• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
@lubinka26 Ahoj tak vsetko v poriadku, strasne sa tesim :slight_smile: dufam, ze aj vy dopadnete rovnako :slight_smile:
7. říj 2010 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte baby len sa chcem pochvalit, ze na morfologickom ultrazvuku vsetko v poriadku :slight_smile: straasne sa tesim :slight_smile: ale ze je to pekne zive dieta, vkuse kopalo a metalo sa :slight_smile:
7. říj 2010 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta tak pekne pracuj :wink: super, aspon si to porobite naraz. my sme tiez teraz dcerke konecne kupili nabytok do izby. strasne sa z neho tesi -kedze je ruzovy :grinning:
a na tvoju otazku - no lebo na tehotnych a detoch sa robi najlepsi biznis :wink:
7. říj 2010 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@matiniki5 vaaaaaaaaau, gratulujem k zdravemu chlapcekovi :slight_smile:
ja som hore od pol 4tej a uz som mala 2x fosku. tak sa strasne bojim. doteraz som riesila pohlavie a teraz mi je to uz jedno, len nech je v poriadku. aaaaaaaaa, strasne stavy mam. co budem robit pred porodom :sweat_smile:
7. říj 2010 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@matiniki5 gratulujem!
@slavkav no ved to, zarabaju tam, kde je "najviac penazi" :angry:

No, som zvedava, ako zmenezujem dnesny den...Cakam teraz chlapca na doucovanie, potom mi treba navarit obed, vypratat skrine, ist kupit podlahy, rozbit a vyniest stare skrine...Takze na dnes sa lucim...

@kwetinka1 Drzim prsty! Potom nakuknem, ako si dopadla, ale verim, ze dobre.
7. říj 2010 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta no ved presne, tehu oblecenie je strasne draheeee. Ja som nasla pekne veci aj na Mimibazare, len sa bojim, ze mi nesadnu. No tiez neboli najlacnejsie. Ja som pred dvomi rokmi nakupila v CA-cku, rifle a 3/4 nohavky, ja som rodila v auguste, tak som nosila hlavne saty, 3/4 teplacky a nohavky, len teraz v zime to bude horsie. Momentalne nosim leginy a tuniku, dnes mam v praci dokonca cizmy :wink: U nas su rano 2 stupne a hmla jak svina
:stuck_out_tongue_closed_eyes: @sharlotta hod mi prosim link, cez co si objednavala.
7. říj 2010 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@matiniki5 aj ja sa pripajam a gratulujem k zdravemu futballistovi :wink:
7. říj 2010 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
tehu oblecenie - ja som si kupila vo vypredaji v Mothercare - za 12 eur - ale to su len s tou gumickou - pod brusko - nejdu cez brusko. a potom este jedny aj s pasom cez - pouzite z mmb. tieto druhe nosim teraz - su mi pohodlnejsie. ale budem ich nosit na striedacku. a este mam dvojo menchestrakov z predosleho tehu - len som este neskusala, ci sa do nich vobec zmestim :grinning:. ja som tiez nebola ochotna dat za tie gate vela penazi. strasne je to drahe. :unamused:
7. říj 2010 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavkav Mothercare si objednavala cez net? Lebo aj to sa mi zda predrazene, ine je, ked natrafis vo vypredaji.Kde si prosim Ta natrafila na vypredaj Mothercare?
Next ma krasne tehu nohavky, len sa to bojim objednat cez net ............. Ak nezozenieme teraz nic v BA, tak to potom risknem. :sunglasses: Mne praveze nevyhovovali tie nohavky s bavlnenym pasom, mne sa to furt davalo dole z bruska a potom mi padali, najviac mi vyhovovali nohavky s posuvnym pasom, mala som take sportove Next a tiez som sprosta predala. :unamused:
7. říj 2010 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepies nie cez net - v lete bol v Mothercare vypredaj - tieto moje boli zlacnene z 42 na 12 :wink: ale teraz ich nosim pomenej, trosku ma tlacila ta gumicka - lebo ja v robote vela stojim. nosim ich ked viem, ze nebudem vela sediet. inak su super. v mothercare potom tusim byva vypredaj v januari - to sa isto pojdem pozriet na detske vecicky. vedia riaaadne zlacniet tie veci.
tie menchestraky mam s posuvnou gumou - to bolo super tiez.
7. říj 2010 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavkav tak to si super natrafila. to je na prd, ze v MT nic nemaju a nechce sa nam stale cestovat do BA. Rozhodne je tam viac moznosti, ako tu .........
My chodime inac aj do Bielsko Biala, mame to blizsie ako do BA, su tam dobre shopingy, len som tam nikde nevidela tehu obchody. Je tam sice aj HM-ko, ale tehu veci nemali. Chodime tam aj na plienky, su tam ovela lacnejsie ako tu. A kupovali sme tam aj krasny nabytok do detskej izby - no proste - Polsko je stale in. Aj kociky maju super vyber aj ceny. Minule som tam zahliadla Jane Slalom za 500 EUR - v All Toys stoji 850 EUR. Nenormalne ceny :frowning2:
7. říj 2010 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepies tak tak - vsetko ma svoje vyhody :wink: my mame zase daleko do polska :slight_smile:
7. říj 2010 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavkav ale mate blizko do Viedne :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Pozeram, ze si zo Senca, Senec milujem - ked som zila v Piestanoch, kazdy vikend sme boli na Senci :wink: :wink: :wink:
7. říj 2010 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavkav dakujem. uz sledujem hodinky, kedy pojdem. a citam tu prispevky na odreagovanie :slight_smile:

@sharlotta super, to spravi velku radost a o to vacsia bude, ked to uz bude nove :slight_smile:
7. říj 2010 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
napisem jeden prispevok a uz sa stracam lebo tu tolko toho pribudne, ale super :slight_smile:
@matiniki5 gratulujem
@sharlotta dakujem. neboj aj doucovanie sa ti rozbehne :slight_smile:
tehu oblecenie uz mam nakupene a snad s tym vystacim. jedine este zimnu bundu nemam a to neviem ako bude. zatial tieto prechodne riesim tak, ze si brusko nezapnem, ale to sa asi tiez nebude dat velmi dlho. je to vsetko drahe, ved na tom sa dobre zaraba. predajcovia vedia, ze sme nutene si to kupit a ze na babo dame aj to posledne.....
7. říj 2010 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepies vidis a ja som este ani raz nebola na nakupoch vo Viedni :grinning:. Senec je super, len ja som momentalne dost sklamana pristupom k detom - skoro ziadne ihriska, aktivity pre deti a tak :unamused:
ale o 2r sa mozno budeme stahovat do NR - ale to este nie je iste
7. říj 2010 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavkav co sa ihrisk tyka, tak tu v MT je to podobne. Mame vsak materske centrum, kde byvaju rozne aktivity, da sa prihlasit na plavanie dojciat a batoliat, frci tu aj anglina Helen Doron, ale ihriska su akurat tak na zabitie ...... Otras.
Nitra tiez nie je na zahodenie - krasne mesto :slight_smile:
7. říj 2010 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepies tu je sice plavanie, ale mne sa nejako nepacilo, tak chodime do TT - tam je perfektne. a uz aj MC sa tusim lepsie rozbehlo ako kedysi, ked som bola na MD - tak aspon to. a aj tu je HD, akurat sa tam dnes idem pozriet na ukazkovu hodinu - aj ked este neplanujem dcerku prihlasit.
7. říj 2010 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavkav no my sme velmi chceli chodit na plavanie s Kubkom, lebo aj ja mam blizko k vode - 8 rokov som zavodne plavala a maly tiez zboznuje vodu, no akurat, ked zacinal kurz, tak sme boli v nemocnici v virozou :frowning2: a odvtedy mame oslabenu imunitu, tak ani moc nechodime plavat :astonished:
Helen Doron je super, len sa mi to zda prehnane drahe, niektore kamosky chodia uz od 1 roka na Helen Doron, mne sa to zda este aj teraz v Jakubovych dvoch rokoch strasne skoro :wink: Je to super na vyplnenie casu, ale keby to bolo lacnejsie ....
7. říj 2010 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepies HD - presne :wink:
plavanie - waw, tak ty si ina plavkyna. mam teda na teba otazku - poslem do IP :slight_smile:
my sme s dcerkou zacali, lebo sa malo hybala a teraz kvoli imunite. ale mala minuly rok zapal moc. ciest, tak ak to este raz chyti, koncime
7. říj 2010 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte, jej dnes je krasne vonku :slight_smile:
ja mam na vas jednu otazocku, co si myslite o kurze predporodnej pripravy, vcera mi to navrhla kamaratka, ze sa tam vselico naucila, v NR ho vedia p. Jahnatkova, je to teda najma pre prvorodicky
7. říj 2010 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natalca ja som chodila - byvaju aj rozne prednasky sucastou a pod .. o kojeni a tak. daju kontakty ... teraz nemam v SC kam chodit, takze nebudem.
7. říj 2010 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavkav vdaka za odpoved, oplati sa to, vsak? kolko hodin ma taky kruz? Stihnem to este?
7. říj 2010 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natalca netusim kolko hodin - ale stihnes to urcite :wink: ono asi aj zavisi kto to robi - robia sa tam take relaxacne cvicenia, uci sa dychat pri porode a rozoznat doby porodne, porod, kojenie a tak :wink:
7. říj 2010 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte :slight_smile:
@natalca - keďže si prvorodička, určite chod, budeš sa pred pôrodom cítiť viac pripravená, síce keď to už začne tak n a všetko zabudneš, ale aspoň tie dni predtým budú také pokojnejšie :slight_smile:

Čo sa týka prac. prášku na začiatku sme tiež používali Lovelu ale iba prášok aviváž nie, ale ono to závisí od bábätka, akú bude mať citlivú pokožku

Ja som si práve tu na koníkovi objednala tehu rifle za 15 Evri, vyzerali dobre na obrázku tak hádam to bude ok :wink:

@kwetinka1 - drž sa!!!!!!!!
7. říj 2010 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@labudka, @slavkav vdaka, tak jej skusim zavolat :wink:
7. říj 2010 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kwetinka1
@slavkav
baby skuste i obchod veci z norska - www.nameit.com - uz som tam objednavala aj detske vecicky, maju ich uzasne ale aj veci pre seba, to som sa pomerala a velkost mi presne podla ich tabuliek sedi. U nas je vsetko strasne prehnane drahe
7. říj 2010 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
a dodavaju aj na SLovensko - tusim 12 EUR stoji postovne, ale ked sa spoja viaceri tak je to v pohode. Veci su to na 2 alebo treti den po objednavke, ja som nadsena, kontak tmi dali znami z Norska.
7. říj 2010 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte. iba som dosla oznamit, ze ma dnes poslal dr. domov, ze musi odist. ze mam prist zajtra. krasny darcek k narodeninam som teda dostala. nemala som dnes ani vyjst z postele. fasa den. neskor vas docitam, teraz nemam naladu. pekny den aspon vam prajem.
7. říj 2010 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lubinka26 uff, tak to nastve :unamused:
7. říj 2010 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek