• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
@mafynka Je to taký nepríjemný pocit. Trosku to boli, nie veľmi a mne sa pri tom zle dýcha. Je to take nepríjemne a urobí sa ti hrca v tomto obdobi tak do dlane. Taká tvrdá hrca:slight_smile:
28. zář 2010 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett mne na zaklade toho predlzila PN...ze ked mi tvrdne brucho, ze nepojdem do prace...a aj koli tomu, ze robim v skole a ze ma neposle medzi bacily a virusy teraz v chripkovom obdobi... :unamused:
28. zář 2010 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta Mne aj aj. Niekedy keď chodím, niekedy keď ležím. Normálne musím zstat na ulici, predychat, ono sa uvoľní a idem ďalej:slight_smile:
28. zář 2010 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja som cely zivot spala len na bruchu a odkedy som zistila, ze som tehu, tak uz neviem :confounded: na zaciatku kvoli bolesti prs a teraz uz kvoli brusku :unamused: spim vacsinou na lavom boku a rano sa budim na chrbte. kamoska mi hovorila, ze neskor sa nesmie spat na chrbte, ze sa zle dycha.

@sharlotta dufam, ze mas pravdu. teraz som bola na velkej :astonished: a uz je to trosku lepsie. mozu byt tie bolesti aj zapchou, popripade zastavenymi vetrami? esteze ma babo sem-tam kopne :slight_smile:
28. zář 2010 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
no mne to tu chvilu nefungovalo :unamused: takze dakujem za odpovede, musim len vydrzat :sweat_smile: do kedy ste citili toto roztahovanie maternice? inak som si vsimla, ze za poslednych par dni mam o dost vacsie brusko :slight_smile: a aj take pevnejsie :slight_smile:
28. zář 2010 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta Ja pracujem v banke a pri simonkovi mi doktor tiež vravel, že má v žiadnom prípade nepustí medzi ľudí. Ja si myslím, že tvoj dr, dobre urobil. Medzi ziakmi je veľa chorôb, takze si uzivaj tehudoma:slight_smile: Viem že je to niekedy ťažké, najmä psychicky, ale zvládneš to. Uzivaj si tehu naplno, oddychuj, lebo keď príde babo, už ten klud nebude:slight_smile:))
28. zář 2010 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lubinka26 maternica sa zvacsuje stale...A ani me stranka nesla...
28. zář 2010 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lubinka26 Do konca tehu :grinning: :grinning: ono to raz za čas príde, potom je klud na chvíľku a zasa. Ak si nahmatas prsnu kosť, tak až potial budeš mat bruško. Na ľavo a právo máš rebra a tam bude mimi kopkat a tlačiť ich von:slight_smile: Ak bude hlavou dole:slight_smile:)))
28. zář 2010 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky
@pallacinka moc gratuluji k holcicce :grinning: :grinning: :grinning: . Dokazu si predstavit jak se citite, protoze u nas je vzacnost chlapec a mi ho cekame :sweat_smile: :grinning: :grinning:
28. zář 2010 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cutce To je radosť:slight_smile:)) normálne z pismenok vyžaruje. Už nakupujes vo veľkom?
28. zář 2010 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett no, ten cas ide strasne pomaly a je to fakn na psychiku dost narocne. Aj sa clovek viac sleduje...Ja uz v podstate ani na nic ine nemyslim, len na to, ze mi tvrdne brucho, ze ma boli brucho...preco sa nehybe, preco sa hybe vela... :confounded: A predvcerom som zase trochu krvacal, tak sa znova bojim chodit na zachod...A uz sa bojim, ze mi z toho svihne...
28. zář 2010 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett mi uz skoro vsechno mame, ja jsem se nedrzela zpet. protoze na prvni mimco to je strasna palka, vse koupit :grinning:
28. zář 2010 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta Viem o com hovoríš, presne to istepri simimu sommala. Alena som čakala, kedypride mm domov:slight_smile: Este aj tie obmedzené vychadzky, strašne. Ale zasa, svoje tehu si môžeš vychutnať naplno:slight_smile: Rozpravat sa s babatkom, pustat mu hudbu, môžeš mu citat, už pocuje tvoj hlas a bude ho upokojovat keď sa narodí. Pripravovať vybavicku, všetko prat v prasku pre miminka, ukladať. Polep si stenu kde má babo postielku nalepkami a bordurami. Púšťajú si kolotoč čo bude mat nad postielkou. Čítaj ako dychat pri pôrode...,
28. zář 2010 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cutce No, je to tak:frowning2: ešte že mám všetko po prvom. Len kociar mi treba surodenecky a kolisku.
28. zář 2010 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leginca pripravit na porod? vobec mi to tak nepripadalo :frowning2: natahovanie sa s fitloptov. to skor gravidjoga, ale tie tehu cvicenia, mi to pripadalo ako klasika napriklad na zaver po cviceni, co som chodila do fitka alebo spinnig, ci nieco podobne.
@sharlotta
@mafynka aj ja spavam na bruchu, zo zaciatku som nemohla kvoli prsiam, ale uz teraz zas kazdu noc len na bruchu.
@arrett ani na chrbte? ja sa v noci otocim a ani neviem ako....
@lubinka26 inak aj ja mam pocit, ze za posledne dni mi riadne vybehlo brucho, az sa toho desim
@sharlotta ja nejako nemam cas sa sledovat. to ze si doma ma aj taketo nevyhody :frowning2: ale nemysli na to, skus sa nejako inak odragovat a zmenit myslienky.
28. zář 2010 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett nome jen chybi monitor, kocarek, a lehatko a vanicka, to je vse :slight_smile: (si myslim) :grinning:
28. zář 2010 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja bych se bala spat na brisku, kvuli prckovi :astonished:
28. zář 2010 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte babulky, ako sa mate? ja dobre, vcera sme boli na poradni a vsetko je v poriadku, babatko je zdrave. ale este stale nevieme co to je. objednam sa asi aj na to 4D sono, tak uz dufam ukaze co ma medzi nozkami :slight_smile:
mne inak tiez tvrdne brucho hlavne ked lezim na chrbte a s vystretymi nohami
28. zář 2010 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kwetinka1 spanim na chrbte si tlacisna dolnu dutu zilu a môže to obmedziť prisun zivin a kyslíka bábätku. Je to vsadena nete, skús prečítať.
@cutce Akymonitor chceš kúpiť?
28. zář 2010 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
my sme si inak vybrali kocik casualplay S4. mala ho jedna zena, ktora bola s nami na dovolenke, tak som ho poskusala a tak, velmi sa mi zapacil. je ale dost drahy, takze vanicku playmoon a autosedacku prima easy si kupime pouzite, ved to kazdy aj tak pouziva len par mesiacov a sportak co bude na dlhsie pouzivanie si kupime novy
28. zář 2010 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bambulka0406 ahoj, tebe uz robili ten morfologicky ultrazvuk? gratulujem :slight_smile:

ked sme pri tych bolestiach. v noci som vobec nevedela zaspat, strasne ma boleli nohy - cele a aj teraz ma pobolievaju. ako keby som vela chodila. a to som uz druhy tyzden doma a fakt skoro nic nerobim :unamused: boli ma to podbrusko, krize.... to je strasneee. v prvom trimesti mi nic nebolo a teraaaz... :confounded:
28. zář 2010 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bambulka0406 kedze ja si nemozem dovolit drahy kocik, tak vela info o nich studujem, nech nekupim nejaky srot. a co som si precitala o tvojom vybere, tak ze je Camarelo Q12 veeeeeeeeelmi podobny. skus kuk.
ja som zatial rozhodnuta za Camarelo Q12, ale este uvazujem nad Bexa B4 a Dorjan :slight_smile:
28. zář 2010 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lubinka26 hej robili. mrzi ma, ze mas bolesti, mna tiez zacina v poslednej dobe bolievat chrbat
28. zář 2010 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cutce Dobry vyber. Je lepšie keď je viac pidloziek, lebo babo sa vie úplne vtlacit do rohu postuelky a pri jednej podlozke nie je taký dosah a monitor začne pipat. Nikomu to neprajem, je to hrozny pocit!
@lubinka26 :slight_smile:))
28. zář 2010 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bambulka0406 juuj a krpec sa schovaval, teda? :angry:
prosiiiiiiiim, nech sa moje neschovaaaaaaaaaaaa :grinning:
28. zář 2010 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lubinka26 inak bexu b3 ma moj brat a su velmi spokojni. pozerala som uz aj camarelo, je to zatial moznost, ak by sme sa rozhodli pre lacnejsi kocik. vyzera byt dobry, ale este som ho nevidela nazivo... najlepsie je vyskusat si manipulaciu s kocikom. potom sa vraj vela ludi rozhodne uplne inak ako ked si vyberali len na internete
28. zář 2010 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
zevraj su uz monitory dychu co sa daju pripevnit na plienku. nepozerali ste?
http://www.respisensemonitor.co.uk/
28. zář 2010 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lubinka26 hej schovaval :slight_smile: ale ak by aj povedali pohlavie, tak ci tak by som pockala na 4D sono, aby som mala istotu, tam by to malo byt vidno poriadne. drzim ti palce, aby tvoje babo roztiahlo nozicky. kedy mas poradnu?
28. zář 2010 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek