• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
Ahojte tehulky,od radosti a nervozity zároven ani nezaspím.Zajtra o 14tej ideme na dlho očakavany ultrazvuk,po dlhych 8 tyzdnoch.Držte mi palce,nech je vsetko ok a aby nám lekar povedal len samé dobre správy. aaa velmi dufam,ze drobček pekne roztiahne nožky :grinning:
27. zář 2010 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta no neviem,uvidím ako to bude pokračovať......tá tvoja svokra aká humoriska :confused:
@denisa287 držím palce :slight_smile:
@kkiki rady ktoré sú odskúšané sú super :wink:
no ja idem budúci týždeň na glukozový test,som zvedavá ako to dopadne
27. zář 2010 ve 22:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denisa287 neboj urcite bude vsetko v poriadku a nech sa drobcek pekne ukaze :slight_smile:
27. zář 2010 ve 22:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mimina321
@potokin Dakujem pekne,zajtra potom napíšem ako sme dopadli :dizzy_face:
27. zář 2010 ve 22:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte som tu nová :slight_smile: Ja mám tiež termín vo februári. Ako prežívate svoje tehotenstvo? Viete už, či to bude chlapček alebo dievčatko?
28. zář 2010 v 06:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte,

@slavkav - blahoželám ku chlapčekovi.

@kwetinka1 - tehotenské cvičenie nie sú určené na kondičku - majú ťa pripraviť na pôrod, aby si vedela čo ťa čaká. Ja som bola minulý týždeň prvý krát a mne sa veľmi páčilo. Ja som pri prvom tehu nechodila, lebo som mala rodiť cisárom a nakoniec som rodila normálne a vôbec som nevedela čo a ako. :wink:
28. zář 2010 v 08:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte tehulky, po dlhej dobe sa hlasime, sme uz 2. tyzden na Slovensku a tym padom konika medzi navstevami a nakupmi vobec nestihame :slight_smile:
Vcera sme boli na UTZ u Dr. Holana a potvrdil nam uplne zdravucke dievcatko, tak sa stal taky maly zazrak- vsetci a vsetko az na cinsky kalendar predpovedali chlapca :slight_smile:. Inac som nim bola nadsena, este v Nemecku sme boli tiez na 4D a to bolo na o dost nizsej urovni, takze urcite odporucam, za tie peniazky to naozaj stoji.
@slavkav ako ste boli spokojni vy? velmi som na vas myslela, verim, ze vsetko ok :slight_smile:
A dnes ideme aj po kocik, jupiiii :slight_smile:. Nakoniec vyhral Brio Go, a u nas prekvapivo vysiel o 200 Eur menej ako v Nemecku, takze si ho tam povezieme. Bude cierny so zlatymi doplnkami, som velmi zvedava, ako bude v skutocnosti vyzerat.
Tesim sa uz, ked sa to trosku ukludni a budem mat sancu docitat vas, dufam, ze vam bruska pekne rastu a drobcekovia posluchaju :slight_smile:
28. zář 2010 v 08:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pallacinka aj ja som na teba myslela vcera :slight_smile: boli sme velmi spokojni, vsetko krasne vysvetloval, pozeral nas vyse 1/2h, pred sebou sme mali obrazovku - manzel bol uplne uchvateny :slight_smile: pri prvej dcere sme na takom neboli. tesim sa, ze sme boli unho - a mna to vyslo len 10 eur - kedze som mala ten vymenny listok od lekara mojho. fakt super. sice som dochaosila termin - ale nastastie vsetko dobre dopadlo :slight_smile:
tesim sa, ze aj u vas je vsetk ok a blahozelam k dievcatku. u nas bol veru jasny chlapcek - ukazal nam vsetko :grinning:
28. zář 2010 v 08:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leginca dakujem :slight_smile:
28. zář 2010 v 08:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavkav Super, velmi sa tesim s vami! Blahozelam ku chlapcekovi, musite byt prestastni :slight_smile:. Ja som nim naozaj bola nadsena, vzdy ked budem mat sancu k nemu ist, urcite pojdem. Mna to nakoniec stalo okolo 77 Eur, ale nelutujem ani jeden cent. Nam uz v Nemecku vraveli, ze to vyzera na dievcatko, no este to bolo slabo vidiet, no a Dr. Holan nam vcera krasne ukazal "kavove zrno", takze jasna bambulka :slight_smile:. U nas je vsetko hore nohami, dievcatka su velmi vzacne, stale tolkemu stastiu nemozeme uverit :slight_smile:
28. zář 2010 v 08:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pallacinka jasne, on je fakt odbornik - mne povedal moj gyndos, ze ked on povie, ze je vsetko ok - tak bude. a fakt to super vysvetloval - srdiecko pustal, potom to vyzivovanie mozgu a pod ... no super.
tak blahozelam k princeznej :slight_smile: moji svokrovci tiez maju zatial 1 vnucku (nasa) a 2 vnukov a pribudne 3 - tak budu v prevahe :grinning: a zase moji rodicia nemaju vnuka - tak bude jediny - :slight_smile: ale to je inak jedno - hlavne nech su zdrave
28. zář 2010 v 08:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte kocky,,,dnes bola strasna noc,,,som si lahla a na jednej strane brucha mi vydulo taku hrcu,,,neviem ci je to maly,,,ale strasne ma to bolelo,,,nemohla som sa ani na brusko otacat,,,a take tvrde to bolo,,,myslite,ze to bolo tvrdnutie bruska? alebo sa len maly rozvaloval??
28. zář 2010 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka tvrdnutie brucha je vtedy, ked ti stvrdne cele brucho ako kamen. Ta hrca bolo pravdepodobne babatko :wink: A ty spis na bruchu? Ja odkedy som tehotna este som nemala odvahu lahnut si na brucho. :sweat_smile: Aj nasa mala tak niekedy robi...sa jej prihovaram, ci jej nestaci miesto tam vo vnutri :grinning:
28. zář 2010 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta mne to niekedy vyskoci taka hrca az pod rebrami,,a je to niekedy aj neprijemne,,akoby mi to slo brucho roztrhnut,,taky tlak,,,hej spavam na bruchu,,inak sa ani nevyspim,,bo na boku a na chrbte ma krize bolia
28. zář 2010 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka mna boli po noci asi vsetko. Nohy, brucho, krize, krk... :confounded: a strasne vel sa prevalujem. Mozem spat bud na chrbte s pokrcenymi nohami (poloha jak pri porode :slight_smile: ), alebo na pravom boku...aj to ma po case na chrbte zacnu boliet krize a na boku brucho a nohy...
28. zář 2010 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte kocky,
ja mam take krce stale :frowning2: strasne ma picha pri vajecnikoch. uz raz som tu pisala a dnes je to neuveritelne bolestive :frowning2: ani vytok ani bolesti pri cikani nemam.
28. zář 2010 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta preto spim na brusku a nic ma potom rano neboli
28. zář 2010 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka ja som na bruchu nikdy nevedela spat....asi by ma bolel krk :sweat_smile: Ale ten ma boli skoro stale...
@lubinka26 to sa ti zvacsuje maternica...s tym sa neda nic robit :unamused:
28. zář 2010 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka To je tvrdnitie bruska. Celé bruško sa ti stiahlo okolo babatka. Presne si videla, na ktorej strane je. Je to normálne, pokial to nie je často. Aj ja to mavam. Je to nepríjemný pocit. Sú to ako keby stahy maternice, ťažko sa pri tom aj dýcha.Skús zmeniť polohu, mne to vtedy pomáha. Alebo keď mi začne mm hladkat bruško. Nechápem ako môžeš spať na brusku:slight_smile:))) ja by som s tým mojim banderom ťažko ľahla. Mne veľmi pomaha ten vankus kojaci.
Od nejakého 6 mesiaca sa neodporúča spať ani na chrbte. Kvôli dutej žile. Vraj najlepšia polha je na ľavom boku. Baby nechcem vás strasit, ale od 7 mesiaca to bude hrozne spať v noci.
28. zář 2010 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lubinka26 To pichanie je normálne, žiaľ:frowning2:/ Roztahuje sa maternica.
28. zář 2010 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett Mne povedala doktorka, ze tvrdnutie je vtedy, ked stvrdne cel brucho :confused:, tak ma upokojila a ty si ma znova znepokojila...Mne sa to stane niekedy aj 3x po sebe :unamused: A tiez pomaha, ked si na to miesto polozim ruku, alebo ked pokrcim nohy, trosku zmenim polohu.
28. zář 2010 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta jej,super, podla toho nase babo ma uz 400g :wink:
28. zář 2010 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett a to tvrdnutie bruska je nejak nebezpecne pre babo??,,,co mam vtedy robit??ked sa to nezmeni ani ked zmenim polohu??
28. zář 2010 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pallacinka gratulujem k dievcatku, tesim sa s vami, aj u nas to pravdepodobne vyzera na buchticku :grinning:
28. zář 2010 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta @mafynka nelakajte sa, vôbec to nie je nebezpečne, je to normálne. Pokial to nie je 10x za hodinu. Budete to mat až do konca tehu... A keď pôjdeme rodiť:grinning: :grinning: :grinning:
28. zář 2010 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta :slight_smile: ,prave to pozeram,je to super
28. zář 2010 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett tak fajn,,a ako zistim,ked sa mi vyduje babo,,ze je to babo a nie tvrdnutie bruska??
28. zář 2010 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mne to robilo babo pri prvom od 20tt a aj teraz, keď kukam telku, hladkam si bruško a zrazu stvrdne:slight_smile:))
28. zář 2010 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka nasad si magnezium 500mg 3x denne. Pokial je to do 10-15x denne, je to ok.
@arrett vsade pisu, ze brusko tvrdne pri pohybe...mne tvrdne iba ked som v klude a ked lezim s narovnanymi nohami.
28. zář 2010 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek