• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
@slavkav Mne uz druha predavajuca povedala, ze nech pocitam, ze ten kociar bude tak na pol roka a ze potom si aj tak budem chciet kupit buginu, lebo je lahsia...A potvrdila mi to aj kamaratka, co ma 2 deti. Takze ja nevidim dovod, preco by som mala vrazat tazke prachy do niecoho, co budem pouzivat 6 mesiacov, pripadne rok...
6. říj 2010 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta aha, tak ja som buginu nemala :slight_smile: my mame hlboky po dcerke - tu velku polsku opachu - ale ako hlboky ok. ale ako sportak dost zle - tak kupim asi z druhej ruky PP centro - ten som tesne pred tymto tehu predala.
6. říj 2010 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta s tou buginou suhlasim. a myslim, ze v nasom pripade to bude aj skor, pretoze budeme rodit vo februari a uz o 4 mesiace cez leto si moze babatko lezkat pekne v bugine .......
Odporucam potom Chicco Multiway, stoji novy okolo 130 EUR a nevieme si ho vynachvalit. Jediny kocik, ktory som este zatial nepredala ...... :wink:
http://www.kocikovo.sk/product/chicco-multiway-akcia-864/
6. říj 2010 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepies my sme ho mali tiez :slight_smile: ale predala som
6. říj 2010 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavkav tak ten jediny som nepredala :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: zatial

nedavno mi padol do oka mestsky Bugaboo, ale ked som zbadala cenu, tak ma to preslo:
http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=9178768&tab=4
6. říj 2010 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepies ale mm s nim bol spokojny :slight_smile:
6. říj 2010 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepies My sa v juli chystame do Chorvatska, tak asi budem pouzivat vajicko. :unamused:
6. říj 2010 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
kocky, zajtra mi budu konecne :grinning: robit morfologicky. mate nejake grify, ze co jest, aby dieta nebolo moc aktivne, popripade nespalo :sweat_smile: idem na 11tu, takze neviem, ci vobec nieco do seba dostanem z nervov a este sa chcem spytat, ci ma plny/prazdny mocovy mechur vplyv na viditelnost ultrazvuku :slight_smile:
6. říj 2010 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lubinka26 nieco sladke - napr. cokolada by sa vraj mala zjest :wink:
6. říj 2010 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
fuu, ja lubim len horku,dufam, ze ma nezapecie :grinning: dakujem za tip a to bude hned 2v1. zevraj je dobra aj na nervy :grinning:

je tu este niekto kto nebol na morfologickom?
6. říj 2010 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta vo vajicku sa neodporuca mat dlho babatko, malo by byt skor vo vodorovnej polohe. :grinning:
@lubinka26 zajtra drzime palce :slight_smile:
6. říj 2010 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lubinka26 no vidis - to ma ani nenapadlo :grinning:
6. říj 2010 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepies tiez som to niekde citala, ze max. 2-3 hodinky.
dakujem velmi pekne, toto cakanie je pre mna neuveritelne utrpeniee :cry:
6. říj 2010 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepies tak cely kociar asi k moru trepat nebudem...ci?
6. říj 2010 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta to si chcela brat len autosedacku? no ja by som isto brala kocik. ci len kontrukciu a vajicko? ja by som urcite brala.
mate v chorvatsku nieco osvedcene? aj ubytko? my sme tam este neboli, ale laka nas to tam.
6. říj 2010 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta ako chces, nechcela som TA urazit :slight_smile: len si neviem predstavit, ako budes mat cele dni babatko narvate vo vajicku, ani sa to neodporuca, no je to samozrejme kazdeho vec, opakujem, ze sa nechcem robit mudra
6. říj 2010 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
baby ja som z noci na den ochorela, a lezim v posteli s antibiotikami...
6. říj 2010 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepies ja som sa neurazila, ja sa pytam, o detoch nic neviem, ani neviem, ako vyzera take 5 mesacne dieta :sweat_smile: A neviem, ako take male dieta "funguje" na takej dlhej ceste.

@slavkav samozrejme, ze chcem brat vsetko, ale tym "k moru" som myslela akoze na plaz...My chodime asi od '97 stale k tym istym ludom, uz ich mame ako rodinu. Toto leto som jedine vynechala, lebo som nemohla nikam cestovat, len doma lezat s vylozenymi nohami. Ja to tam milujem...takze..ak mi to situacia aspon trosku dovoli, tak idem . :wink:
6. říj 2010 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta ahaaaaaaaa :grinning: no vidis, to mi nedoslo :slight_smile: a ti vasi znami nemaju aj nejaku www stranku?
6. říj 2010 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@minnehaha2005 uff, skore vyliecenie. vsak u vas by uz malo byt teplo, ci nie?
6. říj 2010 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta to je v pohode :wink: urcite budes potrebovat aj vanicku alebo skor sportovu cast a autosedacku. nemozes mat malicke cele dni vo vajicku. 5-mesacne deti este ani nesedia, tak babatko si bude pekne lezkat vo vanicke alebo kludne mozes uz vyuzit aj sportovu cast, hoci sa odporuca az od 6mesiacov.
My sme boli prvy krat na dovolenke, ked mal Jakub 10 mesiacov a nic ine sme nerobili, len sme dookola kojili a uspavali, ja som mala uz vtedy golfac, lebo maly uz sedel aj lozil.
A kam chodievate? my sme sa pred 2 tyzdnami vratili z Baska Voda a bolo super. chceme ist aj bud. rok, no muz nechce o dovolenke s dvomi malymi detmi ani pocut, to iba ja som asi taka sibnutaaaaa :grinning:
A na plazi moze spinkat babatko pekne v kociku, vajicko by som zobrala len vtedy, ak by som chcela pre neho nejaku zmenu, aby sa nenudilo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
6. říj 2010 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lubinka26 Ja idem až v piatok, takže tiež si ešte počkám :cry: No sú to nervy....
6. říj 2010 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@minnehaha2005 pekne :frowning2: tohto sa bojim aj ja, ze kdekolvek teraz mozem chytit napr. chripku, v obchode, v robote :angry: ale ty asi nemas chripku, ked ti dali antibiotika. co ti je? prajem skore uzdravenie :slight_smile:
@fialka12 to ti veriiim :unamused: keby som nepresla k inemu dr., tak idem az o tyzden vo stvrtok.
6. říj 2010 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lubinka26 ahoj.ja som bola na morfo vcera a vraj je vsetko v poriadku.rano som normalne ranajkovala a babo sa hybalo tak akurat.
6. říj 2010 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepies a kolko je take dieta priemerne hore? To bude skoro cely cas spat? Tak to ho vezmeme potom vo vanicke, ale konstrukciu na plaz nebudem brat. My chodime na ostrov Ciovo, to je pri Splite. Ja uz mam zlezene skoro cele Chorvatsko za tie roky. Predtym (aj potom) som bola vsade mozne, je to sice zmena, ale nic sa nevyrovna Chorvatsku.
@slavkav nemaju www stranku, ale mozem ti potom na nich poslat cislo do IP. My im termin nahlasujeme tak vo februari, potom uz maju obsadene na celu sezonu....Ale ked hocikde prides do Chorvatska, zajdes tam do "turist biro" a tam ti povedia, kde maju volne a aj ta tam zavedu. :wink:
6. říj 2010 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta 5m nebude stale spat :slight_smile: posli mi prosim ta do IP cislo. nahodou nemas nejake fotky, ako to u nich vyzera, lebo ja nerada chodim tam, kde aspon nevidim foto - ako to vyzera. a na blink by som s detmi asi nesla - nemam na to povahu. ale to je este daleko :slight_smile:
6. říj 2010 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta no my sme mali spachtosa a ak si spravne spominam, tak zhruba take polrocne dieta by malo spat este tak 3x denne. Nas spraval zhruba od 9-11, potom od 13-15 a potom si este schrupol podvecer okolo 17 hod, potom sme okupali a o 19,30 uz spinkal. Ale zalezi to od dietata samozrejme. Mam kamosku, ktorej dcera do roka absolutne nechcela spat, preto s nou ani nikam nechodili, lebo len stale plakala a plakala. A kedze sa hovori, ze ked mas prve dieta anjela, tak druhe bude certisko, tak sa tesim, co ma caka :wink:
Na ostrove Ciovo je krasne, tiez lubim Chorvatsko, nedam nan dopustit. Ja robim v cestovke, tak sme tentokrat zvolili Basku Vodu, boli sme az 2 tyzdne za super cenu. :wink:
Netreba sa bat chodit s detmi na dovolenku, len fakt zalezi aj od babatka, ze ake bude ...... :wink:
6. říj 2010 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adui gratulujem k zdravemu dievcatku :slight_smile: takze nic mimoriadne si si nedavala.
a teda radsej s plnym ci s prazdnym mocovym mechurom? niekde som citala, zevraj ked sa robi ultrazvuk cez brusko, je lepsie, ked je mocak plny a ked zdola, ma byt prazdny. inak budem mat premieru ultrazvuku cez brusko :slight_smile:
6. říj 2010 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lubinka26 ja mam stale plny mechur, takze je to asi jedno :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
6. říj 2010 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lubinka26 mas pravdu s tym mechurom, ked je utz cez brusko, tak treba mat plny mocovy mechur...ked som isla na morfologicky teraz tak som schvalne nesla na vecko a potom som sa tam skoro pototo, lebo som vyse hodinu cakala :slight_smile:

@sharlotta my sme boli v Chorvatsku na Bole, ked mal maly 6 mesiacov, a mali sme sportovy kocik peg perego pliko a vajicko samozrejme v aute na cestovanie...ten kocik bol super na tej dovolenke (golface sa proste super zmestili do auta), ale odvtedy som si buchala hlavu, ze co som to kupila :slight_smile:
6. říj 2010 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek