• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
@lubinka26 lubinka, dakujem, ano mam, ale len z krvi, doki nechcel tak skoro robit sono a ja som taaaaak velmi zvedava :dizzy_face:
18. čer 2010 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marcelahb marce, gratulujem, aj ja som si predbezne vyratala taky termin, to je den kedy som spoznala draheho :grinning:
18. čer 2010 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to by bol u mna sok, keby si spravim v pondelok test a bude negativny. myslite, ze sa take nieco moze stat? :grinning:
18. čer 2010 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marcelahb gratulujeeeeeem :slight_smile:
18. čer 2010 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lubinka26 to sa nestane ani nahodou!!!!!! si tehulka a basta :dizzy_face:
18. čer 2010 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
natalca a kolko si mala hcg? ja 6906,,,,a na sono som bola 4tt+4 ale nebolo nic vidiet,,len daky zaklad,,a bojim sa, lebo uz po jednom potrate som
18. čer 2010 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
aj ja sa bojim aby to nebolo mimomaternicove, lebo mam endometriozu, ale snazim sa mysliet pozitivne :dizzy_face: :slight_smile: :wink:
18. čer 2010 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
lubinka a mala si riadne silne ciarocky?
18. čer 2010 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka ja som mala podstatne menej, isla som na druhy den po vynechani ms, teda na 15 DPO a HCG bolo len 287,6 ale kedze sa to zvysuje denne dvojnasobne, uz by to malo byt slusne ciselko :dizzy_face:
18. čer 2010 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka nie taku silnu ako tu prvu, ale vyliezli hned naraz obed, jedna bola o nieco slabia, ale na to, ze som si ten test robila v den, ked mi mala prist menstruacia, tak si myslim, ze to bolo dost silne. aj kamoska to tak zhodnotila, musela som to niekomu ukazat, nech mi to potvrdi, ja som este do vecera bola v soku. aj dnes som bola kuknut, ci tam su ti // :grinning:
18. čer 2010 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lubinka26 lubi no supeeeer, tak nech pekne silneju!!!!! toto je moje prve tehu, este nikdy som nemala pozitivny test, snazime sa 3 a 1/2 roka a mam za sebou uz vselico :dizzy_face:
18. čer 2010 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
lubinka tak urcite uz len tak lahko nezmiznu

a ktore z vas boli na sone v 5tt?
18. čer 2010 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natalca tak to gratulujem o to silnejsie :slight_smile:
18. čer 2010 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lubinka26 vdaka :wink:
baby a vy ako, je to vase prve tehu? dlho ste sa snazili?
18. čer 2010 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka ja som este ani dr. nevolala. v pondelok si spravim este jeden test a ked bude pozittivny zavolam dr a uvidim, co mi povie. velmi sa bojim ,ze to bude mimomaternicove. neviem preco :rolling_eyes:
18. čer 2010 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lubinka26 mam rovnake pocity, ale som si povedala, ze musim mysliet pozitivne, tak aj tebe posielam vela, vela pozitivnej energie :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
18. čer 2010 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natalca no my sme spolu spavali viac ako sest rokov tak, ze sme pocitali plodne a neplodne dni. no a mne sa to nejak nezdalo, ze za taky dlhy cas sa nam nesmyklo, tak vzhladom na moj a priatelov vek sme sa v aprili dohodli, ze aby sme to stihli so mojej 30tky, tak pojdeme na plno. takze na druhy mesiac sa nam to podarilo. teda dufam.
18. čer 2010 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lubinka26 ja uz mam 35 :frowning2:
18. čer 2010 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natalca ale ved preco ten smutny smajlik? ved to je krasny vek. moj priatel ma 40 :astonished:
18. čer 2010 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lubinka26 lebo v takom veku sa uz deti tazko robia :wink:
18. čer 2010 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natalca tak urcite tazsie, ale tak zas to take zle nebude. sama vidis, ze ste to zvladli. moja kolegyna otehotnela, ked mal 41, myslela si, ze je uz v prechode :D
pozerala som tu tabulku co mas v profile. mohol by ju niekto okomentovat, ci to vychadza?
18. čer 2010 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natalca vitaj! Ja mam tiez endometriozu. Ale musela som ist na umele.lebo dlhych 7 rokov nic :frowning2: ty si otehotnela prirodzene?
18. čer 2010 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alienocka co je to endometrioza? da sa to zistit pre beznej preventivnej prehliadke?
18. čer 2010 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lubinka26 myslis tu s vekom? neviem ci to funguje, vzdy je to na 50% :grinning:
mne vychadza dievcatko, ale je mi jedno co to bude, len nech vsetko dobre prebieha.... a tebe?
18. čer 2010 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natalca ak mne dievcatko. ja viem, ze je podstatne, ze nech je zdrave, ale ja chcem len jedno babo a to chlapca, takze si to ani nepripustam, ze bude dievcatko. ja som si ho aj privolala, Jakubka mojho :grinning:
18. čer 2010 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lubinka26 toje taka diagnoza,ktoru ti potvrdia len pri laparoskopii. A je to to,ze mas vystelku maternice nie len v meternici,ale aj v brusnej dutine. A ked mas menzes tak ti ta vystelka krvaca do brucha a tvoria sa ti cysty a zl iepa ti to organy a dost to boli.
18. čer 2010 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alienocka, dakujem za privitanie, po laparke ma doki chcel dat do umeleho prechodu, teda mi chcel na 6 mesiacov zablokovat ms, ale som sa zlakla, ze co ak by sa to uz nedalo potom vratit spat, tak som povedala, ze na vlastnu zodpovednost chcem pokracovat v snazeni, na laparke mi vsetko precistili, riadne sme sa snazili a vyslo to teraz prirodzene :dizzy_face:
18. čer 2010 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lubinka26 tak nech je Jakubko krasny a hlavne zdravy :dizzy_face:
18. čer 2010 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alienocka no ale ked ste otehotneli, tak to nie je az take strasne, ci? drzim nam vsetkym palce nech ide vsetko ako po masle. pozitivne myslenie robi strasne vela, tak teda pozitivne prispevky poprosim :grinning:
18. čer 2010 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
18. čer 2010 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek