TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

Zdravím všechny maminky. Je tu už taková, která čeká mimčo stejně jako my?
alexis13
28. zář 2010
ja len že táto baba napisala k albumu že posledná foto pred porodom...to je ake malinke brusko take by som brala 🙂
http://www.modrykonik.sk/fotoblog/michaela80/al...
mimina321
28. zář 2010
@arrett košielky mám z takého materiálu ako sú bodynká 😉 nie tie krčivé
o tej postielke z ikei mi už niekto hovoril,musím to okuknúť v sobotu sa tam chystám,už sa vytešujem 😉
alexis13
28. zář 2010
@arrett to hniezdo su to veci co sa davaju okolo postielky? 😃
kwetinka1
28. zář 2010
@alexis13 ved take mam ja teraz. uf
kwetinka1
28. zář 2010
@alexis13 ano. je to krasne a co som pocula aj velmi dobre. len tie pekne aj velmi drahe. cela suprava (aj s paplonom a tak) cca 60e
mimina321
28. zář 2010
@kwetinka1 môžeš a lepšie sa to pije,nieje to také hrozne sladké
ja mám teraz v tehu citlivý žalúdok,aj včera som vracala,už nie tak často ako v prvom trimestri .ale ešte sa mi to pritrafí :-| tak tam radšej šupnem ten citron 😉
lubinka26
28. zář 2010
@alexis13 ved ja mam teraz take, ked sa najem 😃
@kwetinka1 ano, zevraj je to tak lepsie. a zevraj sa pre ten napoj ide do lekarne a ked tam mate znamu, tak vam da z chladnicky a vtedy sa to da vypit uplne v pohode. teple je to zevraj hnusne.
@arrett presne to som myslela 🙂
arrett
28. zář 2010
@alexis13 A babo sa narodilo s akou vahou? 2kg???
Ja mám teraz o čosi väčšie🙂))
mimina321
28. zář 2010
@alexis13 no moje brušo je už teraz väčšie 😃 😃 😃 v takom čase budem ako hrošica 😃 😃 😃 ale vôbec mi to nevadííí x-)
alexis13
28. zář 2010
@kwetinka1 ja take este nemam 🙂 http://www.modrykonik.sk/fotoblog/alexis13/albu... ale každu chvilu cakam že babo sa už nema kde mestit a brusko vypukne....lebo kopance citim uz riadne
@kwetinka1 jj dnes som skoro odpadla ake ceny si zato pýtaju ale jedna baba tu v bazare komplet za 65 tak to neni az tak vela....ked to porovnam co som dnes videla a tie ceny
arrett
28. zář 2010
@alexis13 Hej, to je hniezdo.

@mimina321 Ano, nie je nič moc, má len 2 polhy, nám to úplne stačí.
alexis13
28. zář 2010
http://www.ikea.com/sk/sk/search/?query=detsk%C... to su to postielky z ikei...a fakt celkom dobre ceny, len ja mam inu predstavu o tej mojej :-N
minnehaha2005
28. zář 2010
@lubinka26 no, ked som pocula, ze sa spat na chrbte nema, dokonca ked je babo vacsie a spi sa na chrbte, tak moze tehulka aj odpadnut... ale zase ak sa zena zacne citit az tak zle, tak urcite zmeni polohu...
moniciak
28. zář 2010
ja si myslim ze ja dopadnem asi ako ta baba ja mam este vzdy len oblinku ktora sa zvacsuje 😉 ale hlavne ze je male v poriadku moja gynekologicka povedala ze je to tym ze male je niekde uplne vzadu ulozene 😉
kwetinka1
28. zář 2010
@alexis13 fakt burtalne ceny, vsetko co sa tyka tehotenstva a babatiek lebo smradi na tom zarabaju nakolko vedia, ze ludia su nuteni si to kupit
lubinka26
28. zář 2010
@mimina321 fuu, ze 100€. dooost. kolko mesiacov sa to da pouzivat? potom bude lepsie, ked kupim take kresielko, co sa same hojda a tiez si to viem preniest kde chcem. to vyjde nejakych 60€ a moze v tom byt aj vacsie babo. dokonca niektore aj vybruju 🙂
alexis13
28. zář 2010
@kwetinka1 presne presne...ale tak ešte že si vedia mamičky pomáhat a predávaju velmi pekne a zachovale veci na bazároch
čo sa týka postielky ja mam takuto predstavu
mimina321
28. zář 2010
@kwetinka1 tiež som si to hovorila,ale čo narobíš na toho drobčeka by som dala aj posledné € a s tým predacovia rátajú
mimina321
28. zář 2010
@lubinka26 vidíš aj to je fajn nápad,mňa ti to kresielko ani nenapadlo :-N
mimina321
28. zář 2010
dá sa do 9 mesiacov
kwetinka1
28. zář 2010
@alexis13 krasna postielka, ja by som chcel bledsie drevo, aby ladilo 🙂 mozno dame vyrobit kamaratovi a ked nie, tak asi odkupim od kamaratky 🙂 nechapem, co je na tych postielkach tak drahe. este kocik viem pochopit, ale postielka? a to hniezdo, dovi dopo....

@mimina321 ved prave. ja som na tom tak isto a riadne to zneuzivaju....vrrr
lubinka26
28. zář 2010
@alexis13 tiez by som take chcelaaaaaa. no smola 😞 mozno dovtedy vyhram na lote 😃 😃 😃
alexis13
28. zář 2010
@kwetinka1 aj mi sa opytame stolara mozno postielka vide lacnejsie ak sa da vyrobit...ale ja tak tie supravy stoja vela....co už našetrime nejako 🙂
lubinka26
28. zář 2010
kwetinka1
28. zář 2010
ja som si vyhliadla tuto kolisku http://www.mothercare.com/Mothercare-Deluxe-Gli... vraj je velmi dobra a bezpecna pre babo. neprevrati sa a je akokeby postielka v mansom....videla som ju aj nazivo...len ta cena tu je cca 180e
alexis13
28. zář 2010
@lubinka26 jj super cena....
kwetinka1
28. zář 2010
vraj taketo kolisku su dost nebezpecne a odporucaju sa len do 4 mesiaca http://www.inzerosvet.sk/nahlad_inzeratu.php?nu... budete mat niektora taku?
lubinka26
28. zář 2010
@kwetinka1 ta druha sa mi viac paci 🙂 vobec sa ale v tomto nevyznam. mne sa pacia take velke, co boli volakedy 🙂
denne73
28. zář 2010
ahojte. Dievky sledujte dnes tv JOJ noviny večer bude tam hovoriť jeden chlapík , ktory sám vychovava malé mimi. bude hovoriť za nás všetky ktorým ta naša posrana vlada vzala RP a schvalila rovnaku vyšku 190eur. Inak tie maminy, ktoré teraz beru 256 tak im zostava :-o :-o :-o
alexis13
28. zář 2010
baby co sa tyka pohlavia babatka...to na sone co povie doktor je 100% alebo je lepsie ked idem aj na to 3D lebo nadtým sme este neuvazovali...

Začni psát odpověď...

Odešli