• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
@suzanna85 skore uzdravenie prajeme
24. zář 2010 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak pridavam foto brušina v 22.týždni /ešte stále sme mini bruško/

24. zář 2010 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja: mama
Simon: tata
Ja: mama
Simon: ppffffffffff (s vyplazenym jazykom)
no, takze ako som dopadla? Som cela opluta:slight_smile:))) Idem si dať aj ja kávu:slight_smile:
ináč, včera mm nemal tričko. Hovorím a ukazujem simonkovi že cici ham ham, on kyslo pozrel, zasa že cici ham ham, tak začal buchat mm po cicke. Potom som dvihla ja tričko a vravim cici a simon už otváral ústa :slight_smile:))) môj zlatý.
24. zář 2010 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lubinka26 aj mna vcera pobolievalo podbrusko, v noci ma zobudilo pichanie, vypisala som sa a prestalo to, vsetko asi suvisi s rastom maternice , ja mozem citit aj vzrasty po slepaku, inac ma zacinaju riadne boliet krize, hlavne vecer uz nevladzem, pri prvom tehu som este v piatom behala na autobus do prace, teraz sa mi zda ze to znasam horsie, asi to bude uz tym vekom :grinning:
24. zář 2010 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alexis13 pekne bruško .ja mám doslova kotol.
24. zář 2010 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alexis13 krasne, ja mam tiez uz riadne brusisko, vsetci mi tipuju december :grinning:
24. zář 2010 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denne73 no ja tiež už čakam že každú chvilu bude kotol......ale zatial nist mam to vsetko v krížoch a taketo mini bruško =D
24. zář 2010 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cinamon7 no ono to nie je tym, ze som "nevycikana". vidis, aj mna vcera boleli krize, proste ako pri menstruacii, ale v tomto case by som ani nemala mat. a ked sa z hlboka nadychnem, tak ma to vsade dole picha.
mohli by to byt aj zastavene vetry? ci to je blbost?

@alexis13 alexis, pekne brusinko :slight_smile:

suzanna tiez prajem skore uzdravenie :slight_smile:

dievcata, ja som pred vcerom vecer zacitila prve kopanceky -2 ks :grinning: vcera rano tiez, pobede take hmyrenie a teraz tiez nieco :slight_smile: tak sa tesim :slight_smile: a schudla som 2 kg, pri tych mojich nabratych 14 kg to nevadi. asi mi zabrali hormony. skoro na nic nemam chut a jem preto, ze musim. dnes idem na kontrolu k endokrinologicke, tak som zvedava, co mi povie. drzte palce
24. zář 2010 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lubinka26 gratulujem k pohybom.....skvele však =D
24. zář 2010 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alexis13 dakujem, presne, uuuuzasny pocit :slight_smile: teraz by som chcela, aby sa hybalo stale :grinning:
vy, co ste dalej citite stale pohyby silnejsie a silnejsie, vsak?
24. zář 2010 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
kamoska mi tvrdi, ze datum, ked prvykrat zena zaciti pohyby, bude datumom porodu. vychadza to aj u vas tak? no ja mam PTP 24.2. a prve pohyby som zacitila 22.9. Na poslednom ultrzavuku bolo babo o 2 dni vacsie, takze by to aj mohlo sediet. ale asi blbost, ze? :grinning:
24. zář 2010 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lubinka26 jj pohyby citim stale intenzivnejsie......moja ma prvýkrat koplo 1.septembra a termin mam 2.2. tak uvidime....ale myslim ze to s tým nic nema.....neviem teda nepocula som o tom......
24. zář 2010 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@suzanna85 chúda moje presne toto som mal 2 týždne dozadu,tiež ma šupli do nemocky :stuck_out_tongue_closed_eyes: neboj zachvílku to bude ok len vela pi,a bud v teple :dizzy_face:
24. zář 2010 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lubinka26 v tehotenstve je vsetko ine, tiez mam pocit tlakov v podbrusku,okrem toho mam problem ist na wc, citim sa hlavne ku veceru nafuknuta, tehotenstvo si vybera svoju dan a to mam uz 7 kil navyse, v noci chrapem :slight_smile: chodim vela na zachod,tiez mam problem s dasnami, podla mna to je vsetko v norme, ak by ta ale stale pichalo, radsej chod k lekarke, aby to nebol nejaky zapal mocovych ciest alebo nieco ine, drzim palce u lekara a gratulujem k prvym kopancom :wink:
24. zář 2010 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lubinka26 PA si to všímajú podla pohybov by som mala rodiť okolo 16.1 :confused: no uvidíme,drobec si povie sám :sweat_smile: :dizzy_face:
24. zář 2010 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alexis13 ale tebe to zhruba vychadza :slight_smile: ved uvidime "coskoro", ci je to prvda :grinning:

@cinamon7 no pekne :slight_smile: a ja sa tu stazujem :grinning: dakujem pekne, no dufam, ze budu tie vysledky lepsie ako minule :confounded:

@mimina321 no ved uvidime :dizzy_face:
24. zář 2010 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko tehulky, vidím, že väčšina z Vás už vie, akého pohlavia bábatko nosia v brušku tak všetkým gratulujem :wink:
Ja som bola včera u lekára aj sono mi robil, som sa vytešovala, že aj my sa dozvieme, čo sa to tam skrýva ale neše bábo sa nechcelo ukázať, si skrížilo nôžky a dovidenia... nech sme neni moc zvedavý. No čo už hlavné je, že je všetko ako má byť a je zdravučké :slight_smile:
24. zář 2010 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
dakujem vám babulky....tiež dúfam,že to už čoskoro prejde...Od začiatku tehotenstva mám len samé problémy.Už by som si to chcela tehotenstvo chcela aj užívať...dúfam,že sa toho dočkám :rolling_eyes:
24. zář 2010 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
ak je to pravda o tých pohyboch a termíne porodu,tak by som mala rodit 24.1.....uvidíme :wink:
24. zář 2010 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre ranko
@suzanna85 co nam to delas, takhle marodit. koukej se z toho co nejdriv dostat :wink: , drzim palecky, aby ses brzy uzdravila

Jinak ja jdu na UTZ dneska po 2 mesicich, taks e bojim, ale i tesim na druhou stranu :sweat_smile:
24. zář 2010 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cutce ok mami :grinning: rozkaz :grinning: :grinning: :grinning: Neboj všetko bude určite ok.Tíško závidím.Ja si musím ešte do stredy počkať...
24. zář 2010 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@suzanna85 no ale ja se dozvedela, ze kdyz bude vse v poradku, tak je to muj posledni :cry: , ale jedu domu prvni tyden v listopadu, tak jsem se objednala v Cechach :slight_smile:
24. zář 2010 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cutce posledný? V 21 týždni? :unamused: ešte dobre,že ideš do čiech a pozrú ťa tam.Ja by som tak dlho nevydržala....
24. zář 2010 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
no nič...idem kočky pustiť sa do toho veľkého upratovania..mám toho dosť...pekný slniečkový den prajem
24. zář 2010 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@suzanna85 drz sa, toto iste som mala aj ja. antibiotika mi zabrali,ale tie bolesti pri cikani stale citim :frowning2: ale to je zrejme aj tym ze uz babo kade tade tlaci. inak vsetky kamaratky okolo mna v tehu mali problem s mocovym mechurom a tak. ja tiez od zaciatku tehu sa na mna stale nieco lepsi. uz teraz druhy krat chripka ci prechladnutie, alebo co je to. aj dnes som zostala doma, ved ma cely clovek boli :frowning2: kaslem ako tuberak, priatel sa v noci odstahoval zo spalne, ze sa pri mne neda spat....

ja som mala pri mrche hrozne migreny. bolesti hlavy a dva dni som cele prevracala, niekedy skoncila na injekcii na pohotovosti, ani do prace som nechodila. mystite, ze aj vtedy je potom porod lahsi?

pohyby som citila nejako okolo 8.sep. a termi podla PM mam 9.2. ale podla ultrazvuku az 23.2. lebo babo bolo malinke. tak moze byt nieco pravda na tych pohyboch
24. zář 2010 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@suzanna85 no taky jsem na to koukala, a myslim, ze je to blbost, ale uvidime, zeptam se na to
@alexis13 no to ti vubec nezavidim :sweat_smile:
24. zář 2010 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Baby, dnes sa mi nič nechce. Ešte že mám navarene:slight_smile: Simonko práve zaspal tak sa budim :frowning2:
24. zář 2010 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett ja mam taky nejaky blby den :confounded:
24. zář 2010 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
xixixxi... foto bruska v 35 tt:slight_smile:))) no pekne, toto ma znovu caka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
24. zář 2010 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett nahodou jsi mela krasny brisko :grinning:
24. zář 2010 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek