• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
babky tehulky a mate aj mrchovske bolesti este? bo ja desne,,a vcera som prvy raz aj grckala,,a dnes cely den zaludok ako na vode,,,o prsiach ako bolia ani nehovorim :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
18. čer 2010 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka ja som len unavena, mam vacsie prsie, uz ma ominaju moje podprsky a trochu sa mi toci hlava, grcka este nastastie nebola, toho sa bojim najviac :confounded:
18. čer 2010 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natalca no ja som mala po prvej laparke mala endo 3.stupen tak mi vysadili ms na pol roka. Potom asi za dva roky som mala 26cm cystu na vajecniku a v crevach zaroven cize ma celu rozrezali a zistili endo 4. najvyssieho stupna. Takze dalsie vysadenie ms,dalsie klimakterium. A prirodzene sa absolutne nedarilo a nakoniec mal manzel taky priserny spermiogram,ze aj kebyx som bola uplne zdrava neotehotniem. Takze jedine umele oplodnenie :unamused: Ale nastastie vyslo na prvy krat a mame este 7 zmrazenych emryi :wink:
18. čer 2010 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka mna velmi bolia len prsia a chrbat. mrchovske priznaky nemam, sem-tam nieco zacitim v podbrusku a dost pijem a chodim na wcko casto.a dnes uz chodim bez vlozky :grinning:

@natalca rada si to precitam, ale az ked budem v poriadku. ja som schopna si privolat nejaku pliagu... a prepac ak som tu chorobu podcenila :frowning2: podstatne je, ze ste ju zdolali :wink:
18. čer 2010 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ja sa najma v noci budim, ze mi treba cikat, a ked idem na wcko tak nic,,no ja este stale kukam,ci nekrvacam
18. čer 2010 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka aj ja kukam, ked idem na wcko, ale proste som vyrovnana a presvedcena, ze na dalsich vela mesiacov mozem vlozky odlozit :grinning: v noci som nebola na wcku, aspon si nepamatam :slight_smile:
18. čer 2010 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alienocka a v ktorom centre ste boli?
mne pri laparke nasli 8 lozisk, ale nepovedali, ktory to je stupen
inak ja som taky zazrak, chodila som teraz na folikulometriu, 2x mi nevedel povedat naisto ci ovu ozaj bola, keby som si nemerala BT, tak neviem, folikuliky sa tvorili vpravo, tento vajecnik mam zdeformovany a vajickovod len minimalne priechodny...... a predsa sa zadarilo, ja by som inak testik ani nerobila, len som cakala na mrchu, mala som ist k dokimu a zacat so stimulkov a kedze mrcha den predtym neprisla, urobila som testik a tam // cely den som chodila minimalne 20 cm nad chodnikom, doslova som sa znasala, to bol najkrajsi den mojho zivota :dizzy_face:
18. čer 2010 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
baby, co ste vi 5.tt. kedy ste mali posladnu mrchu?
18. čer 2010 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lubinka26 ja 17.maja a cyklus mam 26 dnovy :wink:
18. čer 2010 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natalca to ti verim, ty kokso. zasluzene babatko :slight_smile: inak, taky test mi vysiel vcera ako tebe na tej fotke, kde su tri a ten v strede.
18. čer 2010 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja som mala mrchu poslednu 11 maja
18. čer 2010 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lubinka26 a kolky DPO si?
18. čer 2010 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
a ja 20teho, takze cakam zatial asi najmladsie :grinning:
@natalca kolky co??? :grinning:
@natalca boli sme v Heliose v Martine! Uplna spokojnost :grinning:
18. čer 2010 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lubinka26 den po oplodneni :grinning:
18. čer 2010 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alienocka ano, na to som citala vela pozitivnych ohlasov :dizzy_face:
18. čer 2010 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natalca :grinning: neviem. neviem, kedy som mala plodne dni. sexovali sme kazdy druhy den :grinning:
18. čer 2010 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lubinka26 tak to je spravny pristup!!!!!
takze tehulky, som rada, ze nam to vyslo a aj ze som vas tu nasla :dizzy_face: :wink: :slight_smile:
18. čer 2010 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
sa tesim,ze ste tu,,,mozeme porovnavat, radit si a tesit sa spolu z pribudajucich tt
18. čer 2010 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, včera jsem našla na těhu testu // čárky a jestli počitam dobře tak bych měla být v cca 6tt :slight_smile: Ve čtvrtek jdu na gynekologii a tak budu vědět víc.
Jestli se divam dobře tak jste tu skoro samé prvorodičky :slight_smile:
Mě zatim neni špatně a jediný přiznak těhotenství je strašná únava :frowning2:
18. čer 2010 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
HOlky, to e neda docitat.... :wink:
Vitam opet nove tehule
my odkladame dovolenou o jeden den, je mi fakt blbe, lezim, Anu jsme odlifrovali k babicce a kuryrujem se.

Jo a kdybyste naaahodou chteli nekdo nejakou hracku, mrknete sem www.uberusky.cz
Rika mi to pane, teda pani :grinning: :grinning: :grinning:
18. čer 2010 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@editah222 ahoj :wink: tak vo stvrtok by uz malo byt aj srdiecko :dizzy_face: a gratulujem :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

@ma12 dakujeme za privitanie :slight_smile:
18. čer 2010 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak ja sa pre dnes lucim, dobru noc, pa pa :wink:
18. čer 2010 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natalca No doufám :slight_smile: Ale nejsem si moc jistá ti týdnem, protože MS jsem měla po porodu ještě furt nepravidelnou, takže bůhvi kdy vlastěn proběhla ovulace :slight_smile:
18. čer 2010 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blackie26 Jejda v 7, co bych za to dala:slight_smile: Jak Krystof vstaval v 5, tak jsem rada i za sestou hodinu :grinning:
18. čer 2010 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte babuľky - tehuľky, od včera patrím do vašej/našej skupiny. Teda patrím sem vraj 7t a 3d, ale len od včera to viem :slight_smile: Verili by ste, že som týždeň po grilovačke nevoľnosti pripisovala prejedeniu sa? :grinning: dnes sa už smejem, lebo príčina nevoľnosti nebola v mäsku :slight_smile:)

baby, je niektorá z vás presne v tomto mojom týždni? preto sa pýtam, lebo moja posledná mrcha bola 20.4. (ale mala som nepravidelnú a teda nie je to smerodajný údaj), termín mám 1.2.2010, dr. to odhadol podľa dĺžky mimi.

držím nám palce!!!
18. čer 2010 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katea Ahoj. Ja som mala 20.4. poslednú mrchu. Som 8+3. včera som bola na usg, drobec má 15 mm.
18. čer 2010 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
kedy mas termin, arrett? Ja som 7+3, cize moja mrcha tradicne meskala. dobre aj tak :slight_smile: a nase mimi meria 11,9mm. papas nejake doplnky vyzivy? mne dr. odporucil Pregnium, tak som to hned nasadila.
18. čer 2010 ve 22:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
dievcata, este jedna otazocka (ale precitam si vas az zajtra, lebo odpadam od unavy), nasla som takuto stranku http://tehotenstvo.rodinka.sk/index.php?id=73017
poznate este nejaku?
18. čer 2010 ve 22:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katea Ja papam maternu už vyše roka. Začala som keď som otehotnela s prvým. Po pôrode kojim, takze stále som brala a teraz som tehotná, tak pokračujem. Akurát beriem 2x denne, kedže krmim dve deticky:slight_smile:
Termín mi zatiaľ neurcil. Idem do poradne 8.7, tak potom. Povedal, že je dieťa ešte malicke, vidieť len takú gulocku, ze sa to podľa toho nedá presne určiť. Porovnavala som terajsie snímky s prvým babom. O 3 týždne už budú viditeľne rucky, nozky a tak. Tak v tedy to určí. Keď zadam poslednú menstruaciu do kalkulačky, tak mi dá že 25.1. Tak ja neviem:slight_smile:
Synceka som porodila o 3 tyzdne skôr a mal už 3800g! V 40 týždni by som už mala asi 4,5 kg dieťa:slight_smile: Je to priblizny termín, takze netreba zbytočne stresovat:slight_smile:
aké vitamíny obsahuje to pregnium? Štandard ako ostatne iné?
18. čer 2010 ve 22:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek