• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
@lubinka26 dakujem, dam vediet. Ja idem na 08:15 len kym sa vratime do PK asi prave budes ty na UTZ :slight_smile:
6. říj 2010 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@moniciak pri prvom synovi ani mne nic neukazali a to som ich prosila nech mi ukazu aspon tvaricku... ale zmenila som doktora, tento je super tak verim, ze nam poukazuje krpca, lebo idem aj s muzom :slight_smile:
6. říj 2010 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@moniciak inac to si dobra, ze az teraz si zacala nosit tehotenske nohavice :slight_smile: ja uz ich nosim asi mesiac... :frowning2: na tu gumu si zvyknes za par dni :wink:
6. říj 2010 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@matiniki5 ved ja som zacala matlen taku malu oblinku na brusku az niekedy v 16- tom tyzdnia nemohla som tomu uverit ze uz niekto ma vacsie v 12.-tom :grinning: ale uz je to viditelne chvalabohu :wink:
6. říj 2010 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@moniciak ty sa máš, ja už mesiac nič neoblečiem. Pribrala som už 6 kíl :frowning2: . Neviem, či sa do pôrodu zmestím cez dvere :slight_smile: , do pôrodnice pôjdem asi oknom.
6. říj 2010 ve 20:02  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte hlasim ze budeme mat chlapceka ... je krasny zdravy a cely cas si cmulal prstek a nozicku :slight_smile:
6. říj 2010 ve 20:04  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@silvika18 ale ja som tiez dost pribrala si tiez 6 kg ale najma na zadku a prsiach mam nenormalne strie neviem ako na nich olejujem sa kazdy vecer ale na to som mala mysliet asi skor ale kto to mal predpokladat ze sa spravia na zadku... nastasie mam cloveka co mi zdvihne sebavedomie ked som z toho bola trochu smutna mi moj milovany zacal bozkavat zadok a verte mi mala som dost :grinning:
6. říj 2010 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kkiki gratulujem :slight_smile:
6. říj 2010 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kkiki no krasne hlavne nech je zdravy a na dalsom uz nezalezi (teda co sa jeho tyka) drzim palce :wink:
6. říj 2010 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@silvika18 @moniciak ja som v 20 tyzdni a uz som pribrala 9 kg co je dost. Ale co uz ked ja si neviem pomoct a mavam straaaasny hlad :slight_smile:
6. říj 2010 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@moniciak mne každý v okolí vraví, že je to veľa. manžel ma tiež utešuje. zadoček síce nebozkáva :slight_smile: . na prsiach som pribrala asi najviac, až je to nepríjemné. O dve čísla :frowning2: Bruško nemám veľké, ale do ničoho sa už nezmestím.
6. říj 2010 ve 20:13  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte, tak ja som tu zase takto vecer ked uz tu nikto nie je. inak ja este stale nenosim tehotenske gate, ale uz to pride kazdu chvilu :grinning: sama tomu nechapem lebo brusko tam uz nejake je :slight_smile:
6. říj 2010 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@moniciak - ja som pribrala doteraz 7 kg. Prsia mám už o dve čísla väčšie - ale aj bruško mám už riadne. :grinning:
6. říj 2010 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kkiki gratulujem ku chlapcekovi :slight_smile:
inac s tym prezradovanim pohlavia, tak ja mam taku skusenost, ze ked niekto nechce prezradit pohlavie, tak je to v 99% dievca :slight_smile: aspon u mna v okoli to tu vzdy platilo...tak som zvedava, ci budem mat spravny tip aj na baby tu, co vedia, ale nechcu povedat :slight_smile:)))
6. říj 2010 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@moniciak ja som tehu nohavice kupila asi pred dvoma,troma týždnami, sem-tam si ich dám ak nenosim rifle s gumov alebo leginy......tiez som nevedela zvyknut ze je to tak vysoko ale aspon ze nic netlaci a ten pas mame dalsiu ochranu teplu pre babatko, mne to trosku este pada kedze mam malinke brusko ale dorastie :slight_smile:
7. říj 2010 v 05:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
gratulujem tiež k zdravemu chlapčekovi :slight_smile:
čo sa týka strii tak klop klop nenasla som zatial ziadne, natieram sa každý večer, teraz začnem viac kedže je obdobie ked sa brusko rýchlo zdvihne a duuuufam ze nebuduuu :slight_smile:
aaa mam otazočku čo sa týka PRACIEHO PRASKU A AVIVAZE mamicky co mate deticky alebo ja ostatne je nejaky special pre babatka alebo ten co obycajne pouzivate? :slight_smile:
7. říj 2010 v 05:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta waw, ten dzinsovy kocik je peckovy:slight_smile:))
7. říj 2010 v 06:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krasne ranko tehulky :slight_smile:
Ja som pribrala tiez dost, 7kg (podla vahy u lekarky dokonca 9kg), vsetko vsak zda sa islo do bruska a trosku do prs. A tehu nohavice nosim uz hadam od 8tt takze som uz zvyknuta, mne sa v nich velmi paci, aspon mam vsetko v teple. Strie zatial ziadne, dufam, ze ani nebudu, natieram 2krat denne ale iba brusko, musim teda zacat aj zvysok.

@alexis13 My na pranie budeme pouzivat Batole prasok aj avivaz na radu kamaratky co ma babatka, no tych znaciek je viac, urcite nam mamicky tu poradia (mna by to zaujimalo tiez).
7. říj 2010 v 07:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre ranko tehule
@alexis13 ja som na začiatku používala tekuty prasok Lovela,(biele aj farebné) periem na 60 tme a avivaz silan babatkovsky, taký biely. Po mesiaci som prechadzala na normálny prasok, avivaz som nechala, pekne vonia:slight_smile: Drobcek nemal žiadne problemy, takze som bola rada, že mu obyčajný prasok nevadí. Dokonca ani vanis. To uvidis podľa babatka. No odporúčam tekuty prasok, ľahšie sa rozpusta a nemusíš sa báť, že niekde ostane aj po neviem akom plakani
konečne mame slniecko. už som prestavala veriť:slight_smile: Normalne sa mi lepšie vstava:slight_smile:
7. říj 2010 v 08:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte,

ja nosím tehu nohavice od 16 tt - keďže mi bruško vybehlo rýchlejšie ako pri prvom tehu. Ja som s nimi spokojná a keďže som zimovravá, tak mi aspoň nie je zima na kríže.

Ja strie zatiaľ nemám - ja si natieram aj bruško aj prsia.

Ja som pri Romankovi tiež používala ten tekutý prášok Lovela ako písala @arrett, ale teraz budem používať náš prášok - ja používam tekutý Bonux. Aviváž mám už teraz ten biely Silan - vonia veľmi pekne tak jemnúčko.

Aj u nás svieti slniečko - svietilo aj včera tak super. :grinning: :grinning: :grinning:

Včera som bola na kontrole u zubára - mala som dva malé kazy, tak mi ich zablomboval.
7. říj 2010 v 08:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leonard2002 ze??? :slight_smile: ? No, neviem sa teraz rozhodnut... Myslela som, ze uz som rozhodnuta, ale ten riflovy mi zamotal hlavu.
@kkiki blahozelam k chlapcekovi :wink:
7. říj 2010 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kkiki blahozelame ku chlapcekovi. Alan je krasne meno :wink:
@silvika18 ja som zatial nic nepribrala, lebo mi absolutne nechuti jest, ale mne ostalo 15kg este po prvom dietati, takze ma je stale dost. brucho mam ako gulu a tiez riesim uz tehu nohavice, akurat sa tento vikend chystame do BA alebo do Viedne, lebo u nas nic nemaju. a cez net sa bojim objednat. Pri prvom tehu som pribrala 25kg !!!!!!!!!!!
@arrett
@alexis13 ja som pouzivala zo zaciatku Lovelu a zistila som, ze je to najhorsi tekuty prasok, aky poznam. nic mi nevypralo, pradlo smrdelo, je to len reklamny tah - cela Lovela. Viem vsak, ze avivaz sa nema davat takemu malickemu babatku. Suhlasim, ze pokial nema drobcek problemy, nie je vyhadzany, tak sa moze pouzivat aj obycajny prasok. Avivaz pouzivam teraz specialny detsky biely Cocodrillo - je fantasticky... Objednavam ho cez MMB.
A na zakakane veci je najlepšie žlčové mydlo - dostať ho v DM-ku a krasne vyperie zakakane veci.

Baby dajte nejaky tip, kde kupim dobre tehu rifle a nohavky v BA :wink: Viem, ze v Eurovea je dost tehu obchodov, este sme tam neboli, tak neviem ....... chcela som ist do SCS do Viedne, no moc sa mi nechce trepat az tam ........
7. říj 2010 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Predajňa "Pre deti" na košickej. Majú tam pekne nohavice, no ale drahé. Ja som kúpila v c&a, mali akciu na všetku riflovinu. Bolo tam v tedy dosť mamiciek a som s nimi spokojná.
7. říj 2010 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett "Pre deti" je aj v ZA a pozerala som, ze tam maju aj tehu veci, no ked som zbadala ceny - padli mi tam do oka jedny rifle, no ale 70 EUR sa mi zda vela za nohavky na 4 mesiace :wink:
Vidis, v CA- cku maju aj tehu veci, ved som si tam kupovala pred dvomi rokmi, len som vsetko popredala. Myslim, ze aj v HM-ku maju tehu veci. Je HM-ko aj v Eurovei? ......
7. říj 2010 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepies ano je :wink:
7. říj 2010 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
7. říj 2010 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavkav idem Ti kuknut to Chorvatsko, vcera sa mi nahrnuli ludia, tak som nestihla. :wink:
7. říj 2010 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepies ok v pohode :slight_smile:
7. říj 2010 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kwetinka1 dnes ti drzim palce :wink:
7. říj 2010 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja mam dnes za ulohu spakovat 2 izby do obyvacky, lebo piatok, sobota nam budu robit podlahy a stare skrine vyhadzujeme :confounded: Povodne sme mali v umysle robit len spalnu, ale nasi sa do toho vlozili a poslali nam peniaze, takze ideme robit vsetko naraz...Uz nam ostane len kuchyna. Tu budeme riesit asi az o rok... :unamused:
@pepies Ja som si rifle kupila na nete, lebo v BA je vsetko neskutocne drahe. Nerozumiem preco normalne rifle stoja 25e a tehotenske (na ktorych je naviac len jeden bavlneny pas) 50. :angry:
7. říj 2010 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek