• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
@sharlotta bud rada, ze vyzeras mlado........ Ja sice uz tak mlado asi nevyzeram, lebo mam kilecka navyse a tie pridavaju aj vek, no minule sa ma v cestovke klienti opytali, ze na akej vyske studujem, a ja tehotna, doma dvojrocne dieta - tak som sa im podakovala za kompliment :wink: chceli asi nejaku zlavu :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
OLIVIA mal byt nas Jakubko, aj som to nahlasovala v nemocnici pri porode, chceli sme Oliviu a volat ju Lili :wink:
a mame Jakubka a volame ho Kapi - lebo on sa tak nazval :wink:
7. říj 2010 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepies teba tiez ukratili o jeden den oslav :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. říj 2010 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte, tak to mame za sebou. vsetko v poriadku, cize ziadne naznaky na downa a ani amniocentezu nie je potrebne robit, ale oblickova panvicka neposlucha. zvacsila sa, ale bol lekar velmi mily a vsetko vysvetlil. moze to mat po mne lebo ja mam vrodene vady na oblickach. no len keby to takto bolo, tak sa porod pripravi na 37tt (cisarsky), ale kazdopadne dieta po narodeni bude musiet byt sledovane a keby bolo najhorsie, tak sa spravi vraj nejaka operacia na odstranenie vady (lahka operacia). Taka som kludna. Aj ked je tam takyto problem, ale som kludna, lebo viem co nas caka, ze to je v celku v pohode a teraz to treba poriadne sledovat...nakoniec mi 3D nerobil, ved tak som chcela, len parkrat prepol na 3D pohlad. nechcem zbytocne zatazovat babo a dat si robit 3D. toto nas teraz vytiahlo z penazi zas neviem presne kolko ale cca80e lebo som tak blbo poistena, ze s mojou poistovnou nemaju zmluvu.
taka som rada, napetie opadlo....len teraz akokeby unava na mna prisla
7. říj 2010 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta :frowning2:
Meno Petra nebolo asi 15 rokov mojho zivota v slovenskom kalendari, tak som oslavovala 17.8. podla ceskeho kalendara. A potom jedneho dna ma priradili k Petrovi a Pavlovi........ Niektori ludia doteraz nevedia, ze nie je uz len Peter a Pavol ale aj Petra :slight_smile:
Inac aj Paulinka je pekne meno :wink: :wink: :wink:
7. říj 2010 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepies ak ta to potesi ja to mam vsetko okolo vianoc - takze mne to zvycajne tak spojili :wink:
7. říj 2010 ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kwetinka1 super, som rada, ze si takto obisla. je lepsie byt si ista, a pokial to nie je skutocne nejaka zavazna vrodena alebo vyvinova chyba, tak je to super. a uz viete pohlavie? :wink:
7. říj 2010 ve 14:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kwetinka1 tesim sa, ze to vramci normy dopadlo dobre - urcite sa to poriesi aj s tou oblickou. a tesi ma, ze si bola spokojna, az na tu cenu :unamused:
7. říj 2010 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavkav no a to su este aj Vianoce, vsak ...Najhorsie pre dieta asi je, ked sa narodi 24.12. a date mu meno Adam alebo Eva, chuda dieta. :slight_smile:
7. říj 2010 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepies to fakt nebola Petra kedysi v kalendari? som prekvapena ... a ake cudne mena su ...
7. říj 2010 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepies Mna sa este pred asi 3 rokmi predavacka v supermarkete pytala, ci uz mam 18, ked som kupovala cely karton piva :stuck_out_tongue_closed_eyes: Od uja (maminho brata) casnicka pytala obciansky, ked mal 38 a doma dve deti. Moja mama je od otca starsia o rok a kazdy tipuje, ze je ovela mladsia, ako otec. Takze vdaka za genetiku, aj ked to niekedy lezie na nervy . :wink:
Mojmu muzovi sa tiez paci Lili a mne sa strasne nepaci, lebo si to meno spajam s jednou pribrzdenou blondinou, ktoru poznam... :unamused:
7. říj 2010 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavkav no veru nebola, bola som iba v ceskom kalendari, teraz sa tam tlacim s Petrom a Palom :grinning:
7. říj 2010 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta waw super, to je perfektne tak mlado vyzerat :slight_smile:
7. říj 2010 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kwetinka1 No vidíš, je to dobre :slight_smile: Drzala som ti palceky. My sme mali presne to iste. Panvicka sa nakoniec zmenší a všetko bude tak ako má byt:slight_smile: Oddychni si.
7. říj 2010 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kwetinka1 jeeeej, super, gratulujem! :dizzy_face: Ja mam vzdy po utz euforicke stavy :grinning:
@pepies
@slavkav dakujem. ja som sa toho tak bala. No tak aspon budem mat dilemu ci cisarsky alebo prirodzene vyriesenu a o 3 tyzdne skor porod ved to vobec nevadi. a nejako pohlavie mi bolo uplne jedno a az na konci ked som odchadzala som sa spytala :slight_smile:
@kwetinka1 A prezradis pohlavie aj nam?
7. říj 2010 ve 14:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett len ona sa stale zväcsuje :frowning2: ale nevadi, nie je to nic vazne a da sa to odstranit skorsim porodom a ked nie tak tou operaciou....ale som kludna lebo viem na com sme.
@sharlotta dakujem. mne odlahlo, ze je to oki. aj tie lieky a vsetko okolo toho je fajn. a ze nejake psychicke poruchu a podobne by ani amniocenteza nezistila....a zas neviem kolko prachov sa nam nechce za to davat a sam povedal, ze to nevidi za potrebne, ze sice nevie na 100% povedat, ze to bude oki, ale s istotou tvrdi, ze by malo byt :slight_smile: a takto som spokojna. no v najhorsom z vas mozno porodim medzi prvymi
7. říj 2010 ve 14:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta jasne :slight_smile: zas som zabudla :slight_smile: nejako som mimo. prepacte. vsetci naokolo chceli babu, aj ja som vzdy chcela babu, ale ked som otehotnela, tak som sa preorientovala na chlapca. ved predsa maju to v zivote lahsie a o babu sa vzdy viac budeme bat. no vsetci ma nejako prehlasovali a bude to vraj zatial baba :slight_smile:
7. říj 2010 ve 14:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta Ta tvoja svokra sa strasne velakrat za teba modlí :grinning: ,trošku som sa zasmiala.Aj moja svokra sa velmi rada modlí,ma 63 rokov a je taka svata :grinning: No to je pravda,ze Denisa sa da pekne zdrobnovat.Mne sa dievčenské pácia Tamarka,Sabinka a povedzme este aj Vanesa.Chlapčenské Patrik,Dominik,Daniel,Nicolas a Tomáško.Patrik je v UK svaty a ma meniny 17.3. Takže ty si taka provokatérka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
7. říj 2010 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kwetinka1 tak bude to krasna princezna - blahozelam. verim, ze vsetko dobre dopadne. porodit o 3t skor nie je az taky problem
7. říj 2010 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepies Mne tiez velmi maso nechutí,nejedla som ho od začiatku tehu a teraz asi tak tri tyzdne nazad som zacala ale len malinko,aj to vacsinou dopkám od manzela.Ale fakt pecená klobása mi velmi chutí a aj chutila predtym.Z cesnakového bočiku ma napína aj dodnes.Tiez nemám velky apetít do jedla,ja uz ani dnes nebudem jest,mozno nejaky koláčik vecer s mliekom.Na ranajky len ovocie,neviem preco je to tak.Tak som sa vytešovala,ze budem vsetko jest,ked som sa dozvedala ze som tehu.Nanuky mi chutia velmi :grinning: hlavne twister.Zatial som pribrala 3kg.
7. říj 2010 ve 14:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denisa287 ja som zatial nepribrala nic, ale ako som pisala, ostalo mi 15kg po prvom tehu.
pri pomysleni na tu klobasku sa mi zbiehaju slinky :wink: Tak som si dala banan, lebo nic ine okrem bananu a kinder bueno tu nemam. :frowning2: ja sa za sladkym idem zabit, tak sa musim po veceroch kontrolovat, lebo kvoli tomu som tolko pribrala pri prvom. Ja som bola schopna zjest kazdy vecer pri tv 4 horalky a cokoladku :angry:
7. říj 2010 ve 14:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepies Ak by sa dalo ako v rozprávke Miazgovci poslat cez okno,tak by som Ti mile rada poslala.Ja sladké velmi nemusim,len niekedy a to uz vtedy také ako rafaelo,alebo milku čokoládu.Takze aj pri druhom tehu velmi lubiš čokoladky,žeby to bol chlapček aj druhykrát?
7. říj 2010 v 15:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja si idem trošku zdriemnut,nech som fit vecer na angličtinu.Minuly štvrtok som tam skoro zaspala a strasne vela zyvala,bolo mi to neprijemné,už sa na mna profesorka aj pozerala,ale este nevie ze som tehu a velmi lubim spat :grinning: Majte sa tu zatial pekne a všetkym Vám prajem pekny zvyšok dna
7. říj 2010 v 15:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denisa287 hej, hej, ona sa velmi rada modli...a to este nevies, ze obcas mi do telefonu cituje state z Bbiblie...Ona po smrti mm otca prestupila na vieru, kt. je akoze oficialna cirkev na SK, ale maju znaky sekty...A oni maju tu najpravsiu Bibliu a jedine ta ich viera je prava...Vacsinou to neriesim, len niekedy ma to vytaca, ked sa sprava tak, ze ja bezboznik...a pritom som veriaca, ale nie fanatik. A co sa provokovania tyka, v tom sa vyzivam. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Najma hlupych ludi rada provokujem.
7. říj 2010 v 15:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavkav nie nie myslela som v Bratislave.....začína od novembra
7. říj 2010 v 15:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denisa287 no neprezradim zatial. ale sladke teda mozem. maso ani vidiet. okrem klobasky a domacej slaninky :wink:
7. říj 2010 v 15:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta Je svedok jehovov?
7. říj 2010 v 15:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepies no, mojej kamosky mama to tak ma, vsetko v jednom, vianoce, narodeniny a meniny
7. říj 2010 v 15:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@minnehaha2005 no aspon rodicia usetria, ked si to takto zariadia :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
7. říj 2010 v 15:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek