• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
@sharlotta velmi fajn stránka
28. zář 2010 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leginca zajtra budem v BB,,od siestej ucim,,o kolkej je to cvicenie?
28. zář 2010 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marhulka13 brusko mam tiez len ako dobre nakrmena :slight_smile: ,preto nechapem kde je tolko kil?
28. zář 2010 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak ženičky odchádzam na morfologicky ultrazvuk.Joj nech je len vsetko v poriadku s drobčekom.Držte mi palce,páá zatial
28. zář 2010 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka - končí to až 18:30 a to najzaujímavejšie - teda prednáška čo a ako bolo nakoniec.
28. zář 2010 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte dievcata, tak ja som v sobotu bola na USG a mame sa fajn, vysledky su v poriadku. A inak budeme mat chlapceka, jasne viditelne :slight_smile:..10.2.
28. zář 2010 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@palesandra gratulujem, no fakt tu zacina byt prevaha chlapcov :wink:
28. zář 2010 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marhulka13 dakujem, pozeram ze vy uz mate vybrate meno. My este zdaleka nie. Okolo mna sa rodia same dievcata..a ja som mala pocit ze to bude dievca ;) Aj podla vypoctu Jonasa, ale nejako tie vypocty nieco ovplyvnilo ;) Ved uvidime vo februari. :grinning:
28. zář 2010 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojček :slight_smile:
@palesandra gratulka k chlapčekovi :dizzy_face:
@denisa287 tak prajem príjemné zažitky,hned by som si to 3D zopakovala :grinning:
@marhulka13 no u nás to vyzerá na kávové zrno :grinning: :grinning: :grinning: tak neviem či sa to dorovná :grinning:
28. zář 2010 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marhulka13 ja som si skopirovala nejake zoznamy tu vo fore v temach o vybave..myslim ze tie pocty treba prisposobit sebe a taktiez velkosti.ale aspon mam podklad od akeho zacat..lebo clovek v tom mnozstve by sa nevysomaril a kupil bud vela alebo malo. Ale pravda je, ze ked mas prachy, staci jeden den vyjst do obchodov a cela vybava je kupena ;) :grinning:
28. zář 2010 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mimina321 mnam, dala by som si kavove zrno :grinning: :grinning: :grinning: no, len nech sa tie pocty dorovnavaju, na konci sa to moze zratat :grinning:
@palesandra no ja som jelen z tych veci pre babo, ze co a ako kupovat, tak zatial nekupujem nic, by sa mi zisiel jeden normalny zoznam, lebo ked sa to zacne naraz kupovat, tak pojdem ukradnut bankomat
28. zář 2010 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@palesandra ja kupujem postupne ..... a už máme skoro všetko :sweat_smile: naraz by to bola poriadne pálka
28. zář 2010 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja som sa len teraz dostala na povodnu vahu... som schudla 4kg na zaciatku. ale je to podla mna fakt individualne, teraz si treba dopriat vsetko na co mame chut
28. zář 2010 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja som doteraz pribrala cca 8 kil, vychadza mi to na priblizne 2 kila mesacne..hoci v 2.-3. mesiaci som pribrala asi najviac a mala som blby pocit z priberania, teraz ma to nejako preslo a ani tie kila az tak necitim ako ked prisli prve 5 :grinning: Inak znama je uplne tintitko a hned v prvom mesiaci pribrala 4 kila :slight_smile: dobre co? Mne sa za posledne 3 tyzdne zagulatilo brusko, vcera som mala taky tenucky plovrik v robote, tak kazdy sa ma pytal ze ake je uz velke ;) ale to myslim ze len tym, ze som bola tenko a obtiahnuto oblecena niekedy sa obleciem aj volnejsie..ale myslim ze ked som oblecena volenjsie, tak to pridava na kilach :sunglasses:

@marhulka13 Neboj :slight_smile: my este nemame vobec nic kupene. V sobotu som bola na morfo usg a ked osm sa dozvedela ze to bude chlapec, tak som kupila prvy kompletik v neutralnej farbe ;) A este to nejako neriesim. Akurat zacnem pozerat aj nieco tu na bazari a pripravim si zoznam..svagrina slubila ze mi da nejake oblecko (mozno aj kociar), ale zase neratam ze toho bude vela. Este som nasim nakazala nech pozru po postielke na pojde v akom je stave ;)
28. zář 2010 ve 14:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marhulka13 mnam kavove zrno ani nehovor, zblaznim z toho aku mam na to chut....
28. zář 2010 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mimina321 dobra si :slight_smile: si riadna sikulka..myslim ze je este casu, s manzelom som sa rozpravala a on chce zacat po vianociach, ze uvidime co dostaneme ;) ale idem o tyzden do zahranicia, tak popozeram co maju a v akych cenach ;)
28. zář 2010 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
...tuším som vám s tým zrnom narobila chútky :grinning:
no ja som prvé mesiace shudla 5kg,doteraz som naspäť nabrala 2,40kg a to mala sestra pindy :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: doktora mám zlatého ale tá sestra je :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: takže zatial -2,6kg ale nejako tú osôbku tie 3 mesiace pretrpím :confounded: :sunglasses:
28. zář 2010 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@palesandra už som to tu písala som taký škrečkovský typ :grinning: :sweat_smile: ked mám všetko pohromade,potom som spokojná :wink:
28. zář 2010 ve 14:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mimina321 a nemas spisane, co si kupila?? :slight_smile:
28. zář 2010 v 15:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mimina321 no aj ja som taka, ze ked mam vsetko tak ako si to predstavujem hotove a hlavne v casovom prestihu, nie na poslednu chvilu, tak som spokojna..ale teraz ma to este netrapilo..kym sme nevedeli pohlavie a zase som nechcela zaciatkom tehu este nakupovat..ale uz som videla super zlavy, takze sa do toho pustim ;) len mi treba toho, kto by to dotoval :slight_smile: inak ja nie som nakupny maniak ale tie detske vecicky sa mi taaak pacia, by som chcela vsetky :slight_smile:
28. zář 2010 v 15:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dievčatá - píšete o priberaní - ja som od začiatku tehotenstva doteraz pribrala 6 kg - ja priberám presne rovnako ako v prvom tehotenstve. :grinning:
28. zář 2010 v 15:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja som bola práve u susedky. Má 2,5 ročného chlapčeka a teraz čaká dievčatko. Pytala som sa jej, či nechce predať nejaké veci po chlapcekovi, tak sme sa dohodli. Ja mám väčšinu veci z druhej ruky. Tie malinkate sú ako nové a po dome to úplne stačí. Teplacky, mikiny, svetriky, pancusky, bodynka... Na von si veci kupujem krajšie, ale po dome čo ogrcka a zaspini je to až až.
Ja som tiež pribrala 6kg. Som spokojná, lebo pri prvom som už mala aspoň 12:slight_smile:
28. zář 2010 v 15:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte dievčence. Idem k vám po radu. Rozmýšľam nad prebaľovacím pultom. Ale nakoľko nemáme už miesto na ďalšiu komodu, chcela by som len nejakú dosku ktorá by sa dala pripevniť ta tú komodu,ktorú už máme v izbe kúpenu.Nemate nejaký nápad asi aké rozmery by mala mať taká doska a ako by sme ju potom mohli nejako esteticky pripevniť na komodu, ktorú už máme? Ešte som to mužovi nedala za úlohu niečo vymyslieť, ale skúšam sa informovať, možno niektorá z vás príde už s konkrétnym riešením, ktoré by nám to uľahčilo. ďakujem :wink:
28. zář 2010 v 15:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
nevideli ste niekde na nete take nieco ako dennik tehotnej? chcela by som si niekde zapisovat vsetko a nechce sa mi len do obycajneho zosita. a najidealnejsie by bolo, keby to pokracovalo aj babom a infoskami a pokrokmi :slight_smile: dufam, ze viete co myslim :slight_smile:
28. zář 2010 v 15:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@fialka12 nooooooo, to je dobry napad. rada si vypocujem rozmer lebo ja tak isto uvazujem. ja mam taky perinak v rolldorke, vysoky a pekne sa da vytiahnut na kolieckach von. ale kamoska ma zrusila, ze na posteli to bude najlepsie.
28. zář 2010 v 15:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@fialka12 Viem čo myslíš, predávajú to v deckych obchodoch a dokonca aj v ikei som to videla. Treba to ísť omrknut a nejako zmontovat.

@lubinka26 Bezne to predávajú v knihkupectve ako denník babatka. Opýtal sa predavaca a ukáže ti aspoň 10ks. Sú aj pre dievča aj pre chlapcov. Píšeš tam dátum narodenia, prvé zubky, odtlacok rucku, nozky, vlasky, davas fotky, prvé návštevy, hračky, Vianoce, choroby... Skús pozrieť aj na nete, ale lepšie je to orelistovat si. Lebo nie všetky sú pekne.
28. zář 2010 v 15:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett dakujem. pojdem zajtra kuknut :slight_smile: ty si si take nieco pisala?
28. zář 2010 v 15:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett no v ikei som pozerala ale zda sa mi že je to nejaké trošku komplikované a presne na tie komody ,ktoré oni majú v ikea. Takže uvidím mám nejakú predstavu že klasika doska z nejakými zabranami po bokoch a na tú dosku už dám niečo mäkke nech je bábatku pohodlne. Len neviem presne ako to tam primontovať, či nejako z vrchu navrtať, no uvidím musíme nad tým asi pošpekulovať. Ale aj tak vďaka za radu.
28. zář 2010 v 15:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lubinka26 tak ja určite budem riešiť ten prebaľovak myslím že je to také pohodlnejšie ako na posteli, hlavne ten chrbát a kolienka vraj dosť trpia pri prebaľovaní na posteli. Ale sto ľudí, sto názorov.:unamused:
28. zář 2010 v 15:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janerozhodna no neviem, lebo uz viac kamosiek sa vyjadrilo, ze mali aj drahe aj s vanickou, ale prebalovali aj na posteli. a ze to netva 10 min., len chvilku a ze to nie je nic strasne ani na chrbticu ani na nic. no ved uvidime. s tym perinakom sa mi to velmi pozdava. som rozmyslala, ze dam na tol urobit len klasicku dosku z dreva a kupim prebalovaciu podlozku.
28. zář 2010 v 15:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek