• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
@alexis13 tak som zvedava, kedy mne to moje brucho naraste, hihi. a chcem mat to typicke chlapcenske brucho :grinning: ja na bruchu vobec nespavm, neda mi dychat a teraz ani na chrbte... takze sa moc nevyspim a nechcem vediet, ake to bude o par mesiacov, ked budem fakt vacsia.... a mne malý strasne tlaci na mocovy mechur, ved idem na wc, zidem dolu po schodoch zo 4.poschosdia a zase potrebujem... a ked chodim do mesta, no horor, vsade hladam zachody
25. zář 2010 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marhulka13 jj aj to moje kope do mechura.....chodim cikat každu hodinu :wink: a bruska narastu neboj budeme sa cudovat ako rýchlo a budu nam zavadzať :slight_smile:
25. zář 2010 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marhulka13 aj mne treba furt na wc. :sweat_smile: Niekedy ma tak strasne tlaci a pomaly nic zo mna nevyjde, len taky cvrk. :grinning:

Inak aj ja mam male brucho a ked si vezmem nieco volnejsie, tak ho vobec nevidno. A ked som bola teraz u Dr. a postavila som sa na vahu, ze 52,5, tak som mala usmev od ucha k uchu a som sa potesila a sestricka sa zo mna smiala...ale ja som stastna, ze aspon tie 2 kg som pribrala, natrapila som sa na tom dost. A uz mi aj zacina chutit, vecer dostavam pazravku, vcera som dostala chut na huspeninu a hranolky....Ale ani jedno sme doma nemali :frowning2:

@alexis13 Mna boli brucho uz druhy den a tiez sa dost bojim. Zacala som brat okrem magnezia aj No-spu :unamused:

@lubinka26 Super, ze mas dobre vysledky! Tesim sa a gratulujem! :wink:
25. zář 2010 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@minnehaha2005 Este som ti chcela povedat, ze na tom tvojom prieskume tie, co rodili prirodzene si chvalili prirodzeny porod a tie, co boli na cisarsky si chvalili cisarsky...Takze tazko povedat, co je lepsie, lebo vacsina z nich si nevyskusala aj aj....Ak budes pokojnejsia tak, ze si to naplanujes, tak chod cisarskym a potom uvidis, ako sa rozhodnes pri druhom :grinning: :wink:
25. zář 2010 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@henri001 dakujem, Henri, naozaj si ma povzbudila, s manzelom sme sa rozpravali, ze pockame kym pojdeme na gyndu ku nasmu porodnikovi, a opytame sa, ze co a ako. Manzel mi vcera hovoril, ze kym ja som sa obliekala naspat u lekara, tak sa ho pytal, ze ake su v poslednom case najbeznejsie porody a on povedal, ze cisarak. Ono to je mozno ovplynene aj tym, ze on spolupracuje so sukromnou klinikou, a tam si ludia zaplatia ...
Ale mas pravdu, v konecnom dosledku je to na mne...
25. zář 2010 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta presne tak... uz som kus pokojnejsia, ak clovek nema na vyberm berie co ma... u nas si myslim, ze to nie je moznost vyberu prave kvoli poistovniam, myslim si, ze "povzbudzuju" lekarov, aby rodili normalne. Viem si predstavit, ze taky cisarak stoji viacej.
25. zář 2010 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta Poslal ma doktor. Mam zvysene riziko dawnovho syndromu 1:75... :frowning2:
25. zář 2010 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evelin116 tieto testy vychadzaju casto falsne pozitivne...dost sa o tom aj vsade pise, takze sa zatial neobavaj a nevesaj hlavu.
25. zář 2010 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta Vsak to...Len mi je zvlastne ze na amnio. chodievaju vacsinou zeny po 30 -tke.Aj lekari mali tam cudne reakcie na mna.
25. zář 2010 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
baby, s manzelom sme sa v noci pohadali kvoli perine, mame len jednu velku .. neda sa tu kupit taka tenka ako je v IKEI za 2,49 eur, aby sme mali kazdy svoju :wink: ... tak mame jednu a bojujeme.
25. zář 2010 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte tehulky :slight_smile: takze rano som sa poctivo postavila na vahu,ako som slubila :grinning: a na moje pocudovanie,prirastok na vahe mam 2,6kg :sweat_smile: a to musim povedat,ze viac jem a aj neskoro vecer si dam,ked som hladna. aj brusko som fotila,no nic tam takmer nie je. skusim este vecer a pripadne pridam obe fotky :grinning: ze ako to male aspon vykrmujem. netusim,kde sa schovava,lebo este stale v poho vydrzim lezat na bruchu.

@minnehaha2005 cisarsky je drahy,lebo je to operacia. tu v uk su najradsej,ak sa rodi prirodzene a bez epi,lebo ju poistovna hradi,takze cim menej ma zena pri porode,tym vyjde poistovnu lacnejsie ten porod.

@evelin116 skus sa velmi nestresovat kvoli tomu,lebo casto su tie vysledky falosnym poplachom.
25. zář 2010 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alexis13 a bola si uz na ultrazuku v 20. tyzdni???
25. zář 2010 v 17:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky vubec Vas nemam sanci docist, ale vcera u doktora, vse je v naprostem poradku a cekame CHLAPECKA :grinning: :grinning: :grinning: i toho pindika jsem videla ja :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
25. zář 2010 v 18:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
fakujem vam kocky, velmi pekne. velmi sa tesim :slight_smile:

@alexis13 ked sa ta niekto pyta, v ktorom si mesiaci, tak hovoris, ten lunarny a nie kalendarny?

ako hovorite vy ostatne? lebo ja kalendarny. asi by sa na mna cudne pozerali ludia, ked im na konci poviem, ze som v 10mesiaci :D
25. zář 2010 v 18:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
chcela by som sem aj ja popridavat fotky a aj cerstvu foto bruska, ale vzdy ma to vyhodi :angry:
25. zář 2010 v 18:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lubinka26 ja hovorím kalendárny, veď to by som inak ešte v deviatom do práce musela chodiť. Ale alexis hovorí lunárny zrejme, lebo 22tt je ešte piaty kalendárny mesiac tehu :slight_smile:
25. zář 2010 v 18:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
zacinam sa pozerat po kocikoch. odkial ste kupili/kupujete vy? a ake?
25. zář 2010 v 18:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lubinka26 my budeme objednávať z internetu, sú oveľa lacnejšie ako na predajniach. Máme vybratý Dorjan Prestige, mám ho v albumíku :slight_smile:
25. zář 2010 v 18:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dijefcatko ten je kraaasny. ale asi drahy :frowning2: ja rozmyslam bud nad nejakym pouzivanym alebo potom novym, ale nejakym lacnejsim :confounded: chcela by som taku tyrkysovu farbu, ci to bude chlapcek, ci dievcatko.
mas velmi krasne brusko, podla mna to vyzera na chlapca :slight_smile:
co stoji taka suprava - postielka, pult...? len pre info :slight_smile:
25. zář 2010 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dijefcatko toto je dobra cena toho kocika? zevraj so vsetkym vsudy 359€. miesto predaja je 10 km od nas :grinning:
25. zář 2010 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lubinka26 ten kočík vôbec nie je drahý, presne, 359 stojí aj s autosedačkou a tuším som ho už niekde aj lacnejšie videla. on len tak draho vyzerá :wink: ja by som tiež veľmi nechcela za kočík peniaze dávať. a tento má aj kvalitnú konštrukciu, manžel ho obzeral z technickej stránky a páčil sa mu, dokonca veľmi.
dakujem za pochválenie bruška :slight_smile: prečo myslíš, že je to chlapec? ja ešte dúfam v dievčatko, ale myslím si, že ked už budeme vedieť, čo to je, rovnako sa aj chlapčekovi budem tešiť :dizzy_face:
25. zář 2010 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lubinka26 tá detská izbička, čo mám albumíku, stojí komplet 499 eur, takže tiež v pohode cena, len ešte si nie som istá, či ideme zariaďovať izbičku takýmto nábytkom. asi skôr nie, radšej ked bude drobček vačší, tak potom nejakým iným nábytkom, tento by už o pár rôčkov nebol aktuálny.
25. zář 2010 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dijefcatko no prave pozeram, ze 360€. s autosedackou je to super cena. myslim, ze by som ho vedela neskor predat aspon za 150€. co myslis? prave tu o nom citam - ma vlastnu temu :grinning: a ked pozeram inzeraty pouzitych kocikov, tak minimalne 150€ budem musiet dat a to este budem musiet dokupit autosedacku.
ja neviem, tak pekne ti rastie to brusko dopredu :slight_smile: kedy ides na ultrazvuk?
25. zář 2010 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lubinka26 az 5teho. zatial sa nam malinke nechcelo ukazat, prekrizilo nozky a hotovo! :grinning: viac ľudí mi to na chlapca tipuje, vraj preto, ze dievcatko by mi krásu ubralo, niektorí mi ale hovoria, ze idem do bokov, aj panva sa mi uz vraj riadne rozsirila a to vraj skor pre dievcatko svedci. takze sama som uz riadne zvedava :dizzy_face:
25. zář 2010 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dijefcatko toho sa bojim aj ja, ze prekrizi nozky a hotovo :frowning2: a kedy si bola? aj ty chodis castejsie ako my ostatne? :grinning: ja som bola naposledy v 13tt a teraz idem v 21tt, 7.10.
a neznasam, ked sa ma vsetci pytaju ci uz viem, co to je.... asi si myslia, ze chodim na ultrazvuk kazdy tyzden, ked sa ma to stale pytaju. a mna to tak rozculuje :angry: inak, nikdy som nebola taka podrazdena ako teraz :sweat_smile:
25. zář 2010 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lubinka26 ja som zasa nikdy nebola taká pokojná, ako som teraz, bola som nervák a teraz som úúúplne v pohode :sweat_smile: nechodím na sono častejšie, na začiatku som bola, ale to preto, že som špinila. no a v 18tt som mala normálnu poradňu, ale keďže bol so mnou aj manžel, tak som požmurkala na dokyho, či by náhodou nebol pozrieť bábatku medzi nôžky a keďže aj doky je chlap a svojmu "súkmeňovcovi" alias môjmu manželovi chcel urobiť radosť, tak spravil sono. ale nič nemeral, len sa pokúsil zistiť pohlavie, no nepodarilo sa. takže až teraz, keď na morfosono pôjdeme :dizzy_face:
25. zář 2010 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cutce supéééér.Moc gratulujem :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: teším sa s vami :slight_smile:
25. zář 2010 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@suzanna85 moc m oc dekuju :grinning: , jak se citis?
25. zář 2010 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cutce o nieco som prisla? :sunglasses:

@dijefcatko tak to mas super dokyho :slight_smile: snad sa vam tentoraz ukaze :slight_smile:
25. zář 2010 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek