• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
@dijefcatko tak to mame rovnaky termin na sono:slight_smile: a neboj, babo sa pri tom urcite len unavilo a zaspalo pokojnym nedelnym spankom:slight_smile:))
26. zář 2010 v 15:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
baby, objednavali ste sa na 3D ultrazvuk? alebo cakate, kym vam to odporuci lekar? ani netusim,ako dlho dopredu sa musim objednat, aby som to nepresvihla a nebolo uz neskoro...lebo na 3D urcite chcem ist...
26. zář 2010 v 15:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leonard2002 jaj, ani ja nic necitim, sice si predomnou tyzden dopredu, ale ani ja nic necitim, ziadne bublinkanie, nic, a ani nestresujem, prvorodicky citia kopance az 20 - 22 tyzdni,
26. zář 2010 v 15:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dijefcatko spapaj daco sladke a lazkaj na chrbat..mne to zabera a hned zacne kopkat
26. zář 2010 v 15:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dijefcatko - neboj sa určite si dieťatku neublížila. Mňa hlavne večer pred spaním - inokedy veľmi málo.
26. zář 2010 v 16:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leginca ale ved to by nemalo kopat bez prestavky ci nie??? mna kopne tak asi 4x denne najma rano a vecer...
26. zář 2010 v 16:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Chcem sa opytat najma tych, co uz mate deti. Je pravda, ze sa deti maju kupat kazdy druhy den a medzi tym len utierat vlhcenymi utierkami? Nemaju sa olejcekovat? Nema sa im vytierat nostek a uska? Mne sa to nezda, ale svagrina tvrdi, ze jej to povedala doktorka.... :sweat_smile:
26. zář 2010 v 17:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta To mi povedali v nemocnici, ze staci umyvat raz za 2-3 dni, ale my sme kupali kazdy den, snazili sme sa malemu urobit taky ritual, kupanie, papanie a potom spanok..rychlo na to nabehol a vedel co ho caka;)) olej som mu nedavala, ani kremy, babatka maju taku pokozku, ze to netreba prehanat..svagrina kremovala o 106 a mala ma doteraz ekzem..tak aj preto som to nerobila.. Iba z casu na cas obycajny detsky olej..a nostek a uska vzdy podla potreby;)
26. zář 2010 v 17:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Baby a s tym kopanim je to hrozne indi vindi..raz kope viac, inokedy menej..a na zaciatku je to nepravidelne..aspon ja som to tak mala;)
26. zář 2010 v 17:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,

Holky moc a moc vam vsem dekuju za blahoprani :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
26. zář 2010 v 18:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@moniciak jj bola som preco?
26. zář 2010 v 18:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dijefcatko a teda v ktorom mesiaci som? ja som na nete nasla ze 22.týžden je už 6mesiac...a aj knižku čo mam týžden po týždni tehotenstvo tak aj tam to je ze 6 mesiac....to asi preto lebo to rataju na tých 10 mesiacov? teda realne som v piatom? :slight_smile:
26. zář 2010 v 18:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alexis13 podľa toho, či ideš na lunárne alebo kalendárne mesiace. podľa mňa si v 6. lunárnom a 5. kalendárnom mesiaci. ale to je úplne jedno, ako si to pre seba počítaš, hlavne nech je drobček ok :wink:
26. zář 2010 v 18:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alexis13 lebo som si vsimla ze este neviete pohlavie... ako to??? neukazalo??? :grinning:
26. zář 2010 v 18:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzbel1 ...tak myslim ze to by si rozoznala...tvoje srdiecko bije podstatne pomalsie ako to babatkovo :grinning:
26. zář 2010 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dnes som bola v C&A a bola tam sama tehula. Majú zľavu na riflove veci a teda aj na tehu rifle. Tak som si teda jedny kúpila. Nebola ste tam náhodou niektorá?
26. zář 2010 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja se musim pochlubit, ja si konecne koupila rifle, mela jsem hrozny problemy, rigle delaji jen pro same vyzable holciny ci co :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning:
26. zář 2010 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bre ranko baby...neviete mi poradit, co najviac pomaha na bolave krize? Ja som sa vcera trochu viac hybala, nakupy, varenie, upratovanie a tak a vecer som sa ani nevladala obratit na gauci...:( pomahaju nejake zabaly alebo nejake specialne masaze?
27. zář 2010 v 06:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre ranko tehule

@leonard2002 Urcite nič teple kvôli placente a masáž spôsobuje vraj predčasný pôrod. Dnes pekne oddychuj aistatne dni sa pokus trosku cvičiť. Nájdite si na nete cvičenia pre tehotné v druhom trimestri. Pomôže to namahanej chrbtici.
27. zář 2010 v 07:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak baby,ja citim kopanceky od konca 16teho tyzdna.nikedy tak kopne ze sa az zlaknem.a uz aj tatinko mal to stastie ze to ucitil a drobec kope ako o dusu.je to nadherny pocit ked viem ze je tam.
27. zář 2010 v 07:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@moniciak jj to je jedno hlavne ze malinke je v poriadku....pohlavie...no doki povedal nam ze pipika zatial nevidi..takže dievčatko ale že sa nato ešte nemame spoliehat že uvidime na 100% na dalsom sone....tak 4. budem vediet urcite hadam :wink:
27. zář 2010 v 08:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzanka2221 jj je to nadherný pocit....ja bez toho aby ma nekoplo ani nevstanem s posteli ani nejdem spat...vzdy ma to tak ukludni ...že ok koplo je v poriadku možeme vstat a ist spať.....a inak kope skoro cely den teda ked chodim nie lebo to sa drobcovi paci :slight_smile:
27. zář 2010 v 08:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alexis13 a od kedy citis kopanceky?ja sa cez den musim na chvilku stopnut v cinnosti a ked kopne tak pokracujem v praci.a jedno co ma hneva je ze tu vo Svajciarsku nemame tehotensku knizku.ale co uz
27. zář 2010 v 08:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@moniciak - ahoj, samozrejme, že necítiť pohyby stále. Ja cítim hlavne večer, ale potom, keď už je bábo väčšie a má v brušku menej priestoru tak cítiť pohyby omnoho častejšie. :grinning:

@sharlotta - my keď sme mali Romanka pred 6-timi rokmi tak sme ho kúpali každý deň a bol tak nastavený. Čo sa odvtedy zmenilo netuším, ale aj teraz ho budeme kúpať rovnako ako predtým. :slight_smile:
27. zář 2010 v 08:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre rano tehulky...chcem radu......od piatku mam krce v bruchu...asi dva, ci tri krat ma aj prehnalo, dala som si smectu, uz hnacku nemam....ale krce pokracuju....moze to nejak ovplyvnit babatko? nemam ist preistotu dokimu? neviem co mam robit....vrrr
27. zář 2010 v 08:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzanka2221 od 1.septembra...a odvtedy sa to stupnuje......kope každu chvilku aj ked sedim :slight_smile:
27. zář 2010 v 08:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
baby robili vam nejake vysetrenia?lebo mne okrem odberu krvy v 12tt a sone nerobili ziadne testy.
27. zář 2010 v 08:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzanka2221 no sono mi robili, odber mocu vzdy, a krv mi brali tiež tusim 2-krat na tie testy na vrodene chyby
27. zář 2010 v 08:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alexis13 no a to vraj vo svajciarsku je lepsie zdravotnictvo ale mne tu zatial brali krv len raz a aj to zistili ze mam uplne inu krvnu skupinu aku mam v rodnom liste.a na vrodene chyby mi nebrali krv.len robila merania na sone.vraj je vsetko ok.auz viete co budete mat?
27. zář 2010 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzanka2221 tam hore som to písala....pravdepodobne dievčatko...ale uvidime na 100% teraz 4. na sone ak pojdem
27. zář 2010 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek