• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
@mimina321 tiez som tu pisala pred par dnami s tym istym problemom a nakoniec mi pomohla studena voda :wink:
3. říj 2010 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pallacinka praveze ja som pocula ze nas chrania vsetky tie vitaminy co berieme :wink: inak ake beriete vy???
3. říj 2010 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@matiniki5 @cutce Hlavne sa nam co najskor vyzdravte, mne pomohol horuci caj a vypotit sa v posteli.

@moniciak Vitaminy urcite pomahaju, ja som citala, ze uplne na zaciatku tehu, ked sa zahniezduje plod, tak sa imunita znizuje, aby ho telo prijalo za svoj. Som si to zapamatala, lebo ma fascinovalo, ake zmeny sa to v nasich telach deju.
Ja teraz uzivam Centrum Materna, no lekarka mi zasa dala nejake nove, ani neviem, ako sa volaju, no mali by mat podobne zlozenie. Co uzivas ty?
3. říj 2010 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pallacinka no zitra jdu k doktorovi paralen a horky caj nepomaha :unamused:
3. říj 2010 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cutce Ach jaj, tak drzim palce, aby nieco co najskor pomohlo. Je to uplne nanic, byt chora, ja som aj pri obycajnej nadche uplne nepouzitelna.
3. říj 2010 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natalca sa mi zda, ze v lekarni ju dostat bez problemov. :slight_smile:
3. říj 2010 ve 21:45  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pallacinka calibrum mami :wink: tak neznasam ked ten moj chodi na tyzdnovky... zase tyzden bez neho...
3. říj 2010 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pallacinka no snad bude mit nejaky doktor volno a vezme me a snad mi da neco co pomuze, no uvidime :unamused:
3. říj 2010 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@moniciak tak tak,aj mne pomáha studená voda,ako by som to pálenie zahasila :dizzy_face:
3. říj 2010 ve 23:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natalca aj ja som ho mala na štátniciach a aj budem na tých ďalších ak tam prejdem :grinning: neni taký ako o nom každí hovori ja s ním vychádzam celkom dobre :wink: /veď treba/
@slavetka :slight_smile: to som ešte nepočula....musim pozreť na nete ako to vyzera, alebo kde to baby kupili?

inak práve chystam idem do nr k dokimu....neviem ci mi dovoli ist na sono kedže som bola minuly mesiac ale chcela by som potrvdit pohlavia ak sa babo ukaze :unamused: pekny den prajem
4. říj 2010 v 06:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alexis13 Ahoj, drzim dnes palce u doktora, aby to sono vyslo a vytuzene dievcatko bolo potvrdene :slight_smile: Pamatam, ako sme obe tajne dufali, ze vsetkych, co nam predpovedali chlapca prekvapime, tak nech to uz na 100% vyjde aj tebe, daj potom vediet :slight_smile:
4. říj 2010 v 07:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj :slight_smile:
dakujem za recepty ako sa zbaviť toho pálenia :dizzy_face: :zipper_mouth:
4. říj 2010 v 07:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cutce - prajem čo najrýchlejšie vyliečenie. :slight_smile:
4. říj 2010 v 08:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cutce skore uzdravenie a ako, malicky sa uz z bruska ozval?
4. říj 2010 v 08:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
aho baby mam taky mensi problem... viete co sa v ustach niekedy spravia take biele skvrnky-afty tak teraz sa mi jeden spravil z vnutornej strany lica a je to dost opuchnute... za normalnych okolnosti si to dezinfikujem propolisom a vodou od zubarky co vsak obsahuje velmi velke mnozstvo liehu tak neviem ci si to zacat liecit doma alebo sa obratit na zubarku... ale pride mi to ako taka blbost tak neviem...
4. říj 2010 v 08:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@moniciak v lekarni maju aj pre tehotne, ale moc to nepomaha teda :frowning2:
4. říj 2010 v 08:32  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kkiki no to som dopadla... asi si budem castejsie umyvat zuby hadam to prejde lebo aj bozkavanie mi sposobuje problemy :wink:
4. říj 2010 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@moniciak mne sa to stane ked zjem broskynu a zle si ju umyjem ... fuj neznasam to , boli to jak svina , inak neni nad tu hnedu vodicku to boli jak svina ale vypali ... len ta by sa nemala ... aj ked v tak malom mnozstve co ja viem .
4. říj 2010 v 08:57  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@moniciak ja to liecim tak, ze si na to silne potriem a posucham solou, tiez sme to s manzelom mali a mamina mi poradila este jednu vec, vit. B tabletku rozkrusit a priamo dat na postihnute miesto, zabralo to do 3 dni u mna aj manzela.
4. říj 2010 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavetka taktiez mne svagrina povedala ze ma 3 druhy odsavaciek soplikov a na vysavac je najlepsia. tak idem pozriet kde ju kupim a za kolko.
4. říj 2010 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte :slight_smile:
vsetkym chorym prajem skore uzdravenie a nam zdravim, nech nas choroby obchadzajuuu :slight_smile:

baby, ja uz par noci vobec neviem zaspat. strasne ma bolia nohy. komplet cele a uz 3 noci chodim do jednej po byte. potom mam malo spanku a asi to moc dietatku neprospieva. mate niektora takyto problem? nie su to krce, ale proste bolest celych noh. :frowning2:
4. říj 2010 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lubinka26 posledne 3 dni aj mna boleli nohy - hlavne lytka a priehlavky - ale to som akurat sama so sebou riesila, ci to suvisi s tehu alebo s mojou trombofiliou. ale cez noc to preslo. zacalo to potom pocas dna, ked som chodila a tak. ale ked teba aj v noci, tak to bude asi ine .. mna v noci nebolia
4. říj 2010 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte baby, vsetkym chorym prajem skore uzdravenie!! Dnes ideme na morfol. ultrazvuk, tak sa tesim!! Hadam bude vsetko v poriadku a uvidime aj pohlavie.. uz sme taki zvedavi!!!
Inak aj ja v noci zle spavam,nohy ma sice nebolia, len krce obcas, ale nemozem zaspat a ked konecne zaspim, treba mi na wc, a potom mi zase hodinu trva, kym zaspim...
4. říj 2010 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Písali ste tu o strese. Včera pocujem mm ako nadava v kúpeľni. Niečo tam robil. Prídem tam so simim na rukách. Krv na stenách, utierakoch, suskach, umyvadle na zemi mlaka. Mm rozrezane 3 prsty, oddelovali sa jedn od druhého. Zimná som "smarila" do postielky, mm odpadol, oči prevratene, triaska.. Ja brucho jak kameň , bolestivy krc, rýchlo som nohy dvihala, nepomohlo. Volam suseda, nieje doma, volam Svokra, ten 112 ...ach jaj. Som potom 2 hodky ešte predychavala tvrdé bruško. Mm zažili prsty v Ružinove, dnes tetanovka. Baby, ten pohľad jak ho trasie na zemi s prevalenymi očami v kaluzi krvi neprajem nikomu. Rchlo som mu tozaviazala, dvihla nad srdce a snáď bude dobre a budú prsteky fungovať. Ešte že je to ľavá ruka.
4. říj 2010 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pallacinka dakujem....prave som prisla od dokiho, on mi povedal ze za sono mimo tích čo su v tehu knižke sa priplaca, tak som sa opýtala na sone a sestrička že nie že šup pozreme sa :slight_smile: bola tam len sestrička tak mi popozerala nechcelo sa prv ukázať ale potom sa otočilo a že no vídíte to krásne kávové zrno :grinning: :grinning: :grinning: ja som to nevedela dobre rozoznať ale povedala ze na 90% to je dievčatko a že chlapec by z toho už nemal byť tak sa tešííííííme :slight_smile:
4. říj 2010 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
aj ja prajem skore uzdravenie vsetkym chorym, uvidime co bude v zime, ked uz teraz sa chripky hlasia
@mirka0044 vela stastia na morfo, aby sa vam babatko pekne ukazalo :wink:
@alexis13 ja som Jozka praveze mala rada a mam doteraz, obcas sa stretneme na nejakej konferencii, pri nas este len zacinal :wink:
4. říj 2010 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett jeminko tak to musel byt teda neprijemny zažitok, ale tak hlavne ze ste v poriadku
4. říj 2010 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: A to co robil?????
4. říj 2010 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natalca aj ja ho mám rada, ale strašne vela ludi na neho nadava, ale k nam bol vždy dobrí ..... :slight_smile:
@alexis13 supeeer, gratulka k dievcatku :dizzy_face:
@arrett a to sa mu ako stalo?
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek