• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
@slavkav Jeej to je super:slight_smile: Srdecne gratulujem... Bude párik:slight_smile:)
27. zář 2010 v 16:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
baby, chodite niektora na cvicenia pre tehotne? mne to pripada, take nijake. ako keby to bola len nejaka rozcvicka, pripadne valanie sa s fitloptou. som z toho sklamana, vobec mi to neudrziava kondicku alebo nieco, zeby som citila, ze clovek nieco robi pre seba...neviem ci vobec nieco taketo mozem ocakavat, ale civicla som aj pred tehu a teraz mi to chyba...
27. zář 2010 v 16:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kwetinka1 ja som chodila pri prvom tehu - teraz tu nic nie je, tak nechodim. ale tiez to neboli nejake extra narocne na kondicku - to boli skor dychacie cvicenia a posilovanie panvoveho svalstva a tak ...mne necviciacej to stacilo :grinning:
27. zář 2010 v 16:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavkav gratulujeeeem k chlapcekovi :slight_smile: j
aaaaj, tak vam zavidim, ze uz to viete :slight_smile: aj ja chceeeeeem. dufaj, ze sa toho 7.10. babo ukaze :sweat_smile: neexistuju nejake grify ako ho prinutit zmenit polohu? :grinning: ja odtial neodidem, kym mi to dr. nepovie.

tyzden som stravila hladanim kocika a mam favoritaaa :slight_smile: precitala som neskutocne vela recenzii, tak dufam, ze ma vyber nesklame :slight_smile:
mate niektora Camarelo Q12?
http://www.vasekociky.sk/vasekociky/eshop/1-1/79-3-CAMARELO/5/280-CAMARELO-Q12
v uzsom vybere bola aj BEXA B4 a DORJAN prestige 2010, ale tam som nasla nejake chybicky :confounded:
27. zář 2010 v 17:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lubinka26 my uz mam concord fusion set :slight_smile:. priatel odmietal trpiet moje vymysly a obkukavanie kocikov a tento sa mu zdal kavalitny a velmi sa mu pacil aj mne, tak sa hned aj kupil. aj ked som zas tak drahy nechcela :frowning2: inak som rada, ze to mam z krku, ale aj tak som si chcela este pochutnat na vybere kocika....
27. zář 2010 v 17:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj bambulky :slight_smile:
idem sa vysťažovať :frowning2: máme vo vchode hrozných asociálov,neplatia,robia hrozný bordel,a ich psy mi sústavne čúrajú pred dvere a na schody.......ja ako ťapa behám a upratujem v rukaviciach,lebo je to strašný smrad a nechcem niečo chytiť/určite sú nezaočkované,neodčervené/ a nechcem aby tiež niečo dostali naše psíky :frowning2: :frowning2:
praskli mi nervy a dneska som s nimi už robila poriadky,tlak na šlaktraf :rolling_eyes: ale myslím si že si s nimi neporadím.........
prečo len niesú nejaké páky na takýchto ludí,neviete niečo poradiť?
27. zář 2010 v 17:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja som stale z tych kocikov mimo .... Ale potrebujem nejaky lahky, do 10kg max.
@slavkav gratulujem :wink:
27. zář 2010 v 17:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavkav pridávam sa ku gratulujúcim tak vám vyšla párka :slight_smile:
@lubinka26 caramelo sme zvažovali mám doma aj prospekty,ale športová časť sa mi viac pozdáva u taka,ale to je individ. :wink:
27. zář 2010 v 17:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kwetinka1 no o tom som necitala, kedze ako pises patri medzi drahsie kociky. ja som obmedzena cenou, takze som hladala taky, aby bol podla mojich narokov. najprv som chcela pouzity, mozno si to este rozmyslim. a novy chcem vybrat urcite co najskor, ale kupime az neskor, kvoli tomu, aby zbytocne neplynula zarucna doba a kocik bude doma zabaleny.

@mimina321 mojaaaaaa, no co na to povedat? :frowning2:

@sharlotta tak to bude teda vyssi level, ked do 10kg :wink:
27. zář 2010 v 17:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mimina321 hej, citala som, ze ta sportova cast ma par musiek, ale nevidim to ako problem :slight_smile: ako pisem, mozno este zmenim nazor. este ma caka vela znaciek :slight_smile:
27. zář 2010 v 17:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta ten moj ma do 12kg a bol jeden z lahsich, ale zas tak nejako sa tie kociky pohybuju...okolo 11-14kg
27. zář 2010 v 17:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lubinka26 ver či never som z nich zúfalá,a hambím sa ked k nám ide návšteva do takého smradu a bordelu :frowning2:
27. zář 2010 v 17:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lubinka26 no, ja mam 158cm a neviem si predstavit, ako ja budem bojovat s kocikom :confounded: A co, take nie su?
27. zář 2010 v 17:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kwetinka1 joj mi taky nad nim premyslime :grinning:
27. zář 2010 v 17:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta ja som hladela tiez na vahu, ale aj velkost vanicky, aby mi tam male vliezlo a hlavne porodime to v zime a vsetko natrepat teraz do tych mini kocikov....tak som nasla tento, i ked cena je tam trosku vyssia. ale vraj pod 10kg je to preblem lebo tie kociky su potom vraj labilne, ale to len co ja som pocula. mne henten vyhovoval, poprechadzali sme sa s nim. dokocna jedna mamicka nam tam dala v predajni do neho aj babo :slight_smile: tak to bola celkom sranda a este nam ho dovoli aj vyskusat vopchat do kufra...ja som spokojna a nakup to bol fakt nahodny. len sme sli pozerat kocik a bum bac aj kupili
27. zář 2010 v 17:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mimina321 to je mi lito :frowning2:
@kwetinka1 a jakou barvu sis poridila? Mi premyslime nad tou bezovou, akorat jediny co se mi nelibi, je sportak, ze nejde dolezata a je to celkem komplikovany zmenit pozici, ale asi se da od cviku :slight_smile:
@sharlotta neviem ci velmi lahke kociky su velmi dobre co sa tyka stability najma ak chces kombinaciu. aspon to som ciala ja. ale ked jazdis vela autom potrebujes najma taky, ktory je naozaj skladny aby sa ti zmestil do kufra. ja som bola dnes s mamou pozerat hlboky lebo sportovy uz mame. len este musime zistit ci sa nam zmesti do vytahu.
ahojte tehulky :slight_smile: konecne doma z prace. a mozem aspon chvilku lezat na posteli,lebo ma rozbolelo brucho,zrejme z tych hrozienok,co som dnes zjedla :confounded:
musim povedat,ze ste stastne osobky,ze mozete rifle,my nesmieme :unamused: a tak musim zohnat teple nohavice,co je tu samozrejme problem :angry: aspon kapsacove mam ku botaskam,ale na zimu nic moc,kedze su tenke :unamused: a bundu tiez musim poriesit.

@slavkav gratulujem ku chlapcekovi :wink:

inac,ak chcete,tak spravim tabulku :slight_smile: to ja take mam rada :grinning:
27. zář 2010 v 17:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cutce je fakt krasny. najkrasji co som videla, skladala a manipulovala a same dobre referencie nan pocula. dalsia alternativa bola CAM, tie boli o cosi lacnejsie a tiez dobre :slight_smile:
27. zář 2010 v 17:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cutce tu bezovu mame :slight_smile: nam to ukazovala na predajni a mne sa nezdalo velmi, islo do do lezata a aj polohovat sa dal, aj vanicka....jedine co sa nedalo spravit je tusim otocit sportovu cast proti smere jazdy (koze dieta k sebe), ale zas rozne nevyhody som nasla aj na inych...no isli sme po kvalitnejsich znackach...
27. zář 2010 v 17:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cutce aj ja som nešťasná,volala som manželíkovi ten ma aspoň trošku ukludnil :pensive:
inak tako je ťažší ten má okolo 16kg,ale ja bývam na prízemí je to len 8 schodov
@sharlotta aj ja som krpec :sweat_smile: mám 155cm
27. zář 2010 v 17:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
27. zář 2010 v 17:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kwetinka1 ved som ti práve išla písať,že hod link :slight_smile:
27. zář 2010 v 17:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta no dorjan mam tiez v uzsom vybere. je tu strasne dlha diskusia, kukni tam, mozno ti to pomoze :wink: ale je velmi pekny :slight_smile:

27. zář 2010 v 17:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cutce kde pozeras kociare v uk?

@sharlotta skus pozriet travel system,zvacsa maju dobru a lahku konstrukciu,lahko sa zlozia a nevazia az tak moc :slight_smile:
27. zář 2010 v 17:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mimina321 Nad vecami, ktore nemozes zmenit sa netreba rozculovat, lebo skodis len sebe a nic s tym nespravis... :unamused: Mne tiez stale viri hlavou "Ja som sa tak za teba modlila, aby si nepila..." Ale snazim sa to hned zahnat prec...ked mi to napadne...
27. zář 2010 v 18:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta
@mimina321 tu je o nich pisane, idem najst ten konkretny co mame (sice je este na sklade, nie doma :slight_smile:)
27. zář 2010 v 18:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hrozienko11 nam pozeraju kamarati kocik v UK, tak uvidime...vraj su tam lacnejsie...
27. zář 2010 v 18:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta no asi som teraz volajaká háklivejšia :unamused:vidím,že každá z nás má nejakého,,bubáka,, :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. zář 2010 v 18:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek