• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
@leginca ahoj a na ake vysledky cakas? Teda ak to nieje tajne :slight_smile:
5. říj 2010 ve 14:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte, aj my sme dnes mali morfológiu a všetko je ok, len nám termín presunuli o týždeň neskôr. Je to bežné, presunúť takto termín? Už vieme aj pohlavie, ale ocinko sa rozhodol, že ešte všetkých trošku ponaťahujeme a necháme si to pre seba :dizzy_face:
Pýtala som sa dokyho na pupočníkovú krv, či je to pravda, že bola použitá iba štyrikrát a mnoho vecí okolo toho. Iba sa začudoval, že odkiaľ mám to číslo a povedal mi, že on sám má za posledné obdobie dve pacientky, ktoré pupočník využili (mali uskladnený vlastný), jedna kvôli kosáčikovej anémii a druhá porodila druhé dieťatko pre záchranu jeho staršieho súrodenca. Čiže to číslo musí byť podstatne vyššie (bohužiaľ) ako štyri. A čo som si pozerala ten dotazník, ja darovať nemôžem, takže viac menej je rozhodnuté a ideme uskladňovať :slight_smile:
5. říj 2010 ve 14:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natalca dakujem moc pekne :wink: ......22.10.ma caka ten glukocny test a odbery.....uvidim co to bude za ,,sladky napoj" :slight_smile:
5. říj 2010 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte dievcata :slight_smile:
silno vsetkym gratulujem k OK kontrolam a k zisteniu pohlavia :slight_smile: dufam, ze vo stvrtok si aj ja na monitore najdem pipika :sunglasses:
pupocnikovu krv, ak budem moct, tak urcite darujem :slight_smile:
5. říj 2010 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
niekedy na tom monitore sa ukaze, ze to je pipik.....a nakoniec, je to pupocna snura :slight_smile: hlavne nech je to v poriadku, no nie?
5. říj 2010 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@juzanka77 presne, to je to najdolezitejsie :slight_smile: na ine ani nemyslim, len nech je babo v poriadku. ale v druhom rade nech sa nam krasne ukaze. a ked nie, mam zalozny plan a pojdem v 25-26tt na 4D. nechcela som, ale ked sa neukaze, ja to do 30tt nevydrzim. aj ked uz mam zajednany tyrkysovy kocik :grinning: :grinning:
5. říj 2010 ve 14:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
myslite, ze mozem dat babatku meno, ktore nie je v kalendari? napr. kebyze som chcela Ľubka, ale nie Ľubica, Ľuboslava, Ľubomira atd. ale len ĽUBKA. hm?
5. říj 2010 ve 14:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lubinka26 myslim, ze sa moze. ja som mala na ZS spoluziacku Janku - nie Janu :wink: ja som to tiez zvazovala pri dcere, ale nakoniec som si to nezistovala
5. říj 2010 ve 14:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lubinka26 určite áno, myslím, že Janky bývajú, tak ako píše slavkav :slight_smile: švagriná je dokonca Ľuba v rodnom liste, ale to asi nedopatrením, alebo ja neviem. Oslavujeme však Ľubicu :slight_smile:
5. říj 2010 ve 14:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
mne ked robili prvy ultrazvuk, tak babo mi ukazalo zadocek..... :slight_smile: , na druhom mi povedali, ze je to pohyblive dievcatko.... :slight_smile: a objednala som sa uz aj na 4D, som zvedava co mi este zaujimave povie lekarka...... :slight_smile:
O mojej tehotnosti viem len kratko.......asi tak mesiac..... :wink: a to som uz v 20TT - 21TT...... :slight_smile: nemala som vobec ziadne priznaky.........takze pohodka.........dufam, ze vsetko bude tak hladko prebiehat.........vysledky mame v poriadku, ja aj moje babo..... :slight_smile:
5. říj 2010 ve 14:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lubinka26 urcite ti to zapisu. Meno nemusi to byt vobec v kalendari, len musi take existovat. Kamoska mala podobny problem a zapisali jej malu :slight_smile:
5. říj 2010 ve 14:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dijefcatko @matiniki5 dakujem, potesili ste ma :slight_smile:
@juzanka77 ty koksooo! tak ty si skoro v polovicke a ani o tom nevies :grinning: :grinning: :grinning: a my tu nedockavo cakame den za dnom od sameho zaciatku :grinning: super, ze je vsetko v poriadku. neviem si predstavit ako by to bolo u nas, kedze som bola medzi casom na dvoch svadbach a ani akcii sme nemali malo :grinning: a este k tomu som bola fajciarka, no neviem neviem. a kedy mas PTP? daj si do PASu :wink:
5. říj 2010 ve 14:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@juzanka77 :grinning: ja som vedela od prvého dňa, že som tehotná :grinning:
5. říj 2010 ve 14:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
okolo 20.2.2011 mam predpokladany termin porodu :slight_smile:
5. říj 2010 v 15:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@juzanka77 no teda, to je sranda ,ze si nevedela. my sme sice druhe babo neplanovali, ale ked mi zacalo byvat zle od zaludka a to priserne nechutenstvo, zacala som tusit :slight_smile: To si nemala vobec ziadne priznaky? :grinning: :grinning:

No ako pozeram, tak zatial asi vedu chlapci, my uz tiez vieme, hoci sme nechceli, no vo vysledkoch z amnio to tam stoji cierne na bielom :grinning: Ale hlavne ze sme ok :grinning:
5. říj 2010 v 15:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@juzanka77 vytvor si pas a dam ta do tabulky, alebo mi posli udaje do IP, tu je nasa tabulka, mas tam aj udaje, ktore si priebezne doplname :wink:
http://www.modrykonik.sk/fotoblog/natalca/album/februarovky-unorovky-2011/5586275/
5. říj 2010 v 15:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natalca ani my niesme v tabulke, pridas nas tam? :slight_smile:
5. říj 2010 v 15:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vobec ziadne priznaky...... :slight_smile: este aj menzes som mala v pohode........ :slight_smile: dufam, ze aj porod mi prebehne tak hladko ako prve mesiace tehotnosti :slight_smile:
5. říj 2010 v 15:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@juzanka77 waw - a uz kramy nemas? ci vlastne ako si na to prisla?
5. říj 2010 v 15:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@juzanka77 dobreee, este aj bez menstruacie :grinning:
inak aj ja mam kamosku, ta sa to dozvedela az v 6. mesiaci. ona bola profesionalna karateristka a vobec ale vobec to ani netusila (prvykrat sa vyspala s priatelom a otehotnela). chodila na zapasy, trenovala s chalanmi, dokonca stahovala posilnovnu a ma krasneho zdraveho synceka. je to az neuveritelne.
inak, ked tak pozeram spatne, ani ja som nemala ziadne priznaky, akurat, ze mi neprisla mrcha. to bolo asi vsetko. druhy trimester je uz horsi :frowning2:
5. říj 2010 v 15:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
mozes si aj mna pridat do tabulky :slight_smile: :
Vek: 32 (zapar kristove roky) :slight_smile:
Bratislava
dievcatko - Vladimira
TP: 20.2.2011
Bratislava - nemocnica Antolska
5. říj 2010 v 15:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavkav teraz uz nemam kramy :slight_smile:
5. říj 2010 v 15:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
5. říj 2010 v 15:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@juzanka77 a aj ti povedala dr. preco si mala M.?
5. říj 2010 v 15:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
5. říj 2010 v 15:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@juzanka77 btw. mas podobny TP ako ja a tiez sa chystam rodit na antolskej :wink: sa mozno stretneme
5. říj 2010 v 15:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
super info tabulka :slight_smile:
5. říj 2010 v 15:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natalca dakujeme :wink:
5. říj 2010 v 15:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
:slight_smile: parada.......bratislava je mala :slight_smile: ....chystas sa aj na nejaku pred pripravu porodnu a omrknutie nemocnice?
5. říj 2010 v 15:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek