• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
ahojte tehulky :slight_smile: dufam,ze ste mali pekny den :slight_smile: my sme sa akurat dostali domov. a mam takmer vsetko oblecenie pre male kupene. sa mi podarilo balenie pre novorodeniatko kupit,tak to vezmem do nemocnice,ze sa to aj znicit moze :grinning: a este pekne dve ciapocky som kupila :slight_smile: a uz chyba len teply svetrik alebo bundicka,no to sa kupi neskor,kedze sa mi zatial nic nezapacilo :sweat_smile: ale pre seba este nemam nic,okrem tych nohavic :grinning:
idem vas docitat,lebo vidim,ze ste sa cinili :grinning: :grinning: :grinning:
28. zář 2010 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavkav jj nejak v tej rýchlosti som nato zabudla že to nebolo 3D :grinning:
28. zář 2010 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hrozienko11 ahoj ahoj....tak to je super že más už tolko veci....keby sa mi babo narodi ja ho nemam ani do coho poriadne obliect....dávam si načas s nakupovaním... :slight_smile:
28. zář 2010 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alexis13 my sme hodne veci dostali,inac by sme nejak nemali a troska sme kupili doma. inac sa este neponahlam tiez,ved ani neviem,co to bude. a ty uz vies?
28. zář 2010 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja si nechavam nakupovanie az na januar. :slight_smile: Mozno budu aj nejake povianocne akcie. :slight_smile:
28. zář 2010 v 19:51  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavetka ja budem v januari este v praci a urcite nebudem mat energiu chodit po obchodoch. plus to zimne pocasie,nebudem riskovat,ze sa niekde smyknem :confused:
28. zář 2010 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hrozienko11 To mas pravdu. Zatial este aj ja pracujem, ale v mojom pripade je to povercivost. :slight_smile: :sweat_smile:
28. zář 2010 ve 20:26  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavetka tak ano,niektori su povercivi :slight_smile: aspon zoznam si spis,nech v pripade potreby moze ist polovicka alebo rodina kupit :wink:
28. zář 2010 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hrozienko11 musim nieco vymysliet. Ozaj, mame skoro rovnaky termin... :slight_smile: Ty uz mas aj pohyby??
28. zář 2010 ve 20:36  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alexis13 ja som bola v hlohovci na 3D za 40€,bolo to úžasné aj dr. je super :dizzy_face:
28. zář 2010 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte,

ten príspevok na jojke bol dobrý - ukázali aj niektoré reakcie odtiaľto z MK. :slight_smile:
28. zář 2010 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evulik82 Ja mam už 8 navyše :unamused: , ide mi to tak rýchlo ako pri prvej dcerke. Neboj, možno nenaberieš 20 za celé tehu. ja som sa s tým nevyrovnala, ale viem, že toľko budem mať :slight_smile: navyše, aj pri Veronke som mala. Lenže vtedy som zhodila a teraz neviem
28. zář 2010 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavetka male ma len kope do bedrovej kosti,nic viac. ale to urcite pride.
28. zář 2010 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte mozme sa k vam pridat? Tiez mame termin vo february :slight_smile:
28. zář 2010 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@matiniki5 vitaj :slight_smile: no vidim,ze nas tu bude hodne :slight_smile: a ako pozeram,tak mame rovnaky termin :slight_smile:
28. zář 2010 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
hrozienko11 dakujem :slight_smile: kolkateho mas presne? ja 25-teho :slight_smile: aj uz vies co to bude? my budeme mat chlapceka :slight_smile:
28. zář 2010 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte, pridavam sa aj ja, tiez mame termin koncom februara.. Akurat v pondelok ideme na velky ultrazvuk, tak sa tesime!!! uz by sme chceli vediet, co to bude, dufame, ze bude vidno..
28. zář 2010 ve 22:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mirka0044 ahoj vitaj :slight_smile: drzim palce nech je vidno :slight_smile: a co by si chcela? :wink:
28. zář 2010 ve 22:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@matiniki5 no, uplne beriem vsetko, hlavne nech je zdrave!! Ale mam taky vnutorny pocit na chlapca... uvidime, ci sa potvrdi. a ty?
28. zář 2010 ve 22:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mirka0044 ja uz jedneho chlapca mam a cakam aj druheho :slight_smile: som si to nechala zistit z krvy, tak to mam uplne presne
28. zář 2010 ve 22:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mirka0044 aha, uz vidim, tie predchadzajuce prispevky, bude u vas chlapec!! No, gratulujem))
28. zář 2010 ve 22:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dnes mi inak podla velkosti babatka zmenili termin z 12.2 na 4.2,tak uvidime kedy sa drobec vypyta na svet.
28. zář 2010 ve 22:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@matiniki5 aha, to som nevedela, ze sa to da aj z krvi.. som myslela, ze len na ultrazvuku.. to si budem aj ja pytat! To mi normalne moj gynekolog moze spravit?
28. zář 2010 ve 22:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denisa287 mne pri prvom cely cas hovorili, ze bude skor a nakoniec bol 10 min. pred terminom :wink: tak az tak moc sa nato nespoliehaj :slight_smile:
28. zář 2010 ve 22:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda, tu pribudlo novych februaroviek :slight_smile:
@matiniki5 dnes som akurat pisala, ze som tu sama, ktora bude mat dvoch chlapov a vidim, ze uz tu mam partacku :slight_smile:
@denisa287 no to Ti este mozu zakazdym zmenit ten termin...mne zo 4.12 pri malom posunuli o tyzden skor na november a nakoniec som prenasala dalsi tyzden a porodila 11.12 :slight_smile: najpresnejsie sa vypocita zevraj termin podla utz. okolo 10-11tt. ja som potom spatne zistila, ze ked som bola v 10tt na utz na Kramaroch, tak mi vtedy vysiel termin 10.12. a ja som presne v ten den vecer zacala rodit :slight_smile:
28. zář 2010 ve 22:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mirka0044 nie robi to firma geneton, ale sa to plati. Je to dost drahe 70 EUR. Keby si chcela mozem ti poslat potom na nich cislo
28. zář 2010 ve 22:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sunny1112 tak to som rada :slight_smile: ako pozeram tak ani medzi starsimi nemame moc velky vekovy rozdiel :slight_smile:
28. zář 2010 ve 22:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@matiniki5 no to teda :slight_smile: a Martinko je ake dietatko? kludas alebo akcny typ :slight_smile:
28. zář 2010 ve 22:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sunny1112 Martinko je za tri deti :wink: neobsedi ani 2 min. tak som strasne zvedava aky bude druhy. Dufam, ze kludas, lebo sa asi zblaznim :slight_smile: a ty si ako na tom?
28. zář 2010 ve 22:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@matiniki5 veeeelmi podobne :slight_smile: ja len dufam, ze druhe dieta je opak prveho...ale sranda to bude myslim tak ci tak :slight_smile:
28. zář 2010 ve 22:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek