• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
@pepies @sunny1112 :grinning: :grinning: :grinning:
toho sa bojim aj ja, ci sa nepocikam, ked to bude dlho trvat. ale uz som si zvykla. ani v robote kedykolvek nemozem ist. co by som povedala klientovi :grinning: ze chodte na chvilku von, musim ist na wcko, potom budeme pokracovat :grinning: :grinning: chvalabohu, ze uz k 30.oktobru koncim :sweat_smile:
6. říj 2010 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sunny1112 golface su super na cestovanie a Peg Perego Pliko je super, kamoska ho ma ...... :wink: vidim, ze tiez uz mas jednu ratolest doma a druhu v brusku, mame skoro rovnaky termin, ja by som velmi chcela, aby to bolo 9.2., lebo to ma moja mama narodky :wink:
6. říj 2010 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lubinka26 ja ked odchadzam z domu tak sa vzdy vycikam a kym zidem zo schodov tak mi zase treba, tak asi tak :slight_smile: ale nemala som ho vyslovene ze plny a doktorka chvalila, ze mam velmi peknu viditelnost tak sme boli raz dva hotoví.mala ma 550g
6. říj 2010 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta pozerala som fotky z Ciova a vyzera to tam pekne a este pišu,že to tam nie je preplnene.je to pravda?my sme boli v Baška Vode a tam to bolo hlava na hlave ale inak tam bolo krasne.
6. říj 2010 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adui No, nie je to tam tak velmi preplnene...Tie domy maju vacsinou "svoje" plaze, ale na druhej strane tam nie je nejake "vyzitie" Je to skor take kludnejsie. Este zalezi aj od casti ostrova. Na pravo od Trogiru je taka plytsia voda, ze je aj pre neplavcov, tam to tosku zije, na lavo je tak tichsie a zo zadu ostrova je sice krasne, ale tam rovno vojdes do hlbokej vody, takze len pre plavcov.
6. říj 2010 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
6. říj 2010 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta vyzera to krasne :slight_smile: a z izby nahodou nemas?
6. říj 2010 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepies vtedy ma aj moja kamoska narodeniny :slight_smile: to je nejaky frekventovany datum :slight_smile:)) vsimla som si, ze sa nechas prekvapit, ake bude pohlavie...mne to moj lekar neumoznil... :angry:
@sharlotta fiiiha, vyzera to super
6. říj 2010 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavkav nemam izby... :frowning2: Joooj, tak ma to navnadilo, hned teraz by som sadla do auta.... :sweat_smile:
6. říj 2010 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
6. říj 2010 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta jeej, tak tam sa chcem vyvalovat na plazi, vyzera to super :slight_smile:
@sunny1112 no chceli sme prekvapko, no z amniocentezy mi to povedali na 100%, hoci sme nechceli, takze uz vieme. Este VAS trochu ponatahujem a potom si to tam dopisem. :slight_smile:
S tym datumom je to sranda, vsak mozno nakoniec budeme rodit v jeden den, bohvie :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Moj otec je zasa 29.2., takze ak presvihneme mamine narodky, tak dovtedy urcite nevydrzim :wink: :wink: :wink: :wink:
6. říj 2010 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
No, idem sa ja chystat na ten ultrazvuk. Este si na leto pockame zopar mesiacov, len nech su babatka v poriadku a aj my. :wink:
6. říj 2010 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepies tvoj otec ma originalny datum :grinning: to vlastne oslavuje kazde 4 roky :slight_smile:
6. říj 2010 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte, ako dlho sa vam stava, ze necitite pohyby? ja som vzdy dost intenzivne citila, kazde rano, poobede a vecer. to bolo vzdy, ked som si lahla a este aj v priebehu dna ked som sa rozvalila na stolicku, ale od vcera rana nic necitim....ako to je u vas?
@sharlotta aj ty mas dnes uzv? tak drzim palce :wink:
@slavkav no my kupujeme darceky len kazde 4 roky. :grinning: :grinning: :grinning: Takze mam velmi mladeho otca :slight_smile:
@kwetinka1 mna kope male o 106, vzdy vecer a rano intenzivne, aj cez den zvykne dost casto, no predvcerom ked som isla spat som normalne nic necitila, ani potom cez den, tak som sa normalne nalakala, ale potom to zasa zacalo poobede, tak netreba hlavne stresovat. :slight_smile:
6. říj 2010 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kwetinka1 mna tiez teraz nejako pomenej. ale moje nebolo super aktivne nikdy :wink:
6. říj 2010 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepies
@slavkav moje bolo aktivne a riadne, takmer stale kopkalo. preto som teraz trosku vylakanam, ze nic a neviem ci je to normalne, ale od posledneho ultrazvuku a toholo okolo som nejaka mimo :frowning2: neviem ani cim sem do diskusie prispievat, tak vas len citam....
6. říj 2010 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kwetinka1 vraj pomaha lahnut si na chrbat a trosku pohybat bruskom.

@pepies mne sa zdalo, ze si sa raz preriekla s pohlavim - tak som zvedava, ci som si dobre vsimla :wink:
6. říj 2010 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lubinka26 zapal dutin, ale boli ma vsetko ...ale aj keby to bola chripka, doktor hovoril, ze v stadiu tehotenstva v ktorom som, to uz nie je nebezpecne...
6. říj 2010 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavkav hej, ze by som sa preriekla? lebo si davam bacha a hovorim o babatku v strednom rode. :grinning:
@minnehaha2005 drzim palce, nech sa rychlo uzdravis. V dnesnej dobe existuju ATB, ktore mozu aj tehotne, takze sa nemusis bat ....... Dolezite su hlavne prve tri mesiace ....... :wink:
6. říj 2010 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepies ale mozno som to zle pochopila - mozno to tak nie je :slight_smile: - preto som zvedava, co cakate :slight_smile:

tak schvalne nasla som si ten prispevok - tak ja som to zle precitala - nepreriekla si sa :wink:
6. říj 2010 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavkav ja som si bola na 100% ista, ze to bude zasa chlapcek a ........ :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. říj 2010 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepies takze to druhe ? :grinning: super :wink:
6. říj 2010 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepies ach jaj, prve tri mesiace....:frowning2: to radsej ani mysliet nechcem co vsetko som pchala do seba...ale sa zas ukludnujem, ze zeny aj vtedy prekonali chripku a maju v poriadku deti
6. říj 2010 ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kwetinka1 jaj, verim, ze to bude ok :wink:
6. říj 2010 ve 14:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kwetinka1 neboj sa, moja kamoska isla tehotna do Egypta, nevedela o tom, dostala tam brusnu virozu, pchali do nej nejake africke lieky, bola tam na infuzkach, vratili sa, stale jej bolo zle a nakoniec bola v soku, ked jej doktor povedal, ze je tehotna. A ma krasnu zdravu 1,5 rocnu dcerku.
Ja som v prvom trimestri ochorela od Jakubka, mala som 2 dni 38,5 teplotu, revala som ako blazniva, ale doktor mi povedal, ze viac skody si privodim stresmi.....
Hlavne treba mysliet pozitivne.
A ked som cakala Jakubka, tak som na zaciatku netusila, ze som tehu a pila som redbool s vodkou a mam krasneho zdraveho syna. :slight_smile: No mozno sa to na nom prejavi az neskor :grinning: :grinning: :grinning:
@slavkav he he he neprezradim, az ked sa ujednotime na mene, tak prezradim.
6. říj 2010 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kwetinka1 Niektore ženy pijú, berú drogy, sú HIV, berú hociake svinstva a narodia sa im zdravé deticky... Ja si myslím, že všetko dopadne dobre. Dnes máš usg?
6. říj 2010 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepies aj my mame problem s menom - u dievcatka by sme nemali, ale s chlapcenskym ... uff
6. říj 2010 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepies dakujem za upokojenie...hrozne si vycitam tie prve tyzdne,ked som o tom nevedela. okrem uz spominaneho som bola na firemnej akcii, pilo sa tam riadne. popijala som dost casto pivko :frowning2: potom samozrejme nic ked som sa to dozvedela....
inak kolko zien piju cele tehu, dokonca droguju a maju zdrave deti....tak sa ukludnujem aj ja
6. říj 2010 ve 14:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek