• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
@matiniki5 Ale mám, dôležitý je každy podpis. Týka sa to všetkých maminiek a nastavujecich maminiek a tatinkov... Len bohužial nie každy to tak chápe .... :(
4. říj 2010 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@felicita2 ahoj,vitaj, daj potom vediet ako si dopadla :wink:
4. říj 2010 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
dievčatá nitrančanky, neviete náhodou, či v Nitrianskej nemocnici je nadštandardná izba?
4. říj 2010 ve 21:50  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte, tak sme sa dnes dozvedeli u dokt., ze budeme mat chlapceka!! Manzel je samozrejme cely stastny!! Aj mal zazitok, bol so mnou prvykrat na ultrazvuku.. A dostali sme krasnu 3D fotku tvaricky..
4. říj 2010 ve 22:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte baby,
vidim tu kopu novych tvari...resp. novych nickov, tie tvare na fotkach nejak nepribudaju :grinning: :grinning:
@mirka0044 gratulujem ku chlapcekovi :slight_smile:
mne v poslednych dnoch hrozne vykuklo brusko, aj maly zacina nacvicovat brutalne pohyby, ze niekedy nechapem, co dokaze taky maly drobec :slight_smile:

4. říj 2010 ve 22:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mirka0044 ahoj aj ja sa pripajam ku gratulacii k chlapcekovi. Chlapcov bude vo februari naozaj dost :wink:
4. říj 2010 ve 22:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sunny1112 no s tymi fotkami mas pravdu, musime nieco pridat :slight_smile: od kedy citis pohyby? Ja zatial len obcas a velmi slabo a to cakam druhe dieta...
4. říj 2010 ve 22:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@matiniki5 ja som sice citila pohyby skoro, ale velmi nepravidelne, az posledny tyzden dva to zacalo tak poriadne...
4. říj 2010 ve 22:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sunny1112 tak to nejsom na tom tak zle :slight_smile:
4. říj 2010 ve 22:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte kočky, nezačalo niektorej zVás tvrdnúť bruško? som v 22 tt a začalo mi tvrdnúť tento víkend, nie často, asi tak 3x za deň, ale aj tak ma to vystrašilo... dr. ma nechala na pn až do materskej... tak som z toho docela nešťastná...:((
5. říj 2010 v 07:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denisa287 aha tak šup šup tehu bez foto :slight_smile:
@slavetka tak daj potom vedieť čo to bude, a ďakujem velmi sa tešíme že bude dievčatko /teda dúfam dúfam že už z toho nebude chlapček :grinning: /
5. říj 2010 v 08:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@silvika18 čo som najnovšie čitala v teme nitrianskej porodnici sú tam tri nadštandardy. izba za 15€ má len sprchu, je tam tv, návštevy nie sú na izbe možné, izba za 22€ má aj wc, chladničku a mikrovlnku, a na izbe za 35€ môže byť aj partner ale stravu si musí zabezpečiť sám :wink:
5. říj 2010 v 08:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chovancova27 su tu na PN asi 2 dievcata, jedna aj tusim kvoli tvrdnutiu bruska
5. říj 2010 v 08:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ráno bambulky :slight_smile:
tak idem nakuknúť čo nové,prečítam,potom budem musieť behnúť do obchodu :unamused: v tomto počasí sa mi nechce :stuck_out_tongue_closed_eyes:
petíciu som podpísala,no nemyslím si,že nám to pomôže :frowning2: aj ked by sa dalo začať šetriť úplne inde :rolling_eyes:
5. říj 2010 v 08:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre ranko Tehule. Ako to ide? Tuším som dnes začala další týždeň:slight_smile:
5. říj 2010 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nika222 - ja som to tiež podporila a poslala som link kamarátkam, ktorých sa to môže dotýkať.
5. říj 2010 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chovancova27 - ahoj, mne začalo bruško tvrdnúť minulý týždeň - tom som bola v 21 tt a od 1. 10. až do pôrodu som na PN. Treba na to len kľud, oddych a ja beriem 2x denne tabletku magnézia. Mne stačí, že umývam riad, alebo varím a teda pri sporáku stojím viac ako 30 minút a hneď mi bruško začne tvrdnúť. Pri prvom tehotenstve som to vôbec nemala, tak je to aj pre mňa niečo úplne nové.
5. říj 2010 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre ranko! Vyzera to zase na hnusny den vonku... :unamused:
@chovancova27 Mne zacalo tvrdnut v 19tt a tiez ma to dost vystrasilo. Ja som na PN od 25.8. koli inym veciam, ale koli tvrdnutiu mi Dr. predlzila PN-ku. Mne zacalo tvrdnut tak 3-4x denne a potom to bolo coraz intenzivnejsie, az ma tak zacalo boliet brucho, ze som pomaly ani chodit nemohla. Naordinovala som si 3x denne magnezium a 2x denne nospu a je to lepsie. Mojej Dr. som len oznamila, co beriem a ona mi povedala, ze mam brat dalej. Bala som sa, ze ma vykrici, ze si sama ordinujem lieky :sweat_smile: Ale to ja mavam bezne vo zvyku. Internetovy lekar u mna funguje naplno...Magnezium 3x denne sa bezne berie pri tvdnuti bruska a nospa sa berie uz v takych horsich pripadoch. Mne magnezium samotne nezaberalo. :unamused:
5. říj 2010 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte zienky, vidim, ze VAS trapi tvrdnutie bruska, tak drzim vsetkym palce, nech to prejde .........
Ako to vlastne citite, ze VAM tvrdne brucho? ja som nad tym rozmyslala, lebo som mala take zmiesane pocity, ci mi netvrdne, ale to by som citila asi intenzivne, vsak?

Co sa prvych pohybov tyka, ja ich citim uz od 19.t.t. a teraz ma nas zazrak kope tak intenzivne, ze az...... Hlavne rano a vecer a cez den, ked papam :grinning: :grinning: :grinning: je to uzasneeeeeeeeee :wink: Pri prvom tehu som v tomto obdobi citila len take bublinky a tento nas zazrak tam robi asi kotrmelce alebo co :slight_smile:
5. říj 2010 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte :slight_smile:
@nika222 aj ja som sa podpisala, ale by ma zaujimalo, ci ma vyznam aj elektronicky podpis :frowning2:
@silvika18 su tam nadstandartky, ale nedaju sa objednat, ked prides a budu mat volne, mozes tam ist :wink: a ostatne plati tak ako pisala alexis :slight_smile:
@mirka0044 gratulka k chlapčekovi :dizzy_face:
@chovancova27 aj ja som na PN uz takmer od 3 mesiaca :frowning2:
5. říj 2010 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@matiniki5 hned je cloveku veselsie, ked sa citi zdravo. vraj mi uz nemozu robit amniocentezu lebo je na to neskoro.Dufam, ze vsetko bude v poriadku a amniocenteza by bola aj tak zbytocna....ved co uz narobim...ale v kutiku duse mam fakt velky strach....som este zvedava na stvrtkove sono
5. říj 2010 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kwetinka1 myslim, ze na amniocentezu nie je neskoro, mne ju robili minuly tyzden. prepac, ale este nie som v obraze - aky problem VAS trapi?
5. říj 2010 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natalca ahojky, ak mas el.podpis tak môžeš pridať :slight_smile:
5. říj 2010 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kwetinka1 tento stvrtok mas to sono? o kolkej? budeme drzat palce :wink:
5. říj 2010 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepies ja som uz 22 tt :frowning2: a vraj to robia do 18tt hlavne kvoli vysledkom
5. říj 2010 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alexis13
@natalca ďakujem dievčatá :slight_smile:
5. říj 2010 v 10:36  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kwetinka1 ja som bola v 20.t.t., ked mi to robili, vysledky sme mali na druhy den, tak si myslim, ze ak je amnio potrebna, tak nikdy nie je neskoro, podla toho, o co sa jedna .................... Takze urcite to nerobia do 18.t.t.
5. říj 2010 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavkav o 13.00 dakujem. som zvedava co mi povie lekar. len ked som sa tam objednavala, tak som moc nerozmyslala a chcela som morfologicky ultrazvuk a hned mi to spojili s 3D, tak ak sa bude dat tak ten zrusim, predsa namusia babo tolko presvietovat...
5. říj 2010 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kwetinka1 vsetko bude v poriadku, neboj :wink: Moja mama brala tusim dorsifelx a este nejake injekcie od chrbtice, ked este nevedela, ze je so mnou tehotna a ja vyzeram celkom zdravo... :sweat_smile: Tiez ju doktori strasili a ani som nemuslea byt na svete, lebo ju posielali na potrat, ale nasi sa rozhodli, ze si ma nechaju. A dobre urobili :wink:
5. říj 2010 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@silvika18 ty si tiez z NR? alebo tam budes len rodit?
5. říj 2010 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek