• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
@palesandra zas ale nejake presne odborne rozdiely medzi 3D a 2D neviem ......
my vsak rozhodne na 3D pojdeme v 25.tt. :wink:
4. říj 2010 ve 14:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leginca dakujem. :grinning:
4. říj 2010 ve 14:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepies vitaj pepies!!!! Pozeram,ze konecne nejaka Martincanka!!! Super! Aj ja sa chystam na 3D,ale az po 25.tyzdni,aby sme ho videli uz krajsie a tucnuskejsie :wink:))
4. říj 2010 ve 14:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alienocka dakujem. aj Ty si z MT? davno som nebola na MK a predtym bolo v profile myslim pisane aj mesto, a teraz to nikde nevidim :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. říj 2010 ve 14:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte kocky,.nestiham vas ani citat..idem si rovno lahnut,bo sa na brusko citim dost divne,ale ani opisat to neviem,taky cudny pocit mam v brusku
4. říj 2010 v 15:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepies a kde chces ist na to 3D??? Lebo teraz ich robia na viacerych miestach.
4. říj 2010 v 15:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alienocka pred dvomi rokmi robili len v Heliose, tak sme boli tam, ale neboli sme bohvieako spokojni, nejako extra sa nam nevenovali, tusim za 15 min. sme boli vybaveni.
Teraz chodim na sono do mesta pod Ladoven, vola sa to myslim Centrum rakoviny alebo tak nejako :stuck_out_tongue_closed_eyes: , tam robia najnovsie aj 3D za 50 EUR, staci sa len objednat, pytala som sa, ze kedy mame prist, povedal, ze najlepsie 25.tt.
4. říj 2010 v 15:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte , mozem sa k vam pridat?

tiez mam termin vo februari 2011, ja sa chystam k Dankovcikovi na buduci tyzden 15.10. dufam, ze tam bude priamo on, lebo minule tam bola niejaka lekarka a tvrdila mi ze mam dvojvajecne dvojcata a pritom su to jednovajecne , tak som sa pytala priamo k Dankovcikovi teraz v 20 tt
inac dnes v poradni mi moja gynekologicka povedala aj pohlavie - budu to chlapci :grinning: sa zblaznim ked budu stale pozerat sport s ocinom, :grinning: ale zase je to jedno , len nech su zdravucke babatka

4. říj 2010 v 15:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@felicita2 takze sme tu dnes dve nove, tak vitaj a blahozelame k dvojickam. to je uzasneeee, ze dvojicky. aj ked dvaja chlapci - ale hlavna vec, ze budu zdravi, budu hrat s ocinom futbal :grinning:
4. říj 2010 v 15:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepies ja som bola v Heliose na umelom(IVF),ale bola som spokojna. No tiez neviem kde na to 3D. Viem,ze ho robia tam v tom centre prevencie rakoviny,ale este aj nejaky dr, Grochal a ten,ze je tiez dobry. tak ja uvazujem aj nad nim. A o tom meste mas napisane v pase pouzivatela v lavom hornom rohu hned za Tvojim menom :grinning:
4. říj 2010 v 15:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@felicita2 vitaj a blahozelam!!! A ako si sa dopracovala k dvojickam?? Myslim,ci prirodzenou cestou alebo nie??!!
4. říj 2010 v 15:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alienocka jezis ja som slepa, fakt :grinning:
ano, ja chodim tam do toho centra pod Ladoven, robi tam resp. prevadzkuje to prednosta ženskeho oddelenia, Prof. Danko, ale ten tam je malokedy, ja chodim k MUDr. Bier ... a neviem ako dalej, kuknem doma tehu knizku a pozriem sa, normalne mi vypadlo jeho meno..... Ja som bola trosku sklamana z Heliosu, nie ze by som bola nejaka narocna, no tu kam chodim teraz som spokojna ....... Inac sa urcite spravaju v Heliose ku klientom, ktori idu na umele oplodnenie. Na mna moc velky dojem neurobili. A bola som tam aj na vyberani znamienok.
Ale v Tvojom pripade - hlavna vec, ze sa podarilo, no nie? :wink:
4. říj 2010 v 15:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepies dakujem za privitanie :wink: ved prave len nech je vsetko nadalej o.k.
a ty sa vazne chces nechat prekvapit a nechces vediet co to bude?

@alienocka ja mam dvojky po IVFku , vlozili mi len jedno - sam doki mi povedal, ze nie som stavana na dvojicky , ale priroda to zariadila takto ze sa rozdelili a su to jednovajecne dvojky :grinning:
4. říj 2010 v 15:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@felicita2 vitaj a blahozelaaam!!! dvojnasobne radosti aj starosti. Svagrina ma dievca a chlapca, narodili sa predcasne v juni tohot roku. akurat som v sobotu bola s nimi cely den, tak je hrozne unavena a nevyspata..uz vravela ze keby mali 2 roky ;) :slight_smile:))) ale to ta nechcem vystrasit :slight_smile: ale je to fakt zaberak
4. říj 2010 v 15:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepies asi myslis Biringera. On je v pohode a Danko uz moc nerobi,lebo skor profesoruje ako sonuje :slight_smile:
A ano som rada,ze sa nam to podarilo na prvy krat a este nam ostalo nastastie aj 7 mrazacikov. tak mozem rodiiiit...... :grinning:
Len ,aby mi to vydzalo :wink:
4. říj 2010 v 15:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@palesandra uf, ved si to viem predstavit, ze to bude riadna fuska, uz teraz sa na to snazim pripravit, ze to bude narocne, ale co uz. Ono je to fakt najhorsie kym su take malicke do pol roka , pokial si aj system najdem, ale potom to uz bude lepsie. Aspon dufam :grinning:
4. říj 2010 v 15:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@felicita2 ja som bola tiez na ivf,a doky ma tiez podpichaval,ze mam panvu na vynosenie dvojiciek. Ale dala som si vlozit jedno a ostalo jedno. Tak to asi ma byt. Ale mala som zalozny plan a keby to nevyslo ,tak na druhy krat by som si dala urcite vlozit dve.
Myslim,ze sa budes mat co obracat,ale zvladnes to :slight_smile:
4. říj 2010 v 15:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alienocka aj nam to vyslo chvalabohu na prvy sup, ale mrazacikov sme ani nemali a vajka len 3 , z toho sa 2 podarilo oplodnit , vlozili mi 1 a to druhe ze nebolo na zmrazenie vhodne
4. říj 2010 v 15:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@felicita2 vidis,ale mas dve naraz!!! Teoreticky ti by ti to mohlo stacit,ale ak by si sa pri nich nudila(nahodou) ,tak to este mozte skusit :sweat_smile: :wink:
4. říj 2010 v 15:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@felicita2 chceli sme sa nechat prekvapit, no musela som ist min. tyzden na amniocentezu a ked mi volali ohladom vysledkov, tak mi doktor povedal aj pohlavie ........... Ale zatial neprezradim :grinning: :grinning: :grinning:
Tolko strachu, co sme zazili, este aj samotna amniocenteza je riskantna a kazali mi tyzden lezat - no skuste lezat pri dvojrocnom dietati, ktore je na vrchole obdobia vzdoru :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale sme v poriadku a zdravi, to je hlavne.

@alienocka Ano, Biringer, on je velmi mily a ochotny, robil mi aj amniocentezu, inac normalne sa caka 3-4 tyzdne na vysledky, no ja uz som bola v 20.tt, tak sme si museli zaplatit, aby sme mali vysledky na druhy den. Ale to je jedno, hlavna vec, ze sa nam nepotvrdil Downov syndrom.
A je To je super, ze sa VAM to podarilo. :wink: Neboj, vydrzi Ti to, to si pis :slight_smile:
Mas uz vybrateho nejakeho doktora alebo to nechas na nahodu? Ja zvazujem, pred dvomi rokmi sme nemali vybrateho nikoho, teraz neviem ...............
4. říj 2010 v 15:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alienocka no mne vravel ze si nevie predstavit u mna dovjky, mala som totiz len 44 kg a vyska 160cm - chuducka , utla a ked videl ze su z toho dve , tak som videla ten jeho pohlad ze boooze :grinning: a ja som bola tiez v soku :grinning:
4. říj 2010 v 15:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alienocka ved som dnes povedala manzelovi ked sme sa dozvedeli ze to budu chlapci, ze dievcatko Viktoria moze byt aj neskor , tak na mna kukol ci som normalna :grinning:

@pepies a to ti vysli zle tie tripltesty ze ste isli na amniocentezu?
no viem si predstavit ten stres a strach ci je vsetko v poriadku moja , no si si prezila , no chvalabohu ze je zdravucke babo
4. říj 2010 v 15:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@felicita2 ze 44kg, ja odpadnem, to ja mam skoro raz tolko :wink: ale neboj, zvladnes to. Zo zaciatku to bude urcite narocne, ale to je aj pri jednom dietati a potom ani nebudes vediet ako, sa Ti deti spolu prehraju ......
My budeme mat rozdiel medzi detmi 2,5 roka a tiez sa obavam, ze ako to zvladneme ......
Ale stale si hovorim - len nech sme zdravi ......
4. říj 2010 v 15:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepies s tym vyberanim doktora neviem. Aj som nad tym uvazovala,ale: myslim,ze je to aj dost drahe potom som pocula,ze aj tak to nemas zarucene,ze naozaj pride ten dotycny a nakoniec neviem,ze ako koho by som si vybrala,lebo na kazdeho som pocula aj dobre a zle veci. tak asi to necham na nahodu. No ale pri mojom stasti to dopadne tak,ze tam bude prave ten ,ktoreho neznasam a nevie sa chovat normalne a ludsky k pacientkam. Tak ja ozaj,ze neviem.
4. říj 2010 v 15:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@felicita2 vysiel mi pozitivny skrining na Downov syndrom, pravdepodobnost 1ku 40, poslali ma na genetiku, kde mi zobrali krv a objednali ma na amnio. Paradox je, ze doposial nemam vysledky z krvi z genetiky...... Ale hlavne ze mam vysledky z amniocentezy.
Tak nas vystrasili, ze som preplakala tyzden a nakoniec bolo vsetko ok, robili mi testy aj na dalsie chromozomy a je to ok ..... Odvtedy stresujem, viem, ze to nie je dobre pre dieta, ale nemozem si pomoct .... Este aj minuly tyzden, ked mi robili sono, som plakala, ked mi hovorili, ze je vsetko ok, no darmo, precitlivela tehula :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. říj 2010 v 15:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte nove tehulky...ale nás tu uz je :wink:
čo sa týka toho 3D mne dnes povedali ze najlepsie je to v 26,27týždni.....ja som na tom morfo bola len sa mi zda ze trval kratko tak do 10minut a 3D trva vyse 40 minut mi hovorila sestricka.....tam tiez meraju telicko ci je vsetko v poriadku?? alebo len nahravaju ako a babo otaca a santi?
4. říj 2010 v 15:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@felicita2 jaaj. Ja som si ti zle precitala. Ja ,ze Ti ich chcel vlozit dve. Ale neboj ja tiez poznam take stuplucke zeny a vynosili dvojicky. A uz mas velke brusko?
4. říj 2010 v 15:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepies inak ja mam tiez dost kg,ale nastastie som doteraz pribrala len 2 kilecka! Ale hlavne,ze je vsetko o.k.
No ty si si ozaj prezila. Ja som sa obavala amino,ale nastastie ju nebolo treba. Ale ked musis,tak musis a zvladnes to. Drzim palce!!!
4. říj 2010 v 15:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alienocka ano dost , vraj take ako niektore maju v 7 mes. :grinning:
@pepies to tiez su ti lekari , tak vystrasia tehulky co by mali byt v klude, nie aby radsej preverili niejak este raz test, ale tak stresuju

o.k. na dnes kocim babenky, bolo mi s vami fajn, zajtra sa prihlasim, prisiel manzel tak sa mu idem povenovat - kupil aj kolaciky chlapcekom aj mne :grinning:
4. říj 2010 v 15:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alienocka Praveze ked si vyberies doktora, musis to mat zarucene, stoji to 5000 Sk, neviem, kolko je to EUR :grinning: My vsak mame stastie, ze martinska nemocnica je na vybornej urovni, takze sa nemusime obavat ......... Tiez neviem, ci si vyberieme doktora alebo nie. uvidime ......
Mna pred dvomi rokmi prijimal MUDr. Galo a povedal nam "To ste si teda vybrali dobry cas", lebo som prisla o polnoci a moj muz ho po tejto vete na sale skoro zabil :grinning: :grinning: :grinning: Rodila som 13 hodin, samozrejme som chcela epidural a hoci mi to spomalilo porod, bolo mi to v tej chvili jedno, dala by som si pichnut aj do hlavy, len aby tie bolesti prestali. Rano mal sluzby MUDr. Jamriska, ktory bol perfektny, velmi mi pomohli aj pri tlaceni, Jakub mal 4.060g a 55cm, co je na prvorodicku viac nez dost, tak mi ku koncu hrozil cisarsky, no nakoniec som ten nas zazrak vytlacila. Ale vedeli sme, ze bude velky. Teraz ako druhorodicke mi hrozi este vacsie dieta, tak toho sa velmi obavam, v 20.tt mal nas poklad v brusku 400g, ak to takto pojde dalej, bude mat min. 4.500g a to uz nie je sranda....... Mame v rodine velke deti, tak sa bojim........................
4. říj 2010 v 15:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek