• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
ja este k tej pupoč.krvi..pisala som mojmu profakovi on sa zaobera vyskumami co sa týka kmenových buniek a imunoanalýz a povedal mi svoj nazor ze co zatial pocul ze krv nemusi na 100% pomoct, moze byt zle odobrata, kontaminovana, a ze zatial ze postacuje len do nejakeho veku dietata, takže kedbude dieta starsie neviem 10,15 rokov mozno by mu aj krv pomohla ale nebude mat tolko mg a nebude stacit ta co bola odobrata....je to strasne diskutabilne a fakt cim viac o o tom citam tým som pomýlena, zmatana.....budem sa modlit aby som to nikdy nepotrebovala a krv darujem......a este to ze urcite by si to dal odobrat keby ma taku rodinu kde sa vyskytli vazne ochorenia ako rakovina, leukemia......ale u nas v rodine sa nic take nevyskytlo takze to je dalsie proti.....ach jaj....
4. říj 2010 v 15:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dijefcatko Ja viem že je vo verejnom registri a nemám naň právo ako ti či si to platia. No keby sa niečo stalo, viem že je tam. Keď bude náhodou použitá tak mám smolu, ale ak nie, tak mi ju dajú. Keď si to platis, tak máš 100% záruku že je tam len pre teba a nik iný ju nemôže použiť. Koľko sa tej krvi pouzilo? Sú to mizive čísla. No ak máte v rodine to čo máte, ja by som na tvojom mieste nevahala a zaplatila to. To je môj názor. Poridne je 25000 sk, takze sup na krvicku. U nás nie je žiadne Take riziko, takze darujem.
4. říj 2010 v 16:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepies no Gallo a Jamriska su uz v heliose. Ja sa bojim Žubora to je kus ....... Nic dobre som o nom nepocula a ani nezazila,ked som lezala na 6/3 Ak tohto pana dr. dostanem na porodnu salu ,tak urcite sa mi zastavi porod a vyckam na druhu smenu :sweat_smile:
4. říj 2010 v 16:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alexis13 Presne to čo som dnes ráno pisala. Je to len bohovsky reklamný ťah. A tie "detaily" nezverejnuju. Takze tak
4. říj 2010 v 16:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett baby s tou krvou: tiez neviem,ale myslim,ze ju len darujem. A ked ju darujem a nahodou by ju potrebovalo moje dieta ,tak kolko platim?
4. říj 2010 v 16:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alienocka ano, viem zu uz tam nie su. Jamriska je zakladatel Heliosu, tiez som pocula, ze v nemocnici uz nie je ..... Skoda. Ten mi velmi pomohol.
Takze Zubora sa treba obavat ? Preco? Aj tak si myslilm, ze ked to na nas pride, uz to bude jedno, ci Zubor alebo Nezubor :grinning: :grinning: :grinning:
Ja som mala rodit pri Buocikovi, akurat mu na moj termin vychadzala sluzba, ale nakoniec som 7 dni prenasala a potom sme to uz neriesili.............
4. říj 2010 v 16:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peticia proti znizenie rodičovskeho prispevku. Kto má záujem dá sa to podpísať aj na webe.

http://www.changenet.sk/?section=kampane&x=499573

4. říj 2010 v 16:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nika222 no ja sa musim priznat, ze mne to vyjde akurat tak, ze namiesto 150EUR budem mat 190 EUR, takze si vlastne prilepsim, kedze idem z materskej do materskej :grinning:
4. říj 2010 v 16:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepies jasne,ze Ti to asi bude jedno,ale nanho konkretne by som ozaj nechcela nadabit :confounded:
4. říj 2010 v 16:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peticia je aj za zvýšenie zo 164 na 190 eur :slight_smile: naozaj sa to týka všetkých mamičiek, aj tých ktoré poberajú teraz ten znížený RP.
4. říj 2010 v 16:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alienocka no ja som taky smoliar, ze teraz, ako si mi to povedala, urcite bude mat prave sluzbu. :grinning: :grinning: :grinning:
4. říj 2010 v 16:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
:confounded: @pepies no presne tohto sa aj ja bojim,ze to bude just
4. říj 2010 v 16:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nika222 ja si vlastne prilepsim takže mna sa to netýka :slight_smile:
@alienocka no ak ju darujes je v tom verejnom uschovnom registri a ty sa k nej pravdepodobne nedostanes kedze sa nuschovava pod ziadnym tvojim menom alebo cislom, ale ak by si krv potrebovala je tam dlhsie cakanie na hladanie vhodneho darcu a to sa neplati...teda ak som to spravne pochopila
4. říj 2010 v 16:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
zabudla som sa pochválit :slight_smile: bratrancova zena mi nabalila tri cestovne tasky veciciek pre babatko...plnááá postel, ja ze to pre kolko deti si mi to dala :grinning: :grinning: musim kupit asi skrinu ved maju mi dat este veci svagrina a druha sesterka.... :grinning: :grinning: ale tak aspon ze nemusim vsetko kupovat
4. říj 2010 v 16:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alienocka no tak zadrzime a pockame na dalsieho :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: len ako zistime, ze je to on, ked tito nasi martinski doktori nenosia menovky? dam si to do porodneho planu, ze v pripade sluzby MUDr. Zubora si prosim pockat na nasledujuceho doktora :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
@alexis13 tak to je super, to potesi................. mne ostalo strasne moc veci po Jakubkovi, ale on je augustovy, takze velkostne nam to nebude sediet.
4. říj 2010 v 16:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoojte,zdravím všetky nové tehulky a prajem príjemny večer.
@alexis13 To je super,že si podostávala,máš už aspon čo prat a žehlit :dizzy_face:
@arrett Pekná nová foto Ja by som velmi chcela ist na 4D,aj koli tomu aby sme videli drobca a mozno sa dozvedeli aj pohlavie,ale aj preto lebo tu v UK bol ten morfo taky kratky a este raz chcem počut ,ze je maličké v poriadku.Bude to stát 62eur.
4. říj 2010 v 16:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ach tak by som si dala madarsky guláš s knedlou.Skoda,ze mi nemá kto spravit :unamused:
4. říj 2010 v 16:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tehulky kde máte fotky brušiek?? :sweat_smile:
4. říj 2010 v 16:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte babulky, mala som dnes tazky den v skole. som taka unavena. a potrebujem si este nejake veci pozerat. ako sa mate?
co sa tyka pupocnikovej krvi, nevieme ako sa rozhodneme. ale som skor za dobrovolne darcovstvo. 4 deti je malo na to ako masovo sa to dnes robi. a takisto si myslim ze je to dost o biznise. dufam teda, ze sa rozhodnem spravne.
ja idem na 4D sono do Levic, tiez tak nejako v 25-26tt. chcem aby babo poradne popozerali a aj co sa tyka pohlavia aby sme uz mali istotu.... aj ked to mi je naozaj jedno :slight_smile:
arret si riadne rozvazna ako si to zvladla s manzelom a urobit si kurz prvj pomoci neni odveci. nikdy nevies komu zo svojich blikych mozes pomoct :slight_smile:
vitam nove tehulky :wink: sa nam to tu rozrasta :slight_smile:
som si dnes konecne vybrala svadobne topanky. tak sa tesim. len este stale neviem pre aky uces sa rozhodnut
4. říj 2010 v 18:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denisa287 každa to má asi vo svojom fotobloku stači kliknut na meno a na fotky =D
4. říj 2010 v 18:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alexis13 No to skor bolo pre tehulky bez fotiek... :grinning:
4. říj 2010 v 18:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte vsetky :slight_smile: dnes sme boli na ultrazvuku a vsetko je v poriadku :grinning: babatko bolo znova take aktivne, ze dr mala problem vsetko popozerat takze to trvalo troska dlhsie, ale vsetko vyzera super, sme zdravucky a mame 463gramov :slight_smile: malinke sa krasne usmievalo aj pusinku otvorilo akoby zivalo a potom sa aj akoby udieralo do hrude akoby ukazovalo ake je silacisko :sunglasses: potom vela kopancov ak kotrmelcov predviedlo sa v plnej krase, aj nozicky si prekrizilo a potom si jednu chytilo do rucky a cucalo prsteky na nozickach no proste to bolo super :slight_smile: akurat nam termin zapisali novy o tri dni skor, asi rychlo rastieme :slight_smile:
4. říj 2010 v 18:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alexis13 jeeeej blahozelam aj myby sme uz chceli vediet ale mozem za to ze nam stale ukazuje chrbatik??? :grinning:
4. říj 2010 v 18:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bambulka0406 ja ten odber odmietam lebo je to pre nas financne velmi narocne ale ak by sa dalo tak by som urcite chcela...
4. říj 2010 v 18:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alexis13 tak gratulujem k dievcatku. :slight_smile: :slight_smile: Snad sa aj ja zajtra dozviem. :slight_smile:
4. říj 2010 v 19:59  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte,

vítam ďalšie nové tehuľky. Pekne sa tu rozrastáme - to sa mi páči. :grinning:
4. říj 2010 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kwetinka1 Ahoj nemam to take pestre :frowning2: ale uz sa mi to trochu zlepsilo, tak hned mam lepsiu naladu :slight_smile: v stredu idem do porodne k dokimu, tak som zvedava co mi povie. Budu ti robit amniocentezu? Ja by som to aj prijala, pre moj klud ze je vsetko ok.
4. říj 2010 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nika222 Ahoj tak ja som tu peticiu podporila. Mna to znizenie rodicovskeho prispevku dost nahnevalo, lebo ked si pozriem vyplatnu pasku, kolko za mna dostavali penazi je mi z toho zle. Neviem preco by som mala dostavat rovnako ako niaka cigana co v zivote nerobila...
4. říj 2010 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@matiniki5 Dakujem veľmi pekne, pochopila si základný princíp o čo nám ide :slight_smile: dakujem.
4. říj 2010 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nika222 nemas zaco dakovat, ved mna sa to tiez tyka :slight_smile: Len aby to malo niaky zmysel :slight_smile:
4. říj 2010 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek