• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
@kwetinka1 je fakt pekný :wink:
ale je aj dosť drahý
27. zář 2010 v 18:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mimina321 a neda sa na nich niekde podat staznost? A na slobodu zvierat? Inak to mi povedala svokra, ked som pila dealkoholizovane vino... :sweat_smile: Ona ma viacero takychto preliciek...ale snazim sa to brat s humorom, lebo inak sa neda...
27. zář 2010 v 18:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kwetinka1 to je cena vysok nad limit...A aku farbu mate?
27. zář 2010 v 18:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kwetinka1 pekny je,ale ta cena je moooc privysoka :confused:
27. zář 2010 v 18:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta tu bezovu (bamboo), inak som pozerala aj tieto http://www.bubu-babo.sk/index.php?ID=3074 (ale to komu sa paci trojkolesovy, videla som ho nazivo a fakt krasny aj farebne zladeny) alebo potom alternativa stvorkolesovy http://www.hrajko.sk/kombinovany-kocik-cam-mbx6-tris-2010-p-900.html (len neviem najst inu farbu) tento bol moj favorit, ale inej farby. nasla som ho v kamennej predajni za 585e. dobre skladatelny, lahky. tiez dobre recenzie, nie velka konstrukcia. a na tento je aj akcia v eurovei len iny dizaj (krajsi) a cena 535e (maju akciu do konca septembra). ked pridem domov kuknem to presne a hodim nazov predajne....mozem ti doniest aj katalog, ked zbehneme na kavu :slight_smile:
27. zář 2010 v 18:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta tu v uk mozes ziskat dobre zlavy. tak hadam ti obstaraju nieco super :slight_smile:
27. zář 2010 v 18:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kwetinka1 krasnyyyyy :slight_smile: no ja sa so vsetkym pre babo zmestit do tych 25tis. :unamused:
27. zář 2010 v 18:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
baby ak nemate niektora kocik mam jeden super na predaj 3 kominácia aj sa utosedackou za 250 E z povodnych 600 , kocik bol pouzivany 10 mesiacov , autosedacka len 1 x na ceste v aute ked sme s dedom isli do madarska a asi 4 doma v nej sedel - je polohovatelna s opierkou pre najmensie mimi
http://www.modrykonik.sk/bazar/predajca/mimikuku/
27. zář 2010 v 18:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja mam limit do 350eur... :unamused: Pozeram, ze som asi z lacneho kraja... :sweat_smile:
27. zář 2010 v 18:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mimikuku ahoj, ja som ti aj zabudla odpisat :confounded: prepac :wink: ked sa rozhodnem kupit pouzity, tak ratam s tvojou ponukou. mam este dost casu, teda ak by si mala kupca, tak kludne predaj, ale je pekny :slight_smile:
27. zář 2010 v 18:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta no moj limit tiez bolo okolo 400e a postupne sa to zvysovalo, ked sme citali o kocikoch. ako nehovorim. uz aj som olutovala, ze bol taky drahy, ale priatel ma presvedcil, ze sa mam na to vykaslat, ze inde pominame kopec penazi na hluposti a ze to mam aj pre druhe, tak sa mam vraj poponahlat. ale zas sa bude dat aj predat, ale fakt pre to druhe pouzit. no my ho mame za 660e, tak ako ho niekde predavaju okolo 900e to by som za to nedala ani ja
27. zář 2010 v 18:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta aj ja :slight_smile: pozri znacky Bexa, Dorjane a ten Camalero Q12.
27. zář 2010 v 18:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lubinka26 dakujem si zlata :slight_smile:
27. zář 2010 v 18:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta myslim,ze by si mohla zohnat v zahranici. zavisi,co vsetko chces :wink:

my budeme brat asi z mothercare a ak sa podari nejaka zlava,tak tych 300max by sme zan mali dat :slight_smile:
27. zář 2010 v 18:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hrozienko11 mi jsme vybirali v Cechach a tam se nam hrozne libil ten concord neo a pak jsme jeli do kiddicare do peterborough, kde jich maji vazne dost na vyber a vyzkouseli jsme snad vsechny jak se vymenuji a skladaji :wink:
27. zář 2010 v 18:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cutce neo je tiez pekny, ale mne ten podvozok nesedel, akokeby nejaky vesmirny....ale tiez som ten prvy skusala, ale v dalsej predajni mali fusion, tak bolo rozhodnute :slight_smile:
27. zář 2010 v 18:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kwetinka1 no me se s nim dobre manipulovalo, ale ten podvozek se nam taky nelibil, takze jako vy, kdyz jsme videli fusion tak to bylo jasny.
Ale nasli jsme jeste jeden, ktery je dost dobry tak uvidime, pro ktery se rozhodneme
27. zář 2010 v 18:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cutce :slight_smile: s tym podvozkom to poondiali. inak manipulacia fakt skvela....posli link na ten iny co sa vam paci :slight_smile:
27. zář 2010 v 18:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cutce tiez pekny, ale ten concord je asi krajsi. no kazdemu co sa paci :slight_smile: a manipulacie, tiez taka lahka?
27. zář 2010 v 18:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kwetinka1 aj ja chodím na tie cvičenia a súhlasím s tebou. kde na nich chodievaš?
27. zář 2010 v 19:01  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kwetinka1 manipulace je prave jednodussi a hlavne ma ten basement na vajicko do auta, ze to tam mas a pak je zacvaknes vajicko a muzes jet, coz pro me idelani :slight_smile:
27. zář 2010 v 19:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cutce to pri concorde musis dokupit :frowning2:
27. zář 2010 v 19:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kwetinka1 no concord zadny basement nema
27. zář 2010 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cutce kiddicare rozhodne odporucujem ja som od nich objednavala cez net vela veci dokonca aj sportovy kocik a vsetko doslo velmi rychlo a dorucovanie je uplne super
27. zář 2010 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
iba ak vam mozem poradit ... concord neo nie urcite ...podvozok je sice squely ale kosik chyba velmi, ta hlinikova konstrukcia casom zacne vrzgat a sedacka typu korytu nam vyhovovala asi mesiac... v tomto je fusion milion krat lepsi ,vanicka ked tak proton ta je vymakana ale vajicko ion je dost male ... v 6m sme sa tam mali problem vtrepat a to olinko nie je ziaden valibuk .... co s atyka mamas and papas ja mam urbo a nemam namietky a rozdiel medzi nemcom concordom a anglicanom mamas and papas je hlavne v sirke podvozku a tu na plnej vyhrava mamas and papas , concord je zbytocne siroky ... tiez sa mi viacej paci vajicko ktore sa naklikne na zakladnu a nemusite sa serkat s pasom a to concord nema ... no a ja idem kupit baby jogger city select uzasny surodenecky ... tak hadam vam to trochu pomohlo ...
27. zář 2010 ve 20:07  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
a ked chcete concordy pozrite na brendon , mali bezkonkurencne ceny ...
27. zář 2010 ve 20:09  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kkiki nevies nahodou, aky je presne rozdiel medzi urbo a sola? je vanicka dost dlha? a este jedna otazocka, kde si ho kupovala v UK? viem, ze si ho tu uz raz chvalila a si mi dala chrobaka do hlavy, hrozne sa mi totiz paci...:slight_smile:
27. zář 2010 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sunny1112 neviem ti poradit, ja som solu nevidela nazivo, ale ked pozeram, rozdiel je len vo vypracovani podvozku, urbo ho ma z lesteneh hlinikua nema ziadne umele casti ... iank su podla mna uplne rovnake ... vanicku ja nemam tak to ti neporadim ... ale predpokladam ze je dobra ... napriklad sedacka na urbe je velka a ide uplne do lahu ... co ocenis bude ti buvat ako v perinke a sola ma tu istu , len teda farebne je ziva :slight_smile: a sesternica mi ho kupila tam v mamas a poslala kurierom ... ale solu myslim ze predavaju uz aj tu alebo v cechach ... ak zijes v meste naozaj zbytocne velky kocik nepotrebujes , toto je uplne idealne a tu sportovu cast vlastne mozes pouzivat od narodenia ...
27. zář 2010 ve 21:18  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek