• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
Ahojte kocky,prisla som vas len pozdravit
6. říj 2010 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natalca a preco je Tvoj doktor proti epiduralke pri prvorodickach? ja som mala pri prvom epidural, strasne mi to spomalilo porod ale to, ako ma to oslobodilo od bolesti, ktora sa nedala vydrzat, to sa neda ani opisat.
Takze tento krat chcem tiez jednoznacne epidural a samozrejme muza pri porode, bez neho by som tam bola stratena, ved som rodila 13 hodin..... :unamused:

Babenky hlavne sa nestresujte porodom, hlavne nie teraz, ako hovori moj doki - netreba sa bat, treba mat respekt. :wink:
ja som sa ako prvorodicka tak strasne bala, ze som nedokazala ani pozerat Ordinaciu v ruzovej zahrade, pretoze v kazdej druhej casti rodili. Ten strach je prirodzeny, pretoze neviete, co VAS caka .......... Ja som bola taka rada ze tyzden prenasam, ja som si vlastne ani nechcela pripustit, ze idem rodit, no keby ste videli, ake som mala brusisko - pribrala som pocas prvu tehu 25kg :grinning: :grinning: :grinning: Teraz sa nebojim - zatial :slight_smile:

Co sa nadstandardu tyka, neviem, ako je to v inych mestach, ale v MT stoji maly apartman 100 EUR / noc, velky 135 EUR, epidural je 100 EUR a otec pri porode 35 EUR........ Vyber doktora 170 EUR.
Su to riadne palky ..........
Ja som prvy krat nadstandard mala, ale teraz sa mi zda 4000 Sk za nadstandardnu izbu vela :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Viete mi povedat, ako je to v inych mestach - nech porovnam........ Vdaka :wink:
6. říj 2010 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@Sharlotta :slight_smile: To je zaujimave, ze by si chcela z Ba prist rodit do PO. Mna niektory dost odhovaraju aby som sla hoci kde inde len nie do PO aj ked nejake realne dovody mi nikto nepovedal. Ale myslim, ze sa nebudeme "trepat" niekde do Ke zvlast ked v zime nikdy nevies aka snehova kalamita ta caka. Inac mame rovnaky termin tak to by sme sa mozno aj stretli :slight_smile:
Kocky nepoculi ste nejake ohlasy na kociare Chicco Trio Tour4? Celkom sa nam zapacil, teda aspon z toho co sme doteraz mali moznost realne vidiet a nasli sme ho za celkom dobru cenu tak zvazujeme. Len nemam nejake info od okolia co do kvality a pod. tejto znacky.
6. říj 2010 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta
@pepies doki hovori, ze prvorodicka nevie potom tak dobre babo vytlacit, preto je proti, ale ja tiez zvazujem o epi aj napriek tomu a ze v NR si musim hladat anesteziologa sama.
V NR stoji nadstandart 22€ (sprcha, WC) alebo 15€ len sprcha, mm byt na izbe nesmie, ani navstevy nesmu chodit na izbu, je na to specialna miestnost, pritomnost mm pri porode stoji 16,60€, epiduralka neviem
6. říj 2010 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
6. říj 2010 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leonard2002 juuuuuj, dalsi zdravy chlapcek. gratulujeeeeeem :slight_smile: budem drzat palce, hoci neviem comu :sweat_smile:
@sharlotta vaaau, ty mas akeho dobreho dokiho :slight_smile: tak drzim palce :slight_smile:
6. říj 2010 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
no takze v novozamockej nemocnici epi nedavaju, nemusim sa teda trapit nad otazkou ano ci nie :grinning: ja sa ani nebojim toho samotneho porodu ako toho, ci budeme obaja potom ok. a uz sa neviem dockat. kazdy mi hovori, ze si mam tehotenstvo uzivat, ale ja uz chcem mat babo pri sebe, nie v sebe. asi som ina :astonished:
6. říj 2010 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavkal ten Chicco Trio Tour 4 ma hrozne mala kolieska, takze nie je do terenu, skor mestsky kocik, tiez sa mi zda, ze vajicka Chicco su jedny z tych mensich. Ale zalezi na tom, co hladas. Ak hladas do terenu, odporucam ucite velke nafukovacie kolesa, najlepsie trojkolku alebo aj 4 vacsie kolesa. Inac Chicco je dobra znacka, len fakt zalezi na tom, co hladas ....... Rozhodne su aj lepsie znacky, teraz sa da dobre kupit aj z druhej ruky. Chicco ma dobre skor golface, ktore su vhodne od 6-tich mesiacov.
Ja kedze som z MT a mame tu dlhu zimu a hory naookolo, jednoznacne nejaky terenak......
Teda nechcem sa robit mudra, ale my sme vystriedali asi 5 kocikov, pretoze pri prvom dietati som si pri kupe vobec nevsimala napr. kolieska, parametre vanicky a autosedacky, vahu konstrukcie a pod.

Mne padol do oka tentokrat Mutsy Transporter:
http://dino.sklep.pl/nowy/mutsy-transporter-2010-stelgondspac-cabrio-kurier-gratis-p-7571.html

Co poviete nan?

6. říj 2010 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natalca ano, to je pravda, ze nic necitis, ale mna doktori a sestricky naviedli na tlacenie, pri kazdej kontrakcii Ti povedia, kedy mas zatlacit.......... Je pravda, ze epidural spomaluje porod, hlavne u prvorodiciek, ale ja by som si dala pichnut aj do hlavy, len aby tie bolesti prestali.
Tak to kukam, ze v MT mame riadne palky, ked rodila moja segra, apartman v MT stal 1500 Sk / noc, potom to zvysili ...
V MT mozu aj na "normalne" izby chodit navstevy a muz tam moze byt od rana do vecera, na kazdej izbe je sprcha, WC na chodbe, cele oddelenie je krasne, rekonstruovane, tak preto tento krat asi nechcem nadstandard. Neviem, zda sa mi to vela - 3000 Sk / noc .......
@lubinka26 len si uzivaj tehu, lebo potom sa uz nezastavis - dookola ten isty kolotoc - kojenie, prebalovanie, kupanie, plakanie, plakanie, plakanie, plakanie :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: zaciatky su tazkeeeeeeeeee, viem, o com hovoriiiiiiiiiiim :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. říj 2010 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavkal no, na presovsku porodnicu som tiez uz kadeco pocula, ale ja by som mala urcite vybaveneho doktora...Ale aj tak sa mi zda, ze v BA je to pre mna pohodlnejsie. Na Antolskej si ani nadstandard nemusim platit, izby su v pohode aj tak a lekari a sestricky su mili. Mama chce prist sem este pred porodom a chcela by som, aby ostala aspon tyzden-dva po porode, tak uvidime, ci ju pustia z prace. Inak my budeme kupovat kociar z Bardejova, aj moj brat kupili Dor Jan Prestige 2010 a ta pani tam je velmi mila a ten kociar vyzera byt dobry a nie drahy. Takze my uz sme viac-menej rozhodnuti. Poslem ti do IP adresu.
6. říj 2010 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natalca dakujem :slight_smile:
@pepies no prave ze skor do mesta hladam a hlavne nieco lahke kedze to budem musiet nosit aj po schodoch :frowning2: a co by mi voslo do vytahu. Inac ten Mutsy vyzera tiez dobre. Len ja to potrebujem vydiet na zivo :( Takto len z obrazkov by som nedokazala kupit a bohuzial v PO je velmi maly vyber, este mozno Ke ale vela sa opakuje to iste.
6. říj 2010 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta Super dik. A maju aj niekde na webe ze co vsetko predavaju, ake znacky?
6. říj 2010 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
6. říj 2010 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavkal ak hladas mestsky, tak potom ten Chicco je v pohode. Do vytahu sa zmestia uz teraz vsetky kociky, aj my potrebujeme taky do vytahu ....... Mutsy som nazivo este nevidela, ale kamoska ho ma, tak sa ho chystam omrknut.
Inac cez tento polsky netovy obchod sa da super nakupit, tento Chicco stoji u nas cez 620 EUR, v Dino stoji trojkombinacia 470 EUR :wink:
http://dino.sklep.pl/nowy/trio-tour-4-chicco-spacgondfotelikbaza-kolor-97-wysylka-24h-p-8165.html
Inac ak mate nejake otazky ohladom kocikov, kludne mi ich adresujte, moj muz hovori, ze by som sa mala zamestnant v nejakom detskom obchode :wink:
6. říj 2010 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta Ten Danny Sport je dost tazky, ma az 15kg, ale vsak 100 ludi 100 chuti :grinning:
6. říj 2010 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepies No ja som ten chico nasla v CR za 460 s postovnym na SR takze uplne v pohode. Z tych cien co su na slovensku tak to je neskutocny rozdiel fakt.
6. říj 2010 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepies Nasi to boli omrknut a mama vravela, ze je v pohode, ze nie je taky tazky. Skusala som aj tu v BA 15kg kocik a neprisiel mi taky tazky... Najprv som mala predstavu, ze chcem tak do 10kg, ale ked som si urobila prehlad, tak som zistila, ze do 10kg su len take sportove kociky a mne je komfort mojho dietata prednejsi. Ale viac som za tie Kvety...Ten Danny sport sa mi paci viac-menej len koli tej latke cervenej s bielymi kvetmi. :slight_smile:
6. říj 2010 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Inak moja mama sa zalubila do tohto http://www.svetkocikov.sk/kociky-tako/366-warrior-jeans.html
Ale na to ja som dost konzervativna... :sweat_smile:
6. říj 2010 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
caute vsetky ktorych sa to tyka ak chcete podpiste tuto peticiu o zachovanie povodnych rodicovskych prispevkov http://www.changenet.sk/?section=kampane
6. říj 2010 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavkal tak to je super, ta cena :wink: no ja by som rozhodne tiez nekupovala kocik na Slovensku, su tu neskutocneeeeee ceny. ja budem potrebovat aj surodenecky, tak sme kupili nedavno takyto:
http://www.bobowozki.com.pl/product_info.php?products_id=659&
Rozmyslam, ze kupim tasku pre novorodenca a supnem ho tam a bude pokoj :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
6. říj 2010 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja budem mat tento v tyrkysovej farbe :sunglasses: este rok v zaruke za 150€ :slight_smile:
http://www.youtube.com/watch?v=5AqhWILKNFM
6. říj 2010 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta jasne, v pohode, ved najlepsie je, ked si ho vyskusas nazivo a podstatne je, ze Tebe vyhovuje. :wink:
6. říj 2010 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lubinka26 ten ani nepoznam, ale vyzera dobre, a tyrkysovu milujem. :wink:
6. říj 2010 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepies no z tych novych kocikov v cene do cca 340€ je najlepsi. aspon co som citala recenzie. ma velmi velku vanicku, najvacsiu z tejto cenovej relacie a aj je podla mna velmi pekny. akurat, ze so sportovou castou nie su vsetky maminky spokojne. ale zasa, ze vajicko je v pohode :slight_smile: nemozme chciet vsetko za taku cenu a ja si aj tak chcem neskor kupit novy sportovy kocik :slight_smile: a este sa mi podarilo najst par mesiacov pouzivany a za super cenu. a ja tiez milujeeeem tyrkysovu farbu :slight_smile:
6. říj 2010 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lubinka26 teda ta cena je fakt bezkonkurencna, kde sa ten kocik vyraba? :grinning: kuknem ho ......
No my praveze sportovu cast ani nepotrebujeme, potrebujeme hlavne vanicku a autosedacku a potom uz bude v surodeneckom alebo v golfaci.......
My sme mali prvy kocik Quinny Speedy SX, boli sme max. spokojni s vanou a autosedackou, maly bol spachtos a do 9-tich mesiacov nam spaval vo vanicke a vajicko sme vyuzili cca do roka. So sportovou castou sme moc neboli spokojni, ale predala som celu 3-kombinaciu a kupila som golfac Chicco Multiway, ten je super do mesta.
Tu je ten Quinny Speedy SX, da sa kupit dobre aj zdruhej ruky, ja som ho predala za 400 EUR a bol ako novy:
http://dino.sklep.pl/nowy/speedi-sx-2010-fotelik-cabrio-maxi-cosi-podwspacfotelik-p-5494.html

6. říj 2010 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepies no je vyrobeny v Polsku ako vsetky v tychto cenach. tu je o nom tema
http://www.modrykonik.sk/forum/tema/kocar-camarelo-q-12/?page=1
ja som to vsetko precitala :grinning: a tak isto o kocikoch Bexa B3,B4 a DorJane. toto boli moji favoriti. ale nakoniec som sa rozhodla pre Camarelo Q12. je naozaj krasny a ma strasne vela veci ako tie drahe kociky. neviem, ci sa da kupit bez sportovej casti. skus pohladat :slight_smile:
6. říj 2010 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepies a este som nasla jeden tu v bazari, taky pistaciovo-zeleny. kocka ho ma tiez este vyse roka v zaruke, tusim a chce zan 270€. skus pozriet.
6. říj 2010 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta pekne kociky - aj cena je prijatelna
6. říj 2010 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
neviem ci mozem, ale tak skusim. tento a zaruka je do 4/2012 a podla mna by este isla dole s cenou.keby som nemala ponuku na ten tyrkysovy, tak beriem tento :wink:

http://www.modrykonik.sk/bazar/kociky/qzxg/camarelo-q12/
6. říj 2010 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lubinka26 diky, kuknem. Tu znacku nepoznam, ale ved aj polske veci su kvalitne. No za tu cenu nech je aj sportova cast ...... Vsak potom ho aj tak predam. :wink: Ked ho ukazem muzovi a zbada cenu, hned ho bude chciet ist kupit. :grinning:
6. říj 2010 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek