• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
@lubinka26 No to ja by som nevydržala, že nedať si keby mi niečo prišlo na chuť, aspon trošku ale musím, no ja som zo začiatku tiež mala problém z jedením ale zda sa že postupne sa rozpapavam, ale snažím sa po menej a častejšie. No kedže v práci za počítačom veľa pohyby nevykonám, tak sa bojím nech sa nerozkysnem až až....ale ved potom to z malým vybehám....hehe....
1. říj 2010 ve 13:34  • Odpověz  • To se mi líbí
@denne73
@arrett asi je to to. a co to znamena? AFP mam vraj v poriadku, ale teraz ma dost znamy aj rodina naplasili, aby osm sla na odber plodovej vody. v rodine mame dva pripady downa a este umrtie na srdiecko a postihnutie :frowning2: taktiez v prvom trimestry chripka ako das s teplotami 40 a prve tyzdne 7, co som nevedela, ze som tehu som brala silne lieky na migrenu (quarlin, algivenove kvapky a ine :frowning2:)
1. říj 2010 ve 13:35  • Odpověz  • To se mi líbí
@kwetinka1 lekár ti neodporučil amnio??
1. říj 2010 ve 13:39  • Odpověz  • To se mi líbí
@denne73 ze nie je potrebna a toto som sa teraz docitala o tej pavnicke http://primar.sme.sk/poradna/1584604/1/rozsirene-oblickove-panvicky.html. baby poradte, co mam robit?
1. říj 2010 ve 13:40  • Odpověz  • To se mi líbí
@kwetinka1 božinky moja , ja ti neviem povedať . Ja som ju teraz odmietla a tlačili ma do nej. všetko bolo inak ok len ta panvička zväčšená?? joj prečo ti doki nepovedal, nevysvetlil prečo je to tak.
1. říj 2010 ve 13:42  • Odpověz  • To se mi líbí
@denne73 povedal, ze je to len tesne nad hornou hranicou a ze sa to moze menit...ach jaj. preco si to ty odmietla?
1. říj 2010 ve 13:44  • Odpověz  • To se mi líbí
@kwetinka1 no mojko napišem ti takto a verim že sa rozhodneš spravne. Bábetko by ste si chceli nechať aj keby malo nedajboh nejaké postihnutie?? Ak ano tak amnio je uplne zbytočna. Ak nie tak choď. ja som ju absolvovala tiež pred rokom no to som už iba išla potvrdiť verdikt ktorý bol zo sona znamy. :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
1. říj 2010 ve 13:45  • Odpověz  • To se mi líbí
@denne73 priatel by si to babo nenechal, keby malo nejako postihnutie a asi ani ja nie :frowning2: a aky bol verdikt zo sona, co sa stalo?
1. říj 2010 ve 13:48  • Odpověz  • To se mi líbí
@kwetinka1 Hlavne nestresuj!!! Môj syn mal rozsirenu panvicku a potom to ustupilo. Pokial odteka moc z oblicky a dieťatko vyprazdnuje mocovy mechur-cikanie,tak je to v poriadku. Niektoré deticky to zvyknú mat zvacsene. Koľko to Ma zvacsene??? Nepytala si sa? Ak by to bolo zle, doktor by ti to povedal. Teraz asi len konštatoval, že ju Ma trosku zvacsenu, ale že je to v norme. To povedali aj mne. Po narodení som hneď žiadala sono obličiek, nakoľko ja mám operovanu a aj môj otec. Simonko je v poriadku. Tak klud:slight_smile:
1. říj 2010 ve 14:43  • Odpověz  • To se mi líbí
@arrett ja mam s oblickami problemy od narodenia, ale stresujem,lebo to ma na 7mm. teraz som volala asistentke do mediferi od doktora Holana a cudovali sa, ze ked som aj brala tabletky v prvom trimestry, ze preco som nesla na genetiku a podobne, ze to su dost silne lieky a do toho aj ta chripka :frowning2:
1. říj 2010 v 15:07  • Odpověz  • To se mi líbí
@kwetinka1 a objednala si sa k nim aj na vysetrenie? verim, ze je to len plany poplach.
1. říj 2010 v 15:08  • Odpověz  • To se mi líbí
@slavkav ano objednala. buduci tyzden vo stvrtok idem....dufam, ze to nic nie je....ale mam strach. doteraz som bola kludna, ale toto ma vydesilo, ze to takto moja lekarka podcenila...
1. říj 2010 v 15:09  • Odpověz  • To se mi líbí
@kwetinka1 verim ti. drzim silno palce. ty chodis na tu nejaku sukromnu kliniku, ci si to uz pletiem?
1. říj 2010 v 15:11  • Odpověz  • To se mi líbí
@slavkav dakujem. trosku to vsetko videsi cloveka a hlavne ked aj pocuje trosku ine nazory od ineho lekara. ale ja to beriem, ze to bude potvrdenie toho, ze vsetko je fajn :slight_smile:
1. říj 2010 v 15:33  • Odpověz  • To se mi líbí
@kwetinka1 tiez verim,ze to bude ok :slight_smile:
1. říj 2010 v 15:42  • Odpověz  • To se mi líbí
@fialka12 ffuu tak to sa pridavam k tím čo papaju všetko to čo aj predtym....mc donald ten mam raz,dvakrat do týždna, rezne, vyprazane veci..... :grinning: :grinning: :grinning: ale samo ze aj zdrave veci jej popri tom..neodpustim si ranajky /co predtym vobec/ pekne desiatu do skoly, vela ovocia, banany,jablcka,hrozno, vela pijem, a polievocky milujem....a tak :grinning:
1. říj 2010 v 16:07  • Odpověz  • To se mi líbí
@kwetinka1 Ale keď to afp testy vyšli v poriadku, morfo je ok, iba tá panvicka.. Hmmm neviem. Neboj sa, bude dobre. Kedy máš další usg? Mali by ti to teraz kontrolovať.
1. říj 2010 v 16:22  • Odpověz  • To se mi líbí
@kwetinka1 aha, budúci štvrtok. Neboj sa moja. Môj mal 6mm zvacsenu. Uvidis, všetko bude vporiadku. O mesiac už bude úplne v norme. Pokial to neni 10mm, je to ok,
1. říj 2010 v 16:24  • Odpověz  • To se mi líbí
@arrett idem na ultrazvuk ale inemu lekarovi. len afp testi nie su 100%. a tie tabletky co som brala v prvom trimestri sa doslova Holan zhrozil, ze co sa s tym nic nerobilo...nevadi. bude babo vysetrene a budem mat vacsiu istotu. teda beriem to tak ze mi len potvrdia, ze vsetko je oki :slight_smile:
1. říj 2010 v 16:40  • Odpověz  • To se mi líbí
@kwetinka1 Jasne že bude všetko ok:slight_smile: Pohlad bruško, povedz mu nech pekne počúva maminku a nech sa panvicka rýchlo zmenší. Držím palceky. Určite sa ti narodí zdravé babo. Pozri, ja som tiež oblickarka, simonko nás tiež v brusku skúšal a nakoniec je všetko ok. Aj u teba bude.
1. říj 2010 v 16:57  • Odpověz  • To se mi líbí
@denne73 a kolko krat a v akych davkach by si mala brat tu nospu?
1. říj 2010 v 16:59  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojte tehulky,konecne je tu vikend :slight_smile: len u nas prsi a je dost unavne pocasie. a este ma aj celu noc male zlostilo :confused: som sa poriadne nevyspala,pritom som nic sladke nemala pred spanim a rano hned sup mi nedalo pokoja. mozno to bude tym pocasim.

@lubinka26 ja si davam pozor na stravu,ale len preto,ze mam zdravotne problemy a je z toho zle. ale teraz jem viac vyprazane,no mne je trebars zle aj zo zleniny a ovocia,takze ja len pekne vyberam. no nezdrave mam tiez rada :grinning: to sa bez toho neda :grinning: :grinning: :grinning:

inac,ja by som potrebovala poradit,ze ci je mozne kupit kalcium. nie syrup ale lieky. hrozne neznasam mlieko a uz to zacina mat nasledky so zubami :confounded: myslite,ze staci brat len tie tabletky pre tehotne?
1. říj 2010 v 18:17  • Odpověz  • To se mi líbí
@sharlotta mne ju dal 2 krat denne.
1. říj 2010 v 18:56  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojte tehulky. Mam na vas taku otazocku : mate niektora skusenost s naplasenim sa? Zlakli ste sa uz pocas tehotenstva, alebo ste poculi, ze to ma nejake nasledky??
1. říj 2010 v 19:02  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@slavetka ahoj...co sa stalo nieco? ci len info?
1. říj 2010 v 19:27  • Odpověz  • To se mi líbí
@alexis13 isli sme neska so psikom a za brankou vysocil taky velky pes a zacal stekat. Nejak som sa zlakla. :slight_smile: A pocula som nejake povery o zlaknuti sa, tak ze ci niekto nema nejaku skusenost. :slight_smile:
1. říj 2010 v 19:38  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@slavetka ja som len pocula,ze tehotne by vraj nemali chodit na cintorin :sweat_smile: vraj budu mat divoke sny :sweat_smile: (co som aj mala,ked som sa z nudy sla prejst na cintorin)
1. říj 2010 ve 20:06  • Odpověz  • To se mi líbí
@slavetka ahoj, ja som tiez len povery pocula, ale skutocnost neviem, aka je. Neviem, ci to moze mat nejaky vplyv, bolo to len chvilkove, tak to by nemalo vadit. Myslim, ze dlhodoby stres je horsi.
1. říj 2010 ve 20:09  • Odpověz  • To se mi líbí
Kočky pridavam foto, mojho aktuálneho bruška v 19 tt, čo vy na to?
1. říj 2010 ve 20:20  • Odpověz  • To se mi líbí
@slavetka ale prosim ta je to blbost keby sme mali verit kazdej takej kravine tak by sme sa tu vsetci zmenili na samanov :grinning:
1. říj 2010 ve 20:20  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek