• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
@natalca rozmyslala som, ci by nebolo lepsie nas zoradit podla PTP :stuck_out_tongue_closed_eyes: ci nie? mala by si s tym vela roboty? :sweat_smile:
5. říj 2010 v 15:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavkav @juzanka77 mozno aj so mnou sa stretnete na antolskej, lebo uz si pripravujem plan ako by som to chcela skratit aj o 2 tyzdne :slight_smile:
5. říj 2010 v 15:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@juzanka77 no ja som zo SC a kedze uz mam jednu dceru a manzel zacal od piatku robit 100km daleko, tak na pripravu mi zial nevyda ... a omrknut nemocnicu nepotrebujem, bola som tam aj s 1 dcerou :slight_smile:
5. říj 2010 v 15:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavkav vsimla som si, ze tu uz jedno sympaticke dietatko mas presnejsie dievcatko.....takze by bolo fajn, mat taku skusenu maminu v blizkosti :slight_smile:
@matiniki5 a to ako? ci na dohodnutu sekciu?
@juzanka77 skusenu ... uff, ja si momentalne pripadam ako prvorodicka - uz sa mi to zda strasne davno vsetko :slight_smile: ale ked budem vediet poradit, rada poradim :wink:
5. říj 2010 v 15:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavkav vela sexu, pit tonik a caj z ostruzliny malinovej. Uvidime ci to pomoze :slight_smile:
5. říj 2010 v 15:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@matiniki5 aj tonik pomaha? takze ratame aj s tebou :slight_smile:
5. říj 2010 v 15:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
uz sa zobudil krpec, musim padat. Majte sa krasne a pekny zbytok dna :slight_smile:
5. říj 2010 v 15:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavkav zevraj preto sa nema pit v tehotenstve, lebo moze sposobovat stahy maternice. Nakonci sa zevraj uz moze :slight_smile:
5. říj 2010 v 15:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
5. říj 2010 v 15:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavkav vravis, ze vsetko ako prvorodicka? :slight_smile:
@matiniki5 a to preco chces vyvolat skor? nie je pre babo lepsie, cim je u nas dlhsie? hm?
inak o tom sexe som pocula a zevraj kto vela pred porodom sexuje, porodi ovela rychlejsie :wink:
@juzanka77 skoro vsetko :slight_smile:
5. říj 2010 v 15:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lubinka26 no to uz by som sa v poslednom mesiaci aj bala, tolko sexovat :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: este chodenie po schodoch hore dole sa odporuca, ale tiez si myslim, ze dietatku je najlepsie v brusku, pokial sa da. Ja som tyzden prenasala, tak urcite budem aj teraz, kedze v nasej rodine sa rodia velke deticky :grinning: :grinning: :grinning:
5. říj 2010 v 15:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavkav a mas dobre skusenosti s porodnicou na Antolskej ked aj druhy porod tam chces absolvovat? :slight_smile: Je tam dobry personal?
5. říj 2010 v 15:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natalca jeeej, super, aj ja som tam :wink:
5. říj 2010 v 15:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
tiez som za to, ze co najdlhsie bude babo v brusku, tym lepsie. ale musim sa priznat, ze som rozmyslala nad tym, aby som porodila aspon o tyzden skor, lebo do 18.2. je vodnar a potom su ryby. a ja mam PTP 24.2. :grinning: :grinning: :grinning: ale uz ma to preslo :sweat_smile:
a matiniki ma na to asi svoj dovod. mozno nam ho povie :slight_smile:
5. říj 2010 v 15:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lubinka26 neviem ci sa to oplati zoradovat podla TP, tie terminy sa aj tak stale menia, kazdopadne ju este upravim aj sprehladnim, uz sa nezmestime len do troch tabuliek, ale pokojne sa vyjadrite aj ostatne, ked ju uz budem upravovat, nech urobim vsetky zmeny naraz :wink: :sunglasses:
5. říj 2010 v 16:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lubinka26 clovek nikdy nevie, kedy to na neho pride, moze sa stat, ze to bude aj v januari, to je tazko povedat dopredu. :unamused: a tej z nas, ktorej to vyjde presne na termin, tak tej uz teraz blahozelam :grinning: :grinning: :grinning:
5. říj 2010 v 16:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natalca tiez si myslim, ze tie terminy sa stale menia. A mozes si kludne dopisat moj vek - 31 :grinning:
5. říj 2010 v 16:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepies zapisane :wink:
5. říj 2010 v 16:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natalca super, dakujem, neskor doplnim aj pohlavie a meno :grinning:
5. říj 2010 v 16:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
idem ja do stavu offline tehulky-februarovky :slight_smile: ......pracujem v kniznici....a zacinaju sa chodit zapisovat vysokoskolaci :slight_smile: takze mensi frmol...... :wink: majte sa pekne zatial....papapappa :slight_smile:
5. říj 2010 v 16:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
aj ja frcim, pekny zvysok dna vsetkym tehulkam :wink:
5. říj 2010 v 17:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte tehulky. Bola som na morfologickom sone u doktora Cunderlika. Bol uzastny. Ukazal mi kazducky kusok babatka. A ked som pocula tlkot srdiecka, tak som to uz nezvladla a rozplakala sa. :grinning: . Bola to nadhera. A teda hlavna vec bola, ze je vsetko v poriadku. :slight_smile: :slight_smile:
5. říj 2010 v 17:03  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@juzanka77 vladimira to je nadherne mojmu snubencovi sa bude pacit on je totiz vladimir ale mam take tusenie ze to bude chlapec... tak uvidime ci tusim spravne :wink:
5. říj 2010 v 17:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte tehulky :slight_smile: ja mam konecne cas aj tu nakuknut. vcera sme mali tolko toho,ze doma som uz len spala. uz mate vsetky po scane? nas to este len caka za nejake dva tyzdne,tak sa uz tesime :slight_smile:
neviem ako vase v bruskach,ale to nase je take divoke od vikendu,ako som pustila macka uska :grinning: :sweat_smile: a neda mi spat vecer,lebo to zacne vystrajat :sweat_smile:
5. říj 2010 v 17:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavetka gratulka ku kontrole :wink: :dizzy_face:
5. říj 2010 v 17:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hrozienko11 takze mas fanusika macka uska v brusku :grinning: :dizzy_face:
5. říj 2010 v 17:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek