• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
Ahojte, tak to naše malé milované pravdepodobne naozaj spinkalo, večer som ho už cítila a dnes ráno tiež, tak som už pokojná. Ale fakt som sa riadne zľakla, že takú rýchlosť v behu hore schodami som nedosahovala ani pred tehu :sweat_smile: predtým bábo kopkalo o dušu, potom niekoľko hodín ani kopanček. Také prestávky si nezvyklo dávať, riadne ma vydesilo...
27. zář 2010 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Slavkav@ daj potom vedieť ako bolo na morfe:slight_smile:)
27. zář 2010 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett skoda ze C&A nie je v Nitre....v tehu obchodoch maju vsetko predrazene.....ale v H&M mame tehu oddelenie tak aspon tam sa da nieco vybrat za normalnu cenu..kupila som si tehu rifle menzestrove za 30 euro :wink:
27. zář 2010 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dijefcatko - tak super, že je všetko v poriadku. :slight_smile:
27. zář 2010 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre rano babule... :slight_smile:

@alexis13 o booesti brucha mi ani nehovor, ja uz mam pocit, ze je nieco vo vzduchu, ked aj mna stale boli.. davam si magnezium a je to o nieco lepsie, ja mma skor pocit, ze sa zospodu rozletim... :frowning2:
27. zář 2010 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dijefcatko ja chodim stale domov iba po schodoch, mam panicky strach z vytahov, tak netusim,a ko to poriesim s kocikom
27. zář 2010 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marhulka13 no uz som sa zmierila s tym že to mam asi crevnu virozu lebo ma od piatku boli brucho, krce aj v noci, a prehnalo ma tak zo 5-krat....davam si smectu ale nejak nepomaha.....nasadim suchare, piskoty dufam ze to prejde, volala som uz aj gynekologovi preistotu ale tiez si mysli ze to mam problem s crevami a nijak neublizujem miminku....len nech to prejde :unamused:
27. zář 2010 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alexis13 pri takomto pocasi sa ani necudujem, ze sa na cloveka lepia vselijake virozy :confounded:
27. zář 2010 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre ranko. No, tak asi bude nieco vo vzduchu, lebo aj mna dost boli brucho a vcera som aj trochu krvacala, tak ma to znova zlozilo...Ale aspon ze mala kope, to je balzam na dusu...Takze znova nafukovacie koleso pod zadok a vankuse pod nohy a lezat a lezat... :confounded:
27. zář 2010 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@minnehaha2005
to sú super praktiky, len keby to aj tu tak robili.
:pensive:
27. zář 2010 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marhulka13 no ani nehovor..u nas od vcera prsi...a ma prsat do stredy,ci do piatku :angry: ...neznasam toto pocasie a hlavne zimu brrr....a este mam v horoskope ze pozor na zdravie no uzas :grinning: :grinning:
27. zář 2010 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alexis13 ja som si nedávno objednala tehu nohavice a svetrík z jednej webky, som veľmi spokojná, sedí to podľa nimi udávaných rozmerov, tak idem odtiaľ skúsiť aj rifle a teplé nohavice. Ja mám teraz ale problém, kde zohnať na seba niečo spoločenské, o mesiac ideme na svadbu a čo dám na seba, tak to netuším :unamused:

@marhulka13 po schodoch nemám problém inak, ale toto som bežala ako o život (prehnalo ma :sweat_smile: ) a asi desať minút som to nevedela predýchať, asi začnem chodiť iba po schodoch, nejako musím kondičku skorigovať :sweat_smile:
27. zář 2010 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dijefcatko ja vela tehu veci nechcem kupovat mam tieto jedne nohavice ktore su mi na brusku volne este tak to budem mat dlhsie, este jedne rifle a to je vsetko....svetre a pulovre som nosievala take predlzene a volne takze to v pohode obleciem...a doma si dam aj muzovu mikinu :grinning:
co sa tyka spolocenskych veci urcite najdes v salonoch maju krasne saty aj pre tehotne teda nie su pre tehotne ale take volne kde sa brusko v pohode mesti :slight_smile:
27. zář 2010 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dijefcatko aj mne bude asi treba spolocenske saty, ale este neviem, ako to cele som mnou nakoniec bude... :confounded: Moja trieda ma stuzkovu 22.10. a ja tam asi ani nebudem... :frowning2: Som stale PN a moja Dr. mi ju este predlzila. Uz zrejme budem az do nastupu na MD, myslim. Len neviem, ako to urobit, aby som mohla ist tym mojim na stuzkovu. Moze mi dat Dr. nejaku vynimku? :confused:
27. zář 2010 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre ranko holky,

to je mi lito, ze se necitite dobre :confounded:
27. zář 2010 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta Nemoze. Môžeš sa s dr iba dohodnúť, že keby prišla kontrola zo socialku tak tá bude kryt, že si bola v tom čase u neho.
27. zář 2010 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dijefcatko - skús ísť pozrieť do Complicité do OCY - tam určite budú mať aj spoločenské oblečenie pre tehuľky. :slight_smile:
27. zář 2010 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett To asi tazko, ked tam bude aj riaditel, aj majitelka skoly :unamused: Este som premyslala, ze by ma den predtym vypisala z PN, stuzkova je v piatok a od pondelka by som bola znova PN :unamused: Ale musim podotknut, ze s vedenim nevychadzam 3x dobre...
27. zář 2010 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte kocky,,ako sa mame?? co noveho??
27. zář 2010 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leginca ahoj, mozno tam skocim, ale uz sa toho obchodu obavam, kupila som si tam jedne tehu gate, do mesiaca sa z nich vytrhla gumička, ale tak, že ja si ich opraviť neviem. a kedze som si myslela, ze tam maju kvalitne veci a navyse mi tie gate kupovala mama, blocek je uz fuc. a maju tam strasne draho. nohavice 50eciek, z netu ich mam za 20. pozerala som si tam uz aj nieco elegantne, ale nic som nenasla, mozno v novej kolekcii nieco bude.
27. zář 2010 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dijefcatko ja som si teraz kupovala na promocie nohavice a taky komplet,,a nestal ani vela,,kupovala som to na dolnej v tom spodnom pradle, kde maju aj tehotenske veci a detske oblecenie,,,odtial mam aj tehu gate,,a zvyknu etam mat pekne veci,,v tom complicite som si ja nevedela nic vybrat,,ale ja moc narocna :grinning: :grinning: :grinning: tento komplet si neviem vynachvalit,,a obnosim to az do porodu
27. zář 2010 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dijefcatko mohla by si mi dať adresu na tú webovú stránku? :slight_smile: ďakujem
27. zář 2010 v 11:04  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alexis13 ahoj, kde sa, prosím ťa, nachádza obchod HaM v Nitre? A nepoznáš ešte nejaké obchodíky v Nitre s tehotenskou módou. vďaka
27. zář 2010 v 11:06  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dijefcatko ja som ten komplet mala za 46 euro v tom spodnom pradle,,,a tehu rifle tusim okolo 28euro,,,tak na nete je to urcite lacnejsie,,ale nemas istotu,,,napriklad keby som objednavala, tak by som si nikdy neobjednala velkost M,,,ale rovno L,,,,,a ten komplet mi je velky a je to velkost M,,tak musim gumicku zapinat,,
27. zář 2010 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@silvika18 v novom obchodnom centre v mlynoch na prizemi lava strana :wink: a na tretom tusim su dva obchody pre tehotne....ale tie su podla mna predrazene... :wink: a ja som kupila aj saty v tescu co je v meste ale to su neni tehu veci
27. zář 2010 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@silvika18 Nie je HaM v Mlynoch?
27. zář 2010 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@silvika18 H&M je v MLynoch, pokial viem a tehotenske veci maju v Polygone, potom na ulici, ako je Hofferka, neviem nazov ulice< je to ale hned pred pešou zonou :slight_smile: na pesej zone, ako je drogerie je taky prechod, tam tiez maju oblecenie... :slight_smile:
27. zář 2010 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marhulka13 ďakujem, pomohla si mi
27. zář 2010 v 11:12  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@silvika18 chod do obchodneho dom mlyny. tam je HM a maju tam aj tehu vecu a este je tam hore obchod ma-ma maternity wear. tam som si kupila pekne veci :slight_smile:
ja z netu nekupujem, lebo nemam dobre skusenosti a hlavne nejaku velkost 34 resp. S najst je aj problem.
baby ja som si kupila menzestrove nohavice, vobec som ich nemala na sebe, lebo su mi velke, ale podla mna ich oblecie velkost 38 a kludne aj 40. nechcete niektora? som si ich chcela nechat, ci nahodou nepriberiem, ale pochybujem, to by som musela riadne vela nabrat a to si myslim, ze uz asi nestihnem.
27. zář 2010 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marhulka13 v polygone maju tehu veci? :slight_smile: Pojdem sa pozriet...dufam, ze mm netrafi slak :grinning:
27. zář 2010 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek