• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
@cutce jak hroch som sa citila... manzel ma v noci otacal na posteli, lebo som sa nemohla prevalit:slight_smile:))
24. zář 2010 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett a to jsi mela az ve 35tt? ja uz to mam ted, kdyz lezim na gauci, tak ma problem se otocit :grinning: :grinning: :grinning: , ale ja to mam asi kvuli zadum, boli jako svina :unamused:
24. zář 2010 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett jj krásne bruško....ja sa na také teším.....=D
24. zář 2010 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja si uzivam to teraz.. Ani velke, ani male, tak akurat:slight_smile:
24. zář 2010 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak ja jsem si zasla do sportovniho obchodu a koupila jsem si panskou budnu XL :grinning: :grinning: :grinning: , narvala jsem pod tu bundu jeste kapelku a ptala se sestrenice, snda uz vetsi nebude co :grinning: :grinning: :grinning:
24. zář 2010 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cutce mne ostali veci po porode. To som mala 80 kg...takze teraz sa do nich super vmestim a este mam kopec miesta
24. zář 2010 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
idem jest
24. zář 2010 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett dobrou chut :wink:
24. zář 2010 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett ale bolo to len brusku a krasne :slight_smile:
24. zář 2010 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tehulky čo hovorite na Dianatal porodnícky gél? http://tehotenstvo.rodinka.sk/index.php?id=73262
24. zář 2010 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denisa287 prvy krat o tom pocujem....takze bez nazoru :slight_smile:
24. zář 2010 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzbel1 Po priložení pristroja na brusko vyhladas pekne srdiečko babatka,bije rychlo dvojnasobne rychlejsie ako dospelého.Skušala som si pristroj prilozit aj na moje srdce a aj to pekne počut.
24. zář 2010 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cutce Ahoj,tak ako bolo na ultrazvuku,ako to prebiehalo?Dali ti aj fotky?Videli ste medzi nožky? :grinning:
24. zář 2010 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denisa287 ahojky, ja tam jdu az ve 4.20, takze zatim cas :grinning:
24. zář 2010 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cutce aaaaha tak neskoro máš termín? Tak potom sem napíš ako si dopadla,večer si to prečitam.
24. zář 2010 v 15:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cutce to ti drzim palce nech ti uz povedia co to bude :slight_smile: dufam ze to co chces... ale to je asi len aby bolo zdrave :wink:
24. zář 2010 v 15:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta suhlasim, dala som otazku na forum, ze v pripade vyberu, co by si zeny vybrali, cisarak, alebo normalny porod, niektore su za cisarak, ale co ma najviac prekvapilo, je ze zeny si vyberaju rodit bez epiduralky, ja nie som ziadna hrdinka a dokazovat nieco sebe nemusim, ak budem rodit normalne, tak chcem mat z porodu dobre zazitky a tesit sa z maleho...

presne ako hovoris, Sharlotta, ja som tiez musela z roboty odist, alebo vobec neist ked som mala mrchu, od svojich 11 som si toho vytrpela az az.
24. zář 2010 v 15:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
mne je dnes tak blbe, ze nemam ani tusku... :confounded:
@cutce drzim prsty
24. zář 2010 v 15:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja mam termin 19. februara..Je tu este taka?
24. zář 2010 v 15:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@minnehaha2005 hej, citala som si to :wink: Vacsina je za prirodzeny porod, nepresvedcili ta? :wink:
24. zář 2010 v 15:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
jasne, ze napisu, ale neslibuju kdy :sweat_smile:
24. zář 2010 v 15:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@minnehaha2005 ja eset vobec neviem ako sa rozhodnem. mozno budem musiet rodit cisrskym, kedze mam krivu pankvu a bol by problem vytlacit babo. k tomu mi raz robili lumbalnu punkciu (odoberali vzorku z miechy) a to bola riadna bolest. zalomili mi tam ihlu a spravili az na druhy krat. odvtedy som malava brutalne bolesti chrbtice, tak ze som 3 krat denne bral ibuprofen spolu s dorziflexom lebo inak som ani z postele nevedela vstat. z coho sa stal navik. trvalo to 2 roky a potom ma na kramaroch ma davali 3 mesiace dokopy. ked si mam predstavit zas nieco podobne, neviem ci si radsej nechcem vytrpiet ten porod. najviac sa priklanam k cisaraku, ale fakt este netusim co bude. chcela by som zazit ten pocit, pocitit ako privediem svoje dieta na svet a moj partner bude vedla mna...a ci epiduralka, tak ja fakt neviem.
24. zář 2010 v 15:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evelin116 urcite tu taka je :wink: Vitaj medzi nami! Daj si pozor, asi ti adminky zmazu profilovu foto, lebo by to mala byt fotka tvare...
24. zář 2010 v 15:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta teraz neviem, ty si za co? :slight_smile:
24. zář 2010 v 15:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
baby, mne to brblave mlieko s medom a maslom snad aj zabera. uz sa mi pustili hlieny a ovela lepsie odkaslava. dakujem za radu :slight_smile:
24. zář 2010 v 15:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta Dakujem, to som nevedela ,ale zatial nic nevymazali.
24. zář 2010 v 15:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kwetinka1 Ja som bola za cisarsky, lebo som tiez posero, ale ked vidim, ako sa teraz svagrina trapi, ako ju ta rana boli a ako ma problem s kojenim, tak som prehodnotila svoj nazor...A dalsia vec je, ze my by sme chceli jedno po druhom a po cisarskom nemozes otehotniet 2 roky vraj. Takze som za prirodzeny porod s EPI.
24. zář 2010 v 15:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evelin116 ked si hore kliknes "nastavenia" a potom "fotoportret", tam to najdes. Ani ja som nevedela a zmazali mi foto, ktore som tu mala niekolko rokov, ale vraj sa zmenili pravidla...A preco si bola na amnio? mala si zle vysledky? poslal ta doktor, ci si sama chcela?
24. zář 2010 v 15:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta a ja zas ked som videla kamosku ako sa trapila po prirodzenom tak som skro za cisarsky :slight_smile: chuda, rana sa jej velmi dlho hojila, potom nemohla na zachod, dostala tam infekciu, nevedela sediet....dostavala sa z toho snad aj dva mesiace :frowning2: a zas dalsia kamoska po cisaraku pomaly po tyzdni nevedela...je to individualne...len ja tiez neviem co spravit, ale mozno ma supnu na cisarak...uvidim co bude. este ani porodnicu nemam vybratu. pozerali sme hainburg.

nechystate sa niektora rodit v zahranicu - rakusko?
24. zář 2010 v 15:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kwetinka1 pocula som, ze pristup v Haiburgu je fajn, ale na SK je lepsia zdravotna starostlivost. Ak nebudes mat ziadne komplikacia a babo bude ok, tak Hainburg je fajn. Najlepsie referencie som nasla na Antolsku a potom aj na Kramare. Ale na Antolskej mas wc spolocne pre 2 izby a na Kramroch mas wc na chodbe spolocne pre vsetky izby.
24. zář 2010 v 15:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek