• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
@alexis13 nemusis sa velmi bat,len ich upozorni,ze si tehotna a niektore chemikalie pojdu mimo teba :wink: viem to,lebo robim v labaku,takze rozne chemikalie kazdy den :sweat_smile: a co viem,tak najviac drazdia organicke chemikalie,kedze rozne zapachaju,ale nie vsetky skodia. a pozor na vypary z koncentrovanych kyselin,inac sa neni coho bat :slight_smile:
29. zář 2010 v 18:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
denisa287 juj, to je mi luto toho prveho tehu :(
teraz je vsetko v poriadku dufam! neboj, tento pokladik ti rany zahoji ked ho budes mat v naruci :slight_smile:
Chodim MUDr. Muranskemu a som fakt velmi spokojna, zakazdym mi urobi usg a vidim si moje slniecko ako mi krasne rastie a tiez mam aj vela foto :slight_smile: a este aj perfektny pristup- aj doktor, ale aj sestricka
29. zář 2010 v 18:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hrozienko11 noja jsem vedela ze ta 6 tam nekde je, ale jestli tydny ci mesice, to sjem si nebyla jista. no tak to jsem to dopadla :grinning:
29. zář 2010 v 19:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cinamon7 ja niekedy zvazujem navrat, ale ked si to zacnem realne predstavovat, tak uz by som tam nedokazala zit...Ale keby sa dalo, chcela by som to skusit.
29. zář 2010 v 19:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hrozienko11 a co anoniak a chlor?
29. zář 2010 v 19:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta zvazujes navrat kde? na SVK? ci do zahranicia? Ja som zila 3 roky v UK, tento rok sme sa v maji vratili spat na SVK.., tak zvykame..
29. zář 2010 v 19:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta amoniak nevadi,kedze sa to casto pouzivalo na preberanie odpadnuteho cloveka.precisti to dutiny :grinning:
a chlor je vo vseobecnosti nebezpecny,no ale v skolach sa bezne nerobi s plynnym chlorom. kys chlorovodikova je v poho,pokial nie je koncentrovana,lebo to skodi,ale skodi aj normalnym ludom.

@cutce no zavisi od toho,ci ti tvoj zamestnavatel cosi prida :grinning: lebo ja od toho mojho dobre dostanem :sunglasses:
29. zář 2010 v 19:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mirka0044 zvazujem navrat z BA na vychod... :wink: ale sanca je tak 30%...V UK som bola len mesiac a pol, ale stacilo mi...Z UK by som sa rada vratila na SVK :sweat_smile:
29. zář 2010 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mirka0044 a ako ide to zvykanie? my sa urcite za par rokov vratime
29. zář 2010 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mirka0044 tak to si na tom podobne ja som sa vratila po viac ako troch rokoch z uk na svk len tento vikend. ako sa vam dari zvyknut si?
29. zář 2010 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
No, zvykanie celkom fajn, myslela som, ze to bude horsie. Ale ako sme sa vratili z UK, mali sme hned pracu, stavame si domcek, cakame male.. tak je toho dost, teraz mam pocit akoby sme ani neboli prec. Je to take prijemne zahniezdovanie.. :slight_smile: Ale zase v UK nam bolo fajn, mali sme tam uz okruh znamych, dobru pracu.. len nas to stale tahalo spat domov.. tak sme si po 3 rokoch povedali, ze bud teraz, alebo uz ostaneme tam. A som rada, ze sme sa vratili. Doma je doma! Tam sme boli stale cudzinci.. Nasa zivotna uroven je sice o dost nizsia, ale mame tu celu rodinu, korene, kulturu... a v UK by som asi nechcela vychovavat deti.
29. zář 2010 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@potokin a ty to vidis ako? si teraz na PN sa SVK, ci ako?
29. zář 2010 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta tak 30 je dost malo, co? Ved ked ti BA vyhovuje, tak na co sa stahovat?
29. zář 2010 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mirka0044 zatial nie este som sa len zacala prihlasovat na vsetky urady a oco mi zistil ze bude stacit ak ma zamestna az v decembri a potom pojdem na matersku od konca roka tak neviem.a ty si na tom ako? plus budeme prestavovat domcek a tak nasi sa tesia ze sme tu ze si budu moct uzit vnuca :slight_smile:
29. zář 2010 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kwetinka1 ano, aj mne to tak mm vysvetlil. ze vlastne 3D je akoby fotka a 4D sled obrazkov teda video :grinning:
29. zář 2010 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@potokin ,@mirka0044 ejha,tak to ste dve narovnako :slight_smile: my musime este vydrzat
29. zář 2010 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hrozienko11 tak my paru mesiacov po narodeni baba chceme ist do irska, lebo mm ma tam dobru robotu, tak uvidime ako sa to podari a ako sa nam tam bude darit zit..zas mam obavy ako to bude s prehliadkami u lekara a podobne veci a hlavne pocasie a to ze tam nikoho nepozname a nie je tam rodina a pomoc :frowning2:
29. zář 2010 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@potokin no, ved, aby si nejake peniaze dostavala uz teraz a nie az v decembri, tak nech ta otec zamestna uz teraz a chod za gynekologom nech ta da na PN, a budes dostavat aspon marodku. Potom k tej materskej budes potrebovat formular e 104, to si vypln a poslido UK, tam ti potvrdia, ze kolko si tam pracovala, aby ti vyratali vyssiu matersku, myslim, ze sa to rata nejako od odpracovanych dni.. Ja ako som prisla a zistila, ze som tehotna, hned prvy mesiac, ako sme sa vratili.. :slight_smile: , tak ma mamina zamestnala a po 2 tyzdnoch som sla na PN, a odvtedy som na PN. Uz sa je tazko zamestnat ako tehotna..
29. zář 2010 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mirka0044 dovody na navrat su takmer identicke s tymi tvojimi....Mne BA velmi vyhovuje, ja som uz v 17 hovorila, ze sem pojdem a aj som to po strednej urobila. Doma je ale vela veci jednoduchsich...a vzdy tam mas po ruke rodicov, ktori ti pomozu...Co by mi ale neskutocne vadilo je "uzkoprse uvazovanie" a to, ze by sa nam prilisne miesali do zivota nasi a svokra. Tu si zijem v anonymite a nikto sa do mna nestara. Naviac mam chut sa vratit domov, ked tu narazim na nejakeho idiota, co si mysli, ze BA je pupok sveta...Ja uz po 10 rokoch takmer vobec neuvazujem takym sposobom, ze kto je odkial. Neriesim to...Dalsia vec, ktora mi dost vadi je ta, ze najvacsou hodnotou sa tu stali peniaze...a podla toho sa tu posudzuju ludia.
29. zář 2010 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale uz aj v KE je to dost podobne s tymi peniazmi, ako najvyssou hodnotou...Aj ked ja ako Presovcanka by som do Kosic urcite byvat nesla :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: , ale mm je z KE...Sem-tam sa dotahujeme, ktore mesto je krajsie, lepsie... :grinning:
29. zář 2010 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@palesandra a kde konkretne do Irska chcete ist? V Dubline je vela Slovakov, maju tam aj komunitu. Pozri si www.slovakinireland.ie
29. zář 2010 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
MM pracuje v Carlowe, to je cca hodinka cesty od Dublinu, ale tam chodi skoro kazde dva tyzdne cez vikend k jednym znamym kvoli kontaktu. Ja som na SK. Ale buduci piatok idem na dovcu k nemu na tyzden :slight_smile: ze rande :slight_smile:
29. zář 2010 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mirka0044 no vsak prave preto my sme sli domov preto lebo som ostala tehotna este uvidim ako to cele bude ja nechcem aby otec za mna musel platit vela odvodov takze ja aj tie dva mesiace vydrzim kdo decembra to uz nie je tak vela ale ked si tu dlhsie to je ine
29. zář 2010 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denisa287 no tak ja som sa nakoniec preobjednala na neskorsi termin :slight_smile: ...sestricka mi povedala ze na to 4D je najidealnejsie az v 25-27tt ...ja som chcela ist skor, lebo som chcela aby mi urobili aj morfologiu, ale tu mi urobi aj moj gyndos a zadarmo :slight_smile: ...takze nakoniec to 4D ma vyjde "iba" na 62e co je uz o dost menej ako tych 105 :slight_smile:
29. zář 2010 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta mas pravdu,len ty pekne ostan na zapade :slight_smile: urcite sa tam zije lahsie, lespie platy a aspon ti nikto do nicoho nestara, ved ja sa uz ani s nasimi nerozpravam, tak sme sa pohadali aj kvoli babu, na ktore sa tak my velmi tesime. Inac v Presove mam asi naj kamosku,tak sme tam casto, aj oni u nas, pekne mesto,uz katastrofalna doprava, ale aut pribuda vsade, u nas zase chvalia obchody ale pre kociarik sme boli az v BA :slight_smile: tiez ma niekedy napadne preco ja blba som neostala v tej Amerike ? :sweat_smile:
29. zář 2010 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hrozienko11 dakujem za radu zajtra ich upozornim :wink:
29. zář 2010 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alexis13 a co studujes?
29. zář 2010 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kikaku Tiez pojdem okolo 26 tyzdna,ze vtedy je uz babatko pekné velké a nie je priesvitné,ze ho pekne vidiet.V NZ sa tiez plati 62 eur.Uz sa tešim :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
29. zář 2010 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivana87 Teraz je vsetko v poriadku s tehotenstvom,dufam,ze to aj tak zostane.Joj ,ale uz najradsej by som posunula čas a drzala drobca v naruci,ale este musime byt trpezliví a čakááááát.O MUDR. Muranskom som ani nepočula :confused: ,to je super,ze si natrafila na tak skveleho doktora a aj sestričku.
29. zář 2010 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@palesandra tak peknu dovolenku, uzi si!!
29. zář 2010 ve 22:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek