• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
@kwetinka1
@dijefcatko
@sharlotta topanky ja nejdem riesit,,tie mam,,,len mozno cizmy by sa zisli,,tie mam len vysoky opatok,,a ja svete take po zadok som minulu zimu nosila,,ale to vsetko s kratkym rukavom,,,pod to som nosila body,,takze uz si len nakupim nejake vacie tricka s dlhym rukavom,,a vynosim tie svetre,,

neviete ci dostat aj nejake tehotenske body???,,,,a mozno si len kupim tehu pas koli krizom
27. zář 2010 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dijefcatko ved prave. ja som este aj rozmyslala, ze na sukni co mam, ze to nejako odparam alebo co s tym spravim, lebo je fakt velmi dobra a keby otehotniem tak zas spatne nasijem :slight_smile:
27. zář 2010 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dijefcatko skus zajst do toho obchodu so spodnym pradlom,,,ak chces mozeme sa dohodnut,ja tam mam aj kartu na zlavu
27. zář 2010 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka topánky ja budem musieť vyriešiť už teraz, lebo začali mi nohy puchnúť, takže opätkov sa budem musieť vzdať. čižmy mám nízke iba jedny, plus zimné botasky, to by mohlo stačiť, to už v práci nebudem, takže nič elegantné nebude treba.
27. zář 2010 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka za topanky mi nie je luto dat prachy, tie vynosim aj potom, ale nohavice a kabat uuufff a tehu poncuchy, tak to ma dostalo, ze 30 e
27. zář 2010 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kwetinka1 no topanky jasne,,vynosime,,,len ja rada cizmy na vysokom opatku,,co teraz nemozem,,a mam take sportove zimne topanky,,tak tie vynosim,,,na jesen mam tenisky zatial
27. zář 2010 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kwetinka1 coooooo???? To su zlatom pretkavane, ci co? :astonished:
27. zář 2010 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka ja tiez rada vysoke a zimne mam vsetky take. snad to nebude vadi, ked budem nosit opetkove...nevies? zatial mi nohy nepuchnu
27. zář 2010 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta tiez som mala taku reakciu, som myslela, ze odpadne. lebo k riflovej sukni som chcela nejake tak hrubsi pancuchy, co mozem nosit aj do chladnejsieho pocasia. pardon, ale za to ja 30e nedam. to vynosim obycajne a nejako dam pod brucho alebo len samodrzky. serim sa na nich...
27. zář 2010 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kwetinka1 mne nejde o nohy,ze budu puchnut,,ale,ze sa niekde posmyknem,,alebo nejak neudrzim stabilitu,,,,tak zas tak vysoke opatky sice nemam,,ale stat sa moze,ze sa nejako zamotam,ked sa budem ponahlat,,a to sa bojim,ze spadnem s bruskom
27. zář 2010 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka to sa moze stat aj na nizkom opateku :frowning2: radsej na taketo ani nechcem mysliet :frowning2:
27. zář 2010 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kwetinka1 no ved ja sa dokazem zlozit aj v teniskach,,,preto opatky nechcem riskovat
27. zář 2010 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dijefcatko - tak to som prekvapená, som myslela, že v Complicité majú kvalitné veci.

Ja mám dvojo tehu rifiel, dvojo tehu menčestrákov a jednu menčestrákovú tehu sukňu. Bundy neriešim - mám doma aj voľnejšie -tak budem nosiť tie. Topánky ja mám väčšinou na nízkom, takže celkom fajn. :slight_smile:
27. zář 2010 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kwetinka1 ja som si kupila normalne pancuchy a ony nemaju taky pevny pac, co by ta tlacil...I

nak tu maju rozne pasy...aj pre netehotne, ja uz mam 2 doma od minuleho roka http://www.profitrade.sk/sk/vec-drieku/
27. zář 2010 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka Tie body by som prijala aj ja. Keďže som ich nosila aj pred tehotenstvom. Ak by si na nejaké narazila, daj mi, prosím, vedieť, vďaka
27. zář 2010 ve 13:02  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leginca tiež som si to myslela, ale v podstate oni fungujú systémom, že im to všetko šije jedna krajčírka, takže tam sa ľahko môže vyskytnúť nejaká chyba. a ceny majú veľmi vysoké. a na tých nohaviciach, čo sa mi rozpadli, je ten tehu pás odopínateľný, ale je taký voľný, vôbec nie je elastický, hneď sa natiahol, takže mám problém poskladať ho pod obtiahnuté tričko. no fakt, keď to porovnám s tými nohavicami z netu, ktoré ma stáli o viac ako polovicu menej a sú perfektné, ani sa to nedá.
27. zář 2010 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
ani nehovorte..opatky uz ani ja nemozem, bolia ma nohy aj chrbtica :frowning2:
27. zář 2010 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte dievcata, nestiham citat, nie som este v robote :grinning: ale dnes sme boli na morfo uzv u holana - vsetko ok a cakame chlapceka :slight_smile:
27. zář 2010 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavkav gratulujem :slight_smile: aj ja uz chcem vediet :slight_smile: snad sa vo stvrtok dozviem
27. zář 2010 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavkav gratulujem k chlapčekovi, budete mať párik, to je super! my sa už tie neviem dočkať sona, hádam ten týždeň rýchlo prejde! :slight_smile:
27. zář 2010 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
27. zář 2010 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavkav gratulujem, mam pocit, ze tu je prevaha chlapcov :slight_smile:
27. zář 2010 ve 14:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marhulka13 ja som zasa mala pocit, že dievčat. ozaj, kde je tabuľka? už by sme ju mohli zaplňať :slight_smile:
27. zář 2010 ve 14:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte
@slavkav - perfektné, gratulujeme k chlapčekovi, my ideme vo štvrtok tak dúfam že sa bábo predvedie :slight_smile: a ako sa má malinká už je jej lepšie????

@dijefcatko - zaujímavá stránka, ktoré rifle si ideš objednať???? mne sa tam tiež páčia jedny, tak počkám ked ti na tvoj názor :wink:

Dnes som objednala cez net detskú váhu, môj malý strašne málo priberá tak to ideme sledovať, a zíde sa aj pri bábätku, tak som rada, kúpila som ho od jednej mamičky cez net, fakt sa to oplatí, inak minule ste rozoberali tie prebaľovacie podložky tak tu ich tiež dosť mamičiek ponúka, ja budem mať prispôsobenú komodu na prebaľovací pult a na nej budem mať tú podložku, ale dosť často prebaľujem aj na posteli, ale ja som malinká tak mi to nevadí, myslím, že vysokým babám by mohol robiť chrbát problémy.

A čo sa týka kúpania, tiež sa tu niektorá pýtala, tak mi malého kúpeme raz za dva dni, a samozrejme riťku keď treba tak častejšie, krém na telíčko používam tiež iba tak obdeň, ale ono to je veľmi individuálne podľa konkrétneho bábatka.

čo sa týka topánok, ja mám na zimu nízke čižmy, ale čítala som že tehuľky by mali mať na topánkach opätok, ale tak max. 5 cm kvôli odľahčeniu chrbtice, ale myslím že na zimu budem nosiť protišmykové vibramy s horolezeckými mačkami :slight_smile:
27. zář 2010 ve 14:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@labudka @marhulka13 dakujem :slight_smile:

@labudka - ano, nakoniec sa z toho vyklula 1dnova viroza :slight_smile: aj moc mala negativny, tak som sa tesila. :wink:
27. zář 2010 v 15:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavkav moc blahopreju k chlapeckovi. Mi ho take cekame a jsme moc radi, protoze jsme si ho v duchu prali :grinning:
27. zář 2010 v 15:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
27. zář 2010 v 15:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavkav gratulujem, nam asi tiez vychadza parik, teda aspon po dnesnom usg lekar sa priklana k zenskemu rodu :grinning:
ale objednala som sa o 6 tyzdnov na 3D tak verim ze sa potvrdi dievcatko, hlavne ze je zdravucke, zatial vsetko ok :slight_smile:
27. zář 2010 v 15:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavkav gratulujem ku chlapcekovi :grinning: :grinning: :grinning:
27. zář 2010 v 15:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alexis13 ani mne este gynekologicka nepovedala pohlavie lebo bolo otocene nejak chrbatikom ale to je fakt jedno hlavne ze pola vsetkeho je uplne zdravucke :grinning:
27. zář 2010 v 16:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek