• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
@lubinka26 ani ne, jen jsem vcera byla u doktora na poslednim UTZ a vse je v poradku a cekame chlapecka :grinning: :wink:
25. zář 2010 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cutce tak to ti srdecne gratulujeeeeeem aj kk chlapceovi aj k ok kontole :slight_smile: a co? tesis sa na chlapceka? aj ja by som chcela, ale asi to bude baba :grinning: ale to je jedno, len nech su tie nase deturence zdravucke :wink:
25. zář 2010 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte..kocky ja mam strasne krce na spodku bruska,ale uz dve hodiny
25. zář 2010 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lubinka26 presne, mne manzel stale hovori, ze ma taku agresivnu este nevidel.
25. zář 2010 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka a citis pohyby???
25. zář 2010 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cutce jeeeej gratulujem to je krasne ze uz viete dufam ze v pondelok sa dozvieme aj my ci to bude krasavica alebo krasavec :grinning:
25. zář 2010 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@moniciak ano citim pohyby..dnes som viac sedela..maly kopka..ale strasne ma tlaci spodok
25. zář 2010 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka ja som mala krce pred vcerom a vcera cely den :frowning2: aj ja som sa velmi zlakla, aj som to tu opisovala. dnes je uz vsetko ok :slight_smile:
25. zář 2010 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka tak sa nic neboj hadam to nic nie je inak kedy mas kontrolu??? :wink:
25. zář 2010 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@minnehaha2005 :grinning: :grinning: mne to aj kamosky hovoria, ze som taka podazdena :astonished: ale ze to mam odpustene :grinning:
25. zář 2010 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre ranko! Ja som uz od 7 hore, lebo akosi som zaspala vcera hned po spravach a uz mi nejde spat...
@cutce Gratulujem k chlapcekovi! :wink:
26. zář 2010 v 08:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Včera o 18.15 porodila sesternica Tomaska, 51cm, 3400 gramov. Taak sa tesiim:slight_smile:))
26. zář 2010 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett :slight_smile: gratulujem sesternici, ze stastlivo dosla do ciela
26. zář 2010 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vďaka:wink: odovzdam:slight_smile:)) zaujímavé je, že keď sa simon narodil, tak prišla na návštevu. Dala som jej ho na ruky a vravela aby sa nabrala. A ona hneď v ten mesiac otehotnela. A keď tu bola v máji, tak som jej hladkala bruško a ona že "naberá sa" a ja som otehotnela:slight_smile:))) sa na tím teraz smejeme. Keď pôjdem na návštevu a bude mi hladkat bruško, tak jej to "vrátim". Celé jej tehu sme spolu prezivali. Vsetky vyšetrenia, všetky správy, v piatok ešte pisala že sa už otvára... Proste je to super. Som taká dojata:slight_smile:
26. zář 2010 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cutce gratulujem, tesim sa s vami, aj my mame zajtra stretko s drobcekom, stavky uzavrete :grinning:
26. zář 2010 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte :slight_smile:

@cutce gratulujem ku chlapcekovi :wink:

@arrett gratulujem sesternici :slight_smile: ste to pekne spolu prezivali a nakazili sa jedna od druhej :grinning:
26. zář 2010 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cutce gratuluji ke chlapečkovi :slight_smile:

a zdravím všechny ostatní. :wink:
26. zář 2010 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte,

všetkým blahoželám k úspešným kontrolám a aj k zisteniu pohlavia. :slight_smile:

Na sone so mnou bol manžel - a bol to preňho veľmi emotívny zážitok. Dieťatko nám aj zakývalo, čo bolo úplne super. :slight_smile:
26. zář 2010 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte dievčatá, tak v piatok nám lekár oznámil, že budeme mať dievčatko :slight_smile: Tešíme sa, aj keď manžel tajne dúfal, že to bude chlapček - poľovník po ňom. Hlavne nech je zdravučká. :dizzy_face:
26. zář 2010 ve 12:54  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Musim vam nieco napisat. Bavim sa na tom uz od vcera. Volala som svokre, ze som bola na kontrole a ze je vsetko ok a ze bude dievcatko...A ona ukoncila hovor, ze je rada " A nepi! Ja som sa za teba tak modlila, aby si nepila...Tak som trpla, ked si pila to vino..." :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Bola u nas, asi pred 2 tyzdnami a ja som pila dealkoholizovane vino. Ona vie, ze to vino je bez alkoholu, aj sme jej to asi 3x povedali...A ona mi teraz toto povie...Sa nemozem prestat smiat. :grinning: Ako keby som bola nejaka alkoholicka. Keby sa radsej modlila, aby jej syn trosku schudol, namiesto toho, aby mu pri vahe 110kg vypekala kolaciky.
26. zář 2010 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta :grinning: :grinning: :grinning: to su asi vsetky svokry rovnake :grinning:
26. zář 2010 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
též gratuluji k úspěšným ko, pohlaví atd. a přeji hezký podzim
26. zář 2010 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte vsetky...straaaaaaaaasne dlho som vas necitala, ale snazim sa mat prehlad:slight_smile: Babenky, chcem sa opytat, ci uz vsetky citite pohyby. Lebo ja dnes koncim 19. tyzden a este stale ziadne pohyby a uz sa zacinam aj bat, ci je vsetko OK. Na utz idem az obtyzden v utorok,ale ked ma dovtedy ten maly krpec nekopne, tak asi budem iba trpnut, ci je vsetko v poriadku...vsetky vysledky sme doteraz mali ukazkove, ziadne problemy, ziadne vytoky...len ma este nekoplo:((( Priberam tabulkovo, ani vela ani malo, brusko mi rastie...povedzte mi, ze je tu este aspon jedna taka, co este necitila pohyby, lebo sa z toho zblaznim:(
Prajem vsetkym krasnu nedelu...
26. zář 2010 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte vsetky som sa vas snazila docitat, gratulujem ku vsetkym dobrym vysledkoma ku zisteniu pohlavia. my sme uz konecne prestahovani aj ked to bol des konence mensi stres teraz len vsetko povybalovat a najma najst kde co je :unamused: :unamused: :unamused: z toho mam strah uz teraz. ale hlavne ze uz sme doma na slovensku. poprihlasovat sa k lekarom a tak snad uz bude jednoduchsie ako cely ten presun.
26. zář 2010 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leonard2002 ja ešte tiež necítim pohyby, v piatok som bola na sono, to ma trošku upokojilo, keď som videla, že mimi sa hýbe. Ale ja to, žiaľ, necítim :(
26. zář 2010 ve 14:02  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leonard2002 nicoho sa neobavaj ak si prvorodicka, ocakavaj kazdu chvilu, bude to riadny kopanec :slight_smile:
26. zář 2010 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@potokin vitaj doma :slight_smile:
26. zář 2010 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@silvika18 @cinamon7 joj, dakujem baby, ste ma ukludnili trochu, kazdy dookola mi hovori, ze uz by som mala citit, tak som sa nejak vystresovala...tak uz len musim vydrzat do utz, aby som videla, ze bije srdiecko a ze sa hybe...Drahy si z toho robi srandu, ze mu nemam dat jest, kym nekopne:slight_smile:)) a tak budem cakat a potom vam napisem, kedy to prislo...ja este ani neviem, ci je to chlapcek alebo dievcatko:( asi som jedna z poslednych...ale ked neviem, aspon ma netrha kupovat vecicky:slight_smile: idem si mrknut nejake vase linky na kociare, lebo to je jedna vec, ktoru chcem urcite novu...postielku uz mam od kamosky, po jednom babatku, tak sa tesim, buduci tyzden ju uz budeme mat doma:slight_smile:
26. zář 2010 v 15:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
dievčatá, pred hodinou som bola nútená vybehnúť hore na siedme poschodie. dych mi síce ako-tak vystačil, ale bábo sa odvtedy ani nepohlo. myslíte, že mu to mohlo ublížiť, alebo len spinká? asi som smiešna, keď ma toto vyplaší, ale fakt som sa zlaľkla... :frowning2:
26. zář 2010 v 15:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leonard2002 neboj sa, čoskoro ťa pokopancuje :wink: my tiež ešte nevieme pohlavie, ideme až 5.10. na veľké sono a dúfame, že to bude ok. mňa najprv musí prejsť ten obrovský strach, ktorý ma teraz chytil, modlím sa, aby už drobec kopol. bojím sa, že som mu behom ublížila :frowning2:
26. zář 2010 v 15:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek