• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
kocky ja zajtra idem prvy raz do roboty ucit,,,no oni este nevedia,ze som tehu,,,sa dost bojim na reakcie
28. zář 2010 v 17:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kwetinka1 jj 178 cm :wink:
28. zář 2010 v 17:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka držím teda paste...daj si nieco volnejšie nech nevidia tehu bruško.... :grinning:
28. zář 2010 v 17:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka tak to by si potom mala mat narok. stale si to platis? je potrebne to splnit za posledne dva roky. i ked tato vlada sa vytahuje ako pomaha mladym rodinam, ale to vraj "odstranenie diskriminacie" je pomoc? mali zvysit tu nizsiu matersku, ale minimalne tu vyssiu mali nechat. oni idu nieco kalkulovat s takymito davkami? ved to je na vysmech. keby znizia dochodom resp. "odstrania diskriminaciu"...toho sa boja...ale na nas si dovolia..nevyjadrujem sa.
28. zář 2010 v 17:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alexis13
@mafynka neboj sa nicoho. tehu brusko je krasne :slight_smile:
28. zář 2010 v 17:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kwetinka1 hej platim stale,,az do porodu,,,od januara som platila nejakych 14 euro,co mi vyratali,,,a od juna som si zvysila na 50 euro,,tak hadam to nieco urobi
28. zář 2010 v 17:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
idem kočky ja pozreť telku a mám domácu úlohu do školy :grinning: :grinning: tak zatial sa majte pekne
@kwetinka1 jasné že na tehu bruško sa velmi teším a budem ho s radosťou ukazovať veď predsa ten zázrak že máme v brušku malého človiečika je úžasne :slight_smile: :slight_smile:
28. zář 2010 v 17:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte.aj ja cakam babatko vo februari, mozem sa k vam pridat?
28. zář 2010 v 17:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adui no jasneee,,,hybaj seeeeeem :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: vitaj medzi nami
28. zář 2010 v 18:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kwetinka1 ja viem,,,ved ho stale vytrcam a tesim sa z neho,,,len sa bojim,ze mi nedaju zmluvu podpisat,,,inak vcera som sa bola hlasit na urade prace,,,a oni,ze mam prist na nejaky pohovor,,,a kopec papierov mi dali, ze mam nosit ako dokaz,ze si hladam robotu,,,,akoze nemam co robit,len s bruskom behat po ludoch,co ma aj tak s bruskom nezamestnaju
28. zář 2010 v 18:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka - poradím ti, v januári si zasa zníž na tých 14, alebo už nezaplať, lebo oni ti to budú aj tak rátať za uplynulé roky a január 2011 sa tam nebude rátať, zbytočne by si vyhodila 50 Evri

@alexis13 - keď sa ti malé narodí požiadaš o vyplácanie rodičovského príspevku a od začiatku budeš dostávať 190 Eur, do troch rokov dieťatka a popritom si môžeš privyrábať ak by si chcela.

@adui - vitaj

@kwetinka - kamarátka odišla na materskú dva týždne pred pôrodom a dostávala všetky dávky normálne, ale tiež si to musela obvolať, síce nikto jej to nechcel potvrdiť na úradoch ale nakoniec sa dopátrala, ale pre istotu si to over.
28. zář 2010 v 18:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
uff, baby, ja uz sa idem zbesnit od bolesti na ten chrbat a rebra...mam pocit, akoby som to mala teraz dolamane, ta ista bolest...neviete nahodou, ake tabletky od bolesti sa daju brat??
28. zář 2010 v 18:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
dakujem
28. zář 2010 v 18:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alexis13 ja som nebola na 3d - ale iba na morfo. bola som v BA u Dr. Holana a kedze som mala vymenny listok a som poistenec VsZP, tak ma to vyslo len 10 eur, bezne to stoji cca 80 eur.
28. zář 2010 v 18:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
ozaj,co sa tyka toho robenia,,,to mozem robit aj ked budem dostavat matersku,alebo len rodicovsky prispevok??,,,to trochu nechapem,,ak zacnem robit hned po porode nejake 4 hodiny do tyzdna, nevezmu mi potom matersku??
28. zář 2010 v 18:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
inak ma napadla este jedna vec,,som dnes videla nazivo kocik, co chcem kupit,,,vyuzijeme mi vobec to vajicko na konstrukcii ked budeme mat zimne babatka??
28. zář 2010 v 18:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka aký kočík sa ti páči? ja už tiež sondujem na internete,ale kupovať sa ešte nechystám
28. zář 2010 v 18:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adui tako warrior 2010
28. zář 2010 v 18:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavkav tak keby sa dalo nato by som isla aj ja kedže možno budeme mat cestu do Ba...dala by si mi na neho cislo? alebo to mam povedat svojemu gynekologovi...aj ja som v VsZP takže by som to mala tiež za 10 euro? dakujem za info ako to mam a vybavit
@mafynka myslim že vajičko využijes ked pojdes do mesta do nejake centra prechádzat sa das do vajicka a zabalis dekou...ale ja budem mat kocik bez vajička tak neviem ako budeme riesit mesto a obchody este
28. zář 2010 v 18:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alexis13 no kym dojdem do nejakeho obchodneho centra, aj tak pojdem mestskou dopravou,,takze len vajicko neprichadza do uvahy,,bo ja moc nesoferujem,ked nemusim
28. zář 2010 v 18:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alexis13 aha jasne :slight_smile: ak ti da gyndos vymenny listok na morfo uzv - a si vszp, tak tiez budes platit len 10 eur :slight_smile:
je to tato stranka http://www.medifera.sk/index.php?id=5 a tam zavolaj a opytaj sa, ze chces ist na uzv k MUDr Holanovi. on je fakt super - @pallacinka ti potvrdi :wink: ak by nahodou mali veelmi plno, potom si este dost chvalia aj Hlohovec, ten som mala ako zalohu, keby nevysiel dr. holan. drzim palce :wink: ty si nebola na morfo nikde?
28. zář 2010 v 18:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavkav ako zistim,ci mi robil doki morfo ultr??
28. zář 2010 v 18:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka tako je pekny a maju aj dobry vyber farieb aj ja som nad nim rozmyslala,ale myslim,že sa neda preklapat ručka pri športovej verzii a to mi vadi.inak tie vajička sme niekedy na kočikoch nemali a fungovali sme
28. zář 2010 v 18:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka no to je ten uzv v 20tt. cize ak sa na nom bola, tak ti ho robil :wink:
28. zář 2010 v 18:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adui da sa preklapat,,,prave preto ho chcem
28. zář 2010 v 18:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavkav mne sa to zdalo rovnake ako vzdy :sweat_smile:
28. zář 2010 v 18:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka hej, ono to tak aj byva - ale mal by pokontrolovat babo. ale mne pri prvom tehu tiez robili bezne doktor. len tento, kde som teraz, posiela na morfo inde - tak som to vyuzila :wink:
28. zář 2010 v 19:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@minnehaha2005 ja viem ze tych 7 kg co mam je v pohode,len ma trapy to,ze tych 5 som pribrala za mesiac :frowning2:
28. zář 2010 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavkav bola som u svojeho...teda ak je to to sono podrobne ti ukazuje každý kusok telička...ja som si myslela že to si bola na 3D za taku dobru cenu...ja som morfo neplatila u svojho gyn. :slight_smile:
28. zář 2010 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alexis13 vsak ja som ti napisala, ze to nebolo 3d :slight_smile: a ked ti to robi tvoj gyndos - tak sa za to neplati :slight_smile: ak chces ist na 3d skus Hlohovec
28. zář 2010 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek