• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
Ahojte dievčata,ja som dnes velmi ubolená.Kríže ma strašne bolia,bruško ma tiez bolí,akoby sa natahovalo,určite drobec potrebuje už viac miesta.A šušura v nej citim velky tlak akoby mi chcela odpadnut :fearful: Nech už je februááááár. Ale sa vytešujem,lebo som sa dnes objednala na 4D ultrazvuk do NZ k Havlasovi na 29.10.Tešim tešim velmi.
7. říj 2010 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Všetkym Vám blahoželám ktoré už viete pohlavie babatka,my to ešte nevieme.Ani meno este nemáme.Chlapčenskych mám vybratych 5 a dievčenskych 3.
@sharlotta Len opatrne pri ukladaní.Vidim,ze máš vybraté pre dcerku meno Deniska.Ja ked som bola malá mama ma volala Denulienka a ja mamu mamulienka :grinning:
7. říj 2010 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte kočky, chcem sa Vás spýtať, či ste sa niektorá neprihlasili na predpôrodný 7 týždňový kurz v centre KVAPKA....pre info....Dik
7. říj 2010 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Obed hotovy..., len mi zacalo sialene tvrdnut brucho, tak si musim dat pauzu trosku. :confounded:

@pepies kupila som ich tu na MK z bazaru a su dobre, nosim ich skoro stale, kedze ja som taky riflovy typ. Ja inak milujem plavanie a vodu a trpim, ked nemozem ist do vody, ako toto leto. :frowning2: Takze chystam sa na to, ze moje dieta prihlasim na to plavanie babatiek minimalne preto, aby sa nebali vody a potom si uz ich ja naucim plavat....

@slavkav Co sa ucenia anglictiny, alebo akehokolvek cudzieho jazyka, tak su to zbytocne vyhodene peniaze, pokial dieta nie je s tym jazykom v kazdodennom kontakte (teda zije v prostredi, kde sa tento jazyk pouziva), je to len dalsi sposob, ako od mamiciek vymamit peniaze. radsej deti prihlaste do jazykovej skoly, ked budu mat 11-12. To urcite bude mat ovela vacsi efekt.

@lubinka26 To je velmi pekne od toho tvojho doktora! :angry:
7. říj 2010 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lubinka26 lubinka, nesmut, urcite je vsetko v poriadku, len vydrz do zajtra, urcite budes mat krasny zazitok
a PRAJEM TI VSETKO NAJLEPSIE K NARODENINAM :dizzy_face:
7. říj 2010 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@fialka12 myslis v Trnave? - aha ty si z BA, tak asi nie :slight_smile:
7. říj 2010 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavkav juj to uz bolo davno, teraz som rada, ked zaplavam jednu dlzku :wink: ale je to krasny sport pre dieta
@natalca ja som na pripravu nechodila, mna to totizto ani nenapadlo, ale urcite by som ako prvorodicka vyuzila takuto moznost. Sice odrodis aj bez toho, ale nic nie je na skodu :wink: podozvedas sa tam urcite vela zaujimaveho
@renatka100 diky za tip, hned to idem kuk
@lubinka26 ZELAME VSETKO NAJ K NARODENINAM !!!! Nezufaj a hlavne nestresuj, dnes si pekne uzi svoj den a na sono pojdes jednoducho zajtra, hlavne ziadne stresy :wink:
@denisa287 tak to sme na tom podobne, ja mam tiez furt zospodu take tlaky, ako keby som isla rodit :unamused: A chcete si dat zistit pohlavie, ci uz viete? :wink:
7. říj 2010 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denisa287 :grinning: Ja som mala viacero alternativ a moja mama stale hovorila, ze skoda, ze sa nepozrela do kalendara, ake meno je, ked som sa narodila a ze keby bola vedela, tak sa volam Denisa. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale dobre, ze nevedela, aspon nemam meniny a narodeniny v jednom. :wink: A ked na doktorka na utz povedala, ze bude dievcatko, tak mne v hlave prebleslo "jeeeeej, nasa Deniska", takze uz ostaneme pri Deniske, aj ked mm sa velmi nepaci, ale povedala som mu, ze to je jeho problem. Mne sa nepaci jeho priezvisko :stuck_out_tongue_closed_eyes: Tak sa potom nastval a povedal, ze nech sa deti volaju po mne, ked sa mi tak nepaci...
7. říj 2010 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
dakujem vam dievcata. tak som sa na dnes tesila. zacinam 21tt, mam narodeniny, slniecko od rana svieti a takto to dopadlo. rozplakala som sa tam ako male dieta :frowning2: :frowning2: :frowning2: velmi som sklamana. a ironia je, ze som vymenila dr. a dnes som isla prvykrat k novemu...
7. říj 2010 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta ja som tiez riflovy typ, a uz som zufala, bo nic nezapnem. :wink:
co sa angliny resp. jazykov tyka, tiez som toho nazoru, ze je to priskoro - ved Helen Doron je urcene pre deti od 10-tich mesiacov - to sa mi zda trosku prehnane. Pokial viem, tak v dnesnej dobe maju uz v skolkach deti zaklady angliny a uz aj v skole v 1.triede zacinaju s jednym jazykom - comu som rada, lebo ja som taky jazykovy typ :grinning:
No keby som nevedela, co s casom a s peniazmi, tak by som urcite chodila na HD :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. říj 2010 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lubinka26 vobec nemas byt z coho sklamana, jednoducho si povedz, ze nic sa nedeje, ved stresy nie su dobre pre nase babatka, tak hlavne klud a usmev a hor sa oslavovat :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: ved stavaju sa aj horsie veci :wink:
7. říj 2010 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta Deniska bude mat za chvilu meniny :wink:
7. říj 2010 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lubinka26 nebuď smutná, pôjdeš zajtra a o to krajší budeš mať zajtrajší deň.Držím Ti palce na zajtra :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
7. říj 2010 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepies no a ja XXX na krku...
7. říj 2010 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepies si zlata, ale mna to uz nebavi. nic sa mi nedari v poslednom case, mame stale viac a viac problemov. kedy si uz aj na mna sadne trosicku stastia... od pol 4tej som hore, strasne nervy som mala a miesto toho aby to opadlo, tak som na nervy este viac. a najhorsie je, ze to uz ani neviem ovladat a najviac trpi babo :frowning2: prepacte za negativne prispevky, radsej ich preskocte.
7. říj 2010 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta ze XXX :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: aj ja som prveho, ale júla :wink:
7. říj 2010 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lubinka26 to je v pohode, aj ja mavam take stavy, ze ma nic nebavi, som nervozna a odnasa si to potom moj syn, muz a babatko v brusku. Musis si povedat, ze mas stastie - ved to, ze si tehotna a zdrava - to je stastie, no nie?
Tak hlavu hore, mas narodky, tak si to uzi :slight_smile:
7. říj 2010 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepies pekny datum :wink: Mne to pride neuveritelne, ze budem mat 30, vobec sa na to necitim, nechapem, kde sa to vzalo... :confused:
7. říj 2010 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepies
@sharlotta a sharlottka narodeniny :dizzy_face:
7. říj 2010 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lubinka26 Vsetko najlepsie a presne, ako pise
@pepies , uzi si narodeniny a kasli na to.

Mne uz stvrdlo brucho asi 80x :confounded:
7. říj 2010 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta juuuj, ani ja som sa necitila, ked mal moj brat 30 a ja 20, zdalo sa mi, ze je strasne stary, a teraz mam 31 a citim sa stale ako teenegerka - he he he. TAk budes tento rok oslavovat okruhle, super :wink:
7. říj 2010 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepies Pohlavie ešte nevieme,tu nám nechceli v Uk povedat.Chcem ist na 4D aj koli pohlaviu ,ale aby sme mali aj dvdčko a fotky,aby sa naše dieta vo vačsom veku vedelo pozriet aké bolo v mojom brušku a čo tam stváralo.Platí sa 62 eur,tak to je celkom fajn cena,rátala som s vyššou.Sestrička vravela,ze sa nám doktor bude venovat cca hodinku.Tlaky tam dole som ucitila len dnes prvykrat.Taky zvláštny pocit.
7. říj 2010 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denisa287 tak budem potom drzat na 4D palce :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
U nas v MT sa plati 50 EUR a trva to cce 30-45 min, my sa objedname tak o 4 tyzdne. Nech uz je babatko trosku obalene tukom :slight_smile:
7. říj 2010 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak ja sa napchávam pečenou domácou kobásou,cerstvy makkučky chlebika horčica.Joj ale nám to chuti.Len dufam,ze ma nebude pálit.
@lubinka26 Nebud smutna,už zajtra ides znovu a uvidíš svoje babatko.Nepresunuli ti termín o tyzden.Pozri sa na to aj z tej dobrej stranky.Más mat DVA veselé dni.Jeden narodeninovy a ten druhy zajtra ,ked uvidíš babatko.
7. říj 2010 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepies Joj dakujem ti,dufam,ze uvidíme medzi nožky.Tiez som chcela neskor,ale v tomto case budeme na SVk na 8 dni.Manzel sa velmi teší,ten so mnou velmi preživa tehotenstvo.Len teraz spoznávam tu jeho druhu stránku. :dizzy_face:
7. říj 2010 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denisa287 Ked zijes v UK, maju problem s tvojim menom? Ci v pohode?
@pepies ani nemam velmi chut oslavovat, najradsej by som oslavovala az po porode.
7. říj 2010 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta Tak to je fakt dobre,ze nemáš meniny na narodeniny.To by si vsetko potom mala koncom roka este aj Vianoce v decembri.Tridsiatka je krásny vek si myslím.A na tej profilovej foto vyzeráš mlado,takze si kludne možes ubrat :dizzy_face: To je dobre,ze už máte vybraté meno,my sa nevieme rozhodnut.Chlapčenskych máme 5 a dievcenskych 3. A aké meno sa pačí manželovi?
7. říj 2010 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta V pohode,lebo aj tu maju len Denise.Vacsinou ma volaju Denis :dizzy_face:
7. říj 2010 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denisa287 Ja vyzeram mlado :sweat_smile: , mame to v rodine. :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ked som mojej Dr. povedala, ze ucim na strednej, sestricka sa zasimiala a sa ma opytala, ci nesplyvam. :grinning: No, teraz to mam aspon rozlozene na tri mesiace november-narodeniny, december-Vianoce a januar -meniny. A ake mena mate vybrate? Manzelovi sa paci Olivia. Aj mne sa paci, ale je to meno, ktore sa tazko zdrobnuje a rozne odvodeniny uz nie su pekne. Ale ja som mu povedala, ze krstne mena budu podla mna, moze byt rad, ze detoi budu mat jeho priezvisko :stuck_out_tongue_closed_eyes: Aj ked by som celkom rada rodinu provokovala po tom, co sa moja mama a moj brat nevedeli zmierit s tym, ze som si nechala svoje priezvisko. Svokra povedala, ked sa dozvedela, ze sa za mna bude modlit, aby som prijala ich priezvisko. Tak len nech sa modli...Len tak provokacne by som chcela vidiet reakciu... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. říj 2010 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denisa287 jezis to si mi narobila chute, mne teraz sice maso nechuti, ale taka pecena klobaska - to by som si dala povedat, mnam :slight_smile:
@sharlotta vsak mozete oslavit teraz aj potom, ked sa babatko narodi :wink:
Ja mam meniny 29.juna a narodky 1.jula, takze to vzdy oslavujeme spolu naraz :frowning2:
7. říj 2010 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek