• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
Určitě nehodlám řešit každé sousto, co si dám do pusy.Jasně, vyhnu se takovým těm běžně nevhodným potravinám pro těhule, jako třeba plísňový sýr, ale tím to končí.Podle mne všeho moc škodí ,a to i v tomhle.
@sharlotta tak patřím k masožroutům... :grinning:
18. čer 2010 v 18:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
ked sme uz pri jedle. mozem tatarsku omacku a kyslu smotanu???
neviete, kde najdem nejaku tabulku alebo co, kde bude zhrnute, co sa neodporuca? fuuu, s ovocim bude aj u mna problem, kym nebudu melony. milujem melony, ale zasa, neviem ci su zelenina al. ovocie :grinning: ale pijem citronovu vodu a to tiez len vodu z vodovodu. dufam, ze je to ok.
18. čer 2010 v 18:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lubinka26 lebo by sa nemali jest vyrobky z nepasterizovaneho mlieka. Pouzivam medenu zlatu blond od L'Oreal Casting Creme Gloss
18. čer 2010 v 18:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
hovorim, ja som porusila po zahniezdeni babatko vsetko co sa len da. pred dvoma dnami som sa opila, na obed som si kupila encian skoro po zaruke (milujem, ked je rozteceny), sexovali sme ako nikdy. no tak som tomu teda dala :confounded: dufam, ze bude vsetko v poriadku. ine ani nepripustam :sunglasses:
18. čer 2010 v 18:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
No a este by sa nemalo jest vela udenin a mastneho. Ale to ja by som zomrela od hladu, takze...Tatarku som jedla dnes. Podla mna, pokial nie je nejaka stara, alebo nebola nevhodne skladovana, tak mozes. Neviem, ci je smotana pasterizovana, ale tusim hej.
18. čer 2010 v 18:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta no tu som vyskusala ako prvu, ked som prechadzala z blond vlasov, ale to sa mi velmi skoro vymylo. to je vlastne sampon. ja teraz pouzivam palette xxl fenixov plamen
18. čer 2010 v 18:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lubinka26 z toho si nerob tazku hlavu, ja som po zahniezdeni, ked som este nevedela, ze som tehotna vypila s manzelom 2 flase sampanskeho s jahodami a na druhy den nas pozval kamarat na oslavu a tam som vypila asi 5 hruskovic. Nic mu nebude, neboj. :wink:
18. čer 2010 v 18:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lubinka26 ten som pouzivala kedysi, ale zdalo sa mi, ze mi dost nici vlasy. :confounded:
18. čer 2010 v 18:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gigi2 a ako to teraz znasas? Obmedzila si udeniny, ci jest tak, ako predtym?
18. čer 2010 v 18:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cutce @zuzulaxx Chi holky, přidávám se do klubu, jdu tak 29.6, ale až později odpolko :slight_smile: Zuzi, gratulka ke kontrole
18. čer 2010 v 18:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky vy to teda berete zodpovědně tu stravu v těhotensvtí. Já myslím, že se to nemusí až task přehánět. Třeba na tatarce, pokud není někde vyrobená domácí, ale z o bchodu nevidím nic hroznýho, stejně jako sem tam na salámu nebo kolbásce. Noa Krýšu jsem na začátku taky skoro přiotrávila, byli jsme na víkend ve Valticích a toho vína, co jsem tam vypila, to bylo skoro jako za můj dosavadní život. A je v pohodě.
Taky o barvění valsů jsem četla, že to riziko pro dítě je spíš teoretický, spíš tam doporučovali neměnit radikálně odstíny barev, že by právě v těhotenství ta barva mohla chytit úplně jinak než by si člověk přál.
18. čer 2010 v 19:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
jste tu nekdo?
18. čer 2010 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
18. čer 2010 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@wjerushka to som len teraz taka nadsena a hlavne sa vsetkeho bojim. to povoli, coskoro. len aby som to uz mala potvrdene :dizzy_face:
18. čer 2010 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj to nastu moc neni ja jsem tak rada ze je patek zitra muzu spat celej den kdyz mne mala necha :grinning:
18. čer 2010 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blackie26 ja som dnes zostala doma, navarila obed, najedla som sa a zaspala na 3 hodiny. uuuuzasneee nieco. a este k tomu ide vikend :sunglasses:
18. čer 2010 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lubinka26
mne uz to spani tak nefunguje mam 9 mesicni hlcicku a hafika... jak to bude s dalsim prckem to nemam opravdu zdani
18. čer 2010 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blackie26 ale tak mas aj manzela :wink: zvladnes to, urcite :slight_smile:
18. čer 2010 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blackie26 A holcicka se Ti v noci budi casto? Ja bych potrebovala na dospani minimalne tyden, Krystof se dost dlouho budil trikrat ctyrikrat za noc a vstaval pred patou. Ted uz je to mnohem lepsi. sem tam spi i celou noc :slight_smile: Treba bude prcek spavej
18. čer 2010 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lubinka26 jojo tojsou ty zacatky, taky jsemm ela strach a doktor ze me sel vzdycky do vyvrtky z tech dotazu :slight_smile: V poradku to bude, urco, uvidis :wink:
18. čer 2010 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@wjerushka mala mi spi celo u noc od narozeni jen jednou za cas se vzbudi tak 2 za mesic uprostred noci ale jde o to ze uz od 7 je posazena v postylce a ch ce bastiti
18. čer 2010 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte kocky vidim ze toto je plodna temicka :grinning: :grinning: :grinning:
18. čer 2010 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte, mozem sa pridat? aj ja som konecne tehula :dizzy_face:
18. čer 2010 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Baby,no vy ste toho popisali :unamused: Dufam,ze to docitam :grinning:
18. čer 2010 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alienocka
neboj taky se stim peru docist to
holky uz musim u tikat jdu varit tak pa
zitra budu celej den pryc ale napisu jak budu moct :sunglasses:
18. čer 2010 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
natalca aj ja som v 5tt :grinning:
18. čer 2010 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natalca gratulujeeem :slight_smile: uz mas aj potvrdene?
18. čer 2010 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
asi aj ja :grinning: 4+1 je uz piaty? ci?
18. čer 2010 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka ahoj mafy, uz si bola aj na sono? moj doki ma teraz dovolenku a mam prist od 7.-9.7.
mam to potvrdene z krvi
18. čer 2010 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky všem:slight_smile: můžu se přidat? Já našla na testu dvě // ve středu, k dr. jdu v pondělí, tak snad bude vše v pořádku. Co jsem si tak počítala termín, tak nám to vychází na 19.2.2011:slight_smile:
18. čer 2010 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek