• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
@moniciak ja mam skor sklony k pop-rocku, rocku a punku... :wink: Minule som si pustala vsetko, co mi napadlo z youtube a takej Song 2 od Blur som neodolala...Preto radsej pocuvam radio, lebo keby bolo na mojom vybere, tak ....
@palesandra normalne, rucne, pravitko, ceruzka, fixka, zvyraznovac :stuck_out_tongue_closed_eyes: To ked si doma na PN...tak mas cas aj na teketo hovadinky. Ja inak ficim vzdy na odratavani a toto mi mozno trosku psychicky pomoze. Kazdy den mam oznaceny takto - pocet dni do porodu+tyzden a den. Ked zacinam novy tyzden, tak tam to mam vpisane cervenou fixou a ked zacinam novy mesiac, tak to mam napisane a oznacene oranzovym zvyraznovacom. :wink:
30. zář 2010 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta ja robim tetovania takze nejak velmi si tam nemozem pustat nic pomale skor metal a hip- hop typu DMX aby to robilo atmosferu... no si to predstav predavac s bradou po prsa a vlasy po pas a pusti tam Vivaldiho :grinning:
30. zář 2010 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denisa287 my to tu mame rovnake, objednavame sa na cas a naozaj len vynimocne sa stane ze cakam 15 minut dlhsie, a to zvycajne len ked pride nejaka mamicka s babatkom ktore jej place tak ju dr uprednostni, ale to je uplne pochopitelne...a tiez neplatime za objednavanie, dokonca mame aj mail na dr tak aninemusim volat len mu napisem ze ci mozem prist aj konkretnu hodinu a este v ten den mi vzdy odpise, resp.ma objedna pocas kontroly na tu dalsiu ale keby sa mi zmenil program, ze by mi to nevyhovovalo tak mu tyzden predtym napisem a v pohode mi zmeni termin :slight_smile:
30. zář 2010 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@moniciak no a co, bolo by to imidzove... :wink:
30. zář 2010 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre ranko
@hrozienko11 ja nedostanu extra nic, ale je to dobre, protoze se asi nebudu vracet zpet, tak nemusim nic doplacet :slight_smile:
@natalca teda chudinko, sis musela dat s tema trema tabulkama :sweat_smile:
@cutce si zlatá :grinning: väčšina z toho už bola hotová :wink:
30. zář 2010 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mne sa dnes tak nechce varit idem si urobit cestoviny s kecupom a syrom :grinning:
30. zář 2010 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte :slight_smile:
bambulka, to je aka vanicka za 120€? :slight_smile:
ja nepocuvam ziadnu hudbu, staci, ze to moje babo musi dvakrat denne po 1 hodine pocuvat ten buchot z babyplusu :grinning: som zvedava, ci to naozaj bude mat nejaky vplyv :sweat_smile:
vcera mi kamaratka doniesla asi 6 velkych tasiek oblecenia pre babo. podla mna by som obliekla aj 4 deti :D
30. zář 2010 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lubinka26 to je super. vecicky sa ti vzdy zidu, aspon budes musiet menej prat :slight_smile:
30. zář 2010 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavkav velmi sa tesim. fakt nemusim skoro nic kupovat. od rukaviciek, ciapociek, pyzamiek, triciek, nohavic, tych zvlastnych plienok az po fuska, deky atd. no neskutocne. a skoro vsetko v neutralnej farbe, az na par bledomodrych veciciek. no ja nemam problem aj dievcatko obliect do modreho :slight_smile: uz nech je buduci stvrtok :slight_smile: radost ma take kamaratky :slight_smile:
30. zář 2010 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lubinka26 tak tak, to je super :slight_smile:
30. zář 2010 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lubinka26 tak to si vyhrala..super, tesim s tebou..aj mne by bodlo keby mi niekto vela veci dal ;) svagrina nieco slubila, ale akurat ma 3 mesacne dvojicky, tak to akurat nejake veci by mi dala..ale take prislusenstvo by tiez bodlo..no uvidime, aspon daco ;)
30. zář 2010 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@palesandra a to sme sa roky nebavili :frowning2: uz som bola zufala, ze budem musiet vsetko uplne vsetko kupovat a ona zlata sa mi ponukla, ze tiez ma februarove babo, ze mi pomoze. naozaj je to velka pomoc, pretoze sa usetri vela peniazkov. no ona chce este jedno babo, tak preto to len poziciava a mne to tak vyhovuje :slight_smile: dufam, ze to moc neznicim :confounded: takze aj veci ako monitor dychu a pod. mi posunula :slight_smile: dobre, dobre uz sa prestanem chvalit :grinning: :grinning: :grinning:
30. zář 2010 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lubinka26 vsak to je najlepsie, ze mozes vratit :slight_smile: aspon ti to nebude doma zavadzat. a monitor dychu - tam super usetris
30. zář 2010 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lubinka26 :grinning: :grinning: :grinning: , ja jsem taky spoustu veci podedila :grinning: :grinning: :grinning:
30. zář 2010 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
dnes zacinam 20tt a podarilo sa mi nahrat fotku, tak kuknite :slight_smile: male? velke?
30. zář 2010 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lubinka26 jéééé, Ty máš malinkatý bříško, oproti Tobě vypadám jako slon :slight_smile:)))
30. zář 2010 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lubinka26 aj oproti mne mas malinke - ale aspon budes potom musiet menej schudnut :slight_smile:
30. zář 2010 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lubinka26 malinke :slight_smile: , ale je to jedno, ono ti doroste neboj :wink:
30. zář 2010 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavkav ano o ockovani. nazory lekarov aj obyc ludi.
@minnehaha2005 ja som zacala citit pred tyzdnim a vecer vzdy ked si lahnem, tak citim ako sa jemnucko pohybuje nase skvrnatko. cez den si to nestiham ani uvedomovat, ani ze som tehu
30. zář 2010 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pattie vazne??? a to mi za posledny tyzden straaaaaasne narastlo :grinning: inak pribrala som za cely cas uz 15 kg. 7 kg za prve tri tyzdne, potom som pribrala do 16tt dalsich 9 kg, potom som schudla 2 kg a teraz za posledny tyzden pribrala 1 kg. a to mi na to nic lekari nehovoria. asi kvoli tej stitnej zlaze.
30. zář 2010 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lubinka26 presne take ako mam ja :wink:
30. zář 2010 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@moniciak no mne sa male nezda :grinning: tebe tvoje ano?
30. zář 2010 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lubinka26 ani nahodou mne moja gynekologicka povedala ze male je umiestnene vzadu v maternici preto by som mala mat aj obcasne bolesti chrbtice teba neboli chrbat ked na nom lezis a tak??? :wink:
30. zář 2010 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@moniciak no mna posledne dni boli vsetko, najma krize. buduci tyzden idem na ultrazvuk, tak som zvedava, co povie. ty si uz bola?
30. zář 2010 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak davam este jednu (do albumu mi to nejde). naozaj mate vacsie???
30. zář 2010 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lubinka26 :grinning: toto vyzera byt vacsie. asi taketo mam
30. zář 2010 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavkav :grinning: :grinning: :grinning: to je to iste, len ina poloha :grinning: :grinning: :grinning:
30. zář 2010 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lubinka26 no vidis - mne sa zdalo vacsie :slight_smile:
30. zář 2010 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek