• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
@kkiki to je fajn..mne len vypuci taka hrca a citim to ako keby trochu strplo..ale je to chvilkove
30. zář 2010 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka keby ti zacali napr, krce do noh tak treba mgnezium . a ked pojdes dokimu tak to spomen, predsa len je on doktor :slight_smile:
30. zář 2010 ve 22:02  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kkiki a ked mas len krce do noh a brusko netvrdne, tak to je v poho?
30. zář 2010 ve 22:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mirka0044 to je v tehotenstve oka ... tak len magnezium , len treba vzdy aj s lekarom sa porozpravat, on vie najlepsie ake davky magnezia ... ten je potrebny ... ja som brala posledne tri mesiace magnerot co som sa budila vnoci na neznesitelne krce do noh ...
30. zář 2010 ve 22:23  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mirka0044 no nie uplne dokonca tak dva tyzdne pred porodom som uz nebrala :slight_smile: potom mozes prenasat ...
30. zář 2010 ve 22:24  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kkiki aha, dakujem, ked pojdem najblizsie k lekarovi, tak to smomeniem.. Som si myslela, ze to mam z toho, ze so, cez den asi malo tekutin pila..
1. říj 2010 v 00:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre ranko drichmosky a pracujúce tehule :slight_smile:
tak ako ako?

@kkiki To tvrdnitie je nepríjemne. Mne sa pri Tom hrozne dýcha:frowning2: No zmenim polhu aké ok. Ja tým hipkam moc neverím. Radšej mrkvicku zo záhrady:grinning: :grinning: :grinning: Takze hipky, či hami sú najlepšie? Kebyze náhodou potrebujem surne v nejakej krizovej situácii, nech aspoň to najlepšie. S tými kurcatami máš pravdu. Je to otras, fuj :-/

tak čo plánujete na víkend??? Ja asi umyt okna:slight_smile: ach jaj, vyzerajú hrozne, na zaplakanie:frowning2:
1. říj 2010 v 08:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett 1.alnatura 2.hipp :slight_smile: alnatura je len v DM, ved ke mas zahradku to je ine, ale tiez jarna zelenina obsahuje velmi vela dusicnanov a to neni moc dobre pre deti ...

mne tvrdlo pri olinkovi fuj presne to dychanie ....
1. říj 2010 v 08:21  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hrozienko11 dobre ranko...no študujem..bezpečnosť a kontrolu potravín =D 4.ročník.....

dnes vobec nemam cas ani sem nakuknut idem sa drvit chemiu mam písomku =/ pekný den prajem kočky
1. říj 2010 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Breeee ranko! Mna uz z toho tvrdnutia tak boli brucho, ze ledva chodim. :confounded: V noci sa velmi nevyspim, lebo akonahle si lahnem na chrbat, tak mi zacne tvrdnut brucho a na boku ma tak sialene boli chrbat, ze chodim ako pokriveny paragraf. Beriem magnezium 3x denne a vcera vecer som si zo zufalstava dala aj no-spu. Vecer mi behom 1 hodiny stvrdlo asi 5x :frowning2:
1. říj 2010 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte
Ďakujem veľmi pekne za včerajšie povzbudenia @slavkav @arret - nakoniec som tam neodpadla, ale ani som sa zo stresu skoro nevycikala do skumavky na poradni :slight_smile:))) Morfologický dopadol dobre, bábätko vyzerá zdravo a máme krásne fotočky, pohlavie ešte nechceme prezradiť, tak sme sa včera dohodli s manželom ale asi to dlho nevydržíme :slight_smile:))) Ďalšiu kontrolu mám o mesiac a rovno mi budú brať krv a testovať cukor a tak mi lekár dal do toho času čakania rovno poradňu a možnosť ísť rovno na 3D ultrazvuk za 40Evri, keďže som ich pacientka, ale ešte neviem, teraz sme bábo krásne videli, či sa to oplatí potom, ved aj tak op ár týždňov na to bude znova ultrazvuk v 30 tt. tak uvidím. ale aspoň by tie dve hodiny krásne rýchlo prešli :slight_smile:
Čo sa týka príkrmov, tak ja malému striedam varenú stravu a presnidavky, podľa toho ako stíham a hlavne kupujem také presnidavky ktoré obsahujú druhy mäsa čo tak často nekupujem.
Včera som bola na gravidjoge na prvej hodine a bolo to fajn, mám predplatených ešte 7 hodín, lebo inak by som sa asi nedonútila :slight_smile:))
Mne brucho netvrdne ale zasa som stále hladná, idem si niečo urobiť

Krásny deň všetkým!!!!
1. říj 2010 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
1. říj 2010 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre ranko
@labudka tak super, ze je vse v poradku, mi to nevydrzeli, ale taky to byl nas posledni UTZ :slight_smile:
@arrett mi malujeme pokojicek, jsem si myslela, jak nepujdu do modre nebo ruzove a nejak to nejde, vsechno hledam v modrym a pokojicek bude taky do modra :sweat_smile:
1. říj 2010 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj tehulky, tak vas za den docitat je fakt makacka :slight_smile:
vcera som bola na poradni a mofrologickom ultrazvuku. lekar mi povedal, ze babo ma siroku panvu. neviete co to znamena? ked som sa pytala, tak len, ze nevidi v tom problem, ale uz to povedal a mna to zaujima....a mam z toho strach.
tiez nam ist na to testovanie cukrovky. a este ma poslala na EKG, vraj je to potrebne spravit. Boli ste aj vy?

@labudka tak to je super. kedy mas teraz poradnu a to testovanie? ja som zacala zas robit fitnes a posilnovanie a lekarka v tom nevidi problem lebo tie cvicenia pre tehotne, sa mi fakt zdaju slabe, takze aj z lekarskeho hladiska mozem cvicit. juj, tak som rada, lebo ked som vcera bola, hned ma to prebralo :slight_smile: velmi mi to uz chybalo.
3D zatial neuvazujem. nevidim v tom velmi zmysel, ale mozno este do konca tehu si to rozmyslim....
1. říj 2010 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte...dala som si prestávku od učenia....samozrejme ze som pri tom zaspala a skoro nic som sa nenaučila :grinning: :grinning: písali ste tu o hudbe, tak ja babu nepustam nic specialne, ale s manzelom casto pocuvame hudbu ked varime, pecieme spolu, alebo ked upratujeme ideme telka bude radio alebo najnovsie hitovky..... :wink:
1. říj 2010 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kwetinka1 siroka panva u baba - veru netusim, este som nepocula. ekg - bola som v prvom tehu. teraz ma asi neposle - opytam sa na to :slight_smile:
1. říj 2010 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lubinka26 máš peknučke tehu bruško, keď porovnávam s mojim tak ja mám menšie , ale dorastie :slight_smile:
@sharlotta dobrý nápad s trhaním dni do porodu.....ja mám len tehu kalendár týžden po týždni su tam dobre veci a rady.....a koník odpočítava dni tak vždy kuknem že kolko ešte....ale myslim že nám to rýýchlo ubehne...za chvilu su tu vianoce, novy rok a možeme sa pripravovat na porod :slight_smile:
@natalca ..písala si o kočíkoch.....v Nitre majú podla mna najvačší výber a vela modelov v mlynoch na druhom poschodi naj mama obchod tusim /ceny su privysoke, ale aspon si obzres model a kupis na nete alebo inde/
1. říj 2010 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kwetinka1 Nie náhodou širokú panvicku? Alebo zvacsenu panvicku?
@slavkav Na ekg tiež nepisiela:slight_smile: hehe, ináč, tiež na to napadlo, lebo baby bežne chodia.
@cutce No to je jasne, že sa nedá odolat.
1. říj 2010 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
babuleeee, ja mám stále chuť na niečo nezrave, typu vypražaný karfiol alebo černohorský rezeň, Mc Donald, normálne sa musím krotiť a zakazovať si...........no hrozne so mnou....mm sa nevie dočudovať. Ale snažím sa to vyvažiť aj zdravotinkami, aj ked tie mi velmi po rozume nechodia
1. říj 2010 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte kinderká. tak čo??? , aj vy sa podpisujete na peticiu?? ja už 3dni v kuse sedim na nete a hladám a posielam ludom linky kde a ako
1. říj 2010 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kwetinka1 tak ako píše arett to bude ta obličkova panvička
1. říj 2010 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alexis13 moja malička tiež reaguje na najnovšie hitovky xixixixi asi po mamine . Zbožnuje piesen od Rihany a Eminema
1. říj 2010 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kwetinka1 ja som bola na EKG :slight_smile:
@alexis13 dakujem :slight_smile: nech ti to ucenie ide ako po masle :slight_smile:
@fialka12 co??? ja jedavam vsetko okrem tych "zakladnych nepovolenych potravin". cernohorsky a vyprazany syr som uz jedla velakrat :slight_smile:
@denne73 ja pojdem urcite :slight_smile:
1. říj 2010 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta ahojki ja som si tiež nasadila magne B 6 ale mám kamošku mgr v lekarni a povedala mi že je to uboho malo .takže sem tam si dam šumive magnezko hlavne ked mi tvrdne bruško tiež ked ležim na chrbte. Má 250mg v jednej tablete. Doki mi tiež napisal nospu že vraj nepoškodi ale zatial ju neberiem
1. říj 2010 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kwetinka1 triple testy teda AFP máš vporiadku??
1. říj 2010 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lubinka26 ale ved aj ja tieto veci papám, ale asi keby som si niečo take dala stále tak teda do toho februára by som asi neprešla cez dvere...xixi....určite si neupieram.....ved babetko je asi hladné tiež ked mamine škrská stále v brušku....
1. říj 2010 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@fialka12 jaaaaj, tu je pes zakopany :grinning: no lebo poznam expertky, co nic vyprazane, tazke atd. nejedia. :sweat_smile:

ja zasa jem menej ako predtym. hned som plna, vobec to nechapem. ved babo je este male, nemoze mi tak tlacit na zaludok. musim jest teda castejsie.
1. říj 2010 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
to snad nie je pravda moj milovany dnes spadol z lesenia a ma zlomenu nohu a cez pol republiky pride domov na sanitke neviem ci sa mam smiat alebo plakat :angry:
1. říj 2010 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@moniciak to je teda smola chúda
1. říj 2010 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett aj som si myslela - nevadi, vypytam sa :slight_smile: taku pacientku, co sa pyta sama na vysetrenia asi davno nemal :grinning:
1. říj 2010 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek