• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
@sunny1112 to teda hej :slight_smile: ale aspon rychlo schudneme nabrate kg z tehu :slight_smile:
28. zář 2010 ve 22:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alienocka ahoj, nám se narodil chlapček 4.2. 2010... :slight_smile: tak držím palečky at vše dobře dopadne a at se ti 4.2 narodí krásný chlapeček jako nám :grinning:
28. zář 2010 ve 23:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak kym cakam na manzela,tak som sa pohrala a je tu tabulka :grinning: bez farieb,tie doplnim coskoro :sweat_smile:
zatial len tu,potom otvorim album a bude tam :wink: len chcem skusit odfotit dva pekne napisy :slight_smile:
28. zář 2010 ve 23:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@matiniki5 no, zalezi na tom, kde ta firma sidli, lebo ak je iba v BA, to mam dost daleko.. kvoli tomu by som tam necestovala, to budem dufat, ze na ultrazvuku sa nepomilia..
28. zář 2010 ve 23:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
ak som niekoho zabudla,dajte vediet :sweat_smile:
28. zář 2010 ve 23:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hrozienko11 jeej, to je super, ze si to spravila!!! Mozes pridat aj mna na 22.2. a pohlavie este nevieme..
28. zář 2010 ve 23:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
som sa chcela spytat, aj vas pali zaha?? Hlavne vecer :frowning2: a co vam na to pomaha?? mne sa to trochu zmierni, ked si dam pivo (nealko, samozrejme)..
28. zář 2010 ve 23:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hrozienko11 uzasna tabulka,,,a ja cakam asi chlapceka,,,aspon doki tak vravi :grinning: :grinning: :grinning:

inak som bola akurat v sprche a co som sa ja nafucala, kym som si nohy oholila :grinning: :grinning: :grinning: no hruznica,,,uz sa ani cez brusko zohnut neviem,,to bude este sranda ked bude rast,,,vsak ledva som z vane vysla,co uz tak vysoko nohu neviem dat :grinning: :grinning:
28. zář 2010 ve 23:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mirka0044 ako to citit, ked pali zaha??,,ja som take este nikdy nemala,,nastastie,ale pocula som,ze si niekto na to dava mliecko,,neviem co je pravdy,,,nemam skusenost
28. zář 2010 ve 23:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mirka0044 pridam ta :wink: len tabulku teraz neukazem uz :sweat_smile:

@mafynka vyhoda,ked mam manzela dlhsie v praci,lebo sa nudiiim :grinning: :grinning: :grinning:

inac,ak chcete trebars kolonku s vekom alebo miestom pobytu,tak staci dat vediet,doplnim :wink: pripadne hociaku inu,piste :slight_smile:
28. zář 2010 ve 23:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hrozienko11 tak dajme aj mesto :grinning:
28. zář 2010 ve 23:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka dobre,ked zas budem sama zajtra,tak ju vlozim :slight_smile:

sa mi ani verit nechce,kolko nas tu je :sweat_smile:
28. zář 2010 ve 23:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte dievčatá! Len vás idem takto na ráno pozdraviť a popriať krásny deň! :slight_smile:
29. zář 2010 v 06:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krasne ranko, dakujeme za vsetky gratulacie a takisto zelame krasny den!

@cutce Oneskorene gratulujem aj ja vam k vytuzenemu chlapcekovi! Pamatam si, ako sme si o tom pisali, ze tajne tuzite po chlapcekovi, tak sa velmi tesim, ze nam to obom vyslo :slight_smile:. Aj ked moj muz teda chcel skor chlapceka, no teraz tvrdi opak :slight_smile:.

@hrozienko11 Vdaka za tabulku, konecne mame dievcatko cierne na bielom :slight_smile:

@slavkav Ten 4D ultrazvuk v Medifere naozaj odporucam, tiez mi moja lekarka povedala, ze ak Dr. Holan povie, ze je vsetko v poriadku, tak tomu naozaj tak je. Nie je nic krajsie ako pocut od neho, ze takto vyzera zdrave srdiecko :slight_smile:
A mam pocit, ze so 4D sa da pohlavie urcit velmi lahko, na polohe babatka az tak nezalezi- aspon moja doktorka v Nemecku si bola schopna ho otocit, ako chcela.

Dnes sa vraciame do Nemecka, ked sa dostaneme naspat do pracovneho rezimu bude aj viac casu na konikovanie, tak sa tesim, lebo mi chybate :slight_smile:
29. zář 2010 v 07:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alexis13 100% nevieme....zatial doki hovoril ze dievcatko..uvidim dufam v pondelok
29. zář 2010 v 07:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hrozienko11 jeee pekna tabulečka :wink:
29. zář 2010 v 07:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hrozienko11 krasna tabulka - len upresnim, cakame chlapceka :slight_smile:

@alexis13 v medifere robia v podstate aj 3/4d, ale to je dost drahe. chvalia si aj hlohovec - ako ti mimina napisala - tam to stoji 40 eur.
29. zář 2010 v 07:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hrozienko11 super tabulka, my cakame dievcatko (teda ak sa nic nezmeni :slight_smile: ) tak mozes doplnit
29. zář 2010 v 07:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre ranko tehule.
Super tabuľka, chvalim. Ináč baby, Natalca čo robila tabulku sa nám nejako neozyva. Hmmm..,
Dnes oslavujeme:slight_smile:))) mám meniny, idem vyzierat koláče z chladnicky:slight_smile:) mnammnǎ.
Syn sa už pýta z postielky tak letim. Ahojte zatiaľ bruska bruskate. :slight_smile:
29. zář 2010 v 08:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett ahoj, vsetko najlepsie k meninam - tak uz viem ako sa volas, ked ta nahodou stretnem v meste - aby som ta vedela oslovit :slight_smile:
29. zář 2010 v 08:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hrozienko11 - tabuľka je super :slight_smile:

Mňa záha nepálila ani pri prvom tehotenstve a ani teraz tak ani neviem ako sa to prejavuje. Počula som, že keď veľmi počas tehotenstva páli záha, tak dieťatko bude mať veľa vláskov, keď sa narodí. :grinning:

@arrett - všetko najlepšie k meninám. :slight_smile:
29. zář 2010 v 08:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavkav @leginca ďakujem:slight_smile:
Nedá mi to pokoj, idem sa dnesobjednat do Hlohovca. Nech mám dobrý pocit. Som zvedava:slight_smile:
29. zář 2010 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett All the best, nech sa ti dari!!!
@hrozienko11 ano, mesto je super, aspon budeme vediet kto je z kade a mozno sa aj niektora stretneme :slight_smile:
29. zář 2010 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre rano tehulky. nechce sa mi dnes ani pohnut z postele. aj vy ste tak zleniveli ako ja?
@arrett blahozelam :slight_smile:
vitam tu nove cakatelky na babo :wink:
uz sme si definitivne vybrali kocik. vanicku a autosedacku kupime pouzite, uz som viac menej dohodnuta s jednou babou a sportak novy. tak sa uz tesim
29. zář 2010 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett super :slight_smile:)) budes mat urcite velky zazitok. ty si predtym 3d nechcela, vsak? inak do toho hlohovca sa da ist aj cez vikend, potom je to o trosku drahsie.
29. zář 2010 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte
@arrett vsetko najlepsie k meninkam :grinning: :grinning: :grinning:
@bambulka0406 ja som bola leniva uz predtym :grinning: :grinning: :grinning: takze rozdiel nevidim :grinning:
29. zář 2010 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka no aj to je pravda :grinning:
29. zář 2010 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavkav Nikto tam neberie:frowning2:
Musím sa opýtať maminky kedy tam volala. Musím sa objednať čím skôr, pokial má to neprejde. Nejde o 3D, ale o to, že morfolgicky bol na prd a ja som z toho nervozna.

@mafynka Haha zabila si. Že leniva:slight_smile:
29. zář 2010 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leginca kde sa v BB robi 4D ultrazvuk??
29. zář 2010 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett hm, hej - ten tvoj morfo kolko trval? kratko, co? vsak ty tusim este mas aj ten vymenny listok - to si mohla ist aj k holanovi. len netusim ako maju plne terminy .tam by ta to vyslo 10 eur, teda zavisi este kde si poistena. ale to bolo vacsina 2d - ale potom ku koncu prepol na 4d. ale pekne popozeral. no rozhodni sa :slight_smile:
29. zář 2010 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek