• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
inak vyteka uz aj niektorej z vas mledzivo??? :wink: mne uz od 15. tyzdna najprv som sa strasne zlakla ale moja gynekologicka ma upokojila ze je to uplne normalne :wink:
29. zář 2010 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adui
@mirka0044 Tak dievčata este skusim vase overené - jogurt a pivo.Ja si vtedy dám dobre studenu vodu a trošička to prejde.
29. zář 2010 ve 14:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kwetinka1 Ahoj,ja som videla dve videa 4D ,kamaratky a švagrinej a velmi sa mi to pácilo.Na dvdčku je pekne zachytene co robilo babatko v brušku a doktor im spravil nadherné fotky,naozaj krasne zachytil tvaričku a dalo sa vidiet pekne tvar nošteka,svagrinej malá mala na fotke pekné plné pery po mamine,dalo sa rozoznat na koho sa trošicka babatko podoba.Oni boli na 4D trošku neskor myslim v 26-27 tyzdni,ked uz je babatko vacsie a nie je priesvitné.Ja by som na to velmi chcela íst,ale ovšem len za nejaku prijatelnu cenu.Oni obe to mali robene v NOvych Zámkoch
29. zář 2010 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cutce Ahoj,my sme boli vcera na ultrazvuku a prave som si pozerala v papieroch,ze este mám jeden ultrazvuk napísany na 4.1,aj ked na vcerajsom bolo všetko v poriadku.Ale 22.10 letim domov,tak sa uz velmi vytešujem k mojmu lekarovi na slovensku.
29. zář 2010 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kikaku Tiez sa chystam na 4D,aj ked tu pisali,ze je to velké ziarenie pre dieta,ale tak určite také škodlivé to nie je,to by predsa tak nerobili doktori. .Ja neviem kolko stoji presne 4D v NOvych Zamkoch,ale fakt 105 eur je strasne vela.Tiez to chcem ako spomienku pre dietatko,ja by som sa teraz velmi potešila kebyze seba mozem vidiet,co som stvárala mame v brušku. :grinning:
29. zář 2010 ve 14:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavkav tak 24.10 - nedeľa o 9.30 hod mám usg v Hlohovci 45€. Tak som zvedava.
29. zář 2010 ve 14:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@moniciak no, vidis, a ja som pivo nemohla ani citit, a odkedy som tehotna, tak mi chuti.. ale zase kavu som prestala, z tej mi je zle..
29. zář 2010 ve 14:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett super. som zvedava aj ja :slight_smile: ale urcite vsetko dobre dopadne :wink:
29. zář 2010 ve 14:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte, ja mám celý deň frmol, nestíham ani dýchať poriadne, ale idem teraz cvičiť, tak tam si hádam oddýchnem, ak nezaspím :D inak, ja som z priberania zúfalá, zo dňa na deň som dala hore vyše kila, za tento mesiac sú to už asi aj 3 kilá :frowning2:
29. zář 2010 v 15:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dijefcatko neboj, teraz sa z priberania nestresuj, potom to hadam po porode zide.. tolko bude prace s malym, ze sa ani nenazdas a budes ako prutik! ja tiez paradne priberam a nestresujem, jem castejsie, trochu menej. Lebo ked som hladna, je mi zle.. tak sa musim udrziavat v stave sytosti.. :slight_smile:
29. zář 2010 v 15:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mirka0044 ja viem, ze by som sa nemala stresovat priberanim, normalne mam za to aj vycitky, ze ma nieco taketo trapi. len sa bojim, ze to neudrzim na uzde a zdravotne si zbytocne problemy narobim :sweat_smile: a prekvapuje ma ten styl mojho priberania. ze chvilku nic a potom za den vyse kila hore. jaaaaj, katastrofa so mnou :rolling_eyes: idem ja fakt cvicit, aspon to predycham...
29. zář 2010 v 15:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dijefcatko no, ved ak mas aj zapchu, tak to s tym suvisi.. Staci ked pojdes na vecko a kila su spat.. :wink: prijemne cvicenie!
29. zář 2010 v 15:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bola som dnes v praci doniest predlzenie PN. Joooj, tak rada som videla kolegovcov aj "moje deti" (ktore uz mimochodom maju 18 -19 :sweat_smile: ) Hned by som nastupila...ale bavilo by ma to mozno tak tyzden...
29. zář 2010 v 16:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte....nestiham dnesok precitat :slight_smile: ...ale pripajam sa k gratulaciam tusim arret ? :slight_smile: dnes som riadne povytriasala babatko tak som utekala zo skoly aby som stihla autobus....ach na chemi sme robili pokus za 2 body a museli sme to opakovat ale spravili sme to nakoniec...zajtra sa musim opytat profakov ci mi tie vypary,same kyseliny a roztoky nejak neublizuju ked to dýcham a to iste aj na mikrobiologi...a tak....idem oddychnut pri telku pekny zvysok dna :slight_smile:
29. zář 2010 v 16:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dijefcatko pokud papkas zdrave, tak si nelam vubec hlavu :wink:
@sharlotta a jak se tvarili?
29. zář 2010 v 16:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alexis13 no to nevim, jestli je dobre takovyhle vypary dychat
29. zář 2010 v 16:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cutce kolegovci fajn, aj decka sa tesili....Riaditel ma iba pozdravil a dalej si ma nevsimal...Tiez musi byt rad, ze uz tam nie som :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. zář 2010 v 16:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta to je ale sileny takhle se chovat :angry:
29. zář 2010 v 16:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cutce kaslem nanho...
29. zář 2010 v 17:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta tak to urcite, proc by ses mela kvuli nemu stresovat :wink:
29. zář 2010 v 17:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavkal ahoj,nas vychodniarok je tu malo :slight_smile:
29. zář 2010 v 17:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@moniciak aj mne uz dost dlho, priprava na mliecko :slight_smile:
29. zář 2010 v 17:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cinamon7 je nas tu viac, len niektore nezijeme na vychode :wink:
29. zář 2010 v 17:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdravím vás těhule,dnes jsem byla na screeningu a miminko je v pořádku!!tak jsem šťastná, mám z broučka veeelikou radost:slight_smile: a jak se daří vám?? co kontroly??
29. zář 2010 v 17:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj denisa287 no len pre info, v Novych Zamkoch stoji 4D u doktora Havlasa 62,- Eur
Ja sa tam tiez chystam :wink:
29. zář 2010 v 17:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivana87 Dakujem za info,no 62 eur,celkom fajna cena.Už sa teším.Ty sa tam kedy chystas?My letime na Svk 22.10,to budem tak v 25tyzdni a potom ten tyzden dakedy by som chcela ist.Budem mu musiet už asi aj zavolat.
29. zář 2010 v 18:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cutce v uk mas 90% z platu po dobu 6 tyzdnov :wink: nie mesiacov a potom len materska,plus ak tvoj zamestnavatel prida cosi k tomu,tak to mas navyse,ale musis sa potom vratit do prace,inac tie peniaze musis vratit :confused:

ja planujem nastupit na matersku do 10.2 a v juli som naspat v praci,nech mam august celu vyplatu a mozem byt doma :grinning: aspon nejaka vyhoda robit v skole :grinning: a v septembri uz musime mat niekoho na strazenie :confused:

tabulku doplnam,len nie vsetky maju pisane bydlisko,tak kto nechce,nebude mat :wink: a doplnim potom kolonku na datum prichodu babatiek :slight_smile:
29. zář 2010 v 18:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
denisa287 No ja idem 6.10. do poradne a asi tyzden-dva potom by som chcela ist, ja inak byvam v BA, ale v NZ mam perfetneho doktora tak velmi ochotne cestujem :grinning:
Na tejto stranke ma kontakt http://www.ultrazvuk4d.sk/ ,
treba sa u neho objednat po telefone a cakacia doba je 2 az 7 dni :slight_smile:
Ja som s nim komunikovala netrpezlivo mailom uz v 12tt, ale robi az po 20tt tak teraz sa uz neviem dockat :grinning:
29. zář 2010 v 18:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta tak ti poviem, ze niekedy mam tiez chut vypadnut vobec zo SR :unamused:
29. zář 2010 v 18:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivana87 Tak asi niekedy vtedy sa chystam aj ja.No tak buduci tyzden mu zavolam.Pri mojom prvom tehu som mu volala v 11 tyzdni,ale to mi povedal,ze je este skoro sa dojednávat a objednávat,ze ked priletim na svk,stači mu vtedy zavolat a ze mi dá nejaky termin.Potom som v 12tt potratila :confounded: .Tak teraz som opatrnejšia,preto mu zavolám až neskor.Ak smiem vediet koho máš lekára Banyiho,Stanka??
29. zář 2010 v 18:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek