 16:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alexis13 ja chdim do galanty, v nitre byvame kratko, ja som lebo zo serede... a uz som lekara menit nechcela... v nitre nepoznam nikoho, no asi by to chcelo potom pediatra
23. zář 2010 v 16:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marhulka13 no ved to čakam aj ja že aaaa budeto chlapec nakoniec :grinning: :grinning: ....ale tak uvidime hlavne nech je to zdrave babatko ..........ale inak mam riadne flaky a lišaje po tvari ked sa odmalujem tak možno mi dievčatko berie krásu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. zář 2010 v 16:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alexis13 noo, mne sa tiez zhorsil ekzem, takze mne aj chlapec berie, aj ked neviem, ci zrovna krasu :grinning:
23. zář 2010 v 16:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
23. zář 2010 v 16:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alexis13 podla mozes mat kludne aj emily poznam zoparludi co maju take mena my chceme emiliu takze mas zaklad mena aj datum v kalendary takze by nemal byt problem;)
23. zář 2010 v 16:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
A dala nam fotku tvare nasej Bambulky z 3D, tak sa teraz neviem vynadivat a strasne sa tesiiiim :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Mala dostane veeeela endorfnov teraz! :slight_smile:
23. zář 2010 v 17:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta Juuj to je perfektnéé,už aj ja chcéém.Trošku už vidiet na koho sa podobá?
23. zář 2010 v 18:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denisa287 ja som skonstatovala, ze na mna :grinning:
23. zář 2010 v 18:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta tesim sa, gratulujem
23. zář 2010 v 18:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta anglictina a nauka o spolocnosti to boli moje nejnenavidenejsie predmety :grinning:
23. zář 2010 v 18:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta ale tiez ti gratulujem aj ja idem na kontrolu v pondelok tak dufam ze dopadne tiez dobre :wink:
23. zář 2010 v 18:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty kokos sledujete spravy o tom dievcatku,co sa narodilo vo vrtulniku??
23. zář 2010 v 19:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@moniciak :grinning: moje najoblubenejsie...drzim prsty a dakujem
@mafynka dakujem
23. zář 2010 v 19:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta ja som mala rada fyziku a dejepis :grinning: jooooj skoda ze nie sme na tom financne tak uzasne aby sme do roka pocali pre nase babo surodenca nikdy ta to nenapadlo??? :grinning:
23. zář 2010 v 19:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
inak ja som sa vas vcera pytala na epiduralku... po uvazovani sme sa rozhodli ze si to skusim nazivo ved tolko zien to prezilo a prezijem to aj ja :wink:
23. zář 2010 v 19:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@moniciak ja by som chcela jedno po druhom. :wink: Bez EPI to ani nahodou! Ja uz som pisala, ze ja som mavala strasne mrchy a z dialky si viem predstavit asi aka to je bolest, takze toto urcite nie! :astonished: Mam 3 kamaratky, co rodili teraz nedavno a kazda z nich povedala, ze to bolo jedno stastie. Prva z nich uz rodila druhe a prve rodila bez a hovorila, ze ked isla 2x, tak len nastavovala ruky a hovorila, ze dajte mi vsetko, co mate...dalsia povedala, ze ked citila kontrakcie, tak si najprv povedala, ze je to v pohode a ked sa to zacalo stupnovat, tak bola rada, ze ma EPI a tretia rodila 12 hodin a povedala, ze bez toho by to ani neskusala.
23. zář 2010 v 19:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta ja sa na to celkom tesim... porod si chcem vychutnat nech budu bolesti akekolvek velke :wink: takze planujes hned druhe ak sa podari??? :wink:
23. zář 2010 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek