• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
@arrett nie, vola sa to apostolska cirkev
7. říj 2010 v 15:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta Lebo mne svokor tiež číta z biblie a chová sa jak magor. Nedá si povedať že neprestupim. Oni sú ale jehovisti.
7. říj 2010 v 15:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
nasla som dnes na MMB taketo chutne tehu gatuse, tie traky sa daju odopnut, co poviete na ne?
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=37524911&tab=2
7. říj 2010 v 15:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lubinka26 nic si z toho nerob,ja som dnes taka nevyspata, tiez mam vazne problemy, chudak babetka ze to musia prezivat s nami, tak hlavu hore,musime to zvladnut uz kvoli nim :wink: a vsetko najlepsie k narodeninkam :slight_smile: :slight_smile:
7. říj 2010 v 15:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepies vyzeraju dobre :wink:
@arrett hej...ona to nikdy nepochopi...uz som jej dopredu teraz povedala,ze dieta bude krstene u nas a ked sme mali svadbu, tak na mm talcila, aby tam mali aj oni svojho farara. mm je na to alergicky, na tu ich cirkev...Ja som sa tak nahnevala vtedy a hovorim, ze zavolajme farara z kazdej cirkvi, nech je kazdy na svadbe spokojny, ze tam ma toho svojho...
7. říj 2010 v 15:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett a este som chcela, ze oni nechodia do kostola, ale "do zboru" a medzi sebou sa oslovuju, ze "brat" a "sestra" a svokra ked niekedy zacne rozpravat, tak chvilu neviem, ci hovori o svojich skutocnych sestrach, ci o cirkevnickach. A tie ich blazene usmevy, ked ju niekedy vezieme do toho ich kostola...No totalne vysinute tvare...
7. říj 2010 v 16:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta :slight_smile:)) presne viem o com hovoríš:slight_smile: Ja stále keď sa má svokor opyta, či viem čo je napísané v pisme tak mu poviem že viem: milujte sa a mnozte sa:slight_smile: Jeho to vytaca do extremu:slight_smile:
7. říj 2010 v 16:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Pouzijem aj na svokru...Mna este vytaca ta ich neuprimnost, ze oni chcu byt za kazdu cenu ti dobri a ked svokra niekedy nieco povie, ze uz nevydrzi, tak sa potom strasne ospravedlnuje...aj ked to napr. nebola jej chyba a mala pravdu. Ja tu ich "pokoru" za kazdu cenu neuznavam a take ani nemam v slovniku. Uznavam respekt, ale nie ponizovanie sa.
7. říj 2010 v 16:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
A este som si spomenula, ked uz sme boli pri tych provokaciach, tak ja som mala kamarata, ktoreho rodicia, aj sesra boli strasne pobozni a nutili ho chodit do kostola a vsetko okolo toho. A on, aby mal od nich pokoj, si kupil cierne zavesy do izby a zavesil si na stenu kriz naopak :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Doteraz si pamatam, ako nam to so smiechom hovoril, ze ich doma skoro porazilo. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Ale to som mala asi tak 18 vtedy...
7. říj 2010 v 16:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta :grinning: som sa smiala asi pol hodiny na tom brat a sestra :grinning: este ze my sme vsetci katolici :wink:
7. říj 2010 v 16:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@moniciak my mame divoku kombinaciu, moj muz je kalvin a ja greckokatolicka :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale mojmu muzovi su viery v podstate ukradnute a vloastne aj mne, ale ja poznam len tu svoju, tak v akej inej by som mala svoje deti vychovavat?
7. říj 2010 v 16:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta tu na slovensku su kalvinisti???!!!
7. říj 2010 v 16:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@moniciak Ano, oni su kdesi od Michaloviec, ci tam kdesi...Aj svokra bola, kym neprestupila.
7. říj 2010 v 16:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Som sa teraz rozsupla, tak mi este napadlo, ze mi svokra vzdy nuka vselijake tielka a kombine, ci ako sa to vola, ze sa mam teplo obliekat. :sweat_smile: Tielko som na sebe mala naposledy ako dieta, nosim tricka a take ladvinove pasy. Ja som fakt zimomriva, takze ja na seba toho vzdy obliekam dost...A ked raz videla, ze mam na sebe tanga, tak mala prednasku o tom, ze to preto mi je vzdy zima...
7. říj 2010 v 16:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta nechapem takych ludi co sa pchaju ostatnym do viery myslim ze je to vec kazdeho cloveka ze ako sa citi na aku vieru nepoviem kazdy nech si povie svoj nazor ale take presviedcanie... ved ty si veriaca aj oni a Boh je len jeden tak naco sa hadat koli ceremoniam okolo toho (moj nazor)
7. říj 2010 v 16:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte,ja uz sa k vam ani zapojit neviem:-/
7. říj 2010 v 16:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Inak rozmyslali ste uz nad tym ci sa date ostrihat pred porodom??? Ja mam velmi dlhe vlasy a neplanujem ich ostrihat :wink:
7. říj 2010 v 17:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka Ty si sa kde tulala?
7. říj 2010 v 17:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett chodila som sem nakukat kazdy den,ale mala som riadnu depku,tak som to sem nechcela tahat
@moniciak ja sa nedam ostrihat..ked nestiham sa upravit,dam do copu a je to..ani cesat nemusim:grinning:
7. říj 2010 v 17:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@moniciak @mafynka presne tak, nedavajte sa strihat. Ja tiež zapusram, aby som len dala do copu a je to.
Mafy - z čoho tá depka? Dúfam, že už je dobre
7. říj 2010 v 17:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett
@sharlotta no téééda vy ale máte svokru a svokra, s takymi ludmi sa tažko žije.Aj ta moja svokra je velka svatyna,ale až takyto extrém nie je.
7. říj 2010 v 17:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@moniciak Ja vnímam okolo seba,že skoro každá žena sa dala ostrihat po porode.Ja sa nechystám ani pred ani po.
7. říj 2010 v 17:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Inak som si fajn pospala 2 hodky,este dám sprchu a budem fit.Aj bolesti v brušku a tlak v šušure nazatial zmizol :sweat_smile:
7. říj 2010 v 17:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett z toho,ze nikde nerobim..a zacala som riesit tie velke vydavky,.postielka,kocik a tak..no tak bola z toho depka ako to zvladnem..mam par hodin kurzu koli ktorym musim ostavat u priatela..a ked chcem teplu stravu,tak musim do mesta sa chodit najest..takze vydavky navyse..mi bolo luto,ze zbytocne minam..ale inak sa to neda riesit
7. říj 2010 v 17:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://www.mamimo.sk/e-shop/product_info.php?cPath=322_461&products_id=3828 Rozmyšlám nad takymto nejakym tričkom,len som este nie na 100percent istá ktory motív.
7. říj 2010 v 17:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepies ja to u Teba tipujem na chlapca, lebo ja posledny tyzden teda pjem sladkeho ako za cely predosly rok nie:slight_smile:)) a mame potvrdeneho chlapca:slight_smile: A kamoska mala to iste...sladke - a bol to chlapec:slight_smile:
7. říj 2010 v 18:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepies tie nohavice su mooooc pekne,ale ja uz mam troje, tak uz iba pozeram a nekupujem:slight_smile: co potom s nimi, no nie?
7. říj 2010 v 18:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leonard2002 tiez som počula,ze tehulka ktorá ma rada sladké a banán tak to bude mat chlapčeka a ktorá ovocie ,tak dievčatko.No ale ktovie
7. říj 2010 v 18:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepies no nadherné suprové nohavice,mne sa velmi pácia
7. říj 2010 v 18:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denisa287 ja uz mam take doma,biele s cervenymi nozickami na brusku, musim odfotit :slight_smile: :slight_smile:
7. říj 2010 v 18:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek