• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
@slavetka myslim že je to fakt len povera....i ked možno to o tom prvom trimestri može byt aj pravda ze vačšie zlaknutie može mat nejaky nasledok....ale tak .......ja len viem že by tehotne nemali chodit na pohreby /možno aj to je len povera :slight_smile: /

@cutce čo sa týka pohybov moje babatko sa hýbe teda každučky den, keby nie asi by som bola nervozna.....hlavne vecer v posteli, alebo ked oddychujem pri sedeni alebo ležani
3. říj 2010 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
už sa možem aj ja pochvali ohladom vecičiek babatko...teda s manželom sme kupili zatial len avent sterilizator bol v akci aj so 4 flaškami za 45 euro tak dufam ze to bola výhodna kúpa, ale večer ma mamina nabalila so 4 plnými taškami že už ponakupovala nejake vecičky :slight_smile: tak sme sa vecer vytešovali, plyšačikov 2, deky, odsávaš hlienov, avent ochrana na bradavky a na prebytočne mlieko, dupačky, trička, hrízatko, podbradnik, pieskovisko, drevene kocky a ine vecičky... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
3. říj 2010 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alexis13 tak sa ti to pekne rozrastá :slight_smile:
neviete poradiť niečo na pálenie záhy? už si s tým neviem rady :frowning2:
3. říj 2010 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mimina321 skus si kupit Fatru a aj Maces pomaha. :wink:
3. říj 2010 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mimina321 mozes si dat aj par mandli, alebo neslane a nemaslovene pukance alebo obycajne burizony
3. říj 2010 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alexis13 vdaka za radu, inak ja som studovala podobny odbor, na rovnakej skole.... cize Jozko Golian aj teba strasi? :grinning:
3. říj 2010 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cutce kopanie ani ja necítim každý deň, utešujem sa len tým, že keď som zaneprázdnená, nesledujem sa až tak veľmi a preto ich nevnímam :frowning2:
3. říj 2010 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte baby, bola z vam niektora chora co je tehu? Mna to pekne zdraplo a mam strach o drobca :frowning2:
3. říj 2010 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta
@natalca dakujem fatru pijem,ale že by ju nemali tehule :unamused: dávam si len ked naozaj musím-kočky vyskúšam aj ostatné recepty :dizzy_face:
3. říj 2010 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@matiniki5 mala som zápal moč. mechúra aj moč. ciest a nádchu mám už asi navždy :sweat_smile: :rolling_eyes: :unamused:
nemusíš sa báť,prechladnutie je nebezpečné v prvom trimestri
3. říj 2010 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mimina321 dakujem za odpoved :slight_smile: nevies nevadi ani ked mam zelene sople? zajtra pojdem k doktorovi, len mam z toho stres :frowning2:
3. říj 2010 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@matiniki5 kamaratka, mala tiez silnu chripku v 1. aj 2. trimestri vybrala silne antibiotika, lebo jej tie prve nezabrali a uz ma krasnu 2-rocnu dcerku, tiez sa velmi bala, ale bolo to zbytocne, drzim palce aby to tak bolo aj v tvojom pripade :wink:
3. říj 2010 ve 14:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@matiniki5 Ak mas iba nadchu, nemusis sa bat, ja som ju mala uz dvakrat, hned na zaciatku tehu a teraz nedavno, a este ked som ani nevedela, ze som tehu, som brala aj antibiotika. Prechladnutie je v tehu bezne, imunita je znizena kvoli babatku.
3. říj 2010 ve 14:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte. Som tu prvýkrát a máme spoločný termín február 2011. Som v 22.týždni a tiež jeden deň cítim pohyby, druhý nie. Bola som aj ja nervózna z toho, ale lekar hovoril, ze teraz je to este ok, pretoze bábo váži 400-500g. Ked bude vacsie, tak aj pohyby budu silnejsie.
3. říj 2010 v 15:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natalca jasnačka Jožko nás učil aj mna a je moj veduci =D
3. říj 2010 v 15:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alexis13 :grinning: ja som mala Čanigovú a Jožka aj na štátniciach a oponoval mi diplomovku :grinning:
3. říj 2010 v 16:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
3. říj 2010 v 16:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alexis13 fiiha, tak to uz mas riadnu kopu veciciek. :slight_smile: A pocula si o odsavacke soplikov, co sa nasadi na klasicky visavac?? Sestry si to nevedia vynachvalit. Samozrejme musi byt vysavac regulovatelny, aby nemal silny tah. Je to rychle a vytiahne to soplik az z paty ako sa hovori. :slight_smile: :slight_smile:
3. říj 2010 v 17:45  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte kocky :slight_smile:
@slavetka presne takuto odsavacku soplikov mi vsetky kamosky odporucaju :slight_smile:
@nika444 ahoj a vitaj medzi nami :slight_smile:
3. říj 2010 v 17:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavetka s odsávačkou máš pravdu je super. Má ju sestra a keď je dieťatko väčšie zvládne to aj samo. Sestrin syn si už v dvoch rôčkoch chodil sám odsávať. Iba zahlásil: "mam sopliky" a už bežal.
3. říj 2010 v 18:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@matiniki5 - ja som bola nachladnutá v počas prvého tehotenstva v prvom trimestri. Nebrala som žiadne lieky, len som ležala doma.
3. říj 2010 v 18:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natalca
@pallacinka
@leginca dakujem vam vsetkym za odpovede :slight_smile: dufam aj ja, ze vsetko bude v poriadku s drobcom a robim len zbytocnu paniku :wink:
3. říj 2010 v 18:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
odsavacku na vysavac odporucam - perfektny vynalez.
3. říj 2010 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
babenky, nejako malo piseme :wink: za dva dni iba 3 strany
3. říj 2010 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavkav ....mate link na taku odsavacku, chcela by som ju vidiet, este som o takej nepocula
3. říj 2010 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@minnehaha2005 zajtra sa to rozbehne :grinning:
3. říj 2010 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mimina321 mne pomaha nealko pivo.. :wink:
3. říj 2010 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte babulky, prepacte, ze som sa vam sem votrela. Vo februari sa mi narodilo dievcatko, no a momentalne ponukam oblecenie od 0 - 3 mesiacov. Su to krasne kusky, vacsinou znackove. Ak by ste mali zaujem, poslem fotografie, pripadne pozrite do mojho profilu, niektore veci tam mam vyfotene - ide o oblecenie + zavinovacky - zn. Lodger, 2 x zazracne zavinovacky (odporucam), nosic a fusak do autosedacky v jednom zn. Lodger Shelter, oblecenie - zn. Jacadi, Kenzo, Absorba, Next, krasny overal. Ak mate zaujem, napiste mi do IP. Nechcem na tom zarobit, skor sa toho chcem zbavit a urobit niekomu radost. Vsetky veci su ako nove! Pekny vecer a krasne tehulkovanie :wink:
3. říj 2010 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,

tak me chripajzna pekne zkolila, mam tak ucpanej nos a ja to tak nesnasim :angry:
3. říj 2010 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek