• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
@lubinka26 Hej, do 5 mesiacov možno. A čo potom keď sa babo bude otáčať na bruško??? Môj spinka na brusku odmalička. Chodí po postielke kade-tade, takze neodporúča.
28. zář 2010 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett tak to ma nenapadlo :slight_smile: vidiet, ze nemam deti :wink: bol to len tip :slight_smile:

@bambulka0406 dakujem. 7.10. :slight_smile: a vtedy mam aj narodky, takze dufam, ze dostanem od baba prvy darcek :grinning:
28. zář 2010 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta mne tvrdne brusko tak ako hovoris ze si lahnem a narovnam nohy vtedy musim zmenit polohu a vsetko je v pohode
28. zář 2010 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cutce a co vsetko si nakupila???

ja mam taky chaos v tom, co babo potrebuje, kolko kusov z ktoreho, ake velkosti a tak... :unamused: esxistuje nejaky zoznam, ze co treba???
par som videla, no niektore mi pridu prehnane vela, ze tam toho je, niekde malo zase
28. zář 2010 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marhulka13 Niekto tu už davalzoznam, tuším mafynka a bol naozaj dobrý.
28. zář 2010 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
mohli by ste sem dat akutalne fotky vasich brusiek :slight_smile: prave kukam rozne albumy a baby v 20tt maju neskurocne velke krasne gulate bruska. ja mam take ako niektore v 12 - 15tt. to uz co jeeeeee???
sup sup fotky :slight_smile:
28. zář 2010 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett uff, len kde ho hladat :grinning:
28. zář 2010 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kwetinka1 - cvičenia na ktoré chodím ja vedie sestrička, ktorá robí u ženského doktora. Cvičenie pozostávalo z rôznych dýchacích cvičení, naťahovania svalov, cvičenia panvového dna + vždy je na záver nejaká teória - naposledy sme mali prvú dobu pôrodnú od odtečenia plodovej vody. :slight_smile:
28. zář 2010 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pošli mi maila, ja ho mám.
28. zář 2010 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leginca Kam chodievas?
28. zář 2010 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lubinka26 myslíš vložiť sem do príspevku? lebo v albume mám aktualizovaný každý týždeň :dizzy_face:
28. zář 2010 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dijefcatko ked mas v albume, tak nemusis :slight_smile: ja sem neviem vobec nic pridat, vzdy ma to vyhodi... a ani do albumu, ani do bazaru, nikde :angry:
28. zář 2010 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marhulka13 tak s oblecenim, ja vsechno dostanu, takze se nemusim bat, ale ono i uvidis kolik toho spotrebujes :wink: , jinak mame postylku, ted prebalovak, supliky, ruzne dekorace, kolibku do obyvaku, plinky (jen malo), pak vlhky kapesnicky, do koupelny rucnicky, hodne decek. :slight_smile:
28. zář 2010 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dijefcatko no ty mas pekne brusko, ale nie take velke ako som opisovala :grinning: ale tusim tebe som uz chvalila :slight_smile:
28. zář 2010 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leginca toto bolo len cvicenie, nic ine. fakt ma to nicim nedostalo. som prihlasena na predporodny kurz, co je spojene s dychacim cvicenim a plus teoria. to beriem, ked tam prezentuju, ze dychacie cvicenie, ale toto bolo hodinove cvicenie a doslova baby (nechcem nikoho urazit) co nikdy necvicili a padali z fitlopty. ano, pre take je to dobre, ze trosku spevnuju svlastvo. ale dychacieho cvicenia tam bolo asi tak na 20 minut. tak som bola dost sklamana. niekedy mam pocit, ze sa snazia na tom uz len zarobit :frowning2:
to ma trosku donutilo a teraz budem opat chodit k jednej trenerke, co ma skusenosti s tehotnymi. dufam, ze to bude lepsie.
28. zář 2010 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dijefcatko krasne brusko, ja mam asi take iste velke a uz mam stres, ze som ako hroch....
28. zář 2010 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
28. zář 2010 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett to poslat maila patrilo mne, ci?? :slight_smile:
28. zář 2010 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kwetinka1 len sa našími "hrošími" proporciami nestresuj, je to normálne :grinning: hoci, ja keď sa občas pozriem do zrkadla, tak mi je ľúto, že mi tak boky narástli, ale to bábatko stojí za to! a keď mi mm povie, že som jeho krásna tehuľa, tak som ešte viac rada. mňa trápi priberanie jedine zo zdravotného hľadiska, som náchylná na kĺby a tlak, takže každé kilo smerom hore riešim len kvôli tomu...
28. zář 2010 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett no, ten clanok ma velmi nepotesil...Na lavom boku ma tak strasne boli brucho, ze tak nedokazem vydrzat ani pri najlepsej voli. A vacsinou ma babo kope, ked sa obratim na akykolvek bok :sweat_smile:
28. zář 2010 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte tehulky,mozete mi napisat kolko kg ste zatial pribrali,ja za posledny mesiac 5 a bojim sa, co mi nato povie zajtra doktorka,ze je to vela.do kopy som pribrala 7,ale ten posledny mesiac :frowning2:
28. zář 2010 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evulik82 cicka, ja som pribrala od zaciatku 14kg. hovorila som to aj gyn, aj na internom aj na endokrinologii a nikto mi nic nepovedal. ale za posledne 2 tyzdne som schudla 2 kg :astonished: asi zabrali tabletky :dizzy_face:
28. zář 2010 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
za jeden mesiac od poslednej kontroly 5 kg sa mi zda dost,kolko to potom bude do konca? baby...ako ste na tom?
28. zář 2010 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evulik82 - pár strán dozadu sa to tiež riešilo a veľa z nás písalo že pribrali tých 5 kg a viac, je to v poriadku :wink:
28. zář 2010 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evulik82 od zaciatku tehu doteraz 7kg, je tabulkovo :slight_smile: sice horna hranica, ale tabulkovo. a chudsie baby by mali vraj pribrat viac. ja som pribrala asi tak 4-5kg dost je to pohyblive. ale vobec sa tym nestresuj. poznam baby, co na konci 5 mesiaca mali 10kg, kamoska na konci tehu mala 18kg a vobec to na nej nebolo vidiet. sme sa divili, kde to ma. kazda zena a kazde tehotenstvo je individualne. si v odbobi, kedy si mozes cokolvek dopriat a nehlad na seba, ale na to male. ked ti chuti papaj. tiez som mala vycitky, ze doslova zeriem, ale ako mi tu baby pisali, je to hlupost. neboj sa pocas porodu a hlavne po porode rychlo zhodis.
28. zář 2010 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evulik82 tak ja ta asi nepotesim, ja som od zaciatku pribrala iba 2 kg a brusko mam jak dobre nakrmena....
28. zář 2010 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kwetinka1 chudsie baby pribrat viac?? ja som netabulkova..pri vyske 171 cm som vzdy mala vahu 49 kg a teraz, ako som uz spominala som pribrala 2 kg
28. zář 2010 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja tiez zatial iba 2 kg
28. zář 2010 ve 12:38  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marhulka13 aspon tak sa to pise vsade, ze utlejsie by mali pribrat viac :slight_smile: a zas kazda v inom tyzdni pribera viac....
28. zář 2010 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kwetinka1 ja som jak reklama na koncentrak... cely zivot podvyzivena, chudera mama, ta si za to vzdy vypocula svoje :sweat_smile:
28. zář 2010 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek