• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
@arrett dakujem. mam to zajtra...ine ako to, ze mi povie, ze vsetko je oki si ani nepripustam...priatel sa tiez obava, ale ma podporuje, je fakt zlaty :slight_smile: dokonca mi kupil darcek na rozveselenie :slight_smile:
6. říj 2010 ve 14:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavkav ja mam snad s akymkolvek menom problem :slight_smile:
6. říj 2010 ve 14:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kwetinka1 ja tiez, jednak mam ku vela mien asociacie s ludmi, ktorych nemusim a jednak nechcem, aby to bolo blizko narodenin a tak. ale do februara urcite nieco vymyslime :slight_smile:
6. říj 2010 ve 14:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavkav podobne...a co sa zas mne paci, tak priatelovi sa nepaci a naopak....:slight_smile:
6. říj 2010 ve 14:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
6. říj 2010 ve 14:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kwetinka1 no presne, dievcenskych je tolko a chlapcenske ako keby ani neboli.
Ked sme cakali prve, tak sa mi strasne pacilo Olivia alebo Lili, a chlapcenske Maxim, muz nechcel o Maximovi ani pocut a zrazu sme sa zhodli na Jakubkovi.
Teraz mam na ruke zasa ine. :slight_smile:
6. říj 2010 ve 14:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepies mne sa pred par rokmi pacilo meno David a teraz ani pocut. Jakub je pekne, len je ich v mojom okoli velmi vela. Este sa mi paci Lubos, ale to zas nenaslo odozvu. A dievcenske Diana, Denisa, Tamara, Timea...a tiez bez odozvy :slight_smile: a tiez sa mi pacia Lenka, Lucia, ale podobne ako s Jakubom, je ich vela :frowning2: alebo vznikaju rozne asociacie na osoby...ach jaj
6. říj 2010 v 15:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kwetinka1 zaujimave, ja nepoznam ziadneho Jakubka, okrem toho v Panelaku :grinning: a dufam, ze ani do februara nespoznam, lebo toto je mojeeeeeee meno :slight_smile: uz mi Samka vyfukli kamosky :angry: toto si nenecham :grinning:
6. říj 2010 v 15:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kwetinka1 Ja som pila pravy absinth s palinou, ktora je prudko jedovata. Kupili sme ho v Parizia a hovorila som, ze ho vypijeme, ked budem po operacii a vsetky vysledky budu ok (teda nezhubne) a uz som bola 2 tyzdne tehotna a nevedela som o tom...Tiez som sa bala, ale mala vyzera byt ok, verim, ze je ok.
6. říj 2010 v 15:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sunny1112 veru, bol strasne mily a vsetko mi ukazoval detailne. Akurat troska lutujem, ze mi nespravil aj fotku. On aj chcel, ale babatko protestovalo a dalo si rucicku k tvari. :slight_smile: Rozmyslam, ze pojdem k nemu aj na 4D. Rodit este neviem kde, lebo byvam v BA, ale doktora mam v NZ. Tak neviem kde ma to zastihne. :slight_smile:
6. říj 2010 v 15:24  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lubinka26 Mne kamosky a bratranec vyfukli Hanu. :unamused: Jakubov tiez poznam nespocetne vela, ale aj mne sa to meno velmi paci. Ten z Panelakou nie je prave najlepsi pripad...ja ho neznasam. Takeho vola by som vykopla uz davno.
6. říj 2010 v 15:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta my sme zas oslavovali priatelove okruhle vyrocie a bolo to fakt huste. a kazdy druhy den sme chodili na pivo, okrem toho som fajcila cca 10 cigariet denne a den pred pozitivnym testom som vypila flasu a pol bieleho vina. na druhy den som nevladala ani zit a ked som zbadala tehotensky test, tak ma skoro slak trafil. a samozrejme som si isla hned zapalit. podarilo sa mi prestat po 14tich rokoch asi na zaciatku 6tt a uz nefajcim vyse 3 mesiacov ani jednju :astonished:
6. říj 2010 v 15:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta :grinning: :grinning: :grinning: nedavala som ho za priklad, len ze ineho nepoznam :grinning: no rodina mi nevyfukla nic, kedze som prva :stuck_out_tongue_closed_eyes: mne sa velmi pacia dievcenske mena: Zara a Ela. a v poslednom case aj Eliška. len moj priatel furt ked poviem Eliska, tak ci ta, co ma susku na jezka. zevraj takto sa o eliskach hovori. pritom nepozname ani jednu. no ale dievcenske vybera on, tak dufam, ze nieco z tohto pouzije. a vsetky tri sa velmi hodia k priezvisku :slight_smile:
6. říj 2010 v 15:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lubinka26 Eliška je krásne, aj Ella a Elissa, to sú moje tipy. Aj Zara je krasne, len moc nechcem davat mena, kde je R. Aj Lara je pekne.
V mojom okoli je zasa sama Sofia, samy Matej a Filip :slight_smile:
Jakubov je ozaj strasne vela, kazdy sa ma pytal, ci som to dala podla Panelaka a ja som zacala byt na toho Jakuba z Panelaka strasne alergicka. Nemala by som na takeho chlapa nervy :wink:
Moja segra ma Emmu a Leu, aj tych je nespocetne vela.
6. říj 2010 v 15:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte tehuľky

vy ste ale ukecané :slight_smile:
Čo sa týka kočíkov tak mi máme peg perrego GT3 - je priestranný ale je to ťažká krava, ktorú by som už nekúpila a treba na neho veľký kufor a tak sme kúpili na bazari druhý peg perrego centro a ten je fajn, teraz máme dva kočíky a uvidíme či kúpime súrodenecký, alebo budeme chodiť takto po vonku :slight_smile: ale na to je ešte čas, so súrodeneckých sa mi páči ABC design zoom, lebo sa dajú dať aj športové sedačky otočiť k mame a to je na nezaplatenie, tak ešte uvidím.

@sharlotta - kamarátka bola so 4 mesačným v septembri v chorvátsku a ten iba spinkal, z toho ako mu bolo teplo, a pravdepodobne v júni je tam ešte viac teplo. mali so sebou športový kočík, vaničku iba b aute a pre malinkého taký stan kde na neho nesvietilo slnko a tam spinkal.

Mňa pri prvom dieťatku napadali iba chlapčenské mená, dievčenské išli tak nasilu a bol chlapec a teraz mi to tiež tak vyšlo, mám presne meno pre pohlavie, síce ostatný mi hovorili, že bude presne opačné a ja že nie lebo ja už mám vybraté meno a je to tak ako som hovorila :slight_smile:
6. říj 2010 v 15:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepies ahojky, nebola som tu asi tisic rokov :slight_smile: ja som si robila tehu test, aby som sa ujistila, ze mozem nejake silne tabletky proti bolesti. test dopadol negativne. tabletky som vsetky vyjedla a ked som ich vyjedla tak hura na mojito a tak. takze, prvy mesiac som drobcovi dala zabrat. ono sa hovori, ze ak by to zena fakt prehnala, tak potrati a ani o tom nebude vediet. deti matiek, co si pocas tehu nedavali pozor, sice su zdrave fyzicke, ale ich psychicke zdravie moze byt narusene, su napriklad agresivnejsie. ale v tychto pripadoch si myslim, ze matka nezvlada tak seba ako aj vychovu dietata. a z toho vsetkeho vyplyva, ze sa nemas cim znepokojovat :slight_smile:
6. říj 2010 v 16:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
no a este aby som sa pochvalila, minuly tyzden som bola na ultrazvuku a otrcila nam pisulu :slight_smile:
6. říj 2010 v 16:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@budulinka super, blahozelame k dievcatku :wink:
6. říj 2010 v 16:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte tehulky...no nestiham precitat.....kuknem telerano v archive co hovorili o tej pupočnikovej krvi ak to najdem......dnes som bola s kamoskou ktora tvrdi ze je to najlepsia vec co vymysleli ten odber tak zas mam chrobaka v hlave ci dat alebo nedat...ale tak nato mame este cas rozmyslat
dnes som mala v skole prvu pisomku dopadla dobre tak som cela happy, babatko pekne kopka tak som spokojna :slight_smile: tak teda prajem este pekny zvysok dnika u nas je teplucko slniecko svieti ved konecne
6. říj 2010 v 16:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavkal ahoj , ja od vianoc budem tiez byvat v dedinke za presovom, ale rodid chcem v KE, ale zase nie som striktna, ..ked to nebudeme stihat, bude to v PO, ale radsej chcem ist do Sace. Myslim ze ak zena drzi do terminu,t ak sa da dohodnut s lekarmi, ze prides den pred terminom do porodnice..ale ved uvidime ako bude ;)
6. říj 2010 v 17:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lubinka26 mne sa tiez tento paci, ale to este len pozeram ake su kociky a robim prieskum..ale ma dobre vlastnosti a cenovo je to lacnejsie oproti takemu Speedi.
6. říj 2010 v 17:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte tehulky :slight_smile: tak streda je uz za nami,teda este mozno pojdem pozriet nohavice,lebo tieto mi uz dlho nevydrzia :grinning: nase male je velmi hyperaktivne :grinning: staci,ze len chvilocku sedim a uz sa zacne mrvit,neuveritelne :sweat_smile: a vecer mame hotovy blazinec. zrejme to bude po tatinkovi,takze sa mam na co tesit :sweat_smile:

@denisa287 ak mas tu svoju maternity kartu,tak tam mas pisane,co vsetko pouzivaju pri porode :wink: a je aj epiduralka,len neradi ju davaju,lebo to hradi nhs a najradsej by mali porod bez vsetkeho,lebo to je najlacnejsie pre nich :unamused: a pritom kludne by si to niektore baby zaplatili. ale ked povies,ze to chces,tak ti ju daju,nemozu to odmietnut.

@mirka0044 urcite kazda napise svoju skusenost,ci uz zo zahranicia alebo zo slovenska :wink: a mozeme potom porovnavat :sweat_smile:
6. říj 2010 v 18:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
k tym menam. ja chcem urcite dve mena,nech si to v puberte moze vybrat,ktore chce pouzivat :grinning: :grinning: :grinning: dievcenske nemam problem vybrat,ale chlapcenske ano. a snazime sa mat take,ktore nie je v rodine :sweat_smile: takze este uzsi vyber. tiez jedno z tych dvoch mien musi mat medzinarodnu formu,cize tu v uk by mohli anglicania pouzivat anglicku formu :sweat_smile: takze sme narocni :grinning: :grinning: :grinning:
6. říj 2010 v 18:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Takze aj druhy utz nam potvrdil dievcatko :slight_smile: Takze bude oslavovat meniny na moje narodeniny :stuck_out_tongue_closed_eyes: A krasne som videla pacicky, aj prsteky :dizzy_face: Mooooja mala :slight_smile:
6. říj 2010 v 19:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta gratulujem k dievčatku =D
6. říj 2010 v 19:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta gratulujeem :wink: sa nam tu trochu vyrovna pomer :grinning:
6. říj 2010 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta blahozelam skoda ze my este nevieme lebo bolo otocene chrbatikom ale hlavne ze je zdrave a mne je to jedno len tak zo zvedavosti :slight_smile:
inak od ktoreho tyzdna nosite tehotenske nohavice??? ja som dnes mala prvy krat a neviem si zvyknut ze je to vytiahnute az po pas :grinning:
6. říj 2010 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lubinka26 Ahoj aj ja zajtra rano idem na morfologicky. Dnes som bola v poradni. Povedali mi ze hodinu pred by som nemala cikat , takze asi najlepsie mat plny mocak. Budem ti zajtra drzat palce. Ja mam trosku stres, predsa je to dost dolezity UTZ. Daj vediet ako sa dopadla :slight_smile:
6. říj 2010 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@matiniki5 drzim palce a dodavam ze pre mna ako mamicku bol dost divny lebo som tam nic nevidela a mala som len slovo mojej gynekologicky ze je vsetko v poriadku :wink:
6. říj 2010 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@budulinka gratulujem :slight_smile:
@palesandra ja som z neho nadsena :slight_smile: tiez som robila mensi prieskum a tento mi vysiel najlepsie :slight_smile:
@sharlotta gratulujem :slight_smile:
@matiniki5 dakujem za infosku, nepojdem teda hodinku, dufam, ze to vydrzim :grinning: aj ja tebe budem drzat palce :slight_smile: ani nehovor, tak som sa nevedela dockat a teraz sa bojim :sweat_smile: urcite dam a aj ty daj :wink: kedy ides? ja na 11tu :dizzy_face:
6. říj 2010 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek