• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
@potokin no, mas pravdu, 2 mesiace uz nie je vela.. Ale odkedy ta vypisu na PN, tak uz odvody za teba neplati.
29. zář 2010 ve 22:26  • Odpověz  • To se mi líbí
baby, toto si pozrite
http://www.stv.sk/online/archiv/cesty-nadeje?id=13524&scroll=37 .
my sme dali len vo Svajci povinne a to:
2m - DTPs, polip - IPV, Hib, Betatitis B
4m - DTPs, polip - IPV, Hib, Betatitis B
6m - DTPs, polip - IPV, Hib, Betatitis B
12m - MMR

Pneumokoky sme nedali. Spytam sa este lekarky, ze do kedy sa to moze zaockovat, ale predbezne sme rozhodnuti, ze nebudeme davat nane ockovat. A uvazujem o tom MMR. Neviem ci sa da odmietnut. ale to sa poradim s lekarkou.
30. zář 2010 v 08:06  • Odpověz  • To se mi líbí
a este spravy o mne. mame sa fajn, len my obcas tvrdne brusko. mala som mat poradnu, ale lekarka mi napisala mail, ze je do 3tieho mimo, tak sa musim preobjednat. snad na bud tyzden sa to podari. a dufam, ze sa nase nove mimi ukaze, ci je chlapcek, alebo dievcatko. :slight_smile: ozi, a zatial som pribrala 2kg.
30. zář 2010 v 08:08  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobé ránko
Tak ja mám o hodinku morfo. ultrazvuk a nervozita stúpa každou minútkou, dúfam že keď vojdem do ordinácie neodpadnem :slight_smile: ale ide so mnou manžel, tak ma hádam zadrží :slight_smile:
Držte palce, aby bolo všetko ok :confused:
30. zář 2010 v 08:22  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobre ranko tehule.
Čo sa stalo? Kde ste? Ranajkujem a nikto nikde. Zasa drichmete čo?

@labudka Drzim palceky:slight_smile: Vsetko bude ok:slight_smile:
30. zář 2010 v 08:24  • Odpověz  • To se mi líbí
13,25 Mama to vie najlepšie na STV2
30. zář 2010 v 08:27  • Odpověz  • To se mi líbí
@labudka drzim palce, urcite bude vsetko ok :slight_smile:
30. zář 2010 v 08:33  • Odpověz  • To se mi líbí
@arrett nedrichmeme - pracujeme :slight_smile:
30. zář 2010 v 08:33  • Odpověz  • To se mi líbí
@nostek ja si to teraz neviem pozriet a doma isto zabudnem, to je o ockovani?
30. zář 2010 v 08:37  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojte, my čakáme 29.2.2011 naše druhé bábo :slight_smile: , už máme 6 ročného chlapčeka. Máme oooooooooobrovskú radosť :grinning:
30. zář 2010 v 08:48  • Odpověz  • To se mi líbí
dobre ranko tehotky :sunglasses: prajem pekny den, ja si dnes idem omrknut porodnicu, znamej sa pred tyzdnom po dvoch chlapcoch narodili jednovajecne dvojicky dievcatka v 34.tt a uplne spontanne :fearful: :sweat_smile:
30. zář 2010 v 08:57  • Odpověz  • To se mi líbí
@domi6 ahoj,vitaj, sme na to podobne,my mame 5 rocneho chlapceka, v polovici februara cakame pravdepodobne babiku :slight_smile: vy uz viete co to bude?
30. zář 2010 v 08:58  • Odpověz  • To se mi líbí
@slavkav Tak dobreeee:slight_smile: Niektore pracujú:slight_smile:))

@domi6 gratulujem:slight_smile:)
30. zář 2010 v 09:06  • Odpověz  • To se mi líbí
ano, pracujeme, pracujeme usilovne :slight_smile: dufam, ze si stihenem najst cas aj na MK.
30. zář 2010 v 09:19  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobre ranko. Ja som si vcera vyrobila trhaci kalendar s odpocitavanim dni do porodu a oznacenim zaciatkov novych tyzdnov a mesiacov, ale je to este straaaaaaasne dlho :unamused:
30. zář 2010 v 09:28  • Odpověz  • To se mi líbí
inak aku hudbu teraz pocuvate??? nieco konkretne pre babatko ci to co predtym???
30. zář 2010 v 09:37  • Odpověz  • To se mi líbí
baby, tie ktore ste v 19 tt, uz citite pohyby?
30. zář 2010 v 09:37  • Odpověz  • To se mi líbí
30. zář 2010 v 09:38  • Odpověz  • To se mi líbí
Natalca aktualizovala tabulku, ale tu sa neohlasila... :unamused: Tak dufam, ze je vsetko ok.
@moniciak pocuvam funradio :wink:
30. zář 2010 v 09:41  • Odpověz  • To se mi líbí
@moniciak nam tato nasiel hudbu od mozarta pre male babtka tak vecer pred spanim pocuvame specialne to :slight_smile: som zvedava ci to bude mat nejaky ucinok, ale drobcovi sa vazna hudba paci, pretoze ked mu pustim nieco rezkejsie hned hadze salta :grinning:
30. zář 2010 v 09:45  • Odpověz  • To se mi líbí
@sharlotta mne vela ludi povie ze si nemam pustat to co si pustam lebo budem mat hyperaktivne dieta ale ked si pustis napr. ozzy osbourne- in my life ved je to nadhera neviem preco by malo byt hyperaktivne :grinning:
30. zář 2010 v 09:45  • Odpověz  • To se mi líbí
@potokin ja taku vaznu hudbu nemozem ani citit ale obcas si pustim kelly family :grinning:
30. zář 2010 v 09:48  • Odpověz  • To se mi líbí
@moniciak no ani ja ju moc nemusim ale akosi mi prestala vadit odkedy som tehotna ale tajne dufam ze ked bude mat nejako zafixovane ze pri tejto hudbe sa spi tak snad pri nej bude lahsie zaspavat :grinning:
30. zář 2010 v 09:50  • Odpověz  • To se mi líbí
@minnehaha2005 ja už áno, od min týždňa, ale nie sú to také silne kopance ale nemyslim že sú to črevá:slight_smile:Tak dúfam že sa to bude stupňovať, nech som pokojnejšia....
30. zář 2010 v 09:53  • Odpověz  • To se mi líbí
U nás hudba funguje. Tiež vážna baby music. Keď malému zapnem, otočí dá na brucho, zatvorí oči, pohladkam ho a odchadzam z izby. Robím to tak odmalička. Cez deň pocuvame pesničky od Podhradskej - deťom, alebo hovorene rozprávky. Malého dám do kresielka keď je nervny a počúva:slight_smile: sú tam rôzne zvuky, hlasy tak ho to zaujme. No a ja som si aspoň oprasila staré rozprávky a pesničky ako prší prší, kukulienka, kolo mlynske... A ešte si sem tam pustame uspavanky od koscovej keď je ako duracelky:slight_smile: to ho tiež ukludni.
30. zář 2010 v 10:06  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojte, 2 týždne som tu nebola a mala som problém vás dočítať :grinning: vy ste sa pekne rozpísali, super :dizzy_face:
my sme boli na poradni, bábätko spinkalo, ukázalo nám peknú chrbticu nožičky aj ručičky, doktor pomeral čo sa dalo, aj nám ukazovalo, že čo to asi môže byť, ale doktor nám nechcel prezradiť čo tam máme, vraj je to ešte skoro, rýchlo dal nový pohľad, tak sa na neho hnevám a aj na seba, že som nevedela aspoň narýchlo zistiť. Sme v poriadku, tak sa tešíme aspoň z toho, chceme sa objednať na 4D sono, ale až v novembri, vraj je to vtedy najlepšie vidieť. Som šokovaná koľké ste už zásobené vecičkami pre bábo, super, máte to všetko v kľude. Mne drahý hovorí, že máme stále čas, máme len jeden dudlík a jednu fľašku na mliečko. Nejaké vecičky budem mať od známych, tak teraz aspoň kočík pozerám, neviete kde je v NR dobrý výber kočíkov? Chcela by som si nejaké pozrieť naživo a potom zohnať nejaký používaný, športiak si potom kúpime nový. Ja púšťam bábu bábätkovské songy, stiahli sme ich z netu. Sú milé :dizzy_face:
30. zář 2010 v 10:07  • Odpověz  • To se mi líbí
@sharlotta super, ako si to robila? podaj napad, alebo ak mas nieco v kompe, tak mozes preposlat? ;) ja nejako nemam na nic cas, v robote nestiham a po robote som unavena a este okrem toho ked treba vselico urobit, hoci aj tak nemam toho nejako vela,..tak neviem co skor..to ani nestiham pospat poobede.. o pol siestej pridem z roboty a o osmej som dead. za 2 hodky nic nestiham ..
30. zář 2010 v 10:10  • Odpověz  • To se mi líbí
ccccsssiiii, ja som si akurat pomyslela ze si idem daco pustit, ze vazna hudba..ale som zacala s Kool & The Gang ako predskokana ;) a tak idem na vaznu...:slight_smile: A Nato citam ze pisete o hudbe..!! dobreee!! minule sef prisiel do kancla a sa pytal ze co to pocuvam ;) tak som povedala, ze vzdelavam babo ;)
30. zář 2010 v 10:12  • Odpověz  • To se mi líbí
Ja nemam rada vaznu hudbu lebo mne ide v hudbe skor o text ako o muziku (samozrejme aj ta musi byt) a v tej vaznej mi text akosi chyba... jedina hudba co ma pritahuje skor hudbou ako textom je gospel... normalny cernossky nadherny gospel a myslim ze aj malemu sa paci :wink:
30. zář 2010 v 10:25  • Odpověz  • To se mi líbí
@sharlotta, áno, konečne sa mi podarilo vás dočítať, zaktualizovala som tabuľku, tak ak sú nejaké zmeny, ktoré som nepostrehla, pošlite mi do IP :wink:
jaaaj a vďaka, si zlatá že sa zaujímaš, našťastie, už sme OK, ja aj bábo :slight_smile:
http://www.modrykonik.sk/fotoblog/natalca/album/februarovky-unorovky-2011/5571100/
30. zář 2010 v 10:25  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek