• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
@silvika18 www.mojamoda.sk, pri každej veľkosti máš uvedené, pre aký obvod bokov a stehna sú nohavice určené a mne to sedí, som veľmi spokojná, tak nech aj tebe nákup vyjde. tovar som dostala o dva dni :slight_smile:
27. zář 2010 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marhulka13 ja som našla len jeden obchod s tehu vecami, a to v Mlynoch na treťom poschodí, ale tam nemajú nič moc a je to dosť drahé :frowning2:
27. zář 2010 v 11:14  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@silvika18 myslim ze lepsi vyber je v Hamku a tiez v meste v tehu obchodoch :wink:
27. zář 2010 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta hned na zaciatku Polygonu, ako sa tam vchádza z mesta je taky maly obchodik, no este som tam nebola..zatial su mi dobre vsetky moje veci... ale vsimla som si vo vyklade, ze tam maju nejake zlvy teraz, no neviem na co
27. zář 2010 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@silvika18 inak vsimla som si, ze aj v cinskych obchodopch maju tehu veci, ide o to, kto co rad nosi, v akej kvalite a cene :slight_smile:
27. zář 2010 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kwetinka1
@alexis13
@sharlotta ďakujem dievčatá
27. zář 2010 v 11:18  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marhulka13 V piatok idem do NR do skoly, tak sa pojdem pozriet, dik :wink: Joj, ako sa tesim do skoly! :slight_smile:
27. zář 2010 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marhulka13
@sharlotta
@silvika18 ja som si tie obchody obehla. v polygone, hrozna kvalita za dost vela prachov. najviac sa mi osvedcil HM a ma-ma materiny. dokonca tam mali zlavy na topy za 12 eur tusim a krasne fakt veci a cenovo ako v tom polygone a este lacnejsie. na polygone, ked som si daco obliekla na seba, tak som sa bala, ze ked to vyzleciem sa to rozpadne. a mali tam vsetko len velke velkosti. a ten obchod ako je hofferka, tak tam nic nebolo :frowning2: je to fakt tazke nieco kupit.

27. zář 2010 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marhulka13 mne čínske obchody nevadia, tam som si už nakúpila aj nejaké tie tričká a svetríky, ale tehu nohavice som tam nenašla. možno som len nemala šťastie.
27. zář 2010 v 11:20  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
:slight_smile: ďakujem vám všetkým, pomohli ste mi, snáď si už nejaké nohavice zoženiem. :slight_smile:
27. zář 2010 v 11:21  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kwetinka1 neviem, aky maju sortiment, lebo dnu som este nebola a z vykladu sa to tazko rozpozna... mne sa paci jeden obchod v Novych Zamkoch, je pomerne velky a tam sa mi pacil sortiment, no ceny som zase nepozerala :slight_smile: ako som uz spominala, zatial su mi moje veci dobre, tak este mam cas daco kupovat :wink:
27. zář 2010 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@silvika18 ja som to videla v seredi v obchode, tehu rifle za nejakych 15 € tam mali... no je tiez fakt, ze stacia aj lacne, ved to dlho nosit nebudes, teda aspon ja nie, kedze druhe neplanujem najblizsich 20 rokov :grinning:
27. zář 2010 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
27. zář 2010 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja uz asi ani nic take kupovat nebudem, kedze som PN...Len mi treba kabat na zimu a uz asi nic viac kupovat nebudem. nakupila som si nejake veci teraz v Kikk, ci ako sa to vola v Madarsku...
27. zář 2010 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta a ako ides riesit zimu??,,aky kabat rozmyslas??
27. zář 2010 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta
@mafynka tak ta zima aj mna zaujima....vobec si to neviem predstavit :frowning2: vyhadzovat prachy za zimnu bundu, ktoru budem nosit 2,5 mesiaca sa mi nechce
27. zář 2010 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka taky, co sa zapina len po brucho. Take nieco http://www.mojamoda.sk/product/kabat-black-1123/ Ale kupujem vzdy take veci, co sa budu dat nosit aj potom :wink:
27. zář 2010 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kwetinka1 hmm, tusim na pesej zone na prvom poschodi je taky obchod
27. zář 2010 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta pekny,,ale mne by v nom bola kosa,,ja zimomrava,,,jednu zimu som nosila taky kabat a drkotala som stale :grinning: :grinning: :grinning:
27. zář 2010 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Inak rifle mam len jedny a mam dilemu, ci kupovat dalsie... :unamused:
27. zář 2010 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kwetinka1 no ved prave,,a ak investujem do kabata,,urcite ho nebudem moct nosit aj buducu zimu,,,ja mam dobru zimnu bundu,,,len uz cez brusko nezapnem,,,a to este bude brusko rast,,,tak fakt len nieco lacne a teple,,
27. zář 2010 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka ja mam nastastie jednu lyziarsku bundu, takze zimu asi preckam v tej. vyzera to tak, ze sa do nej zmestim, je vacsia. mna trapi jesen, uz teraz mam jedinu bundu, ktoru zapnem, navyse sportova, takze ked idem elegantne oblecena do roboty, vyzera to vselija :grinning: rozmyslala som, ze v nejakom cinaku si kupim hrubu pelerinu, alebo ponco, ci ako sa to vola a to budem mat na jesen. pod to teply svetrik a malo by to stacit. to sa potom vynosi v pohode, myslim si.
27. zář 2010 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka
@sharlotta zimne by som radsej nejaku bundu sportovu a nie kabat. ja mam dvoje rifle tehu co nosim. a jedny rifle a jedny menzestrove nohavice, co su mi velke, takze ich nenosim :frowning2: a potom este suknu riflovu. takze striedam 3 nohavic a na vrch mam 2 tricka na kratky rukav a 4 na dlhy a este jeden taky svetrik. a tie vrska sa budu dat aj po porode vyuzit.
27. zář 2010 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka Ja potrebujem nieco aspon po kolena...Naobliekas sa pod to. Ja som tiez zimomriva...ale chvalabohu, vacsinou chodim vsade autom, takze to velmi neriesim. Ja uz ani svetre velmi nemam, minuly rok som chodila do prace v tricku, lebo u nas tak neskutocne kurili, ze ked som si vzala sveter, isla som sa roztopit...a tych par krokov do auta som to dokazala prezit...Ani zimusne topanky nejak nemam...Horsie bolo, ked mi raz nechcelo startovat auto a musela som ist domov busom :sweat_smile:
27. zář 2010 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dijefcatko teraz nosim svoje bezne bundy a rozupnute :slight_smile: ale zimu tak neporiesim. a aj som vzdy bola na take obtiahnute veci, takze uz cez brucho nic nezapnem :frowning2:
27. zář 2010 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta ja mam jedny tehu rifle,,teraz z toho kompletu tehu gatuse take elegantne,,a inak najviac nosim teplaky,,som si kupila take kvalitnejsie,,,tak to len snurku dotiahnem,,,a nikto ani len nepostrehne,ze mam teplaky
27. zář 2010 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta aj ja vsade chodim autom, ale sa zas snazim chodit von, na prechadzky a tak, tak by som chcela nieco na seba, ale zimny kabat asi zatial kupovat nebudum, uvidim ako to poriesim. mozno budem donutena
27. zář 2010 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka :slight_smile: este aj teplaky mam na cvicenie kupene :slight_smile: ja musim mat toho viac lebo chodim kazdy den do prace
27. zář 2010 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kwetinka1 to je aj moj problem. vsetko som nosila obtiahnute a teraz sa mi to vypomstilo :sweat_smile: zatial mam dvojo tehu nohavic, z toho jedne sa mi nenosia dobre, takze este mininalne jedny plus tehu rifle si kupim, aby som mala aspon trojo na vymenu, nemozem chodit do prace v jednych nohaviciach. a tie, co som si z netu objednala su fajne, po porode sa ten tehu pas jednoducho vyhne a vyzera to tiez v pohode, takze ich vynosim aj potom.
27. zář 2010 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kwetinka1 No, ja tym, ze som PN to zatial nebudem nejak riesit...Zatial sa zapnem do mojej prechodnej bundy...Ale kabat potrebujem, lebo v zime zamrznem. :confounded:
27. zář 2010 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek