• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
@lubinka26 pro me je stale mensi, ale ono doroste uvidis :wink:
30. zář 2010 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lubinka26 autosedacku myslis? tu som pouzitu kupila za 120, daj si do googla prima easy, da sa polohovat chrbatik do 4 poloh a je az do 9 mesiacov. ked je babo male a uz sa dviha do sedu, mozes ju pouzit namiesto vanicky, ta sa na casualplay polohovat neda. od ludi co maju prima easy mi bola tato autosedacka odporucana, ale 250 euro za novu sa mi zdalo fakt vela
30. zář 2010 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lubinka26 ja mam asi tiez take brusko, mozno trochu mensie, ale lem nozno :slight_smile: .... musim aj ja odfotit
30. zář 2010 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
jaj baby, ja som doteraz upratovala, asi od 10, som taka unavena a este musim toho tolko dnes urobit... to uz sa ale tyka psychickej prace, nechce sa mi :frowning2:
30. zář 2010 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
kde ste vsetky? ci som tu sama?
30. zář 2010 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bambulka0406 aha, ja som myslela, ze pises o vanicke na kupanie a ty si hovorila o autosedacke :grinning: no to je super, ze sa da polohovat. ja by som chcela kupit v trojkombinacii, ale priatel sa boji, ci su take bezpecne. tak ale dakujem za tip.

noo, to by si sa mohla odfotit :slight_smile: kedy ides na morfo?
po dalsom ultrazvuku sa zvykne menit PTP?
30. zář 2010 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lubinka26 ja som uz bola tento pondelok. a na sono idem o mesiac znovu, mne to robia kazde styri tyzdne :slight_smile: mne to presne vsetko sedelo na ukoncenych 18tt, to tak aj v pondelok bolo. tak sa nic nemenilo.ale chcem ist na 4D sono aj niekedy v polke novebra, tak uvidime, najneskor tam sa dozviem pohlavie
inak chcem si kupit taky stojan na prebalovanie uz aj s vanickou. nieco tymto stylom http://www.vsetkopredeti.eu/shop/vsetko-do-izbicky/preba-ovacie-pulty/preba-ovaci-stojan-l.rossi-cipro.html nasla som inak aj nejaky za 50 euro, ale teraz neviem kde, toto je podobne, len drahe
a co sa tyka autosedacky.... neviem ako su bezpecne sedacky ako napr. co je ku kociku bexa a stoji len 40euro. zda sa mi to malo, lebo tie kvalitne su drahsie. ale je vyhoda, ze si pekne nakliknes na kocik. takze ja by som asi kupila sedacku ku kociku, ma ju aj brat ma tu bexu a zatial si chvali aj autosedacku. ale ak budes mat moznost si vybrat ku kociku z viacerych autosedaciek, urcite by som investovala do kvalitnejsej. napr. ku casualplayu je tato prima easy a baby zero. tu baby zero mi neodporucal nikto velmi a primu zas chvalia aj ked je drahsia.
proste vyber si kocik a uvidis, bezne su autosedacky na pol roka tak potom si kupis uz kvalitnejsiu. ja osobne by som chcela aby sa mi dala aspon tych prvych 6 mesiacov nakliknut na kocik
30. zář 2010 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lubinka26 inak pozri na babymarket.sk kocik britax, ma ho druha svagrina, kupovali tento rok a vyslo ich to sa mi zda okolo 400euro trojkombinacia. a autosedacky britax su certifikovane co sa tyka bezpecnosti. ta co maju oni vyhrala nejake ocenenie. a zas kupili to aj za dobru cenu podla mna
30. zář 2010 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bambulka0406 a co ty tak castko chodis na tie ultrazvuky? ahaaa, sak pani doktorka z teba bude :grinning: uz mi je vsetko jasne :sunglasses: a nebolo v pondelok vidiet pohlavie???
kuknem ten kocik, dakujem za info. no ale uz teraz by mali byt vsetky autosedacky bezpecne, nie? ved hocico k nam nemoze prejst, ked uz sme v tej eu. ale tak, bezpecnost baba je velmi dolezita a my byvame kusok od mesta, takze budeme casto chodit na aute, aj ked nie daleko, ale casto.
30. zář 2010 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lubinka26 no nesuvisi o s tym, ze som medicka. moj doktor ma sono a on to tak nejak automaticky robi ked som tam. a nebolo vidno nic, ale dolezite, ze je v poriadku :slight_smile:
dufam, ze veci co sa dostanu na trh su bezpecne
30. zář 2010 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
baby, moj gyndos mi robi sono pri kazdej poradni, ze kontroluje vitalitu plodu.a napriklad kamoska v presove vravi, ze ona na poradnu pride len k sestricke, bezne moc-krv-tlak a ide domov. a usg ma len raz za 3 mesiace. a ja furt ked pridem a na ten razmesacny chodim do centra.. hmmm
30. zář 2010 v 15:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lubinka26 no, ja mam asi tiez take.. som bola stastna, ze ake velke..a kazdy mi vravi, ze na 5.mes. tam nic nie je vidno.. ale dorastie isto.. este nam bude zavadziat,neboj!
30. zář 2010 v 15:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@palesandra to je zaujimave, ze jeden tak, jeden tak. moja gyn. povedala, ze len v 12tt, 20tt a 30tt. myslim ale, ze u viacerych je to takto.
@mirka0044 :slight_smile: presne, este aj zavadzat bude :slight_smile: keby som sem dala s pred tyzdna, tak som oproti tomuto ziadne nemala. to za tyzden takto vyrastlo :slight_smile: co bude za dalsi :grinning:
30. zář 2010 v 16:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vemi pekna stranka www.deniska.cz Krasne to spravila mamička svojej dcerke
30. zář 2010 v 17:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@palesandra no to je zvlastne, utz by sa sice mal robit iba 3krat, mozno plus 3D sono, ale lekár musí vyšetrit palpacne na kazdej poradni. ved co ak by sa tehulke skracoval krcok? na to sestra nepride. moj vysetruje a rozprava sa s tehulkou na kazdej poradni, ale sono fakt iba 3krat, hoci ja som ho minule ukecala aj na jedno extra :grinning:
30. zář 2010 v 18:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denisa287 No keby mi dieťa malo od polroka jesť hami, sunarky, a inevoloviny to by teda dopadlo. Mala vziať mrkvu, ocistit, pekne uvarit a tu jej dať ako prvú lyzicku. Sunarka v 2 rokoch? No to teda nie. Moje dieťa má teraz 10kg a to má 10 mesiacov. Nie je tucny, ale pevný. Jej malo horko ťažko v 18mesiaci.. Podľa tej stravu sa ani necudujem.
30. zář 2010 v 18:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett Ja som to nečítala,len sa mi zapačil dizajn tej stranky
30. zář 2010 v 18:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denisa287 Hej ten je pekný, dobrý nápad:slight_smile: Ja to mám v kniznej podobe:slight_smile:
30. zář 2010 v 18:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte holky, ja som sa vratila prave z porodnice, kde by som chcela rodit,mam zazitok, nie len z tej perfektnej nadstandardnej izby,ale hlavne z dvoch malych anjelikov, dvojicky krasne dievcatka, boli take malinke,lezali v jednej postielke :sweat_smile: :dizzy_face: :slight_smile:
30. zář 2010 v 18:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cinamon7 jeeeej, videla si male princezne? to je super! mne včera kamoškina mamina vypočítala tiež dievčatko a vraj sa zatiaľ nesekla ani raz, tak som zvedavá, už nech je utorok :dizzy_face:
30. zář 2010 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dijefcatko a mne nevypocita? :grinning:

@cinamon7 to muselo byt naaaaadherne :slight_smile:
30. zář 2010 v 19:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dijefcatko drzim palce, abraka dabra, nech je to dievcatko :grinning: mne pred dvoma rokmi povedala jedna jasnovidka ze budem mat to co chcem a ja chcem tiez dievcatko :sweat_smile:
30. zář 2010 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett trosku ti budem odporovat olino ma 10mesiacov a tiez 10kg a od pol roka je na tychto volovinach, nie sice hami a sunarka, ale hipp a alnatura, teta robi na vyskupe prave detskej stravy a sama odporuca zavadzat prikrmy prave touto stravou ako kupovanou zeleninou, hlavne v obdobi jari a zacinajuceho leta, zelenina obsahuje prilis mnoho dusicnanov a nehovoim o tom, ze aj tak je vsetko umelo pestovane a modifikovane ... pokial mas svoju zahradku a pestujes si sama tak je to ine. ale kupovana eeeee ... hipp a alnatura splnanu najvyssie mozne kriteria ... no ale ved viac mam viac nazorov ... ja olinovi aj teraz varim naozaj len prilezitostne a to len zo surovin zo zahrady od babky :slight_smile: a maso len hovadzie , kura zo supermarketu by som mu nedala ani za nic ... nemusi mat organizmus zasvineny hned od pol roka ...
30. zář 2010 v 19:25  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte,

dostala som sa na MK až teraz. Od zajtra idem na PN až do pôrodu, tak som si dnes dokončovala veci, zaúčala kolegyňu, ktorá ma bude zastupovať.

Cez obed som sa stretla so spolužiačkou z výšky. Nevideli sme sa pol roka - bola v Španielsku, ale od začiatku môjho tehotenstva mi podľa fotiek tipuje dievčatko - zatiaľ jej vraj všetky tipy vyšli, tak som zvedavá. :grinning:
30. zář 2010 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leginca preco uz tak skoro???
30. zář 2010 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@moniciak - začalo mi tvrdnúť bruško
30. zář 2010 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte
@leginca ako sa to tvrdnutie prejavuje? Bo ja mam taku tvrdu vypuklinu vzdy ked si lahnem na chrbat..a neviem ci je to babo alebo tvrdnutie..dufam, ze ti to prejde
30. zář 2010 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka to je ine :slight_smile: ked ti tvrdne brusko je jedno co robis a je to velmi neprijemne, cele brusko je ako kamen po par sekundach to pusti, ale je to velmi nebezpecne ...
30. zář 2010 ve 21:00  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kkiki no ved neviem,nezazila som to nikdy..tak to moze byt babo?lebo minule mi tu kocky hovorili,ze je to tvrdnutie..tak mam v tom chaos
30. zář 2010 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka nemusis sa bat, to by si citila aj inak, niekedy sa pritom zle dycha, vyrazi ti pot studeny, zrychli tep ... neboj :slight_smile: a ked mas obavu radsej sa spytaj lekara a nasad magnezium :wink:
30. zář 2010 ve 21:08  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek