• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
ja jsem to pochopila tak, ze to 4d je jako nazivo co se opravdu deje a 3D je se zpozdenim :grinning: . Ty na to jdes?
29. zář 2010 ve 12:47  • Odpověz  • To se mi líbí
no nam rikali v nemocnici, ze na kotrolu zda je vse v poradku je 2D, kde vse muzou videt. No me stejne ceka posledni UTZ a to v Cechach az prijedu domu :slight_smile:

nema cenu miminko stresovat, kdyz je vse v poradku :slight_smile:
29. zář 2010 ve 12:50  • Odpověz  • To se mi líbí
ja sa tiez uz nechystam na ziadny uzv, teda okrem toho v 30tt :slight_smile:
29. zář 2010 ve 12:52  • Odpověz  • To se mi líbí
@cutce je tam ta casova os, ale len z toho hladiska, ze ti to daju na dvd. doteraz som bola nazoru, ze tam nepojdem, ale mojim rodicom natrepali do hlavy, ze na tom ultrazvuku je vidiet, ze na koho sa to podoba, co sa mi zda hlupost (prosim opravte ma tie co ste boli) a tak ma oni presviedcaju, ze to chcu vidiet. ale pripada mi to len ako marketingovy tah.

no ja zajtra konecne idem k lekarke (do poradne) po 5 tyzdnoch a potom mam ultrazvuk, tak sa taaaak moc tesim. dufam, ze vsetko bude v poriadku
29. zář 2010 ve 12:57  • Odpověz  • To se mi líbí
nam ani uz zadny ve 30tt nedelaji, pokud je vse v poradku, celkem si myslim, ze je to dobry, ikdyz bych malyho chtela videt kazdy den. Pokazde kdyz se jde na UTZ tak se strachujes jestli je vse OK, takhle se nemusis zbytecne stresovat.

To je jen ma vymluva, jinak bych ho chtela videt porad :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
29. zář 2010 ve 12:57  • Odpověz  • To se mi líbí
ja jsem chtela jit na 4D, ale tu to stoji £100 tak na to jim prdim, vzdyt pak budu mit prcka doma :slight_smile:
29. zář 2010 ve 12:58  • Odpověz  • To se mi líbí
@cutce no ja by som sa stresovala, ci uzv mam alebo nie :grinning:
29. zář 2010 ve 12:58  • Odpověz  • To se mi líbí
@cutce
@slavkav som na tom uplne rovnako. tu to stoji okolo 50e, ale ked tearz na 2D mi potvrdia, ze vseetko je v poriadku, tak ten 3D...hm...no neviem...to si mozem aj na nete pozriet video z takeho ultrazvuku a mam to to iste :slight_smile:
pre moje upokojenie mi staci ked ma pokope :slight_smile:
29. zář 2010 ve 13:00  • Odpověz  • To se mi líbí
29. zář 2010 ve 13:01  • Odpověz  • To se mi líbí
baby ja sa tak tesim, uz mam dohodnutu vanicku aj autosedacku, do konca tyzdna mi to mozno aj pride :sweat_smile:
29. zář 2010 ve 13:13  • Odpověz  • To se mi líbí
29. zář 2010 ve 13:13  • Odpověz  • To se mi líbí
@bambulka0406 a jakou?
29. zář 2010 ve 13:15  • Odpověz  • To se mi líbí
@kwetinka1 ked tam nechces ist tak nechod, kazdy ultrazvuk a najma tie 3D a 4D su vacsie ziarenie pre dieta. Moj gynekolog povedal ze je to zbytocne a mame si odlozit peniazk yradsej na potom ked sa dietatko narodi. Aj dalsi znami mi hovorili, ze viac sa z toho neda vycitat ako z normalneho UTZ. Tiez je rozdiel v trvani, ten 3D ti mozu robit aj hodinu, co mi viaceri potvrdili ze nie je pre dietatko zdrave. Ja som teda proti. A tvaricku uvidime najlepsie ked sa nam narodi...
29. zář 2010 ve 13:18  • Odpověz  • To se mi líbí
@cutce vybrala som si kocik casualplay. som ho nazivo videla a manipulovala s nim a velmi sa mi zapacil. sportak si chcem kupit novy, ved to bude na dlhsie a vanicku playmoon som zohnala z bazaru pouzivanu 4 mesiace za 90euro, nova stoji 220 a aj autosedacku prima easy budem mat z bazaru za 120, nova stoji okolo 250, takze celkom usetrim. a myslim si, ze za polroka pouzivania sa to tak neznici, ta baba bola ochotna, vsetko mi riadne do detailov nafotila, takze super :slight_smile:
29. zář 2010 ve 13:21  • Odpověz  • To se mi líbí
Caute baby
...tak ako vas tu citam som neodolala a objednala som sa na to 4D :slight_smile: ...termin mam 14.10. tak sa uz teraz vytesujem, som hrozne zvedava ake to bude, lebo zatial som videla babo iba na 1.utz :frowning2:
...ale je to riadny zasah do penazenky...kedze nie som klientom medifery, bude ma to stat 105e co je HROOZNE VELA :frowning2: ...ale beriem to tak ze to bude aspon krasna spomienka pre male ked vyrastie :slight_smile:
29. zář 2010 ve 13:26  • Odpověz  • To se mi líbí
@kikaku ja sa tiez chystam, do Levic, tam to bude lacnejsie, ale aj tak dost. chcem ale ist, je to podla mna zazitok a vazne vidno na koho sa babo podoba. obe svagrinne na tom boli a presne aj v skutocnosti malo podobne crty ako tam. a aj kvoli pohlaviu to chcem, aby som mala istotu.... my este nevieme co cakame a ak sa aj dovtedy dozvieme, necham si to aspon potvrdit a mozem nakupovat modre alebo ruzove :sweat_smile: ja som volala vcera so sestrickou odtial a ze najlepsie to dieta vidiet v 25-26tt, tak sa objednam, aby som sla tak.......aj ked to si este pockam :unamused:
29. zář 2010 ve 13:33  • Odpověz  • To se mi líbí
@bambulka0406 ...no my pohlavie tiez este nevieme :slight_smile: ani sme neplanovali sa to dozvediet dopredu...ja len, ze keby som sa mohla teraz pozriet ako som vyzerala v brusku tak by to bol uzasny pocit...tak to chcem dopriat babatku ked vyrasite :slight_smile:
...inak mne pisali ze sa toto vysetrenie robi do 20-24tt ale ze je to tiez lepsie vidno neskor ...mna objednali na 22tt...tak snad nieco uvidime :slight_smile:
29. zář 2010 ve 13:37  • Odpověz  • To se mi líbí
@kikaku isto uvidite :wink: ja som sa chcela objednat vcera na nejaky 23-24tt, ale ona hned takto na mna, tak som povedala, ze dobre. len som nestastna ze sa to zase oddialilo. ale nevadi. a mas pravdu, ja by som sa tiez rada takto videla v brusku :slight_smile:
29. zář 2010 ve 13:41  • Odpověz  • To se mi líbí
@matiniki5
@sunny1112 Tak este mozem aj dufat,ze sa narodí aj 14.2 :sweat_smile: ,to by sa nám páčilo :dizzy_face:
29. zář 2010 ve 13:53  • Odpověz  • To se mi líbí
@mirka0044 Ahoj,aj ja mám s palením obrovitánsky problem,páli kazdy den.Tak si musim dávat pozor,co zjem a hlavne vypijem.Tak v poslednej dobe pijem len čistu vodu :frowning2:
29. zář 2010 ve 13:57  • Odpověz  • To se mi líbí
@denisa287 presne na toto som sa chcela spytat uz druhy den ma pali zaha nie cely cas ale obcas najma po jedle predtym sa mi to vobec nestavalo no mam pocit ze s babatkom to nema suvis lebo v pondelok som bola na kontrole a vsetko je ok a citim pohyby normale...
29. zář 2010 ve 14:05  • Odpověz  • To se mi líbí
@renatka100 asi mas pravdu. skoda penazi a hlavne nie je to dobre pre babo. volakedy ziadne ultrazvuky neboli. ved este si tych nasich babetiek uzijeme :slight_smile:
29. zář 2010 ve 14:08  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojte tehulky :slight_smile: Pripajam sa k Vam do temy :slight_smile: Tiez cakame februarove mimi- nase prve :slight_smile:
Co sa tyka tej zahy ja som to spoznala tiez az v tehu a ako som si odsledovala tak zaha ma pali hlavne po kysnutom pecive a mastnejsom jedle..A kedze viem co je to za fuuuj pocit tak teraz tieto jedla z daleka obchadzam :slight_smile:

29. zář 2010 ve 14:12  • Odpověz  • To se mi líbí
@mafynka no, bud rada, ze to nepoznas.. nieje to prijemne!! Ale zase to ani neboli. Je to taky zvlastny pocit v celej traviacej trubici smerom az hore k hrdlu, tak to cele nejako pali, akoby som nieco zle zjedla.. neviem, tazko sa to opisuje.. kazdy by to opisalasi inak.
29. zář 2010 ve 14:13  • Odpověz  • To se mi líbí
@arrett Arrett to si pekne napísala,máš uplnu pravdu.Inak krásne meniny želám.
29. zář 2010 ve 14:15  • Odpověz  • To se mi líbí
@moniciak Urcite to nemá s babatkom nič spoločne,citala som na nete,ze mame teraz plytší žaludok,kyselina preniká naspat do pažeráka.
29. zář 2010 ve 14:18  • Odpověz  • To se mi líbí
@denisa287 no, som rada, ze nie som sama.. Zevraj to suvisi so zaludocnymi stavami, asi sa nam tam nejako teraz menia, ked sme tehotne.. predtym sa mi to nestavalo... Sestre na to pomohlo,ked si dala kocku cukru.. mne pomaha pivo.. :sweat_smile:
29. zář 2010 ve 14:19  • Odpověz  • To se mi líbí
@renatka100 nam tiez staci ten klasicky ked je vsetko v poriadku tak nemam dovod ist na 3D ci 4D...
29. zář 2010 ve 14:20  • Odpověz  • To se mi líbí
@mirka0044 mne je teraz uz len z vone piva na vracanie a pritom so snubencom sme predtym boli tazki pivari :grinning:
29. zář 2010 ve 14:22  • Odpověz  • To se mi líbí
@denisa287 Ahojte,mna pali zaha tiež skoro kazdy den a pomaha mi na to jogurt.
29. zář 2010 ve 14:22  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek