• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
@slavetka a ake povery? ja som sa asi pred mesiacom tiez vyplasila psa - ktory spoza plotu zacal necakane brechat.
1. říj 2010 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@fialka12 pekne take normalne :wink: zdrave :wink:
1. říj 2010 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@fialka12 peknucke brusko :slight_smile:
1. říj 2010 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavetka joj, ja sa stale zlaknem hocicoho ... ja si myslim, ak to ma mat nejake nasledky, tak to musi byt riadny sok...
1. říj 2010 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
pytala som sa na to dokiho a on mi na to povedal, ze prve 3 mesiace by to mohlo poskodit babatko, lebo sa pri zlaknuti vylucia nejake latky. Ze je to ako ked sa beru nejake lieky pocas tehu. Tak neviem. :slight_smile: Ale mate pravdu, horsi je intenzivny stres ako jednorazove zlaknutie. To asi clovek neovplivni, pride to zrazu a hotovo. Ved keby to vedel predvidat, tak sa nezlakne, nie?? A povera je, ze sa spravi babatku fliacik. :slight_smile: Ale to je tak : jedna babka povedala.......
1. říj 2010 ve 23:10  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@fialka12 pekne brusko, aj ja mam teraz asi take velke. :slight_smile:
1. říj 2010 ve 23:13  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@minnehaha2005 mas pravdu, nebudem mysliet na blbosti. :slight_smile:
1. říj 2010 ve 23:14  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte tehulky,prajem Vám nadherny víkend.Idem vyvešat prádlo a potom na dlhšiu dobu do kuchyne,idem kuchtit,večer k nám príde návšteva.Manžela poprosim nech poupratuje a budeme to mat rozdelene :slight_smile:
2. říj 2010 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
No, ja som dnes sama doma...MM ide kamaratovi na svadbu do Puchova, takze sa vrati ktovie kedy :frowning2: Mna bolia krize, brucho a pipina... :sweat_smile: MM chcel ostat doma, ale som ho poslala, nech ide...
2. říj 2010 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
2. říj 2010 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavkav :grinning:
@slavetka ja sa lakam vkuse...Vcera cestou z NR do BA som sa zlakla 2x tak, ze mi az nohy strpli...Jeden idiot sa zaradil tesne pred nas spoza kamiona bez smerovky, uz som len pozerala do spatneho zrkadla, ci ten za nami stihne ubrzdit....To som rozdychavala asi 5 minut, kym som akosi prisla k sebe... :unamused:
2. říj 2010 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta ahoj.hlavne sa teraz vobec nenamahaj.ked tvrdne brusko je dolezity absolutny klud.vezmi si magnezko a lahni si s vylozenymi nohami-panvou dohora.ja mam tiez take dni ked ma vsetko boli ale potom najdem jednu polohu ked sa mi ulavi.
2. říj 2010 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adui ja aj ked lezim cely den, tak mi tvrdne a ked cely den chodim a nieco robim, tak si to nevnimam. Ale teraz som si okrem magnezka dala aj nospu...tak vyzera, ze je to lepsie...
2. říj 2010 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta u mna je to tiez tak, len nechapem, ze ked som na tvrdnutie lezala pri prvom v nemocke tak nas ani na zachod nechceli pustit. ale ked clovek len lezi tak sa asi viac sleduje a tym to asi bude.
2. říj 2010 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte kocky,ja mam dnes nejaku depku..tak som sa aspon prinutila ist do mesta sa napapat..leby priatel je na dome a uz by mi v tej izbe samej preskocilo..aj maly nejak malo kopka..a ja mam zo dna na den vacsi strach,aby bol v poriadku a aby sa mu nic zle nestalo..uz ma z toho riadna depka chyta
2. říj 2010 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte,

@mafynka - u mňa sa to prejavuje tak, že mi stvrdne a dosť ma to aj bolí. A to kedykoľvek.
2. říj 2010 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Od kolkych rokov moze byt dieta samo v izbe??? Hovorila som teraz so svokrou a ona, ze kdeee, ze od 1 roka, ze aspon tak do 3 rokov...A to akoze uz nikdy nebudeme mat sex, ci co? :confused: Viem, ze tak 1,5 rocne dieta uz zacina chapat o co tam ide...
2. říj 2010 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky

rada bych se chtela zeptat, citite pohyby kazdy den? ja uz nic necitim par dni a zacinam byt malinko nervozni :confounded:
2. říj 2010 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte tehule, nestiham dočitat a neviem či sledujete diskusiu proti znizeniu rodicovskeho prispevku ktora sa tyka vsetkych nas ktorým sa narodi bejbynko. Ak to nesledujete preklikajte sa podpiste elektronicku peticiu na http://www.changenet.sk/?section=kampane&x=499573 . dakujem :slight_smile:
2. říj 2010 ve 14:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta aka zlata :grinning: moj ma dva a spime vsetci spolu v posteli :grinning: a som znova tehu takze :wink: :sweat_smile: veeelmi hlboky spanok hihihi
2. říj 2010 v 15:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta my sme prelozili dcerku, ked mala rok a pol.
2. říj 2010 v 15:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cutce ahoj no ked raz zacali , mala by si citit kazdy den, hlavne ked si lahnes a oddychujes ... uz si aj 22tt to su citelne pohyby ...
2. říj 2010 v 17:29  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cutce Ahoj, ja myslim, ze je normalne necitit pohyby kazdy den, velmi zalezi aj na tom, ako je babatko otocene a do ktorej strany kopka. Pocula som aj, ze ak prave kopka do placenty, tak to vobec necitit. Podla mna nemusis byt nervozna. My mame termin iba par dni po tebe a pohyby veru citim iba velmi slabulinke a iba sem-tam, ani nie kazdy den. Teraz mam vsak ultrazvuk skoro kady tyzden takze vidim babatko veselo kopkat a pri tom ja nic necitim, to ma dost ukludnuje :slight_smile:.
2. říj 2010 v 18:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta - náš Romi spáva sám vo svojej izbe od jeho dvoch rokov. :slight_smile:
2. říj 2010 v 18:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kkiki @pallacinka no uvidime, jestli neco zacnu citit brzy :slight_smile:
@sharlotta ja dam maleho do sveho pokojicku az nebudu muset kojit kazde 2 hodiny :wink: a na zacatku budeme vedle loznice abychom nebudili tatika a az zacne spinkat dele tak pujde do sveho pokojicku a ja zpet do loznice :wink:
2. říj 2010 v 18:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta nad tym som neuvazovala a to mame jednoizbak!!! :grinning: no sak babo pojde na balkon v kociku :grinning:
2. říj 2010 v 18:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta Nas spava sám od troch mesiacov:slight_smile:
No mne dnes tiež kvalitne trvrdne bruško a k tomu krce do nôh. Pravdou je, že po celom dni som si teraz prvý krát sadla. Ak nepočítam zachod. Ach jaj, ale krásny deň za nami:slight_smile:
2. říj 2010 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka a co dobre si papala?? Vzdy je fajn niekam vypadnut, ked pridu depky.. Hlavne ist niekam do spolocnosti, ludia ta vzdy rozptylia, aj ked sa ti moc nechce, ale nakoniec to stalo za to, nie?
2. říj 2010 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta my sme dali nasho prcka do svojej izbicky, ked mal 11 mesiacov, pretoze som velmi ochorela a nechcela som ho nakazit.Cuduj sa svete, odvtedy som ho nemusela kojit v noci, iba cez den, necitil moje mliecko nablizku, mozno sme ho aj vyrusovali,ale kazdopadne sme sa konecne vyspali. Vlastne spi az doteraz sam, bez nejakych problemov, strasidiel, ma rad svoj nocny klud, lahne a vylezie az rano, Vrelo odporucam asi od toho roka. :slight_smile:
2. říj 2010 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mirka0044 tak bola som papat sama..ale dala som si gordon s varenymi zemiackami,co mam moc rada..bojim sa,ze som pred vybuchom,bo vela veci dusim v sebe a nejak na mna vsetko dolieha..plus vela pocitov sa vo mne miesa a neviem ci su opravnene alebo nie..ale potesil ma drobec ..od siedmej do teraz krasne kopka
2. říj 2010 ve 23:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek